Wyniki Twojego wyszukiwania

Eksperci Finansowi

Warszawska 14 lok. 2a, 15-063 Białystok
+48 72... pokaż
+48 72... pokaż
bartos... pokaż

Dlaczego warto nam zaufać?

  • precyzyjnie określamy możliwości finansowe osób fizycznych oraz firm
  • umożliwiamy porównanie ofert wielu instytucji w jednym miejscu oszczędzając czas naszych klientów (ponad 20 instytucji finansowych)
  • pomagamy w procesie kupna/sprzedaży nieruchomości
  • przedstawiamy najlepsze sposoby na zabezpieczenie kredytu oraz swoich bliskich, a także na jak najszybszą spłatę zobowiązań finansowych
  • zapewniamy opiekę podczas całego procesu ubiegania się o kredyt – począwszy od wyboru najlepszej oferty, przez pomoc w skompletowaniu wszystkich dokumentów, po przeanalizowanie i podpisanie umowy z bankiem

Kredyty firmowe

Staranie się o kredyt firmowy wymaga cierpliwości i sprawnego poruszania się wśród zawiłości związanych z formalnymi aspektami kredytowania. Dlatego naszą ofertę przygotowaliśmy tak, by do minimum ograniczyć udział przedsiębiorcy w całym procesie. Dzięki temu on zajmuje się rozwojem swojej działalności, a my – zorganizowaniem środków finansowych, które to umożliwiają.

W zależności od tego, w jakiej sytuacji znajduje się Twoja firma, możesz ubiegać się o specyficzne sposoby kredytowania:

KREDYT DLA NOWYCH FIRM

Jak nazwa skazuje, dedykowany jest przedsiębiorcom, którzy dopiero zaczynają prowadzenie działalności gospodarczej.

Taka firma nie ma jeszcze ugruntowanej pozycji rynkowej, co pociąga za sobą większe ryzyko kredytowania. W związku z tym kredyt będzie charakteryzował się oprocentowaniem wyższym niż pozostałe kredyty firmowe, co oznacza, że wyższe są także całkowite koszty zobowiązania.

KREDYT INWESTYCYJNY

Przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, które chcą rozwijać bieżącą działalność.

Jest to uruchamiany jednorazowo lub w transzach kredyt długoterminowy – okres kredytowania może obejmować nawet 20 lat. Umożliwia realizowanie inwestycyjnych potrzeb firmy, takich jak: zakup udziałów w spółce, zakup rzeczowych aktywów trwałych, długoterminowych aktywów finansowych. Taki kredyt pokrywa 80-90% wartości inwestycji. W zależności od banku, może wymagać zabezpieczenia hipotecznego.

KREDYT OBROTOWY

Udzielany jest firmom, które potrzebują kapitału, by pokryć najpilniejsze wydatki.

Ta forma kredytowania pozwala na zachowanie płynności kredytowej przez zapewnienie finansowania bieżącej działalności, obejmującej nagłe wydatki, zobowiązana typu bieżącego. Środki mogą zostać przeznaczone na dowolny cel. Okres kredytowania ustalany jest w zależności od potrzeb: może wynosić standardowo 12 miesięcy lub zostać wydłużony do 3 lat.
Przedsiębiorca może skorzystać z opcji rewolwingowej – wtedy kredyt może być wielokrotnie spłacany i ponownie uruchamiany do wysokości ustalonego w umowie limitu.

Pozostałe rozwiązania dla firm:

Leasing oraz Faktoring.

Czym jest kredyt hipoteczny?

Kredytem hipotecznym określamy długoterminowy kredyt bankowy, którego zabezpieczeniem jest hipoteka. Jej podstawą jest prawo własności lub prawo użytkowania wieczystego nieruchomości zlokalizowanej na terytorium Polski.

Na co wykorzystasz swój kredyt hipoteczny?

Decyzja należy do Ciebie. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na:

  • zakup mieszkania, domu, działki (także z przetargu),
  • budowę domu,
  • remont swojej nieruchomości,
  • zakup nieruchomości z przeznaczeniem jej wynajęcia,

Pomożemy znaleźć Ci optymalne rozwiązanie finansowe!