Wyniki Twojego wyszukiwania

Vikking

Aleja Solidarności 4, 21-500 Biała Podlaska
83 342... pokaż
info@v... pokaż

Firma Vikking KTS – producent kompozytowych drzwi wejściowych i okien Real Wood. Kompozytowe drzwi wejściowe, to innowacyjny produkt zaprojektowany i stworzony od podstaw według własnego pomysłu. W 2016 roku firma rozpoczęła produkcję okien PVC z drewnopodobną strukturą której nadano handlową nazwę Real Wood.

Drzwi i okna VIKKING wyróżniają się niepowtarzalnym designem, unikatową dekoracją drewnopodobną Real Wood zgłoszoną jako zastrzeżony wzór przemysłowy.

Tym co wyróżnia i charakteryzuje firmę VIKKING jest jej innowacyjność i to nie tylko w zakresie konstrukcji produktów ale też w sposobie produkcji. Przedsiębiorstwo produkuje drzwi i okna wyłącznie na indywidualne zamówienie. Niemal każda para drzwi czy okien jest tu inna. Wiele możliwych konfiguracji zdobień i wyposażenia sprawia, że każde zlecenie wymaga oddzielnego traktowania i indywidualnej obróbki przez pracowników. Firma nie produkuje „na zapas”– ideą jest słuchanie klienta i każdorazowo dobieranie rozwiązań idealnie dopasowanych do jego potrzeb. Produkty Vikking dedykowane są dla wymagających inwestorów. Firma nie boi się wyzwań i chętnie podejmuje nawet najtrudniejsze zamówienia.

Drzwi zewnętrzne VIKKING są produkowane w technologii kompozytowej wzmocnionej włóknem szklanym, dzięki temu stanowią niezwykle stabilną, a przy tym ciepłą i estetyczną konstrukcję odporną na uszkodzenia mechaniczne. Drzwi z linii ARCTIC PLUS to kwintesencja jakości i legendarnej odporności na warunki klimatyczne. Jako jedyne w swojej klasie są odporne na wilgoć, nie odkształcają się i nie korodują.

Różnorodność zdobień powierzchni skrzydeł w drzwiach kompozytowych w postaci naturalnego kamienia, aplikacji INOX (zlicowanych bądź nawierzchniowych) oraz frezów w dowolnych układach, a także możliwość zaprojektowania własnych wzorów przeszkleń z oświetleniem LED jest gwarancją posiadania drzwi wejściowych, stworzonych na indywidualne zamówienie. Tegoroczną nowością jest możliwość produkcji drzwi w rozmiarze XXL czy niedostępnych dotąd wysokościach i szerokościach oraz nakładka 3D.

Wszystkie te możliwości zdobień mogą być dowolnie projektowane, łączone ze sobą przez klientów. Kompozytowe drzwi posiadają strukturę drewnopodobną lakierowaną najwyższej jakości lakierami.

Zalety drzwi kompozytowych Vikking

Energooszczędność

W kompozytowych drzwiach VIKKING dzięki połączeniu materiałów i komponentów o doskonałych parametrach uzyskujemy wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła przy jednoczesnym zachowaniu eleganckiego wyglądu i optymalnej grubości skrzydła drzwiowego. Przeznaczone przede wszystkim do budownictwa pasywnego, efektywnie zabezpieczają przed utratą ciepła – współczynnik Ud już od 0,63 W/m2K.

Trwałość

Zaawansowana technologia, najwyższej jakości komponenty, okucia oraz lakiery renomowanych producentów zapewniają wieloletnią bezawaryjną eksploatację. Drzwi kompozytowe VIKKING są odporne na wilgoć i najtrudniejsze warunki klimatyczne – skrzydła kompozytowe nie deformują się pod wpływem warunków pogodowych.

Bezpieczeństwo

Dzięki swojej budowie i zastosowaniu okuć od renomowanych producentów, kompozytowe drzwi wejściowe są wysoce odporne na mechaniczne uszkodzenia, stanowią też skuteczną barierę przed włamaniami. Specjalnie opracowane i produkowane ze stali nierdzewnej zaczepy zamka dają możliwość pełnej regulacji w całym okresie użytkowania drzwi, a system wielopunktowych zamków i blokad antywyważeniowych podnosi poziom zabezpieczeń antywłamaniowych.

Drzwi też mogą być SMART – nowoczesne rozwiązania w kompozytowych drzwiach
W kompozytowych drzwiach VIKKING można zastosować między innymi nowoczesne systemy otwierania, takie jak czytnik linii papilarnych, klawiatura z kodem i funkcją bluetooth czy czytnik RFID, dzięki któremu drzwi mogą być otwierane przy użyciu karty kredytowej, bankomatowej czy specjalnego breloka.

Powiązane artykuły

Zewnętrzne drzwi kompozytowe – Vikking

Drzwi / drzwi wewnętrzne
Obecnie w ofercie kompozytowych drzwi wejściowych klienci mają do wyboru trzy linie produktów skomponowanych tak, b...
Czytaj więcej

Nowy rekord energooszczędności -najcieplejsze drzwi zewnętrzne

Wiadomości z woj. Podlaskiego
Firma Vikking KTS – producent kompozytowych drzwi zewnętrznych nieustannie dba o najwyższą jakość i najlepsze...
Czytaj więcej