Szukanie zaawansowane
Wyniki Twojego wyszukiwania

Wyjątkowe wnętrza tylko z Kare Design

Dodany przez ASK 31 grudnia 2018
| Bez kategorii
| 0

Stojąc przed wyborem odpowiednich mebli oraz dodatków do naszych wnętrz, często szukamy czegoś niebanalnego. Czegoś, co będzie odzwierciedlać nasz charakter. Chcemy, aby rzeczy te były wyjątkowe i dalekie od tych, które masowo dostępne są w sklepach. Na szczęście coraz więcej firm wychodzi naprzeciw wymagającym klientom.

Kare Design – tu każdy znajdzie coś dla siebie

Gusta mamy różne, ale jedno nas łączy – niezależnie do tego, jaki styl panuje w naszych wnętrzach, każdy z nas chce urządzić je na własny, wyjątkowy sposób. Każdy chce, aby jego salon, kuchnia czy sypialnia, były niepowtarzalne i urządzone z klasą. Kare Design to marka znana już od 1981 roku, a w swojej ofercie ma całą gamę niepowtarzalnych produktów, które wpasują się w każdy styl – od dworkowego, po nowoczesny. Projektanci dbają o to, aby ich meble oraz dodatki wyróżniały się na tle innych, dostępnych masowo. Dodatkowo wysoka jakość idzie tu w parze z przystępną ceną. Kare Design to krzesła, stoły, komody oraz dodatki, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Tworzone z pasją oraz ogromną wyobraźnią. Nie ma tu miejsca na nudę, a każdy produkt jest unikatowy. Główną cechą projektantów tej marki jest to, że z pozoru zwykłym przedmiotom codziennego użytku potrafią nadać niezwykły charakter. Dzięki swojej wizji i nietuzinkowym pomysłom tworzą meble oraz różne przedmioty, które pokochali ludzie na całym świecie.

Drewno nie takie nudne

Dla ludzi ceniących klasyczne, ale nie nudne wnętrza, meble Kare Design będą idealnym rozwiązaniem. Ich proste formy to coś, co nigdy nie wyjdzie z mody, ponieważ kiedy zapragniemy coś zmienić w naszych wnętrzach, drewno zawsze będzie pasować. Klasyczne, drewniane meble Kare Design idealnie wkomponują się w każdy nowy wystrój, który sobie wymyślimy. Drewno użyte do produkcji tych prostych, ale nie nudnych mebli, to mango, akacja czy topola. Posiada ono sęki, rozwarstwienia czy naturalny połysk. Już samo to sprawia, że rzeczy te są stają niepowtarzalne i wyjątkowe. Naturalne drewno wcale nie musi być nudne, przeciwnie – daje nam wiele możliwości odnośnie do aranżacji, bo możemy zestawiać je z różnymi kolorami. Nawet ci, którzy gustują w bardziej ekstrawaganckich wnętrzach, znajdą u Kare Design meble pasujące do ich stylu.

Wyjątkowe dodatki do wyjątkowych wnętrz

Meble są bardzo ważne, ale mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach – również w przypadku aranżacji wnętrz. To dodatki sprawiają, że pomieszczenia mają indywidualny charakter i nadają im odpowiedni klimat. Dlatego chcemy, aby one również były wyjątkowe i miały „to coś”. Plakaty czy obrazy Kare Design to dzieła sztuki, które stworzą niepowtarzalną atmosferę w każdym wnętrzu, a każdy odwiedzający na pewno nie będzie mógł oderwać od nich oczu. Piękne w swej prostocie, z reguły przedstawiają postacie czy zwierzęta. Stworzą ozdobę ścian nie tylko do salonu, ale też do innych pomieszczeń. A jeśli już mowa o dodatkach, warto również wspomnieć o oświetleniu, które odpowiednio dobrane, tworzy nastrój w całym pomieszczeniu. Lampa Kare Design to połączenie ponadczasowej prostoty z nowoczesnością, która wkomponuje się w każde wnętrze. Będzie pasować zarówno do salonu, jak i do jadalni.

Zobacz więcej na https://zona-design.pl/