Wyniki Twojego wyszukiwania

Łazienki / meble łazienkowe

PARTNERZY

Search
Generic filters
Filter by Kategorie firm
Deweloper
Radzymińska 14 , 15-863 Białystok
856643... pokaż
biuro@akcess.com.pl
Narodowych Sił Zbrojnych 23, 15-690 Białystok Białystok
+48 85... pokaż
biuro@netto.net.pl

Łazienki / meble łazienkowe / akcesoria

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym domu. Wielokrotnie korzystamy z niej w ciągu dnia od najmłodszych lat aż do sędziwego wieku. Chociaż jeszcze kilkadziesiąt lat temu bardzo często można było spotkać domy bez łazienki, dzisiaj jest to wręcz niemożliwe. To pomieszczenie gwarantuje nam komfort i wygodę a także zdecydowanie ułatwia dbanie o higienę. Pojawia się jednak pytanie: jak funkcjonalnie urządzić łazienkę i w jakie akcesoria wyposażyć się w pierwszej kolejności?

Z pomocą przychodzą przedsiębiorcy zgromadzeni w tej kategorii.

Pierwszą rzeczą, o której powinna pomyśleć każda osoba urządzająca łazienkę jest wybór sanitariatu. Do wyboru mamy obecnie wiele interesujących opcji. W ostatnim czasie bardzo modne stały się tak zwane podwieszane sedesy. Dlaczego coraz chętniej decydujemy się na wybór podwieszanych toalet, skoro na rynku można znaleźć tyle tradycyjnych rozwiązań? Jest to przede wszystkim wygodne. Warto zwrócić uwagę na podwieszany sedes szczególnie wtedy, gdy zależy nam na łatwym dostępnie do przestrzeni wokół toalety. Jak wiadomo, łazienka jest jednym z najtrudniejszych do utrzymania w idealnej czystości miejsc a zastosowanie podwieszanego WC to prosty sposób na ułatwienie dostępu do miejsc wokół toalety. W przypadku wyboru tej opcji trzeba jednak pamiętać o wyborze odpowiedniego stelaża, który powinien być zamontowany najczęściej już na etapie wykańczania łazienki. Ważna jest także wysokość miski – jest to kwestia bardzo indywidualna i na rynku można znaleźć naprawdę wiele rozwiązań w tym zakresie. Jednak podwieszane sedesy nie jedyny sposób montażu toalety, który mogą Państwu zaproponować zgromadzeni w tej kategorii usługodawcy. Popularnością cieszą się tradycyjne, stojące toalety, które są zdecydowanie tańszym rozwiązaniem. Wybierając sedes trzeba pamiętać także o zwróceniu uwagi na kołnierz. Na stronie niejednego sprzedawcy sanitariatów (również wśród naszych propozycji) można znaleźć nowoczesne, bezkołnierzowe toalety. Gromadzenie się bakterii w miejscach pod kołnierzem to jedno z największych problemów z utrzymaniem czystości w łazience, więc jest to na pewno godne uwagi rozwiązanie.

Oczywiście, każda kompleksowo urządzona łazienka powinna oprócz toalety być wyposażona w kabinę prysznicową lub wannę. W zależności od preferencji i metrażu łazienki można zdecydować się na wanny wolnostojące lub zajmujące niewiele miejsca kabiny prysznicowe. W tej kategorii zgromadzone zostały dane kontaktowe do najpopularniejszych sprzedawców łazienkowego wyposażenia, ale także i do firm, które dopiero rozpoczynają działalność w tej branży. Różnorodna oferta sprawi, że z pewnością znajdą Państwo idealną dla siebie opcję. Mamy dostęp do aktualnych danych kontaktowych. W tej kategorii z  przyjemnością przekażemy Państwu także informacje o stronach internetowych, na których można zobaczyć przedmioty oferowane przez sprzedającego.

Oprócz wyboru sedesu czy kabiny prysznicowej trzeba pamiętać jeszcze o meblach łazienkowych. Schowanie wszystkich przedmiotów codziennego użytku, których nie będziemy używać w najbliższym czasie to świetne rozwiązanie, które także pozwala zachować niezbędną czystość łazienki. Nic więc dziwnego, że większość osób decyduje się na zakup dodatkowych mebli łazienkowych, w których można schować kosmetyki czy ręczniki. Już za niewielką cenę możemy zdecydowanie zwiększyć funkcjonalność swojej łazienki. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest tutaj bez dwóch zdań połączenie umywalki z szafką łazienkową. Warto zdecydować się na tą opcję zwłaszcza wtedy, gdy urządzana łazienka ma niewielkie rozmiary i ciężko wygospodarować miejsce na większe meble wolnostojące. Co ciekawe, nawet miniaturowej wielkości szafka pod umywalką może pomieścić naprawdę sporo przedmiotów w środku – tego typu meble zwykle są projektowane specjalnie w ten sposób, aby zwiększyć ich pojemność a jednocześnie funkcjonalność.

Kompletne urządzenie łazienki wymaga nie tylko znalezienia najlepszych sprzedawców akcesoriów łazienkowych, ale i najlepszych specjalistów od hydrauliki czy układania płytek. W tej kategorii znajdziecie Państwo sporo ciekawych informacji o firmach z branży budowlanej, które mogą pomóc w remoncie łazienki. Atutem tej kategorii jest na pewno aktualizacja na bieżąco wszystkich danych kontaktowych – dzięki temu klient ma szansę w bardzo szybki sposób pozyskać potrzebne informacje. Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy firm i mamy nadzieję, że wrócicie do nas Państwo także przy okazji remontów innych pomieszczeń.

Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Skontaktuj się z nami:

Wprowadź adres e-mail lub nr telefonu, aby wysłać formularz.

Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Skontaktuj się z nami:

Wprowadź adres e-mail lub nr telefonu, aby wysłać formularz.

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}