Wyniki Twojego wyszukiwania

Sokołowscy Nieruchomości: Jakości się nie kupi, my ją wypracowaliśmy.

Sokołowscy Nieruchomości to dynamicznie rozwijającą się firma deweloperska, która powstała w 2008 roku. O działalności, rozwoju oraz znaczeniu w branży rozmawiamy z Lucyną Gębską, doradcą klienta.

Funkcjonujecie na rynku od ponad dekady. Patrząc na Wasze działania z początkowych lat i porównując je do dzisiejszego statusu firmy, dużo się zmieniło. Czym dziś wyróżniacie się na naszym „branżowym podwórku”?

Klientowi zależy dziś na znalezieniu grupy ekspertów, którzy wykażą się nie tylko szeroką wiedzą, lecz także znajomością jego potrzeb. 

Zanim przystąpimy do naszych działań, zawsze staramy się poznać klienta z każdej strony. Kim jest, co lubi, czego oczekuje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Nie każda firma tak robi?

Wiele firm stara się po prostu złapać klienta i za wszelką cenę mu coś sprzedać. 

My wychodzimy z założenia, że to klient ma wybrać z kim chce współpracować. Nie zachęcamy go do skorzystania z naszych usług za wszelką cenę. Robi to, jak Pan wcześniej ujął, „nasze podwórko”.

Co Pani przez to rozumie?

Proszę zwrócić uwagę, jaką mamy opinię wśród klientów. Nasza marka kojarzy się dziś klientowi z jakością. 

Większość naszych klientów to ludzie z polecenia. Jedna osoba, wychodząc od nas z mieszkaniem, poleca nas kolejnym osobom. To jest coś, co trzeba wypracować. 

Jakości się nie kupi. My to wypracowaliśmy.

A co wypracowaliście?

Na początku – bogate doświadczenie. Dzięki temu, możemy zwrócić się do klienta z maksymalną przystępnością i profesjonalizmem. 

Całe lata spędzone aktywnie na analizowaniu rynku, pozwoliły nam nabrać wielu bezcennych doświadczeń, które pozwalają bezustannie wznosić jakość naszych usług na wyższy poziom.

Co w takim razie proponujecie lokalnemu rynkowi?

Od samego początku istnienia firmy, za cel stawialiśmy sobie innowacyjność i wszechstronność usług. 

Klient musi czuć się zaopiekowany. W naszych wspólnych działaniach to on jest „pępkiem” naszego świata. Dzięki tak holistycznemu podejściu, nasza działalność deweloperska szybko spotkała się z uznaniem, tak wśród klientów, ale także ekspertów na terenie miasta Białystok. 

Każdy profesjonalny deweloper zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele dobrego może wyświadczyć swoim klientom dzięki stałemu rozwijaniu zakresu swoich usług. My staramy się świecić przykładem pod tym względem i działać z maksymalnym zaangażowaniem we wszystkich gałęziach rynku nieruchomości.

Przejdźmy w takim razie do przykładów.

Oczywiście. Jesteśmy dumni ze wszystkich zrealizowanych projektów i chętnie prezentujemy je klientom jako żywe efekty działalności firmy. 

Wspomnę tylko o kilku inwestycjach: są to między innymi Apartamenty Świerkowa, Cztery Pory Roku czyli segmenty przy ul. Zaściańskiej, domy jednorodzinne Zielone Zacisze przy ul. Marynarskiej czy Modern House – segmenty przy ul. Pod Lasem. 

Tak jak wspomniałam, jest to tylko mała część świadcząca o naszej działalności. 

Po więcej informacji zapraszamy do naszego biura lub na stronę internetową. 

Te przykłady świadczą o naszej wszechstronności, umiejętności zagospodarowania terenu, wklejeniu obiektu w odpowiednie warunki architektoniczne i wizualne.

Obecnie realizujecie dużą inwestycję przy ulicy Hallera w Białymstoku. Czym ten projekt się wyróżnia?

Inwestycja „Prestiżowe Dziesięciny” to budynek wielorodzinny z pomieszczeniami handlowo-usługowymi i parkingiem. 

Miejsce super skomunikowane z resztą miasta. W najbliższej odległości znajdują się duże arterie komunikacyjne. Rozbudowana infrastruktura pozwala na funkcjonowanie „bez wychodzenia po za osiedle”. 

Będzie to budynek o zmiennej wysokości, będzie posiadał od 3 do 6 kondygnacji nadziemnych oraz 1 kondygnację podziemną, na której zlokalizowanych zostanie 47 miejsc postojowych, w tym 6 platform oraz 1 miejsce dla osoby niepełnosprawnej. 

Główne wejścia do budynku zaprojektowano z poziomu terenu od strony północno-zachodniej. 

Na kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano mieszkania 1,2,3,4 – pokojowe. 

Dodatkowo w kondygnacji podziemnej zlokalizowano komórki lokatorskie, węzeł cieplny, pomieszczenie techniczne, pomieszczenie wodomierza, czy pomieszczenie pomocnicze.

