Wyniki Twojego wyszukiwania

„Sytuacja na rynku stale ewoluuje, a my do tych zmian nieustannie się dostosowujemy.”

O wdrożeniu systemu e-spotkań z klientami, kompleksowości świadczenia usług oraz realiach rynkowych na przestrzeni lat - rozmawiamy z Pawłem Dmitrukiem, dyrektorem białostockiego oddziału firmy Expander.

Czym zajmuje się Expander?

Zajmujemy się pośrednictwem finansowym i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami.

Od kiedy zajmujecie się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami?

Od października 2019 r. Chcemy kompleksowo obsługiwać klienta w jednym miejscu, dawać mu najlepsze rozwiązania zarówno z obszaru finansów, jak i nieruchomości. Klient, który przychodzi do nas po kredyt, może od razu wybrać i kupić nieruchomość. Zajmują się nim dwie osoby: ekspert, który szuka najbardziej korzystnego, dopasowanego do możliwości kredytu oraz ekspert, który pomaga wybrać dopasowaną do potrzeb nieruchomość. Co ważne, w przypadku rynku pierwotnego ta druga usługa bezpłatna. Przy rynku wtórnym natomiast działamy jak każde biuro nieruchomości.

Usługa pośrednictwa finansowego stała się dziś bardziej popularna.

Dokładnie. Dzisiaj około 65 proc. kredytów na rynku bierze się z pomocą pośredników. A my jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, marką. Podlegamy wszelkim instytucjom, które kontrolują nas, jak KNF, UOKiK, itd. Można nas sprawdzić, poczytać opinie w internecie, ale za nami przemawia też doświadczenie rynkowe. Osobiście pracuję w Expanderze 14 lat, mamy stabilny zespół, klient może mieć pewność, że zostanie obsłużony profesjonalnie. Co więcej, dostosowujemy się do obecnych realiów, tak by nieustannie świadczyć w pełni kompleksowe usługi naszym klientom.

To znaczy?

W sytuacji zagrożenia epidemiologicznego rynek nieruchomości przeniósł się do sieci. Pracujemy intensywnie, ogłoszenia stale są publikowane, odbieramy telefony od klientów poszukujących wymarzonej nieruchomości oraz tych zainteresowanych kredytami hipotecznymi. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynkowym, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich –  wdrożyliśmy system e-spotkań, który cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem.

Jak umówić takie e-spotkanie i w jaki dokładnie sposób ono przebiega?

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i umówić się na spotkanie online z ekspertem. Następnie udostępniamy zainteresowanemu klientowi nasz system do transmisji na żywo. Całość przebiega bardzo prosto i bezproblemowo. W czasie takiego wirtualngo spotkania możemy zająć się potrzebami naszych klientów:

– sprawdzić zdolność kredytową

– porównać i przedstawić oferty 12 banków

– pomóc w formalnościach i odpowiedzieć na pytania dotyczące finansów .

Oczywiście, zajmujemy się także nieruchomościami. Podczas e-spotkania, na żywo,  dla naszych klientów jesteśmy w stanie:

– zaprezentować wybrane nieruchomości

– znaleźć interesującą nieruchomość w zintegrowanej bazie ofert

– przedstawić ofertę mieszkań deweloperskich

– załatwić formalności w trybie zdalnym.

Czy wobec tego Wasze biuro pozostaje otwarte?

Tak. W tygodniu, niezmiennie pracujemy od 9 godziny do 20. Klient może odwiedzić nasze biuro i skorzystać z pełnego zakresu naszych usług w standardowy sposób, po wcześniejszym umówieniu spotkania. Do wyboru formuły spotkania dajemy więc: e-spotkanie lub umówienie się z ekspertem w naszym oddziale.

Czy w ofercie macie nieruchomości tylko z Białegostoku?

Nie zamykamy się tylko na Białystok, jako sieć możemy zaproponować nieruchomości z całej Polski. Jesteśmy przecież pośrednikiem krajowym. Niedawno, kiedy nasi klienci kupowali nieruchomość w stolicy, posiłkowaliśmy się naszymi ekspertami z warszawskiego oddziału Expandera. To ważne o tyle, że rynek warszawski różni się mocno od białostockiego, inwestycji jest znacznie więcej, dlatego dobrze, kiedy można liczyć na fachową pomoc.

To proszę odpowiedzieć na podstawowe pytanie: dlaczego mielibyśmy się zwrócić do pośrednika finansowego, kiedy chcemy wziąć kredyt na zakup nieruchomości?

Ponieważ to oszczędza czas i pieniądze. Oferty mamy takie same jak banki, ale u pośrednika klient ma wszystkie oferty w jednym miejscu. A my do tego mamy ogromne doświadczenie, ponieważ jesteśmy najdłużej działającym na podlaskim rynku sieciowym pośrednikiem finansowym. Pomagamy klientom od 2005 roku. W tym czasie zbudowaliśmy solidny, profesjonalny zespół i wciąż go rozbudowujemy, żeby jak najlepiej świadczyć nasze usługi. Mamy obecnie 5 ekspertów finansowych i 5 pośredników nieruchomości. I nie zamykamy się na dalszy rozwój.

