Wyniki Twojego wyszukiwania

Sklep ogrodniczy

PARTNERZY

Alhambra s.c. – Zielony Ogród. Centrum ogrodnicz...

Plażowa 39 , 15-502 Białystok
85 743... pokaż

Amager – artykuły ogrodniczo-rolnicze

Łyski 75A , 16-070 Choroszcz
85 713... pokaż
85 719... pokaż
biuro@... pokaż

Aqua System – roboty koszące Ambrogio, kosiarki

Stoczni Gdańskiej 76 , 15-571 Białystok
85 674... pokaż
501 45... pokaż
aquasy... pokaż

Artykuły ogrodzeniowe PPUH Siatkomet

Miętowa 21 , 15-690 Białystok
85 651... pokaż
601 6... pokaż
siatko... pokaż

Barbara Czaplińska Sklep Ogrodniczy

Modlińska 2/1 , 15-065 Białystok
784 44... pokaż
692 47... pokaż
sklep@... pokaż

Biatom.pl Tomasz Hanczaruk – Sklep i hurtownia o...

Plażowa 91, 15-518 Białystok
884 91... pokaż
sklep@... pokaż
 • ZAPYTAJ JAK

  Sprzedać

  Skontaktujemy Cię z profesjonalistami,
  którzy pomogą w procesie sprzedaży.

  ZAPYTAJ O

  Nieruchomości

  Szukasz wymarzonej nieruchomości?
  Wystarczy o nią zapytać!

  ZAPYTAJ O

  Fachowców

  Potrzebujesz sprawdzonego specjalisty?
  Wystarczy zapytać!

 • Bolos ziemia do kwiatów

  Olmonty 39 , 15-603 Olmonty
  85 742... pokaż

  Centrum Ogrodnicze – Rośliny ozdobne

  Graniczna 22, 16-120 Krynki
  602 7... pokaż
  kpanas... pokaż

  Davis & Kryjan Gardens s.c. Centrum ogrodnicze, g...

  Kwiatowa 7 , 16-010 Nowodworce
  85 744... pokaż
  507 1... pokaż
  ogrody... pokaż

  Donar s.c. Hurtownia kwiatów

  Warszawska 119 , 15-201 Białystok
  85 732... pokaż

  Gospodarstwo Ogrodnicze Gojad. Kwiaty, warzywa

  Kasztelańska 14 , 15-521 Białystok
  85 743... pokaż

  Gospodarstwo ogrodnicze Joanna Kurylonek

  Pawia 4 , 15-540
  85 743... pokaż

  Gospodarstwo Ogrodnicze Marcin Korolczuk

  Henrykowo 15a , 15-511 Białystok
  502 17... pokaż

  Hurtownia Kaktus Piotr Szałaj

  Zwierzyniecka 68 , 15-246 Białystok
  85 732... pokaż

  Hurtownia KROKUS – Kwiaty, Upominki, Dekoracje

  Mickiewicza 95 , 15-774 Białystok
  85 743... pokaż
  kontak... pokaż

  Jaskier – Szkółka roślin ozdobnych

  Jeńki 86 , 18-218 Sokoły
  600 38... pokaż
  szkolk... pokaż

  Kwiaty Hryniewicze

  Hryniewicze 43A , 15-378 Białystok
  570 85... pokaż
  kontak... pokaż

  Sklep ogrodniczy

  Każdy z nas chciałby zostać posiadaczem pięknego ogrodu. Samodzielnie przygotowana przydomowa przestrzeń to prawdziwy powód do dumy i przedmiot zazdrości sąsiadów i znajomych. Korzystając z tej kategorii doskonale przygotują się Państwo do wszelkich prac sezonowych w ogrodzie. W naszej bazie znajdują się zarówno sklepy oferujące sprzedaż kwiatów i krzewów, jak i pozycje, dzięki którym można kupić najpotrzebniejsze w ogrodzie urządzenia.

  Na co warto zwrócić uwagę?

  Przeglądając kategorię dotyczącą sklepu ogrodniczego przede wszystkim mają Państwo dostęp do wielu różnych rodzajów roślin, niedostępnych w tradycyjnej sprzedaży. Chociaż zestawione w bazie firmy umożliwiają Państwu nabycie najpopularniejszych krzewów czy drzewek owocowych, to jednak znajdzie się coś, co absolutnie wyróżnia nasz katalog na tle innych tego typu stron. Decydując się na zakupy za pośrednictwem naszej bazy danych mogą Państwo wybrać wyjątkowe nasiona kwiatów i innych roślin. W ofercie można znaleźć nie tylko najpopularniejsze gatunki doskonale pasujące niemal do każdego ogrodu – jak na przykład stokrotka, zatrwian czy hortensje. Sprzedawcy zgromadzeni w naszej bazie umożliwiają także zakup nasion ziół czy sadzonek żywopłotów. Bluszcz, berberys czy tuja to tylko kilka naszych propozycji.

