Wyniki Twojego wyszukiwania

Sklep ogrodniczy

PARTNERZY

>

Alhambra s.c. – Zielony Ogród. Centrum ogrodnicz...

Plażowa 39 , 15-502 Białystok
85 743... pokaż
>

Amager – artykuły ogrodniczo-rolnicze

Łyski 75A , 16-070 Choroszcz
85 713... pokaż
85 719... pokaż
biuro@... pokaż
>

Aqua System – roboty koszące Ambrogio, kosiarki

Stoczni Gdańskiej 76 , 15-571 Białystok
85 674... pokaż
501 45... pokaż
aquasy... pokaż
>

Artykuły ogrodzeniowe PPUH Siatkomet

Miętowa 21 , 15-690 Białystok
85 651... pokaż
601 6... pokaż
siatko... pokaż
>

Barbara Czaplińska Sklep Ogrodniczy

Modlińska 2/1 , 15-065 Białystok
784 44... pokaż
692 47... pokaż
sklep@... pokaż
>

Biatom.pl Tomasz Hanczaruk – Sklep i hurtownia o...

Plażowa 91, 15-518 Białystok
884 91... pokaż
sklep@... pokaż
>

Bolos ziemia do kwiatów

Olmonty 39 , 15-603 Olmonty
85 742... pokaż
>

Centrum Ogrodnicze – Rośliny ozdobne

Graniczna 22, 16-120 Krynki
602 7... pokaż
kpanas... pokaż
>

Davis & Kryjan Gardens s.c. Centrum ogrodnicze, g...

Kwiatowa 7 , 16-010 Nowodworce
85 744... pokaż
507 1... pokaż
ogrody... pokaż
>

Donar s.c. Hurtownia kwiatów

Warszawska 119 , 15-201 Białystok
85 732... pokaż
>

Gospodarstwo Ogrodnicze Gojad. Kwiaty, warzywa

Kasztelańska 14 , 15-521 Białystok
85 743... pokaż
>

Gospodarstwo ogrodnicze Joanna Kurylonek

Pawia 4 , 15-540
85 743... pokaż
>

Gospodarstwo Ogrodnicze Marcin Korolczuk

Henrykowo 15a , 15-511 Białystok
502 17... pokaż
>

Hurtownia Kaktus Piotr Szałaj

Zwierzyniecka 68 , 15-246 Białystok
85 732... pokaż
>

Hurtownia KROKUS – Kwiaty, Upominki, Dekoracje

Mickiewicza 95 , 15-774 Białystok
85 743... pokaż
kontak... pokaż
>

Jaskier – Szkółka roślin ozdobnych

Jeńki 86 , 18-218 Sokoły
600 38... pokaż
szkolk... pokaż
>

Kwiaty Hryniewicze

Hryniewicze 43A , 15-378 Białystok
570 85... pokaż
kontak... pokaż

Sklep ogrodniczy

Każdy z nas chciałby zostać posiadaczem pięknego ogrodu. Samodzielnie przygotowana przydomowa przestrzeń to prawdziwy powód do dumy i przedmiot zazdrości sąsiadów i znajomych. Korzystając z tej kategorii doskonale przygotują się Państwo do wszelkich prac sezonowych w ogrodzie. W naszej bazie znajdują się zarówno sklepy oferujące sprzedaż kwiatów i krzewów, jak i pozycje, dzięki którym można kupić najpotrzebniejsze w ogrodzie urządzenia.

Na co warto zwrócić uwagę?

Przeglądając kategorię dotyczącą sklepu ogrodniczego przede wszystkim mają Państwo dostęp do wielu różnych rodzajów roślin, niedostępnych w tradycyjnej sprzedaży. Chociaż zestawione w bazie firmy umożliwiają Państwu nabycie najpopularniejszych krzewów czy drzewek owocowych, to jednak znajdzie się coś, co absolutnie wyróżnia nasz katalog na tle innych tego typu stron. Decydując się na zakupy za pośrednictwem naszej bazy danych mogą Państwo wybrać wyjątkowe nasiona kwiatów i innych roślin. W ofercie można znaleźć nie tylko najpopularniejsze gatunki doskonale pasujące niemal do każdego ogrodu – jak na przykład stokrotka, zatrwian czy hortensje. Sprzedawcy zgromadzeni w naszej bazie umożliwiają także zakup nasion ziół czy sadzonek żywopłotów. Bluszcz, berberys czy tuja to tylko kilka naszych propozycji.

