Wyniki Twojego wyszukiwania

SM Uniwersytecka

Biuro na placu budowy, ul. Bartąska, Olsztyn
518 94... pokaż
w.kulg... pokaż

Uniwersytecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, która powstała w grudniu 2015 roku jest już czwartym przedsięwzięciem mieszkaniowym realizowanym w oparciu o prywatną własność i zasady demokracji. W ciągu ostatnich 20 lat, z inicjatywy pracowników Uniwersytetu, powstały: SM Akademia, SM Akademia 2; oraz Akademicka SM, gdzie wybudowano łącznie 500 mieszkań.

Te małe, prywatne, demokratycznie zorganizowane spółdzielnie mieszkaniowe tj., spółdzielnie jednego inwestowania, są doskonałą alternatywą dla deweloperów. Spółdzielcze podejście przy budowie osiedla mieszkaniowego pozwala na budowanie mieszkań w jak najwyższym standardzie, przy jak najniższej cenie. Powód tego jest prosty – członkowie spółdzielni są jednocześnie inwestorami, Radą Nadzorczą, a także Zarządem Spółdzielni.

Uniwersytecka SM nie buduje w systemie deweloperskim, inwestycja realizowana jest bez kredytu a celem tego przedsięwzięcia mieszkaniowego jest – budować tanio i zaspokajać zapotrzebowanie na nowe mieszkania. Oferowana przez spółdzielnię cena za 1 m2 to – od 3500 do 3750 zł, która jest znacznie niższa od dostępnych w ofertach deweloperów. Także wysokość przyszłych opłat eksploatacyjnych jest niska.

 

 

Osiedle Platinium to ciekawa propozycja dla osób, które cenią sobie spokój oraz bliskość miasta.

Współczesny świat pędzi do przodu. Czasem trudno znaleźć chwilę, żeby odpocząć i zrelaksować się. Przy projektowaniu osiedla wygoda i bezpieczeństwo było dla nas priorytetem. Na ogrodzonym osiedlu, poza starannie zagospodarowanymi terenami zielonymi, znajdą się miejsca spacerowe dla wszystkich mieszkańców oraz place gier i zabaw dla najmłodszych. Nie zapomnieliśmy również o ‚czworonogach’. Dla nich i ich opiekunów powstaną ścieżki spacerowe.

Wszystkie mieszkania zostaną oddane Państwu w stanie deweloperskim – oznacza to, że w mieszkaniach znajdą Państwo m.in. ściany, sufity przygotowane do malowania, okna wraz z wewnętrznymi parapetami, antywłamaniowe drzwi wejściowe, a także podłączenia do instalacji i mediów.

Duże okna oraz przestronne balkony spowodują, że mieszkania będą doskonale doświetlone. Tym z Państwa, którzy oczekują czegoś więcej, oferujemy mieszkania z dwoma łazienkami, garderobą, a także gwarantujące widoki oraz przestrzeń, jakiej nie znajdą Państwo nigdzie indziej. Co więcej, dajemy możliwość zaaranżowania własnej przestrzeni – dzięki wskazaniu usytuowania ścianek działowych, mogą Państwo dostosować mieszkanie do własnych potrzeb. Dla zwiększenia komfortu naszych mieszkańców wszystkie budynki wyposażone zostaną w windy.

  • Ceny już od 3 500 zł brutto za metr kwadratowy! Zero ukrytych dopłat!
  • W cenie mieszkania oferujemy Państwu: piwnicę oraz zewnętrzne miejsca postojowe

Okolice
Bliskość jeziora Bartąg daje możliwość aktywnego spędzania czasu w sezonie letnim. Natomiast zimą miłośnicy rekreacji będą mogli korzystać z położonego w pobliżu wyciągu Kartasiówka.

W pobliżu osiedla planowana jest budowa nowego sklepu spożywczego.

Komunikacja
Dogodna komunikacja sprawia, że każdy, nawet niezmotoryzowany, mieszkaniec będzie w stanie dotrzeć do każdego miejsca w mieście w krótkim czasie. Przystanek autobusowy znajduje się przy samej działce. Odległość do ul. Wilczyńskiego – 2.5 km, do Kortowa – 5.5 km, do ulicy Warszawskiej – 3 km, do jeziora Bartąg – 700m.

Pamiętamy również o najmłodszych
Place zabaw dopasowane do potrzeb dzieci w każdym wieku oraz boiska do gier zespołowych. W pobliżu osiedla znajduje się zarówno przedszkole, jak i szkoła podstawowa.

Wybierz swoje mieszkanie

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}