askdom.pl
Twój regionalny portal nieruchomości - woj. Podlaskie

Wschodni Klaster Budowlany na targach BIG 5 w Dubaju.

Wschodni Klaster Budowlany na targach BIG 5 w Dubaju.

W dniach 26-29 listopada w Dubaju, polskie firmy budowlane zaprezentowały swoją ofertę na jednej z najważniejszych imprez branży budowlanej na świecie - The Big 5. Wśród czterdziestu polskich wystawców pojawiło się także polskie stoisko informacyjno-promocyjne organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i wykańczanie budowli. Ekspertem z branży budownictwa był Mariusz Wasilewski, Wschodni Klaster Budowlany.

Briefing prasowy na polskim stoisku narodowym, wizyta Prezesa Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Ambasadora RP w ZEA - to tylko niektóre z elementów obecności Polski na targach BIG 5 w Dubaju. W ramach briefingu prezentację dotyczącą sektora budowlanego w Polsce wygłosił także ekspert BPP Budowa i wykańczanie budowli, Mariusz Wasilewski (Wschodni Klaster Budowlany).

- Polskie budownictwo ma wiele do zaoferowania także na rynkach krajów Zatoki (GCC) - wskazał Mariusz Wasilewski. - Z zadowoleniem patrzymy na polskie firmy z branży okien i drzwi, chemii budowlanej, a także wykańczania wnętrz, które przykuwają dużą uwagę lokalnych klientów - dodał.

"