Wyniki Twojego wyszukiwania

Najlepsze krzesła do kuchni

Dodany przez ASK 20 grudnia 2019
| Bez kategorii
| 0

Krzesła do kuchni powinny odznaczać się praktycznością, stanowiąc jednocześnie integralną część pomieszczenia. Dobrze dopasowane krzesła nie tylko zapewnią komfort przy rodzinnych posiłkach, ale będą stanowić wyraz naszego stylu i upodobań. Najprościej jest więc podążyć za głosem serca i postawić na meble, które będą spełniać właśnie te warunki. Przychodząc z pomocą, prezentujemy kilka ciekawych rozwiązań dostępnych na rynku.

Drewno z drewnem

Prawdziwym hitem ostatnich czasów jest mieszanie ze sobą materiałów i kontrastowanie ich. Dlaczego więc nie postawić na to samo z krzesłami? Drewno jest jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli, dlatego bez problemu znajdziemy krzesła z niego wykonane. Możemy zakupić takie, które zrobione są z dwóch rodzajów drewna, bądź w dwóch odcieniach. Jeśli nie możemy znaleźć na rynku nic, co odpowiada naszej wizji, weźmy papier ścierny i farbę i wykonajmy nasze wymarzone meble sami! Możemy stworzyć prawdziwe unikaty, wykorzystując najnowsze trendy aranżacyjne.

Krzesła z dwóch rodzajów materiałów (może drewno plus metal?), będą same w sobie dosyć silnym akcentem w pomieszczeniu, dlatego warto zadbać o ich oprawę. Nie musimy wcale decydować się na stół z kompletu. Łączenie różnych stylów i wykończeń to kierunek, który warto obrać!

Źródło: Unsplash

Minimalizm

Tak popularny dziś minimalizm ma wiele do zaoferowania. Warto go zasmakować, zwłaszcza gdy nie mamy zbyt wiele miejsca lub zależy nam na przejrzystości i porządku. W takim wystroju dobrze sprawdzą się krzesła z plastiku. Co wcale nie oznacza, że muszą być one nudne! Możemy wybrać krzesła przezroczyste, które będą bardzo efektowne, a jednocześnie dadzą nam ten element przejrzystości. Znajdziemy też krzesła obite matową skórą, która podkreśli nowoczesny charakter pomieszczenia, doda mu elegancji i smaku. W kuchni minimalistycznej możemy też powrócić do drewna, wybierając tym razem bardziej stonowane rozwiązania.

Źródło: Unsplash

A w praktyce?

Praktyczność to bardzo ważny aspekt, który powinien towarzyszyć nam przy wyborze krzeseł do kuchni. Będziemy na nich siadać do posiłków, także oprócz designu, znaczenie ma tu wygoda.

Źródło: Unsplash

Może się okazać, że najlepszym rozwiązaniem dla nas są hokery kuchenne. Sprawdzają się zwłaszcza w małych kuchniach, gdzie oszczędność miejsca jest sporym atutem. Hokery są również ciekawym elementem wystroju. Dodają nowoczesności i smaku.

Dostępne w wielu wykończeniach i kolorach, mogą być dopasowane do każdego pomieszczenia. Znajdziemy zarówno klasycznie prezentujące się hokery z drewna, jak i bardzo minimalistyczne modele albo takie wykonane ze skóry. Możemy wybrać hokery z regulowaną wysokością, co ma znaczenie dla wygody użytkowania. Dostępne są również modele z podnóżkami, oparciem i możliwością obracania. Wybór hokerów do kuchni może okazać się wspaniałą decyzją!

Źródło: Multiglob

Nie bój się nietypowych rozwiązań. Twoja kuchnia może być tak wyjątkowa, jak tylko tego zapragniesz.

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}