Jak budynek będzie wyglądał?

Budynek w technologii tradycyjnej murowanej posadowiony na ławach fundamentowych. 

Konstrukcja stropów żelbetowa. Dach płaski o kącie nachylenia 15 stopni, w części frontowej kryty blachą płaską na rąbek, pozostałej papą. 

Budynek tworzy bryłę w kształcie litery „L”. 

Elewację wzbogacają balkony osłonięte szklanymi lub pełnymi balustradami. 

Ściany kondygnacji przyziemia oraz w niższej części budynku w większości wyłożone betonową płytką elewacyjną.

Pozostałe ściany tynkowane lub w okładzinie drewnianej. 

I tu chciałabym zaznaczyć, że do końca września mamy przewidzianą super promocję na zakup mieszkań. Udzielamy klientom rabat w wysokości do 25 tysięcy złotych na zakup mieszkania. 

Gdzie i jak klient może poznać wszelkie szczegóły?

Zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Legionowej 30 lokal 103 w Białymstoku. 

Chętnie o wszystkim opowiemy, doradzimy i porozmawiamy przy pysznej kawie.

Autor: PS

Podobne artykuły

Nie wyobrażam sobie innej pracy. Tutaj nie ma mowy o nudzie!

12 maja, 2018

Rozmowa z Martą Łajewską, właścicielką biura UNIKAT Nieruchomości 🦉Pani Marto, przede wszystkim chcielibyśmy zapytać, dlaczego nieruchomości? – Dlaczego? Los mi tak podpowiedział. W momencie, kiedy podjęłam decyzję o studiowaniu gospodarki nieruchomościami, miałam już licencjat z anglistyki. Jednak nie czułam „w kościach“ tego, żeby zostać nauczycielem. Jednocześnie po ukończeniu studiów licencjackich z anglistyki rozpoczęłam więc studiowanie dwóch kierunków – magisterskiego na politologii (tzw. studia europejskie) …

Czytaj więcej

TMK Projekt – wideo produktowe 1

Lis 29, 2020

TMK Projekt Sztukateria gipsowa <b prefabrykaty gipsowe GRG indywidualne projekty ażurowe TMK Projekt _

Czytaj więcej

„Ambasadorki, to gwarancja”. Wywiad z Magdaleną Szmurło.

Lis 03, 2020

Prowadzenie (biura) nieruchomości w dzisiejszych czasach, wymaga umiejętności, odwagi, ale przede wszystkim bycia konkretnym i otwartym na potrzeby innych. Ogromnym plusem jest sytuacja, gdy z nieograniczoną pasją przenosi się miłość do nieruchomości – na biznes. Przykładem takiej firmy na lokalnym rynku jest Ambasada Nieruchomości. O zaufaniu, sile doświadczenia i…pysznej kawie, rozmawiamy z właścicielką marki – Magdaleną Szmurło. Mówi się, że podczas rozmowy, przekazuje Pani …

Czytaj więcej

Mieszkania Mickiewicza – przyjazne osiedle dzięki nowoczesnej technologii

Wrz 01, 2019

  W Bielsku Podlaskim powstało wyjątkowe osiedle. Mieszkania Mickiewicza to projekt zrealizowany w technologii drewnianej. W oparciu o nią wybudowano dwa kameralne budynki, które charakteryzują się przyjaznym mikroklimatem wewnątrz, dobrą akustyką oraz niskimi kosztami ogrzewania. Osiedle Mieszkania Mickiewicza wyróżnia się zarówno na lokalnym rynku w Bielsku Podlaskim, gdzie niewiele jest nowych inwestycji mieszkaniowych, jak i w skali ogólnopolskiej. Zapewnia ono duży komfort mieszkańcom, a …

Czytaj więcej

ASKNEWS Finansowy, Odc. 4 – 6 mitów o kredytach

Gru 15, 2020

ASKNEWS Finansowy Od początku Seria ASKNEWS Finansowy powstała w odpowiedzi na potrzebę związaną z nurtującymi problemami. W serii znajdziecie filmy z szeroko pojętą tematyką finansową. Od aktualnej sytuacji aż po szczegółowe tematy związane z kredytami.   https://www.youtube.com/watch?v=Ljs0kUSrWJI 6 mitów o kredytach W tym odcinku czy musisz mieć umowę o pracę żeby dostać kredyt hipoteczny? Czy kredyt hipoteczny to najdroższy produkt finansowy? Czy bez wkładu …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – mieszkania na wynajem – lipiec ’20

Lip 09, 2020

W II części lipcowego przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego przygotowaliśmy oferty mieszkań na wynajem. Mieszkania są funkcjonalne i komfortowe, idealne dla osób poszukujących lokum w dobrej lokalizacji i atrakcyjnej cenie. Mieszkania  1 – pokojowe PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja : Białystok, os. Leśna Dolina Powierzchnia : 32 m2 Cena wynajmu : 1 200 zł / mc Biuro nieruchomośći : Twój Dom Kameralna ale bardzo wygodna …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}