Wyniki Twojego wyszukiwania

Sokołowscy Nieruchomości: Jakości się nie kupi, my ją wypracowaliśmy.

Sokołowscy Nieruchomości to dynamicznie rozwijającą się firma deweloperska, która powstała w 2008 roku. O działalności, rozwoju oraz znaczeniu w branży rozmawiamy z Lucyną Gębską, doradcą klienta.

Funkcjonujecie na rynku od ponad dekady. Patrząc na Wasze działania z początkowych lat i porównując je do dzisiejszego statusu firmy, dużo się zmieniło. Czym dziś wyróżniacie się na naszym „branżowym podwórku”?

Klientowi zależy dziś na znalezieniu grupy ekspertów, którzy wykażą się nie tylko szeroką wiedzą, lecz także znajomością jego potrzeb. 

Zanim przystąpimy do naszych działań, zawsze staramy się poznać klienta z każdej strony. Kim jest, co lubi, czego oczekuje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Nie każda firma tak robi?

Wiele firm stara się po prostu złapać klienta i za wszelką cenę mu coś sprzedać. 

My wychodzimy z założenia, że to klient ma wybrać z kim chce współpracować. Nie zachęcamy go do skorzystania z naszych usług za wszelką cenę. Robi to, jak Pan wcześniej ujął, „nasze podwórko”.

Co Pani przez to rozumie?

Proszę zwrócić uwagę, jaką mamy opinię wśród klientów. Nasza marka kojarzy się dziś klientowi z jakością. 

Większość naszych klientów to ludzie z polecenia. Jedna osoba, wychodząc od nas z mieszkaniem, poleca nas kolejnym osobom. To jest coś, co trzeba wypracować. 

Jakości się nie kupi. My to wypracowaliśmy.

A co wypracowaliście?

Na początku – bogate doświadczenie. Dzięki temu, możemy zwrócić się do klienta z maksymalną przystępnością i profesjonalizmem. 

Całe lata spędzone aktywnie na analizowaniu rynku, pozwoliły nam nabrać wielu bezcennych doświadczeń, które pozwalają bezustannie wznosić jakość naszych usług na wyższy poziom.

Co w takim razie proponujecie lokalnemu rynkowi?

Od samego początku istnienia firmy, za cel stawialiśmy sobie innowacyjność i wszechstronność usług. 

Klient musi czuć się zaopiekowany. W naszych wspólnych działaniach to on jest „pępkiem” naszego świata. Dzięki tak holistycznemu podejściu, nasza działalność deweloperska szybko spotkała się z uznaniem, tak wśród klientów, ale także ekspertów na terenie miasta Białystok. 

Każdy profesjonalny deweloper zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele dobrego może wyświadczyć swoim klientom dzięki stałemu rozwijaniu zakresu swoich usług. My staramy się świecić przykładem pod tym względem i działać z maksymalnym zaangażowaniem we wszystkich gałęziach rynku nieruchomości.

Przejdźmy w takim razie do przykładów.

Oczywiście. Jesteśmy dumni ze wszystkich zrealizowanych projektów i chętnie prezentujemy je klientom jako żywe efekty działalności firmy. 

Wspomnę tylko o kilku inwestycjach: są to między innymi Apartamenty Świerkowa, Cztery Pory Roku czyli segmenty przy ul. Zaściańskiej, domy jednorodzinne Zielone Zacisze przy ul. Marynarskiej czy Modern House – segmenty przy ul. Pod Lasem. 

Tak jak wspomniałam, jest to tylko mała część świadcząca o naszej działalności. 

Po więcej informacji zapraszamy do naszego biura lub na stronę internetową. 

Te przykłady świadczą o naszej wszechstronności, umiejętności zagospodarowania terenu, wklejeniu obiektu w odpowiednie warunki architektoniczne i wizualne.

Obecnie realizujecie dużą inwestycję przy ulicy Hallera w Białymstoku. Czym ten projekt się wyróżnia?

Inwestycja „Prestiżowe Dziesięciny” to budynek wielorodzinny z pomieszczeniami handlowo-usługowymi i parkingiem. 

Miejsce super skomunikowane z resztą miasta. W najbliższej odległości znajdują się duże arterie komunikacyjne. Rozbudowana infrastruktura pozwala na funkcjonowanie „bez wychodzenia po za osiedle”. 

Będzie to budynek o zmiennej wysokości, będzie posiadał od 3 do 6 kondygnacji nadziemnych oraz 1 kondygnację podziemną, na której zlokalizowanych zostanie 47 miejsc postojowych, w tym 6 platform oraz 1 miejsce dla osoby niepełnosprawnej. 

Główne wejścia do budynku zaprojektowano z poziomu terenu od strony północno-zachodniej. 

Na kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano mieszkania 1,2,3,4 – pokojowe. 

Dodatkowo w kondygnacji podziemnej zlokalizowano komórki lokatorskie, węzeł cieplny, pomieszczenie techniczne, pomieszczenie wodomierza, czy pomieszczenie pomocnicze.

Jak budynek będzie wyglądał?

Budynek w technologii tradycyjnej murowanej posadowiony na ławach fundamentowych. 

