Wyniki Twojego wyszukiwania

Biuro / meble biurowe

PARTNERZY

>

3D Studio

Przędzalniana 31 (CH M2) , 15-688 Białystok
601 33... pokaż
85 664... pokaż
3dstud... pokaż
>

A.S. Paciorek P.W. Ewart

Wiejska 15 , 15-351 Białystok
85 742... pokaż
p.w.ew... pokaż
>

Agawa bis Konrad Wasilewski

Moniuszki 44/1 , 15-192 Białystok
602 35... pokaż
697 14... pokaż
agawam... pokaż
>

ARTform

Komisji Edukacji Narodowej 52 lok. 3 , 15-687 Białystok
85 662... pokaż
85 654... pokaż
biuro@... pokaż
>

Biuro-Serwis

Hetmańska 92/1 , 15-727 Białystok
85 65... pokaż
meble@... pokaż
>

Bro Studio s.c. A. Danielewski, P. Ostrowski

Wiejska 65 lok. 7 , 15-351 Białystok
509 79... pokaż
projek... pokaż
>

Dorin Studio Meblowe

Owsiana 16 , 15-837 Białystok
85 745... pokaż
606 74... pokaż
dorin@... pokaż
>

Ergonomika sp. z o.o.

M. Skłodowskiej-Curie 19/3 , 15-275 Białystok
507 56... pokaż
791 11... pokaż
biuro@... pokaż
>

Kamlot Sp. j.

15-691 , 85 733 38 47 Białystok
kamlot... pokaż
>

TOBO Producent Mebli, Dystrybutor Krzeseł i Mebli Meta...

Kuriany 104 , 15-589 Białystok
85 674... pokaż
662 05... pokaż
biuro@... pokaż

Meble biurowe

W tej kategorii można znaleźć firmy zajmujące się produkcją i sprzedażą mebli biurowych. Z pomocą fachowców zgromadzonych w tej bazie z pewnością nie będą mieć Państwo problemu z wyborem kompletnego wyposażenia nawet w przypadku dużych biur. W ofercie naszych usługodawców znajduje się nie tylko wykonanie mebli na wymiar czy sprzedaż gotowych produktów, ale także i fachowe doradztwo. To sprawia, że przygotowana przez nas baza firm jest absolutnie wyjątkowa i dogodna dla użytkownika.

Jaka jest oferta firm znajdujących się w tym katalogu?

Przeglądając oferty naszych usługodawców w tej kategorii można bez problemu znaleźć elementy wyposażenia wnętrz nawet do bardzo specyficznych miejsc. Oczywiście, w każdym  biurze nie może zabraknąć takich mebli, jak biurka stacjonarne czy komputerowe a także wygodne, spełniające wymogi ergonomii pracy w biurze fotele i krzesła. Jak wskazują badania, efektywność pracowników, którzy w miejscu pracy mają zapewniony pełen komfort, jest zdecydowanie większa. Doskonałe wyposażenie biura ma także spore znaczenie dla samopoczucia pracowników. Nic dziwnego, że coraz więcej pracodawców stara się zainwestować w naprawdę porządne meble biurowe. Wiele tego typu produktów można znaleźć dosłownie w kilka chwil, kontaktując się z firmami przedstawionymi w tej kategorii.

Przechowywanie dokumentów? Jeszcze nigdy nie było tak proste!

Najważniejszym parametrem, który powinien być spełniony w przypadku mebli biurowych, jest wygoda w użytkowaniu. Specjalnie zaprojektowane meble do biura gwarantują porządek i odpowiednie zagospodarowanie biurowej przestrzeni. Chociaż wiele firm może pochwalić się naprawdę sporą powierzchnią biurową, niestety nadal dla wielu głównym problemem jest zbyt mała siedziba przedsiębiorstwa. Firmy skatalogowane w tej kategorii w tym przypadku przychodzą z pomocą każdemu. Korzystając ze specjalnych szaf biurowych i regałów archiwizacyjnych mogą Państwo zdecydowanie łatwiej zapanować nawet nad olbrzymią liczbą dokumentów. W ofercie firm, które można znaleźć w tej kategorii często dostępne są także specjalne szafy na rysunki i mapy, które przydadzą się m.in. w biurach projektowych. Przydatne w każdym większym biurze na pewno będą również i specjalne szafki i regały do sortowania. Tego typu elementy wyposażenia wnętrz ułatwiają zarządzanie dokumentacją na pewno warto nabyć, gdy mają Państwo do czynienia z działalnością pocztową lub administracją. Znalezienie odpowiednich dokumentów dzięki tego rodzaju meblom biurowym jest zdecydowanie prostsze.

O czym jeszcze warto pamiętać przy wyborze mebli biurowych?

Meble biurowe warto wybierać także zwracając uwagę na ich bezpieczeństwo i spełnianie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Spędzanie wielu godzin w biurze sprawia, że pracownicy muszą przebywać przez cały dzień w jednej pozycji – siedzącej – co może negatywnie wpłynąć na stan ich zdrowia. Wybierając sprawdzone meble u naszych usługodawców można łatwo zminimalizować niekorzystny wpływ mebli biurowych takich, jak fotele czy krzesła, na zdrowie pracowników. Na pewno warto o tym pamiętać zwłaszcza przy urządzaniu nowych wnętrz. Dostępne na rynku meble biurowe pozwalają zapewnić pracownikom właściwą postawę ciała podczas pracy. Wśród ciekawszych produktów firm, które można znaleźć w tej kategorii są na przykład stołki balansujące, umożliwiające tzw. „aktywne siedzenie”.

Dodatkowe usługi firm w tej kategorii

Oprócz sprzedaży gotowych mebli biurowych, które są podstawowym wyposażeniem każdego biura zgromadzeni w tej kategorii producenci i sprzedawcy mebli biurowych posiadają również szereg dodatkowych usług. Warto wspomnieć chociażby o możliwości wykonania mebli na specjalne zamówienie. To doskonała okazja do maksymalnego wykorzystania możliwości Państwa powierzchni biurowej. Dzięki temu, że wielu naszych usługodawców oferuje możliwość wykonania indywidualnego projektu, wystrój wnętrza może być naprawdę oryginalny a jednocześnie niezwykle funkcjonalny. Meble biurowe na wymiar coraz częściej cieszą się dużym uznaniem ze strony klientów, którzy cenią sobie awangardowy wygląd mebli lub chcą maksymalnie wykorzystać możliwości pomieszczenia. Decydując się na meble biurowe na wymiar można zadecydować nie tylko o materiałach, ale i kolorystyce. To na pewno dobra opcja przede wszystkim dla biur, do których często przychodzą kontrahenci. Gdy potencjalni klienci zauważą ciekawy wystrój biura na pewno spotkanie zapadnie im w pamięć na długo. Nikogo nie dziwi więc, że i na ten aspekt coraz więcej właścicieli biur zwraca uwagę.