Szukanie zaawansowane
Wyniki Twojego wyszukiwania

Szczegół ma znaczenie, czyli parę słów o profilach stalowych i aluminiowych

Dodany przez ASK 4 lutego 2019
| Bez kategorii
| 0

Gdyby nie detale, to nie byłoby ciekawej i spójnej całości – dotyczy to również branży budowlano-remontowej. Ciężko sobie wyobrazić wspaniały projekt domu czy mieszkania bez idealnie wkomponowanych dodatków. Równie ważne są wszelkie materiały, których używa się do prac wykończeniowych. Chyba ciężko wyobrazić sobie podłogę bez zakończeń w postaci specjalnych listew. Nie tylko wyglądałoby to nieestetycznie, ale byłoby też niebezpieczne, dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać dobrej jakości listwy wykończeniowe. Dzięki nim nasze wnętrza będą prezentować się niczym z katalogów.

Gdzie najlepiej zaopatrywać się w materiały tego typu?

Chcąc otrzymać materiały najwyższej klasy, najlepiej wybrać polskiego producenta, który do produkcji swych wyrobów używa tylko najwyższej klasy surowców. Producent profili aluminiowych oraz profili stalowych to gwarancja produktów najwyższej klasy, wykonanych z dbałością o każdy szczegół. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Zakup od producenta ma też kolejną, dużą zaletę – daje nam to możliwość kupna profili o niestandardowych wymiarach, nie tylko tych, które są dostępne w katalogu. 

Jakie produkty mamy do wyboru?

Chcąc w efektywny i elegancki sposób wykończyć mieszkanie, warto przejrzeć ofertę profili aluminiowych. Nie tylko nadadzą podłogom odpowiedni wygląd, ale też znacznie wpłyną na komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo. Dobrze jest też wybrać produkty najwyższej jakości, dostępne u polskiego producenta firmy Pawotex z Łodzi. Mamy wtedy pewność, że surowiec użyty do ich produkcji jest najlepszej klasy, a co za tym idzie, posłuży nam na długie lata. Oczywiście w katalogu mamy o wiele większy wybór, nie tylko listwy przypodłogowe. Producent oferuje nam również wszelkiego rodzaje profile wykończeniowe, wykonane z aluminium (zobacz katalog https://pawotex.com/profile-aluminiowe/). Czym się cechuje ten surowiec? Jest równie wytrzymały jak stal, ale znacznie od niej lżejszy, a do tego jest odporny na korozję. Dlatego z powodzeniem można wykorzystać go również na zewnątrz.

Co możemy znaleźć w katalogu profili stalowych?

Oczywiście w katalogu dostępnych produktów możemy znaleźć nie tylko profile aluminiowe, producent ma również duży wybór jeżeli chodzi o profile stalowe (zobacz katalog https://pawotex.com/profile-stalowe/). Tak jak w przypadku aluminium i tutaj użyty jest surowiec najwyższej jakości, co daje nabywcy gwarancję, że otrzyma produkt, który posłuży na lata. Produkty stalowe cechuje duża wytrzymałość na obciążenia, a chcąc jeszcze polepszyć ich jakość, producent do swych wyrobów używa stali nierdzewnej. Dzięki temu profile stalowe są nie tylko odporne na rdzę i korozje, ale też wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz odkształcenia. Ze względu na te właściwości, profile stalowe mogą być stosowane nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz oraz we wszystkich pomieszczaniach, gdzie jest większa wilgotność. Producent profili stalowych oferuje nam szeroki asortyment produktów wykończeniowych – listwy narożne, listwy wykończeniowe gięte, kątowniki stalowe czy listwy dylatacyjne oraz wiele innych. Każdy klient znajdzie produkty odpowiednie dla siebie oraz takie, które będą pasować do każdego wnętrza.