Wyniki Twojego wyszukiwania

Przegląd nieruchomości – domy na sprzedaż – styczeń ’20

Zapraszamy Państwa na kolejną część przeglądu nieruchomości z woj. Podlaskiego, w której prezentowane będą domy.

Dom jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i bliskość natury. Posiadanie kawałka swojego trawnika, ogródka i tarasu daje dużo możliwości do spędzania czasu z rodziną. Dom to miejsce, które pozwala na dużą swobodę i prywatność jakiej nie ma w mieszkaniu w bloku, czy apartamentowcu. Niewątpliwą zaletą jest większa przestrzeń, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, która pozwala na większe możliwości dostosowania do własnych potrzeb. Tak więc nie możecie Państwo przeoczyć nieruchomości, które dają poczucie bezpieczeństwa, przestrzeń i kontakt z naturą, a jednocześnie są atrakcyjne ze względu na cenę i lokalizację. 

JAROSZÓWKA / HANKI

Z uwagi na lokalizację, jak i specyfikę domu, sprawdzi się on zwłaszcza jako miejsce dla rodziny z dziećmi – okolica jest spokojna, sąsiedzi przyjaźni. W pobliżu znajduje się osiedlowy plac zabaw, niemal za płotem rozciąga się las. Do komunikacji miejskiej wystarczy zaledwie piętnastominutowy spacer przez bezpieczne osiedle, na którym znajdziemy również sklepy, szkołę, przychodnię czy aptekę.

Cena:  589 000 zł
Powierzchnia: 
145m2
Powierzchnia działki:  464m2
Liczba pokoi:  7
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/wygodny-dom-na-jaroszowce-dobra-cena/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/em4/

DOJLIDY GÓRNE

Dom wykończony został pod nadzorem projektanta przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Zastosowano tu między innymi: parkiety bambusowe i gres szkliwiony. Niemal w każdym pomieszczeniu wykonano ponadstandardową ilość punktów świetlnych w tym LED. Na dolnej kondygnacji i w łazience na górze zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo dom posiada alarm i instalację centralnego odkurzania. Duża prostokątna działka została ogrodzona i całkowicie zagospodarowana: zadbany trawnik, nasadzenia drzew iglastych, altana, oświetlenie zewnętrzne, chodniki i podjazd z polbruku, odprowadzenie wody deszczowej – drenaż ze zbiornikami zbiorczymi.

Cena:  1 490 000 zł
Powierzchnia:
250m2
Powierzchnia działki:  2336m2
Liczba pokoi:  6
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/wygodny-dom-dla-wymagajacych/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/imgold-nieruchomosci/

CHOROSZCZ

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, wykończona z użyciem bardzo dobrych materiałów. Dom posiada dwa niezależne wejścia. Dach wykonany z blachodachówki, okna pcv, ogrzewanie gazowe.  Nieruchomość położona jest na  ładnie zagospodarowanej działce, altana, ogród, liczne nasadzenia. Posesja ogrodzona z dostępem do wszystkich mediów.

Cena:  690 000 zł
Powierzchnia:
308m2
Powierzchnia działki:   1000m2
Liczba pokoi:  8
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/choroszcz-choroszcz-8/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/agema/

POROSŁY

Kameralna enklawa domów, położonych przy ul. Szumiących Traw w Porosłach, to zaledwie dziesięć budynków idealnie wkomponowanych w zacisze podmiejskiego otoczenia. Stylowe budynki w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojące tworzą wspaniałe miejsce do życia i odpoczynku. Bliskość miasta, unikatowość położenia tworzy harmonię i równowagę potrzebną do relaksu po dniu pełnym wyzwań.

