Search
Generic filters
Filter by Kategorie firm
Deweloper
Wyniki Twojego wyszukiwania

MEG Real Estate

Legionowa 14/16, lok. 1, 15-099 Białystok
739 61... pokaż
biuro@megrealestate.pl

Twój Agent Nieruchomości

Specjalizujemy się w

Nasi doradcy wykorzystują w swojej pracy nowoczesne narzędzia i techniki sprzedaży. Znają skuteczność różnych form promocji i odpowiednio zadbają o właściwą ekspozycję Twojej oferty.

 Każda oferta jest szczegółowo opisana, posiada dokumentację zdjęciową i plany powierzchni. Każdorazowo przeprowadzamy ze sprzedającym szczegółową ankietę, która pozwoli nam dostarczyć Ci wielu praktycznych informacji o ofercie. Dzięki temu już na wstępie otrzymujesz pełen przegląd informacji o ofercie.

My, pośrednicy dobrze wiemy, że poszukiwanie nieruchomości na wynajem może być bardzo pracochłonne. Często zdarza się, że poszukujemy mieszkania na wynajem w zupełnie obcym mieście nie znając specyfiki osiedli, dzielnic, czy poszczególnych części miast. Walczymy z czasem, zmagamy się z nieaktualnymi ofertami, nie mamy pewności, że osoba, która prezentuje nam mieszkanie jest rzeczywiście jego właścicielem.

Nieruchomości nie są bezobsługowe, a poszukiwanie najemcy nie zawsze jest tak łatwe, jak być może sobie wyobrażasz. Do tego wszystkiego dochodzą kwestie bezpieczeństwa. Skąd wiadomo, że anonimowa osoba z ogłoszenia to rzeczywiście potencjalny najemca? Dlatego potrzebujesz profesjonalnego wsparcia przy wynajmie Twojej nieruchomości.

Wycenimy nieruchomość szczegółowo rozpatrując ofertę. Bierzemy pod uwagę wiele czynników: ceny rynkowe, stan techniczny, lokalizację oraz wiele innych.

Między innymi: aranżacja wnętrz, sprawy formalne, kredytowe, notarialne. 

Jesteśmy gotowi aby Cię wesprzeć

Dom w Olmontach

_

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń lub odwiedź nas w biurze.

  • Ul. Legionowa 14/16, lok. 1 15-099 Białystok
  • biuro@megrealestate.pl
  • 739 610 987

Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Skontaktuj się z nami:

Wprowadź adres e-mail lub nr telefonu, aby wysłać formularz.

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}