Wyniki Twojego wyszukiwania

Poznaj najlepsze trendy w urządzaniu firmowych biur i domowych gabinetów

Dodany przez ASK 19 lipca 2020
| Bez kategorii
| 0

Biuro i domowy gabinet to miejsca, w których spędzamy ogromną część swojego życia. Ważne więc, aby stanowiły przestrzenie, w których chce się przebywać. Zobacz, w jaki sposób trendy ułatwią Ci zaaranżowanie inspirującego miejsca do tworzenia projektów.

Jeśli stoisz przed wyborem nowego wyposażenia do swojego biura i chcesz trzymać rękę na pulsie, by wiedzieć, co aktualnie jest na topie, poniższy artykuł jest dla Ciebie. Dzięki niemu dowiesz się, które z trendów zmieniają oblicza stanowisk pracy i pozwalają pracownikom wykonywać codzienne zadania w sposób bardziej wydajny.

Ergonomiczne meble

Projektanci mebli, bazując na doświadczeniach własnych i klientów, coraz większą wagę przykładają do ergonomii i funkcjonalności sprzętu firmowego. Z myślą o zapewnieniu użytkownikom większej wygody powstały meble biurowe Svenbox, dostępne w sklepie internetowym https://www.ergoexpert.pl/svenbox. W kolekcji znalazło się miejsce na fotel gabinetowy obrotowy, z wygodnymi podłokietnikami, regulowanym oparciem i głębokością siedziska. Idealny do wielogodzinnej pracy przy komputerze. W nowoczesnych biurach pojawiają się także łatwe do przenoszenia kontenerki, dostawki i szafki, które wspierają w utrzymaniu porządku, a także stanowią dodatkową przestrzeń roboczą. Biuro staje się miejscem coraz bardziej elastycznym, dopasowanym do szybkiego trybu życia pracowników.

Moda na materiały organiczne i te pochodzące z recyklingu

Zrównoważony rozwój dotyczy także wystroju biurowego wnętrza. Syntetyczne, stworzone przez człowieka materiały odchodzą w cień na rzecz zdecydowanie bardziej ekologicznych, naturalnych i przyjaznych człowiekowi tkanin. Bawełna organiczna, bambus, juta, drewno – z każdym kolejnym rokiem coraz więcej tego typu surowców będzie pojawiać się w przestrzeniach poświęconych pracy. Warto się nimi otaczać, aby móc czuć się komfortowo i przytulnie.

Środowisko pracy sprzyjające realizacji indywidualnych potrzeb

W XXI wieku środowiska pracy są coraz częściej projektowane z myślą o różnorodności fizycznej i psychicznej użytkowników. W firmowych, ale też domowych miejscach pracy znajduje się przestrzeń na pokoje gier, a nawet pokoje do jogi. Strefa do wykonywania działań zawodowych staje się bardziej przyjazna, przystępna i pozwalająca na rozluźnienie. Wiele biur wyposażanych jest w panele akustyczne, umożliwiające zapewnienie spokoju i ciszy pracownikom. Niski poziom hałasu sprzyja utrzymaniu skupienia nad konkretnymi projektami.

Soczysta roślinność i kontakt z naturą

W nowocześnie urządzonym biurze kluczowe jest zapewnienie sobie i współpracownikom kontaktu z naturą, choćby w stopniu symbolicznym. Roślina doniczkowa o okazałych liściach, wertykalny ogród dający codzienny dostęp do zieleni, wreszcie niewielki taras przylegający do biura – trendy kierujące człowieka na łono natury zyskują na popularności. Przebywanie wśród zieleni pozwala się odprężyć, skupić myśli, a także zmniejszyć poziom odczuwanego stresu.

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}