Cena:  299 000 zł
Powierzchnia:
71,45m2
Liczba pokoi:  3
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/domy-w-poroslach/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/m-development/

JAROSZÓWKA

Piękny, luksusowy i komfortowy dom zlokalizowany w Białymstoku na osiedlu Wyżyny. Okolica cicha i spokojna. Wyższy standard wykończenia: podłogi w pokojach drewniane jesionowe bardzo dobrej jakości, w kuchni, holu i łazience gres z ogrzewaniem podłogowym. Łazienki po remoncie 4 lata temu. W cenie zabudowy stałe i zabudowa kuchni wraz ze zmywarką i piekarnikiem.

Cena:  699 000 zł
Powierzchnia:
190m2
Powierzchnia działki:  522m2

Liczba pokoi:  5
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/dom-z-2011r-lepszej-oferty-nie-znajdziesz/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/dobry-dom/

ZAŚCIANKI

Dom wolnostojący na pograniczu Białegostoku oraz Zaścianek.

Dom wewnątrz w bardzo dobrym stanie technicznym, wymaga jedynie odświeżenia. Nieruchomość ogrzewana piecem gazowym, kominkiem z rozprowadzeniem, na parterze oraz piętrze ogrzewanie podłogowe. Dom sprzedawany ze wszystkimi zabudowami stałymi oraz wyposażeniem kuchni. Na działce znajduje się duży dwustanowiskowy garaż z oddzielnymi wjazdami(jeden z kanałem), pomieszczenie gospodarcze. Działka prawie w całości wyłożona polbrukiem. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości. Cicha i spokojna okolica.

Cena:  870 000 zł
Powierzchnia:
240m2
Powierzchnia działki:  990m2

Liczba pokoi:  4
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/zascianki-2/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/agema/

ŁAZY / SOSNOWA

Jeśli poszukujesz domu gotowego do zamieszkania, w otoczeniu terenów zielonych , sąsiedztwem lasu a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta- ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego „typ Kanadyjski” z drewnianym szkieletem. Lokalizacja sprzyja odpoczynkowi od zgiełku miasta a nieruchomość i jego otoczenie sprawia wrażenie jak z „bajki”.

Cena:  299 000 zł
Powierzchnia:
125m2
Powierzchnia działki:  2252m2

Liczba pokoi:  6
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/ciekawa-oferta-domu-z-dusza-w-dobrej-cenie/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/knc-nieruchomosci/

SOWLANY / PRZEMYSŁOWA

Dom niedaleko granic Białegostoku (10 minut od centrum miasta, w niedalekiej odległości MPK nr 13 II strefa), to miejsce, które sprzyja rekreacji i wypoczynkowi po ciężkim dniu pracy. Projekt domu Noelia BIS 2M, który jest realizowany spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz zapewnia pełny komfort w codziennym użytkowaniu.Wysokiej jakości materiały, które zostały wykorzystane przy budowie gwarantują trwałość i pełen spokój na długie lata. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, zaprojektowano w technologii tradycyjnej murowanej ze stropem monolitycznym i więźbą dachową drewnianą. 

Cena:  460 000 zł
Powierzchnia:
130m2
Powierzchnia działki:  1000m2

Liczba pokoi:  5
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/sowlany-przemyslowa/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/empiria/

GRABÓWKA

Do sprzedaży cztery budynki w zabudowie bliźniaczej z wiatami garażowymi położne w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne ul. Jastrzębia. Budynki oddane będą w stanie deweloperskim, wraz z podjazdami z kostki brukowej i ogrodzeniem. Bardzo szybko rozwijająca się okolica z dobrym dostępem do infrastruktury, w pobliżu przystanek autobusowy.

Cena:  440 000 zł
Powierzchnia:
135 – 145m2
Powierzchnia działki:  220 -416m2

Liczba pokoi:  5
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/domy-grabowka/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/expert-nieruchomosci/

SOWLANY / PRZEMYSŁOWA

Do sprzedaży cztery budynki w zabudowie bliźniaczej z wiatami garażowymi położne w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne ul. Jastrzębia. Budynki oddane będą w stanie deweloperskim, wraz z podjazdami z kostki brukowej i ogrodzeniem. Bardzo szybko rozwijająca się okolica z dobrym dostępem do infrastruktury, w pobliżu przystanek autobusowy.

