Wyniki Twojego wyszukiwania

VIII Śniadanie z Askdom.pl – coraz bliżej klastra nieruchomości

Polski Klaster Nieruchomości ma już swoją Radę. Wybrana ona została podczas VIII Śniadania z Askdom.pl, jakie odbyło się w Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku.

– 28 października to szczególny dzień dla podlaskich pośredników w obrocie nieruchomościami, ponieważ dziś wybrana zostanie Rada Polskiego Klastra Nieruchomości – powiedział rozpoczynając spotkanie Karol Serwatko, właściciel portalu Askdom.pl i koordynator PKN.

Cel powołania Klastra to m.in. konsolidacja środowiska, zacieśnienie współpracy między biurami nieruchomości oraz ustanowienie standardów zawodowych.

– Na rynku jest miejsce i przestrzeń na szerszą współpracę oraz pozyskiwanie klientów – dodał Karol Serwatko.

Zanim jednak doszło do głosowania i wyboru Rady, przybyli do Hotelu Traugutta 3 w Białymstoku mogli posłuchać o planach działań dla środowiska oraz wysłuchać prezentacji. Przemysław Smalkowski (Express House) opowiadał o inwestycji Starto, czyli apartamentach na wynajem. Z kolei Miron Strojecki i Karol Szafarski (Lions Estate) przedstawiali warszawski rynek premium.

– Jeśli będziecie państwo mieli klientów, którzy będą chcieli wynająć nieruchomość w stolicy – służmy pomocą – zwrócił się do obecnych Miron Strojecki.

Natomiast Dariusz Piaścick (Asari) przedstawił aplikację Tracker monitorującą połączenia w firmie.

Drugą część spotkania rozpoczęło głosowanie na Radę Polskiego Klastra Nieruchomości.

Oto wybrani członkowie:

  • Izabela Kiełsa (Kiełsa Nieruchomości)
  • Tomasz Makałas (Korona Nieruchomości)
  • Danuta Sadowska (Estate Consulting)
  • Leszek Sakowicz (M2 Home)
  • Joanna Tarnogórska (Alter Nieruchomości).

– Popieram ideę klastra, ponieważ jest to formuła, która chyba najlepiej sprawdzi się na naszym rynku – powiedziała tuż po ogłoszeniu wyników Joanna Tarnogórska. – W tym środowisku współpraca jest bardzo ważna i trzeba stwarzać warunki, by mogła się rozwijać. Jako członek rady chciałabym dążyć do tego, by poziom tej współpracy był coraz wyższy. I żeby przynależność do klastra kojarzyła się z wysokim poziomem usług.

– Rada została wybrana, ale to dopiero początek pracy – skomentował Karol Serwatko. – Przed nami teraz intensywny czas na wypracowanie standardów i zasad działania.

Tomasz Góralczyk (Góralczyk Nieruchomości) na Śniadanie z Askdom.pl przyjechał z Łomży.

– Bardzo podoba mi się ta inicjatywa – skomentował spotkanie. – Śniadanie z Askdom.pl to okazja, żeby się spotkać, wymienić doświadczeniami, dowiedzieć się czegoś ciekawego, nawiązać relacje i współpracę. Warto było wsiąść z samego rana w samochód i przyjechać do Białegostoku.

 

Red. EW, Foto: Monika Woroniecka

Podobne artykuły

Poznaj biura nieruchomości – Korona (video)

Sty 02, 2019

Zapraszamy do obejrzenia materiału video biura Korona Nieruchomości, które powstało przy współpracy z redakcją Bia24.pl oraz Askdom.pl Współpraca z biurem nieruchomości Korona to szereg korzyści! Praca w biurze nieruchomości Korona to szansa na karierę w stabilnej, dbającej o swoich pracowników firmie.    

Czytaj więcej

j2studio z wyróżnieniem Dobry Design 2020! Gratulujemy!

Gru 17, 2019

Białostocka pracownia architektury wnętrz j2studio otrzymało wyróżnienie Dobry Design 2020 w kategorii „projekt wnętrz” przyznany po raz pierwszy w tej kategorii przez wydawnictwo Publikator. Konkurs Dobry Design to projekt, mający na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. Ponad 220 produktów zgłoszonych w tegorocznej, dziewiątej edycji plebiscytu oceniło profesjonalne jury. Organizowany jest przez magazyn „Dobrze Mieszkaj”. – Są takie dni, gdy …

Czytaj więcej

„Jak stworzyć idealną kuchnię” – inż. arch. Marta Ziemnicka cz.II – KOMPLETNY PROJEKT

Cze 30, 2020

Hej! Nazywam się Marta, architekturą wnętrz zajmuję się już prawie 10 lat. Prowadzę firmę Hi Home, pod szyldem której świadczę usługi architektury wnętrz. Zdaję sobie sprawę – jak wiele pytań, dylematów, a nawet problemów, rodzi urządzenie wymarzonego domu czy mieszkania. Z tego powodu postanowiłam podzielić się wiedzą i przygotować serię poradnikowych artykułów. Cykl 1: kuchnia CZĘŚĆ II – KOMPLETNY PROJEKT Zasada II – zrób …

Czytaj więcej

Nowoczesna kuchnia – 13VIP-4Home&Kitchen

Sty 18, 2020

Kluczem do nowoczesnej kuchni jest odpowiedni projekt i umiejętność kreowania przestrzeni zgodnie z potrzebami użytkowników. Kuchnia w wykonaniu 13vip-4Home&Kitchen jest to połączenie estetyki i funkcjonalności w bardzo prostej, ale jednocześnie eleganckiej formie. Niepowtarzalny styl, w którym widoczne są unikalne cechy frontów, blatów i przestrzeni wokół. Jest tu wiele akcentów, które łączą komfort i funkcjonalność. Koncepcja wnętrza kuchni opracowywana jest przez doświadczonych projektantów, dlatego wszystkie elementy pasują do siebie idealnie. …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – mieszkania na wynajem – kwiecień ’20

Kwi 09, 2020

Zapraszamy na kolejny przegląd nieruchomości z woj. Podlaskiego. Przedstawiamy Państwu mieszkania te małe jak i te troszkę większe, które są atrakcyjne ze względu na  cenę i lokalizację. Nieruchomości polecane są osobom, które szukają mieszkania z dobrze rozwiniętą infrastrukturą, atrakcyjną ceną, jak i przyjazne rodzinom z dziećmi. Zaprezentowane mieszkania spełnią oczekiwania najbardziej wymagających i szukających komfortu osób. MIESZKANIA 1 – POKOJOWE PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja …

Czytaj więcej

Idealna i funkcjonalna kuchnia oraz nowoczesna przestrzeń biurowa – najnowsza realizacja 4Home&Kitchen przy współpracy z RS Koncept Radosław Sakowski

Lip 03, 2020

Dzięki idealnemu projektowi i ogromnej dbałości o detale powstała kolejna udana realizacja firmy  13VIP – 4Home&Kitchen. Kuchnia – idealna, funkcjonalna – realizacja Karakule Zachwycająca inwestycja zrealizowana przy współpracy architekt 4Home&Kitchen – Eweliny Goliszek z Radkiem Sakowskim z RS Koncept Radosław Sakowski.Duża, otwarta przestrzeń – kuchnia łączona ze strefą salonu. Firma 4Home&Kitchen zrealizowała zabudowę meblową do kuchni i salonu oraz wyposażenie kuchni w urządzenia AGD marek premium, dobrane przez specjalistów firmy. Linia Dolce Stil …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}