W czasie waszej działalności rynek się mocno zmienił, prawda?

Diametralnie. Na przykład zmniejszyła się liczba banków. Umarły śmiercią naturalną kredyty frankowe, kredyty w euro, mieliśmy krach na rynku nieruchomości, następnie wzrost i boom mieszkaniowy… Sytuacja na rynku stale ewoluuje, a my do tych zmian nieustannie się dostosowujemy.

Jakie macie państwo plany jako oddział?

Świadczyć usługi na jeszcze większą skalę. Kompleksowość działań, które podejmujemy wobec naszych klientów, zapewniają im wygodę oraz oszczędność czasu. Zadowoleni klienci z kolei, umożliwiają nam dalszy rozwój. Obraliśmy ten kurs na samym początku i niezmiennie nim podążamy.

 

Poznaj zakres usług firmy Expander Białystok

Podobne artykuły

Agent nieruchomości musi być jak psycholog

Lip 10, 2019
Zapraszamy na wywiad z Panią Ewą Mikucką - właścicielką biura nieruchomości Licencja Pogodzić nieraz sprzeczne oczekiwania klientów, wyjaśnić i rozwiązać prawno-administracyjne zawiłości czy wreszcie tak po ludzku doradzić. To tylko niektóre wyzwania, z którymi na co dzień musi sobie poradzić dobry pośrednik.   Praca w tej branży wymaga szerokiej wiedzy z wielu dziedzin oraz doświadczenia, nie tylko zawodowego, ale i życiowego - mówi Ewa ...
Czytaj więcej

III Śniadanie z askdom.pl za nami !

Lut 10, 2019

Już  po raz trzeci, doszło do spotkania firm związanych z branżą nieruchomości, na śniadaniu pod patronatem portalu askdom.pl. III edycja Śniadań z askdom.pl miała miejsce 7 lutego 2019 roku w restauracji Kawelin. Tym razem poza biurami nieruchomości – na spotkaniu pojawili się także przedstawiciele deweloperów oraz pokrewnych z branżą nieruchomości firm. W efekcie – biura nieruchomości, deweloperzy oraz firmy świadczące usługi związane z sektorem …

Czytaj więcej

Uczniowie z województwa podlaskiego wśród laureatów konkursu indywidualnego w ramach „Koloratorium”

13 maja, 2019
Pierwiastek jako superbohater, a może odkrycie i opisanie zupełnie nowej cząsteczki? To możliwe dzięki programowi Śnieżki "Koloratorium", który pozwala młodym odkrywcom - uczniom szkół podstawowych z całej Polski - poznawać niezwykły świat chemii i biologii. W zakończonym w ramach "Koloratorium" konkursie indywidualnym nadesłali oni ponad 3500 prac plastycznych i literackich. Spośród nich jury wyłoniło najciekawsze projekty, których autorzy otrzymają atrakcyjne nagrody. W ostatnich dwóch ...
Czytaj więcej

Nieruchomość to produkt

Lip 11, 2019
Od 2011 roku zajmuje się nieruchomościami. Prowadzona przez niego firma realizowała już ponad 1000 transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości w Białymstoku i okolicach. O tym, jak nieruchomości postrzega Marcin Świsłowski, manager białostockiej firmy Lwy Nieruchomości, w rozmowie z Karolem Serwatko.   Karol Serwatko: Panie Marcinie, na początek może takie filozoficzne pytanie - czym dla Pana są nieruchomości? Marcin Świsłowski, Manager w firmie Lwy Nieruchomości: Nieruchomości to ...
Czytaj więcej

„Jak stworzyć idealną kuchnię” – inż. arch. Marta Ziemnicka
WPROWADZENIE

Kwi 18, 2020

Hej! Nazywam się Marta, architekturą wnętrz zajmuję się już prawie 10 lat. Prowadzę firmę Hi Home, pod szyldem której świadczę usługi architektury wnętrz. Zdaję sobie sprawę – jak wiele pytań, dylematów, a nawet problemów, rodzi urządzenie wymarzonego domu czy mieszkania. Z tego powodu postanowiłam podzielić się wiedzą i przygotować serię poradnikowych artykułów. Cykl 1: kuchnia CZĘŚĆ I – WPROWADZENIE Dzisiaj krótko wspomnę o kluczowych …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – hale i magazyny na sprzedaż – marzec ’20

Mar 14, 2020

Dzisiejsza prezentacja dotyczyć będzie hal i magazynów przeznaczonych na sprzedaż, które są godne zainteresowania ze względu na cenę, powierzchnię, lokalizację i możliwość dopasowania do swoich potrzeb. PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja : Kolno Powierzchnia : 596 m2 Cena : 570 000 zł Konstrukcja : murowana Stan wykończenia: gotowe Biuro nieruchomości : Góralczyk Nieruchomości Obiekt magazynowo – produkcyjny w  przemysłowej części miasta Kolno, woj. podlaskie, przy …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}