Co znajduje się w tej kategorii

Co ciekawe, w prezentowanym katalogu firm można kupić nie tylko kwiaty czy krzewy. W tym zestawieniu znajdują się także firmy, które posiadają bardzo bogaty wybór krzewów owocowych. Któż z nas wyobraża sobie wakacje w ogrodzie bez soczystych malin czy dojrzałych w słońcu czerwonych porzeczek? Z naszą pomocą marzenia o idealnym ogrodzie, pełnym bujnej roślinności i wielu warzyw i owoców mogą się spełnić! Wystarczy w prosty sposób złożyć zamówienie w jednym ze sklepów zgromadzonych w bazie. Atutem tej kategorii jest także możliwość zakupu grzybni, które są prawdziwym hitem ostatnich sezonów. W sprzedaży można znaleźć tu również wiele zupełnie niespotykanych roślin – warto wspomnieć chociażby o egzotycznych gatunkach takich, jak eukaliptusy, agawy czy palmy. Ta kategoria to prawdziwe morze możliwości ogrodniczych – każdy miłośnik ogrodnictwa znajdzie tu coś dla siebie.

To jednak dopiero początek. Ta kategoria gromadzi również sprzedawców sprzętu potrzebnego w każdym ogrodzie. Sam zakup sadzonek czy nasion nie wystarczy bowiem do posiadania pięknego ogrodu. Każda osoba, która posiada własną działkę doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele wysiłku potrzeba, aby odpowiednio zadbać o nawet najmniejszy ogródek. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzą nasi usługodawcy, którzy umożliwiają Państwu zakup różnego sprzętu ogrodniczego. W tej ofercie można znaleźć nie tylko meble ogrodowe, ale także i niewielkie przedmioty, niezbędne w pracy każdego ogrodnika-amatora. Bez grabi czy nożyc do żywopłotu trudno zadbać o idealny porządek wokół domu. Podobnie przydatne na pewno okażą się  siekiery czy pazurki ogrodnicze. W tej kategorii znajdą Państwo także sklepy posiadające w sprzedaży urządzenia z napędem spalinowym takie, jak kosy czy kosiarki. Nie brakuje tu także urządzeń z napędem elektrycznym – ostrzałek do łańcuchów, dmuchaw do liści i tego typu produktów.

Pełna pielęgnacja ogrodu

Do pełnej pielęgnacji ogrodu potrzeba jednak o wiele więcej. Korzystając z tej kategorii mogą Państwo znaleźć idealną odzież ogrodniczą, rękawice i inne tego typu artykuły, spełniające Państwa wymagania a jednocześnie w niewygórowanych cenach. W sprzedaży dostępne są również produkty pomagające w odpoczynku w ogrodzie. Nic dziwnego, że w tej kategorii można znaleźć także grille i związane z taką formą spędzania wolnego czasu akcesoria.

Posiadanie ogrodu kojarzy się na ogół z pięknymi roślinami i miłym wypoczynkiem na łonie natury. Niestety, towarzyszy temu także nieuchronna obecność owadów i innych stworzeń. Stąd też w tej zakładce mogą Państwo znaleźć wszelkie produkty przydatne w walce z komarami, muchami czy myszami. Jeszcze nigdy insekty i małe zwierzęta nie były tak proste do pokonania! Korzystając z naszych pułapek na myszy i siatek, które można zamontować w oknie raz na zawsze można rozwiązać problem gryzoni i owadów. Proponowane przez naszych sprzedawców innowacyjne rozwiązania pomogą także w niezwykle trudnej walce z kretami.

Dla kogo jest ta kategoria?

Ta kategoria jest przeznaczona dla osób, które kompleksowo chcą zadbać o swój ogród. Znajdą tu Państwo wszystkie potrzebne materiały do założenia ogrodu, jak i do wypoczynku po ciężkiej pracy. Warto zwrócić uwagę nie tylko na bardzo bogaty wybór kwiatów i krzewów ogrodowych, ale i mnóstwo produktów użytecznych w sezonowych pracach. Nie brakuje tu ani prostych przedmiotów, które może obsługiwać nawet dziecko, jak i skomplikowanych urządzeń dla prawdziwych profesjonalistów.