  Co znajduje się w tej kategorii

  Co ciekawe, w prezentowanym katalogu firm można kupić nie tylko kwiaty czy krzewy. W tym zestawieniu znajdują się także firmy, które posiadają bardzo bogaty wybór krzewów owocowych. Któż z nas wyobraża sobie wakacje w ogrodzie bez soczystych malin czy dojrzałych w słońcu czerwonych porzeczek? Z naszą pomocą marzenia o idealnym ogrodzie, pełnym bujnej roślinności i wielu warzyw i owoców mogą się spełnić! Wystarczy w prosty sposób złożyć zamówienie w jednym ze sklepów zgromadzonych w bazie. Atutem tej kategorii jest także możliwość zakupu grzybni, które są prawdziwym hitem ostatnich sezonów. W sprzedaży można znaleźć tu również wiele zupełnie niespotykanych roślin – warto wspomnieć chociażby o egzotycznych gatunkach takich, jak eukaliptusy, agawy czy palmy. Ta kategoria to prawdziwe morze możliwości ogrodniczych – każdy miłośnik ogrodnictwa znajdzie tu coś dla siebie.

  To jednak dopiero początek. Ta kategoria gromadzi również sprzedawców sprzętu potrzebnego w każdym ogrodzie. Sam zakup sadzonek czy nasion nie wystarczy bowiem do posiadania pięknego ogrodu. Każda osoba, która posiada własną działkę doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele wysiłku potrzeba, aby odpowiednio zadbać o nawet najmniejszy ogródek. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzą nasi usługodawcy, którzy umożliwiają Państwu zakup różnego sprzętu ogrodniczego. W tej ofercie można znaleźć nie tylko meble ogrodowe, ale także i niewielkie przedmioty, niezbędne w pracy każdego ogrodnika-amatora. Bez grabi czy nożyc do żywopłotu trudno zadbać o idealny porządek wokół domu. Podobnie przydatne na pewno okażą się  siekiery czy pazurki ogrodnicze. W tej kategorii znajdą Państwo także sklepy posiadające w sprzedaży urządzenia z napędem spalinowym takie, jak kosy czy kosiarki. Nie brakuje tu także urządzeń z napędem elektrycznym – ostrzałek do łańcuchów, dmuchaw do liści i tego typu produktów.

  Pełna pielęgnacja ogrodu

  Do pełnej pielęgnacji ogrodu potrzeba jednak o wiele więcej. Korzystając z tej kategorii mogą Państwo znaleźć idealną odzież ogrodniczą, rękawice i inne tego typu artykuły, spełniające Państwa wymagania a jednocześnie w niewygórowanych cenach. W sprzedaży dostępne są również produkty pomagające w odpoczynku w ogrodzie. Nic dziwnego, że w tej kategorii można znaleźć także grille i związane z taką formą spędzania wolnego czasu akcesoria.

  Posiadanie ogrodu kojarzy się na ogół z pięknymi roślinami i miłym wypoczynkiem na łonie natury. Niestety, towarzyszy temu także nieuchronna obecność owadów i innych stworzeń. Stąd też w tej zakładce mogą Państwo znaleźć wszelkie produkty przydatne w walce z komarami, muchami czy myszami. Jeszcze nigdy insekty i małe zwierzęta nie były tak proste do pokonania! Korzystając z naszych pułapek na myszy i siatek, które można zamontować w oknie raz na zawsze można rozwiązać problem gryzoni i owadów. Proponowane przez naszych sprzedawców innowacyjne rozwiązania pomogą także w niezwykle trudnej walce z kretami.

  Dla kogo jest ta kategoria?

  Ta kategoria jest przeznaczona dla osób, które kompleksowo chcą zadbać o swój ogród. Znajdą tu Państwo wszystkie potrzebne materiały do założenia ogrodu, jak i do wypoczynku po ciężkiej pracy. Warto zwrócić uwagę nie tylko na bardzo bogaty wybór kwiatów i krzewów ogrodowych, ale i mnóstwo produktów użytecznych w sezonowych pracach. Nie brakuje tu ani prostych przedmiotów, które może obsługiwać nawet dziecko, jak i skomplikowanych urządzeń dla prawdziwych profesjonalistów.