Search
Generic filters
Filter by Kategorie firm
Deweloper
Wyniki Twojego wyszukiwania

HIFISTORE

ul. Wołodyjowskiego 8A, 15-309 Białystok
533 30... pokaż
biuro@hifistore.pl

Firma HIFISTORE oferuje usługi oraz produkty z zakresu kina domowego, nagłośnienia wszelkiej infrastruktury, instalacji multimedialnych oraz inteligentnego domu na terenie całego województwa podlaskiego. Każdy projekt traktujemy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem przygotowując ofertę szytą na miarę pod wytyczne oraz wymagania naszego klienta.

Oferujemy rozwiązania indywidualne oraz przemysłowe jak: instalacja 100V, nagłośnienie kawiarni, restauracji, pubu, sale konferencyjne od A do Z, radio węzeł oraz nagłośnienie sklepów wielkopowierzchniowych.

Pracujemy na markach światowej klasy jak i na produktach rodzimych producentów z Polski. Bardzo wysoko stawiamy nasz standard obsługi klienta poprzez sprzedaż tylko i wyłącznie nowych produktów, bez wyprzedaży ekspozycyjnych i elektroniki używanej, jak i poprzez obsługę posprzedażową i pełne wsparcie w obsłudze zakupionego sprzętu.

Działamy kompleksowo: projekt, położenie okablowania, dostarczenie sprzętu, jego instalacja, kalibracja oraz odpalenie.

W dobie XXI wieku stawiamy na rozwiązania IOT oraz inteligentny dom. Pracujemy bardzo blisko z marką Fibaro i na niej opieramy nasze rozwiązania z tej dziedziny. Jesteśmy w stanie zaprojektować oraz zrealizować projekty bazujące o automatykę budynkową, sterowaniu oświetleniem, otwieranie i zamykanie bramy wjazdowej, elektrycznie rozwijane żaluzje, regulacja temperatury pomieszczeń oraz wiele innych.

Naszą specjalnością są instalacje kina domowego, stereo oraz multiroom. Dodatkowo oferujemy profesjonalne usługi z zakresu adaptacji akustycznej pomieszczenia z uwzględnieniem odpowiednich pomiarów.

W regularnej ofercie firmy HIFISTORE znajdują się wszystkie znaczące marki audio dostępne na rynku. Kolumny głośnikowe marki Klipsch, Quadral, Tannoy, Jamo, Taga Harmony, Paradigm, JBL, Apart Audio, Indiana Line. Elektronika oferowana przez naszych specjalistów audio to m.in.: Onkyo, Yamaha, Denon, Marantz, Harman/Kardon, Pioneer, Xindak, Anthem.

Co warte podkreślenia. Każdy członek zespołu HIFISTORE posiada minimum 10-letnie doświadczenie w branży audio-video, poparte setkami instalacji, projektów, klientów.

Jeśli audio-video i kino to tylko z HIFISTORE – www.hifistore.pl

Powiązane artykuły

Jak wybrać kino domowe – podpowiada HIFISTORE

AGD / RTV
Kino domowe zyskuje na popularności, powstaje technologia, która umożliwia nam przeniesienie wrażeń z kina do domow...
Czytaj więcej
projektory i ekrany

Projektory i ekrany – Nowoczesna technologia stosowana w domach i firmach.

AGD / RTV
Obecnie projektory w domu zyskują coraz większą rzeszę fanów. Ta innowacyjna technologia pozwala na uzyskanie jeszc...
Czytaj więcej

Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Skontaktuj się z nami:

Wprowadź adres e-mail lub nr telefonu, aby wysłać formularz.

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}