Search
Generic filters
Filter by Kategorie firm
Deweloper
Wyniki Twojego wyszukiwania

Agnieszka Popławska – ubezpieczenia na życie

ul. Świętojańska 12A, Białystok, Białystok
784 60... pokaż
kontakt@agnieszkapoplawska.pl

MOJE PRODUKTY UBEZPIECZENIOWE

Oferuję jedynie sprawdzone produkty Prudential - lidera polis ubezpieczeniowych ze 170 letnią historią, któremu zaufało już ponad 5 milionów klientów.

Decydując się na moją ofertę ubezpieczeniową - masz pewność, że zostanie ona dobrana względem indywidualnych potrzeb oraz uszyta na miarę Twoich oczekiwań.

Red heart in child and parent hands with love and harmony. Family holding red heart together

START W ŻYCIE

Dzieci mają to do siebie, że bardzo szybko dorastają. Dlatego dobrze jest zainwestować w ich samodzielny, życiowy strat. Warto pochylić się nad dwoma wariantami:

  • Ubezpieczenie dziecka.
  • Długoterminowy plan oszczędzania na przyszłość dziecka.

W pewnym momencie jak znalazł będzie dodatkowy zastrzyk gotówki – studia, wkład na mieszkanie … potrzeb na pewno nie zabraknie. Już dziś zatroszcz się o przyszłość swojego dziecka i pozwól mu spełnić jego marzenia.

Happy senior man and woman couple walking and holding hands on a deserted tropical beach with bright clear blue sky

EMERYTURA BEZ OBAW

To bardzo prosty sposób na to, by zabezpieczyć swoją przyszłość. Wiadomo, jakie są ZUS-owskie świadczenia, warto więc niewielkimi, ale regularnymi wpłatami zapewnić sobie bezpieczny i beztroski czas na emeryturze.

Daję Ci gwarancję wypłaty, roczne i końcowe premie, zabezpieczenie najbliższych w chwili śmierci i na koniec umowy gwarancję zwrotu wypłaconych składek.

Young couple relaxing having nap or breathing fresh air, relaxed man and woman enjoying rest on comfortable sofa in living room, happy family leaning on soft couch taking break for dozing together

KOMFORT ŻYCIA

To ubezpieczenie na życie, które jest doskonałym rozwiązaniem, w sytuacji, gdy posiadasz na przykład kredyt hipoteczny lub inne zobowiązania finansowe.

Dzięki ubezpieczeniu możesz mieć pewność, że gdyby Ciebie zabrakło, Twoi bliscy otrzymają wypłatę świadczenia, które pozwoli im spłacić zaciągnięte kredyty lub pożyczki oraz utrzymać standard życia na obecnym poziomie. Polisa zapewnia stabilność finansową oraz bezpieczeństwo członków Twojej rodziny.

Young man and woman on hammock in green nature from back

PEWNY KAPITAŁ (2 w 1)

Ubezpieczenie na życie Pewny Kapitał to połączenie ochrony ubezpieczeniowej i oszczędzania w jednym, prostym produkcie. Łączysz zabezpieczenie zgromadzonego kapitału z ubezpieczeniem na życie.

W przypadku śmierci Twoi bliscy otrzymają świadczenie ubezpieczeniowe już od pierwszego dnia po zawarciu umowy ubezpieczenia.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wybierz produkt, który Cię interesuje i wypełnij prosty formularz kontaktowy aby umówić spotkanie.

Kontaktując się poprzez portal askdom.pl - otrzymasz dodatkowy indywidualny rabat przy podpisaniu umowy.

Zaznacz interesujący Cię produkt ubezpieczeniowy

MOJE OSIĄGNIĘCIA

2016 rok

Prudential - pierwsze miejsce w Polsce,
spośród blisko 900 konsultantów.

2017 rok

Prudential - drugie miejsce w Polsce,
spośród blisko 900 konsultantów.

2018 rok

MDTR - pierwsze miejsce w Polsce,
spośród blisko 1000 konsultantów.

