Wyniki Twojego wyszukiwania

Na czym posadzisz gości? Przy czym podasz im kawę? Sprawdź dwie wyjątkowe propozycje

Dodany przez ASK 14 listopada 2019
| Bez kategorii
| 0

Ostatnie chwile, by przygotować się do sezonu grillowego, właśnie nadeszły. Pogoda nie rozpieszcza i daleko jej do marzeń o letnich biesiadach. Mimo wszystko, łapiemy coraz więcej słońca, a goście znacznie częściej przyjeżdżają na kawę i grilla. Czas zatem wybrać dla siebie i dla nich meble ogrodowe. Na czym ich posadzić? Przy czym podać kawę? Wybraliśmy dwie propozycje, które sprawdzą się zawsze i wszędzie!

 

Drewniane meble ogrodowe – klasyka w nowoczesnym wydaniu

W drewnie jest charakter. Usłojenie, naturalny rysunek, niejednorodność i ciepło. Takie cechy sprawiają, że chętnie stawiamy właśnie na ten materiał. Dziś nie kojarzy się on już tylko z aranżacjami rustykalnymi czy vintagowymi. Połączenie bowiem z metalem czy szkłem, nadaje mu nowoczesnego wyrazu, ale i subtelności. Drewno może prezentować się elegancko, luksusowo, a innym razem wpisywać się w stylistykę minimalistyczną i surową. 

Wybierając drewniane meble ogrodowe, można być pewnym udanej aranżacji i… zadowolonych gości. Zawsze i wszędzie. Ogrodowe produkty wykonane z drewna są wygodne, a komfort ich użytkowania można podwyższyć, dokładając grube i miękkie poduchy. I one wpłyną na jeszcze ciekawszą estetykę oraz indywidualnie wydanie ogrodu, ze względu na dostępność w różnych kolorach czy wzorach. 

Drewno jest ponadczasowe. To materiał elastyczny, łatwy w obróbce, dlatego drewniane meble przyjmują rozmaite kształty. Trzeba o nie odpowiednio dbać – impregnować, konserwować, przechowywać w suchych pomieszczeniach. Ich urok, który nie sposób przeoczyć przyglądając się propozycjom ze sklepu Bazkar.pl, wpisuje się w dowolną aranżację ogrodową. 

 

Dla leniuszków, zapracowanych i tych, którzy kochają nowoczesność

Nie da się ukryć, że impregnacja czy konserwacja drewnianych mebli ogrodowych, wymaga nieco czasu i wysiłku. Tym z nas, którym tak zwyczajnie nie chce się tracić czasu na wymagającą pielęgnację lub równie naturalnie niechęć objawia się brakiem czasu, producenci oferują zupełnie inne rozwiązanie. Są nimi meble ogrodowe wykonane z technorattanu. 

Połączenie naturalnego wyglądu, ale z trwałością tworzyw sztucznych najwyższej jakości? Do tego lekkość, różnorodność i to osławione coś, co przyciąga uwagę? To właśnie technorattan. Materiał, który do złudzenia przypomina naturalną plecionkę rattanową. Mamy jednak do czynienia z tworzywem sztucznym, które jest odporne na działanie czynników atmosferycznych i różnego rodzaju zabrudzenia. 

Technorattanowe meble ogrodowe nie poddają się uszkodzeniom mechanicznym. Ze względu na to, że żadna pogoda im niestraszna, nie trzeba szukać szczególnego miejsca do ich przechowywania. Nie stracą swoich właściwości czy kolorystyki pod wpływem wilgoci, deszczu, słońca czy śniegu. Miłośnicy grillowania i urządzania ogniska przez cały rok, mogą zatem z powodzeniem pokusić się o zimowe spotkania, właśnie w ogrodzie. 

Podczas grillowania, trudno ustrzec się przed tłustymi plamami lub zabrudzeniami wynikającymi z zalania sokiem czy drinkiem. Słodkie i kolorowe plamy? Technorattanowi wcale nie szkodzą. Wystarczy wilgotna ściereczka, ewentualnie dodatek płynu do mycia naczyń do ciepłej wody, by pozbyć się tego typu plam. 

Estetyka, którą oferują technorattanowe meble ogrodowe, wpisuje się w aranżacje zielonych przestrzeni, urządzonych klasycznie lub współcześnie. Dostępne zestawy można dowolnie ze sobą komponować, dokupować pojedyncze elementy, gdy powiększa się rodzina lub zaczyna przybywać coraz więcej gości. Uzupełnienie o miękkie poduchy w ciekawych kolorach, nadaje świeżości i wyjątkowości. 

 

Mam dylemat – drewniane czy technorattanowe?

W gąszczu tak wielu zalet obydwu propozycji, można się zgubić, niczym w lesie. Co w końcu wybrać? Ciepłe drewno czy nowoczesny technorattan? Warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań, by dokonać ostatecznej decyzji, która będzie w pełni satysfakcjonująca. Przede wszystkim, czy meble będą przenoszone, czy raczej zagoszczą na stałe w jednym miejscu. W przypadku ciężkich drewnianych, przenoszenie może sprawiać kłopot, technorattanowe nie sprawiają takich problemów. 

Czy posiadamy miejsce do przechowywania, a wymagająca pielęgnacja nie jest kłopotem, być może okazją do tego, by pobawić się w majsterkowicza? Jeśli tak, drewniane meble ogrodowe ucieszą, i to bardzo! Gdy jednak jest chęć, by postawić na coś całkiem nowoczesnego i unikalnego, technorattan będzie dobrym wyborem. Koniec z dylematami, czas wziąć sprawy w swoje ręce i podjąć decyzję, nie tak trudną, jak wydawało się na początku.

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}