Wyniki Twojego wyszukiwania

Kombinat Budowlany

Legionowa 14/16 , 15-099 Białystok
85 741... pokaż
85 741... pokaż
kombin... pokaż

Kombinat Budowlany Sp. z o.o. powstała w 1993 roku W trakcie 25 lat działalności na rynku mieszkaniowym oddaliśmy do użytku ponad 6 tysięcy mieszkań, apartamentów i domów jednorodzinnych. To niemal 16 tysięcy zrealizowanych dążeń o wyjątkowym, bo własnym miejscu na ziemi…

Za cel stawiamy sobie sprostać żądaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu. Realizacja tych marzeń to dla nas zadowolenie i satysfakcja z naszej pracy.

Jesteśmy dumni z zaufania jakim obdarzają nas Klienci. Zaufanie to zdobyliśmy dzięki: nienagannej opinii w przekroju całej historii naszej działalności, doskonałej lokalizacji naszych inwestycji, doświadczeniu realizatorskiemu oraz kadrze gwarantującej sprawne, kompetentne i elastyczne kierowanie całym procesem developerskim.

Jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Przy projektowaniu i wykonawstwie naszych obiektów stosujemy najnowocześniejsze technologie, metody, techniki i materiały, dzięki czemu nasze inwestycje realizowane są w krótkich terminach.

Zostaliśmy wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez uznane środowiska branżowe. W 2000 roku otrzymaliśmy Certyfikat Developera, którym nieprzerwanie się legitymujemy. Obecnie należymy do grona 24 firm deweloperskich w Polsce posiadających ten prestiżowy certyfikat.

Działamy przejrzyście. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) i stosujemy się do Kodeksu Dobrych praktyk w relacjach Deweloper-Klient.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Stosujemy się do przepisów tzw. ustawy deweloperskiej z dnia16 września 2011 roku o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, a nasze członkostwo w Polskim Związku Firm Deweloperskich to dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa transakcji dla klienta.

NASZE STANDARDY

– BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
– PRZEJRZYSTOŚĆ DZIAŁANIA
– JAKOŚĆ
– LOKALIZACJA INWESTYCJI

Powiązane artykuły

Osiągnięcia i nagrody – Kombinat Budowlany

Wiadomości z woj. Podlaskiego
Kombinat Budowlany Sp. z o.o. rokrocznie zajmuje czołowe miejsca w konkursach branżowych i okolicznościowych oraz u...
Czytaj więcej

Działalność społeczna – Kombinat Budowlany

Wiadomości z woj. Podlaskiego
Kombinat Budowlany Sp. z o.o. aktywnie działa na rzecz społeczności lokalnej. Chcemy mieć wkład w rozwiązywanie pro...
Czytaj więcej