NAGRODA MDRT

MDRT Million Dollar Round Table The Premier Association of Financial Professionals – to założone w USA międzynarodowe stowarzyszenie agentów ubezpieczeń życiowych i doradców finansowych z 81-letnią tradycją. Jest absolutnym fenomenem, że do tego zrzeszenia przynależą płacąc niemałe składki członkowskie doradcy z ponad 80 krajów świata. Era globalizacji oznacza, że największe światowe ubezpieczalnie i instytucje finansowe mają swe przedstawicielstwa w wielu krajach świata, więc tym sposobem legenda i prestiż MDRT są znane zarówno w Trynidadzie i Tobago jak i w Rumunii. Największą grupę stanowią Amerykanie i Kanadyjczycy. W pierwszej 10-ce najliczniejszych reprezentacji jest jeszcze Meksyk, ale poza tym dominuje Azja. Z Singapuru, Malezji, Korei Południowej, Indii, Japonii i Tajwanu przylatuje przez ocean po paręset ludzi.

AGNIESZKA POPŁAWSKA

Sama o sobie.

Prywatnie jestem przede wszystkim mamą małego Jakuba, który według lekarzy nie powinien pojawić się na świecie, a mimo to cztery lata temu zajął najważniejsze miejsce w moim sercu. Wśród natłoku obowiązków i spraw zawodowych staram się poświęcać mu jak najwięcej czasu i pomagać w rozwijaniu jego pasji.

Lubię zdobywać nową wiedzę, uwielbiam czytać książki, tańczyć i grać w badmintona. Odskocznią od codzienności jest teatr i opera. U ludzi cenię przede wszystkim szczerość, wrażliwość i pozytywne nastawienie do świata. Szerokim łukiem omijam osoby zawistne, zazdrosne i zgorzkniałe.

Zawodowo – jestem doradcą ubezpieczeniowym i kobietą spełnioną…

Ktoś kiedyś powiedział:
„Chcesz rozśmieszyć Pana Boga? Powiedz mu o swoich planach.”
Coś w tym jest… Dziś wiem, że to co robię ma sens, a moja praca stanowi wsparcie w tych najtrudniejszych, życiowych momentach, takich jak: śmierć bliskiej osoby, wypadek losowy, nagła choroba.

Jednym z moich pierwszych klientów był 40-letni mężczyzna. Umarł nagle i zostawił żonę i dwoje dzieci. Nie zapomnę rozpaczy żony, strachu w oczach dzieci. Kiedy pojawiłam się w ich domu już po pogrzebie, by załatwić wszelkie formalności, wtuliła się we mnie mała dziewczynka, szukając pocieszenia i bezpieczeństwa… Takie chwile utwierdzają mnie w przekonaniu, że to co robię, ma sens. Nie chcę być postrzegana jako akwizytor, który tylko wciska ludziom polisy i liczy własną prowizję. Nie!!! Ja wiem, że w tak ciężkich chwilach, jak śmierć czy choroba bliskiej osoby, potrzebne jest wsparcie również finansowe.

Agnieszka Popławska

Ubezpieczenia na życie

KONTAKT

Zadzwoń lub napisz - jestem do Twojej dyspozycji.

Powołaj się na portal askdom.pl - aby otrzymać dodatkowy indywidualny rabat.

Siedziba

Świętojańska 12 A, Białystok

Powiązane artykuły

Wideo wizytówka – Agnieszka Popławska

Wiadomości z woj. Podlaskiego
Agnieszka Popławska Najlepszy doradca ubezpieczeniowy, który oferuje tylko sprawdzone produkty Prudential – l...
Czytaj więcej

Płacimy bankom za to, że trzymamy u nich swoje oszczędności. Jak to zmienić?

Ubezpieczenia
Jak zadbać dziś o swoją przyszłość? To pytanie stawia sobie każdy młody człowiek. Nie każdy jednak zna na nie odpow...
Czytaj więcej

ASK NEWS Finansowy odc. 2 – Dobry kredyt i ubezpieczenie

Wiadomości z woj. Podlaskiego
ASKNEWS Finansowy Od początku Seria ASKNEWS Finansowy powstała w odpowiedzi na potrzebę związaną z nurtującymi prob...
Czytaj więcej

Każdy moment jest dobry na gromadzenie oszczędności, szczególnie teraz.

Ubezpieczenia
Dodatkowe ubezpieczenie to oznaka większej świadomości funkcjonowania w naszym społeczeństwie. Tym bardziej w dobie...
Czytaj więcej

Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Skontaktuj się z nami:

Wprowadź adres e-mail lub nr telefonu, aby wysłać formularz.

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}