Sprzedaj Nieruchomość

Chcąc sprzedać nieruchomość nie wystarczy opublikować ogłoszenie. Dowiedz się z czym wiąże się ten proces i dlaczego warto z nami współpracować.

Kup Nieruchomość

Zakup nieruchomości to nie tylko znalezienie tej wymarzonej, ale także zadbanie o bezpieczeństwo transakcji, negocjacje dobrej ceny. Sprawdź w czym możemy Ci pomóc.

Zainwestuj

Szukasz dobrej lokaty kapitału? Napisz koniecznie do nas! Przedstawimy różne możliwości inwestycyjne, dobierzemy najlepszą do Twoich potrzeb.

Oddaj w Zarządzanie

Nie masz możliwości lub czasu zajmować się wynajmowaniem Twojego mieszkania? Dla nas to nie problem – wszystkim się zajmiemy, żebyś miał czas dla siebie.

Twoi Agenci Nieruchomości​

O NAS

Wiemy, że sprzedaż lub zakup nieruchomości to dla wielu osób duże emocje i jeszcze większe obawy o bezpieczną transakcję. Jesteśmy po to, aby każdy z naszych Klientów w całym procesie sprzedaży czy zakupu działki, domu lub mieszkania osiągnął swoje cele i czuł się bezpiecznie na każdym etapie. 

Odczuwamy dużą satysfakcję gdy po zrealizowaniu transakcji widzimy na twarzy naszych Klientów szczery uśmiech i słyszymy słowa wdzięczności. Dzięki temu kochamy to co robimy… 

      … z pasją, zaangażowaniem, bezpiecznie.

AGNIESZKA OTAPOWICZ

Z wykształcenia prawniczka, z pasji specjalistka od rozwoju społeczności i organizacji. Od lat wspieram środowisko organizacji pozarządowych, a także towarzyszę ludziom w zmianie życia. 

Sprzedaż domu czy mieszkania, to często duże emocje, dylematy, obawy. Kilka lat temu sama przechodziłam przez ten proces. Dziś mam swoje wymarzone miejsce na ziemi i wspieram innych w tej ważnej życiowej decyzji. Pracuję z pasją i z zaangażowaniem, dbam o kontakt i jakość.

Co mnie wyróżnia? Otwarty umysł, dobra energia i duża motywacja.

Agnieszka Otapowicz.

P.S. Uwielbiam podróże, góry i kawę :) 

agnieszka.otapowicz@recentrum.pl

691 130 005  

FILIP TAGIL

Od wielu lat wspieram moich klientów wiedzą i doświadczeniem w zakresie prawa, marketingu i zarządzania. Rola radcy prawnego uświadomiła mi jak ważna jest lojalność wobec klienta, identyfikacja jego potrzeb i obrona jego interesów. Ten sposób postępowania przyświeca mi również w rozwiązywaniu problemów właścicieli nieruchomości w procesie sprzedaży domu, mieszkania lub działki.

Kilkuletnie doświadczenie we współpracy z inwestorami z branży nieruchomości nie tylko z kraju, ale też z Wielkiej Brytanii, Włoch, czy Hiszpanii nauczyło mnie wielu metod inwestowania w te najbezpieczniejsze moim zdaniem aktywa. Dziś sam inwestuję i dzielę się tą wiedzą z innymi. 

Nieruchomości stały się moją pasją. Zawsze chętnie porozmawiam. Dzwoń śmiało :)

filip.tagil@recentrum.pl

784 254 055

możemy zapewnić

Dodatkowe Wartości

Wsparcie Prawne

Każda transakcja dotycząca nieruchomości wiąże się ze sprawdzeniem dokumentacji, ksiąg wieczystych, przygotowaniem lub analizą umów. Skorzystaj z pomocy doświadczonych prawników.

Negocjacje

Uwielbiamy negocjować! Dla nas to codzienność. Nie ważne czy sprzedajesz, kupujesz czy wynajmujesz – skuteczne negocjacje to warunek satysfakcji naszych Klientów

Skuteczność

Stajemy po Twojej stronie, rozmawiamy o Twoich potrzebach – reprezentujemy tylko Ciebie.
Realizujemy Twój cel.
Twoja satysfakcja i spokój są najważniejsze!