Konstrukcja stropów żelbetowa. Dach płaski o kącie nachylenia 15 stopni, w części frontowej kryty blachą płaską na rąbek, pozostałej papą. 

Budynek tworzy bryłę w kształcie litery „L”. 

Elewację wzbogacają balkony osłonięte szklanymi lub pełnymi balustradami. 

Ściany kondygnacji przyziemia oraz w niższej części budynku w większości wyłożone betonową płytką elewacyjną.

Pozostałe ściany tynkowane lub w okładzinie drewnianej. 

I tu chciałabym zaznaczyć, że do końca września mamy przewidzianą super promocję na zakup mieszkań. Udzielamy klientom rabat w wysokości do 25 tysięcy złotych na zakup mieszkania. 

Gdzie i jak klient może poznać wszelkie szczegóły?

Zapraszamy do naszej siedziby przy ulicy Legionowej 30 lokal 103 w Białymstoku. 

Chętnie o wszystkim opowiemy, doradzimy i porozmawiamy przy pysznej kawie.

Autor: PS

Podobne artykuły

Już jest! Kolejny „Kwadrans nieruchomości”. Nie można go przegapić (video)

Gru 05, 2019

Jak inwestować. W działki, lokale i mieszkania. O tym m.in. rozmawiają eksperci w kolejnym „Kwadransie nieruchomości”. Drugi odcinek programu portalu Askdom.pl do obejrzenia już od dzisiaj.  „Kwadrans nieruchomości” powstaje przy współpracy z portalem BIA 24. – To pierwszy program, jakie stworzyliśmy w Askdom.pl. – mówi Karol Serwatko, właściciel Askdom.pl. – Chcieliśmy wyjść z informacją w innej, jeszcze ciekawszej formie niż zwykliśmy do tej pory …

Czytaj więcej

„Pośredniczymy, doradzamy, wykańczamy, a nawet budujemy!” Wszystko z myślą o kliencie.

13 maja, 2020

Okazuje się, że można dziś łączyć wiele specjalności na rynku nieruchomości, a nawet, że rynek to docenia. Przedsiębiorstwem, które rynek nieruchomości obejmuje z wielu stron marketingowych, jest zdecydowanie biuro MW Houses. Rozmowa z Mateuszem Wawryniukiem, prezesem zarządu w MW HOUSES sp. z o. o. MW Houses to biuro nieruchomości. W Państwa przypadku pod szyldem „biuro nieruchomości” kryje się dużo więcej działań, niż nazwa mogłaby wskazywać, …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – hale i magazyny na sprzedaż – wrzesień ’20

Wrz 17, 2020

W kolejnej odsłonie przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego prezentujemy Państwu wyselekcjonowane oferty hal i magazynów na sprzedaż.  Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz miejsca dla swojego biznesu – sprawdź oferty atrakcyjne pod względem lokalizacji, ceny i możliwości dostosowania do własnych potrzeb. PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja : Białystok, os. Dziesięciny Powierzchnia : 1866 m2 Cena : 1 950 000 zł Biuro nieruchomości : Lwy Nieruchomości …

Czytaj więcej

Zawód prawnika i agenta nieruchomości, mają ze sobą wiele wspólnego… – wywiad ze Zbigniewem Buzą

Sty 21, 2019

Z założycielem biura BIS Nieruchomości, Panem Zbigniewem Buzą, o początkach branży pośrednictwa nieruchomości w Białymstoku oraz wiedzy, którą powinien dysponować dobry pośrednik nieruchomości rozmawia Patryk Miotke.   Patryk Miotke, askdom.pl: Jak rozpoczął Pan swoją karierę i dlaczego postawił Pan na branżę nieruchomości? Zbigniew Buza, BIS Nieruchomości: Z wykształcenia jestem prawnikiem, aczkolwiek zdecydowałem się na prowadzenie biura nieruchomości. Z mojego punktu widzenia zawody te mają …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – lokale na wynajem – czerwiec ’20

Cze 04, 2020

W I części czerwcowego przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego bierzemy pod lupę lokale na wynajem. Prezentujemy atrakcyjne oferty lokali dostosowane do różnych potrzeb – na biuro lub działalność handlowo – usługową. PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja : Białystok / Jaroszówka Powierzchnia : 180 m2 Cena wynajmu : 4 950 zł / mc Biuro nieruchomośći : DrBroker Wyremontowany lokal handlowo-usługowy mieści się na parterze 2-piętrowego, wolnostojącego budynku …

Czytaj więcej

Sprawdź jak możesz wyposażyć łazienkę – GROHE Truck tour

Kwi 10, 2019

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy – 15.04.2019 w poniedziałek będziemy gościli Grohe Trucka z najnowocześniejszymi technologiami Grohe z Targów ISH 2019. Są to pierwsze odwiedziny największej mobilnej ekspozycji Grohe w salonie AKCESS w Białymstoku! Dzień później – 16.04 Grohe Truck odwiedzi salon AKCESS w Ełku Mobilna Ekspozycja GROHE 09:00 – otwarcie Trucka dla zwiedzających 12.00 – krótki event z prezentacją nowości dla architektów, projektantów, z …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}