Wyniki Twojego wyszukiwania

Vemar

ul. Ciesielska 2, 15-542 Białystok
+48 85... pokaż
+48 51... pokaż
bialys... pokaż

Szycie na wymiar

W związku z posiadaniem zaawansowanej linii produkcyjnej i misji, której celem jest spełnienie każdego życzenia Klienta, a także realizacji każdego wyzwania, indywidualnie upiększymy każde okno.

Serwis

Wszystkie zakupione u nas urządzenia podlegają gwarancji. W przypadku awarii np. silniczków sterujących zasłonami lub żaluzjami, nasz serwis udaje się do Klienta i stara się rozwiązać problem na miejscu.

Pomiar

Nasze usługi obejmują wizytę u Klienta i dokładne wymierzenie powierzchni, które mają zostać wypełnione osłonami, firanami lub zasłonami – oferujemy tę pomoc na zamówienie łącznie z doradzeniem w wyborze (katalogi, próbki materiałów).

Doradztwo

Wobec ogromnej ilości posiadanego przez nas asortymentu, udzielamy naszym Klientom bezpłatnych usług doradczych, które zazwyczaj mają miejsce w naszym sklepie albo podczas zamówionej wizyty w miejscu realizacji.

Montaż

Montaż to ostatni etap realizacji usługi w domu lub siedzibie Klienta. Dzięki tej profesjonalnej pomocy dajemy pewność, iż elektronika przypisana do osłon będzie funkcjonowała bez zarzutu i nie sprawi w przyszłości kłopotów.