Search
Filter by Custom Post Type
Filter by Kategorie firm
Deweloper
Wyniki Twojego wyszukiwania

Grube Media

ul. Warzywna 1B lok. 4, 15-197 Białystok
728-39... pokaż
marzena@grube.media
JESTEŚMY TAM GDZIE SĄ LUDZIE
SIEĆ EKRANÓW - MILION PASAŻERÓW /1 M-C
Previous
Next

O NAS

Firma Grube.Media oferuje usługi reklamowe głównie w obszarze komunikacji miejskiej – czyli tam, gdzie koncentrują się duże ilości potencjalnych odbiorców, ale nie tylko, również na Telebimach w bardzo dobrych lokalizacjach.

Doskonała w promocji produktów, usług, wydarzeń, miejsc i marek w wielu branżach nastawionych na kontakt z klientem detalicznym produktów i usług masowych. Nasze nośniki reklam są umieszczone w pojazdach transportu zbiorowego. Wybraliśmy tą właśnie przestrzeń, by móc oferować skuteczne narzędzie w bardzo korzystnych cenach. Oto atuty reklamy w G.M:

>   Dzięki wybranej lokalizacji nośników trafiamy do odbiorców reklamy tam, gdzie tworzą się znaczne grupy osób.

>   Pasażerowie są w charakterystycznej sytuacji – większość z nich nie jest niczym szczególnym zajęta, jest otwarta na przekaz.

>   Odbiorcy reklamy to konkretna i policzalna grupa (przepływy pasażerskie: ponad 3 mln miesięcznie).

>    Nośniki reklam zawsze są umieszczone w miejscach o najlepszej widoczności.

Setki zrealizowanych kampanii

USŁUGI

EMISJA SPOTU VIDEO W BIAŁOSTOCKICH AUTOBUSACH

Jesteśmy właścicielem oraz głównym operatorem sieci ekranów w autobusach miejskich w Białymstoku, emitujemy na nich reklamowe spoty video. Jako broker reklamy jesteśmy w stanie przeprowadzić kampanie w większości miast w Polsce oferując konkurencyjną cenę. Oprócz Białegostoku realizujemy kampanie w Łomży, Suwałkach, Białej Podlaskiej, Ostrołęce oraz innych. Oprócz kampanii na ekranach wewnątrz autobusów realizujemy również kampanie na Telebimach w Białymstoku, Łomży, Suwałkach oraz Białej Podlaskiej, a także innych – w zależności od zasięgu Twojej kampanii

EKSPOZYCJA REKLAM NA KAROSERII W WIĘKSZOŚCI MIAST W POLSCE

Realizujemy kompleksowo kampanie reklamowe na karoseriach autobusów miejskich w większości miast w Polsce, wszędzie tam gdzie taka reklama jest możliwa. Po dostarczeniu gotowego graficznie projektu zajmiemy się resztą tak aby Twoja reklama znalazła się na wybranej przez Ciebie części karoserii w wybranej lokalizacji. Do tej pory zrealizowaliśmy takie kampanie w miastach: Suwałki, Łomża, Augustów, Ełk, Biała Podlaska, Lublin, Zamość, Chełm, Przemyśl, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Rzeszów.

EKSPOZYCJA PLAKATÓW W BIAŁOSTOCKICH AUTOBUSACH

Posiadamy estetyczne ramki do ekspozycji plakatów wewnątrz autobusów miejskich.

Gruba reklama w szczupłym budżecie.

Reklama video w milionach odsłon

SKUTECZNA PROMOCJA -spoty video w    białostockich autobusach! To najtańszy, estetyczny, a w dodatku ekologiczny kanał emisji reklam...

Zawsze widoczne plakaty

Dzięki reklamom w ramkach plakatowych, umieszczonych w bardzo widocznych miejscach we wnętrzu autobusu - można w łatwy sposób zainteresować ofertą tysiące osób.

Reklama wyklejana na autobusach

Ekspozycja reklam na karoserii autobusu, to skuteczne narzędzie w bardzo przystępnej cenie. Dostępne również na autobusach przegubowych

Kooperacja z nami to dobry biznes.

FIRMY I INSTYTUCJE Informacja i promocja

czytaj dalej...

Kontakt z nami owocuje nowymi klientami...

Chcesz skutecznie poinformować o promocjach, produktach, usługach, czy planowanych wydarzeniach? Emitujemy przekaz reklamowy wśród prawie miliona pasażerów w miesiącu! Zainwestuj w niezwykle wydajny i innowacyjny sposób emisji informacji i reklamy! Niech Twoi Klienci zauważą, że wybrałeś ekologiczny sposób na promocję!

Agencje Reklamowe i Domy Mediowe

czytaj dalej...

Doceniamy i premiujemy trwałą współpracę

Jesteśmy otwarci na współpracę agencyjną. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. O szczegóły prosimy pytać drogą elektroniczną, adres: marzena@grube.media, prosimy o podanie numeru kontaktowego. Z uwagi na poufność wiadomości, prosimy wysyłać je tylko ze skrzynek firmowych.

Kontakt.

ul. Warzywna 1B lok. 4
15-197 Białystok

728 395 888

marzena@grube.media

Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Skontaktuj się z nami:

Wprowadź adres e-mail lub nr telefonu, aby wysłać formularz.

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}