Search
Generic filters
Filter by Kategorie firm
Deweloper
Wyniki Twojego wyszukiwania

Hi home

Białystok, Białystok
792 21... pokaż
marta.ziemnicka@hihome.pl

Porady wnętrzarskie

projekty FUNKCJONALNE

projekty kompleksowe

Home Staging

Porady wnętrzarskie

projekty FUNKCJONALNE

projekty kompleksowe

Home staging

o mnie

Hej! Nazywam się Marta, z zamiłowania i wykształcenia jestem architektem wnętrz.

Pomagam każdemu kto ma problem z urządzeniem wnętrza. Rozwiązuję nie tylko dylematy kolorystyczne i stylistyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Tworzę wnętrza wygodne, dopasowane do potrzeb inwestora.

Kocham projektować. 

Projektowanie wnętrz to moja pasja. Uwielbiam poprzez rozmowę odkrywać potrzeby inwestorów, a każdy projekt wnętrz traktuję indywidualnie. W swojej pracy jestem elastyczna, czyli tworzę projekty w różnych stylach, nie lubię szablonowych rozwiązań. Jestem ekspertem w odkrywaniu potencjału trudnych pomieszczeń. Dbam by zaprojektowane domy i mieszkania zachwycały wyglądem, jednocześnie nie zapominając o zasadach ergonomii i komfortu.

Za mną kilka lat doświadczenia pracy przy projektowaniu wnętrz. Dzięki temu wiem, że każdy dom czy mieszkanie to zupełnie inna historia niosąca za sobą szereg potrzeb i wymagań. Wiem też, jak ważny jest budżet wszystkich inwestycji. Z tego względu oferuję kilka form współpracy. Moja pomoc może się ograniczać tylko do pełnej wskazówek konsultacji, jak również rozszerzyć się aż do momentu kupowania dodatków. Projektowanie wnętrz, które są piękne i wygodne to moja dewiza. Chcesz się przekonać?

jak mogę Ci pomóc?

Nowy dom lub mieszkanie kupione - co dalej?

Na początku warto poradzić się architekta czy ustawienie ścianek, elektryki, oświetlenia itp. jest dobre. Jeśli nie, dowiesz się co zmienić by dom był dopasowany do twoich upodobań. Później projekt wnętrz warto rozszerzyć o kolorystykę, styl i wszelkie detale. To nie tylko duża oszczędność czasu, ale też zapewnienie, że osiągniesz upragniony efekt: piękny i wygodny dom z marzeń.

Przytłacza Cię nadmiar pomysłów?

Przeglądasz internet, gazety, chodzisz od sklepu do sklepu, wydaje się, że wszystko wiesz i masz milion pomysłów na urządzenie wymarzonego gniazdka… a jednak przytłacza cię ogrom możliwości? Chętnie pomogę to ogarnąć, stworzyć spójną całość. Ze mną wykańczanie domu staje się przyjemniejsze. Projektowanie wnętrz to niełatwe zadanie. Pozwól, że cię w tym wyręczę.

Jak właściwie zabrać się za remont?

Remont powinien być czymś przyjemnym, bo jednak zmieniamy stare na nowe. A tu psikus. Stare rozwiązania często są niefunkcjonalne, a tobie brakuje pomysłu jak to poprawić. Wnętrze bywa nieustawne, a do tego niejednokrotnie natrafia się na problemy technologiczne, o których nie było wiadomo przed remontem. W takich wypadkach trudno jest sobie poradzić bez fachowej wiedzy. I dlatego warto zgłosić się do architekt wnętrz.

Poznaj zakres moich usług

Porada wnętrzarska

Masz kilka nurtujących pytań? Porozmawiajmy. Szybka konsultacja pomoże rozwiać wątpliwości, nakierować na właściwe rozwiązania.

Projekt funkcjonalny

Projekt jest skierowany do inwestorów, którzy potrzebują pomocy w najważniejszych kwestiach urządzania domu. To masa pomysłów ukierunkowanych na potrzeby przyszłych mieszkańców. Projekt składa się z rysunków technicznych, nie ma wizualizacji 3D wnętrz.

Projekt kompleksowy

Oferta skierowana jest do osób szukających pełnej pomocy w zaaranżowaniu przestrzeni. Dzięki dokładnej analizie wnętrza i wskazaniu konkretnych elementów, inwestor może być pewny efektu finalnego i oszczędza dużo czasu. Projekt zawiera wizualizacje 3D pomieszczeń i pełną dokumentację techniczną oraz wskazanie wykorzystanych materiałów i mebli.

Projekt jednego pomieszczenia

Szybka i przystępna cenowo usługa umożliwiająca zaprojektowanie jednego, wybranego pomieszczenia.  Dedykowana osobom, które np. planują wykonać remont kuchni / łazienki / salonu. Projekt pozwala zweryfikować koncepcję oraz funkcjonalność planowanej przebudowy lub remontu. Dzięki temu możliwe jest wyeliminowanie błędnych i kosztownych decyzji, jeszcze przed realizacji całego przedsięwzięcia, a także oszczędzenie sobie niepotrzebnych nerwów i stresu.

Home staging

Posiadasz nieruchomość na sprzedaż? Podpowiem jak wprowadzić niedrogie zmiany, by podnieść walory estetyczne i funkcjonalne. Dzięki tej usłudze sprzedasz nieruchomość szybciej i w lepszej cenie.

Konsultacje on-line

Nasza współpraca może być omawiana zdalnie- za pomocą korespondencji e-mail i telefonicznie. Zakres takiej pracy jest ustalany indywidualnie.

projekty

Kontakt

792 216 246

marta.ziemnicka@hihome.pl

Powiązane artykuły

Pokój dziecka „rosnący” wraz z nim. Jak podejść do tego z głową?

Porady i usługi specjalistyczne / fachowcy
Marta Ziemnicka, architekt: Mało kto może sobie pozwolić na wymianę mebli co 2 lata, a dzieci rosną, a wraz z nimi ...
Czytaj więcej

„Jak stworzyć idealną kuchnię” – inż. arch. Marta Ziemnicka cz.II – KOMPLETNY PROJEKT

Wiadomości z woj. Podlaskiego
Hej! Nazywam się Marta, architekturą wnętrz zajmuję się już prawie 10 lat. Prowadzę firmę Hi Home, pod szyldem któr...
Czytaj więcej

„Jak stworzyć idealną kuchnię” – inż. arch. Marta Ziemnicka
cz. I – STYL ARANŻACJI

Wiadomości z woj. Podlaskiego
Hej! Nazywam się Marta, architekturą wnętrz zajmuję się już prawie 10 lat. Prowadzę firmę Hi Home, pod szyldem któr...
Czytaj więcej

Urządzamy kuchnię! Kolejny „Kwadrans nieruchomości” już jest.

Wiadomości z woj. Podlaskiego
Zapraszamy Państwa na kolejny „Kwadrans nieruchomości”, w którym urządzamy kuchnie. Przedstawiamy najno...
Czytaj więcej

„Jak stworzyć idealną kuchnię” – inż. arch. Marta Ziemnicka
WPROWADZENIE

Wiadomości z woj. Podlaskiego
Hej! Nazywam się Marta, architekturą wnętrz zajmuję się już prawie 10 lat. Prowadzę firmę Hi Home, pod szyldem któr...
Czytaj więcej

Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Skontaktuj się z nami:

Wprowadź adres e-mail lub nr telefonu, aby wysłać formularz.

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}