Wyniki Twojego wyszukiwania

Piecyk gazowy na butlę – ratunek dla zmarzluchów

Dodany przez ASK 9 grudnia 2019
| Bez kategorii
| 0

Zdarza się, że we współczesnych mieszkaniach podstawowy system ogrzewania to za mało, byśmy mogli czuć się komfortowo podczas mroźnych dni. Gdy za oknami hula zimny wiatr, a pola zasnuwają mgły, warto zaopatrzyć się w dodatkowe źródło ciepła. Z pomocą przychodzą wówczas piecyki gazowe.

1. Piece gazowe – do czego służą?

2. Piecyki gazowe – mobilne ogrzewanie

3. Piecyk gazowy na butlę jako element aranżacji

Piece gazowe – do czego służą?

Tak, jak wszystkie piece, tak i piecyki gazowe służą do ogrzewania pomieszczeń. Źródłem zasilania takiego pieca (jak sama nazwa wskazuje) jest butla z gazem. Urządzenia te występują w różnych wariantach, różniących się między sobą mocą i gabarytami. Jest to ich niewątpliwym atutem – z łatwością można bowiem dobrać odpowiednie do naszych potrzeb urządzenie.

Piece gazowe sprawdzają się jako źródło dodatkowego ciepła, wspomagające główny system ogrzewania. Są mobilne, a więc można je umieścić w dowolnym pomieszczeniu (warunkiem jest odpowiednia wentylacja). Mogą posłużyć do ogrzewania warsztatu, garażu, mieszkania – będą przydatne wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba dogrzania pomieszczenia.

Piecyki gazowe – mobilne ogrzewanie

Dużą zaletą piecyków gazowych na butlę jest ich mobilność. Są to bowiem urządzenia przenośne, które można umieścić w dowolnym miejscu (niektóre modele posiadają kółka). Piecyki gazowe mają regulację mocy grzania, co sprawia, że są niezwykle uniwersalnym urządzeniem – nastawienie piecyka na odpowiednią moc pozwoli uzyskać pożądaną temperaturę. Znacznie podnoszą odczuwany komfort termiczny, co jest niezwykle istotne podczas długotrwałego przebywania w danym pomieszczeniu (na przykład w czasie pracy w warsztacie czy garażu). Doskonale dogrzewają także pokoje w domach i mieszkaniach, co jest niezwykle istotne, gdy główny system grzewczy nie radzi sobie z panującymi na zewnątrz niskimi temperaturami.

Piecyk gazowy na butlę jako element aranżacji

Okazuje się, że piecyk może stanowić idealne dopełnienie aranżacji (zwłaszcza w pomieszczeniach, utrzymanych w stylu rustykalnym). Klienci chętnie wybierają żeliwny model, imitujący palenisko z prawdziwym ogniem. Taki element wystroju z pewnością ociepli wnętrze i doda mu przytulności. Będzie także stanowił idealną dekorację świąteczną, w połączeniu z blaskiem lampek i bożonarodzeniowym drzewkiem.

Wszystkie piecyki gazowe są wykonane w taki sposób, by nie zaburzały estetyki pomieszczenia, lecz dyskretnie wpasowywały się w wystrój. Estetyczna obudowa pozwala zamaskować butlę gazową, a klasyczny i prosty design sprawdzi się w każdym domu.

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}