Cena:  415 000 zł
Powierzchnia:
98m2
Powierzchnia działki:  184m2

Liczba pokoi:  4
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/dom-z-ogrodkiem-w-cenie-mieszkania/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/lider-nieruchomosci/

RAFAŁÓWKA

Budynek mieszkalny w stanie surowym zamkniętym został zbudowany z bloczków betonowych. Dach został wykonany z blachodachówki. Budynek docieplony styropianem, okna PCV 3 szybowe. Za domem znajduje się las, cicha, spokojna okolica, w pobliżu pojedyncze domy jednorodzinne.

Cena:  400 000 zł
Powierzchnia:
182m2
Powierzchnia działki:  315m2

Liczba pokoi:  4
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/dom-wolnostojacy-18214m2-w-rafalowce-gm-zabludow/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/area/

WYGODA

Wolnostojący dom  położony na działce o powierzchni 725 m2 w miejscowości Białystok – Wygoda. Widok na podwórko i ogród. Działka ogrodzona płotem drewnianym z bramą automatyczną. Pełne wyposażenie domu zostaje dla przyszłego nabywcy. W oddzielnym budynku znajduje się garaż oraz klimatyczna sauna. Miejsce na grilla w rogu działki.

Cena:  745 000 zł
Powierzchnia:
140m2
Powierzchnia działki:  725m2

Liczba pokoi:  4
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/dzialka-z-domem-na-wygodzie/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/mim-nieruchomosci/

IGNATKI / SŁONECZNA

Dom w stanie deweloperskim, który obecnie jest w trakcie budowy. Na tym etapie budowy istnieje jeszcze możliwość zmiany ścianek działowych. Położony w Ignatkach na obrzeżach miasta Białegostoku.  Dojazd do miasta zajmuje około 10 minut. Dogodne położenie komunikacyjne 350m od przystanku MPK. W pobliżu znajduje się: sklep, przedszkole, szkoła, przedszkole, kościół, salon fryzjerski. Odległość centrum Białegostoku: 6 km

 

Cena:  539 000 zł
Powierzchnia:
188m2
Powierzchnia działki:  500m2

Liczba pokoi:  4
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/dom-szybki-dojazd-do-centrum/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/drbroker/

SKORUPY / BARANOWICKA

Inwestycja „Baranowicka Twins” składająca się z 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, niepodpiwniczonych w zabudowie bliźniaczej położonych w Białymstoku przy ul. Baranowickiej. Budynek dwukondygnacyjny M7 / parter i poddasze/ wykonany zostanie w technologii tradycyjnej murowanej w nowoczesnej architekturze. Domy sprzedawane w pełnym stanie deweloperskim – wykończone zewnątrz z rozprowadzonymi instalacjami, tynkami, posadzkami, grzejnikami oraz z piecem podgrzewającym wodę i ogrzewającym budynek. 

Cena:  465 000 zł
Powierzchnia:
124m2
Powierzchnia działki:  100m2

Liczba pokoi:  5
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/nowa-inwestycja-baranowicka-twins-7
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/apogeum-nieruchomosci/

 

Zapraszamy

Podobne artykuły

Sentyment – wartość nie zawsze dodana.

Lip 23, 2020

Według definicji, wartość nieruchomości to najbardziej prawdopodobna cena, możliwa do uzyskania na rynku, przy założeniu, że strony transakcji są od siebie niezależne, i upłynął odpowiedni czas do wyeksponowania nieruchomości. Gdy w grę wchodzi sentyment (czyli silne przywiązanie do osoby lub rzeczy), często emocje biorą górę nad logicznym myśleniem. W przypadku decyzji finansowych, koszty takiego sentymentu mogą być ogromne. Emocje w finansach mają bardzo duże …

Czytaj więcej

Program Promocji Polskiego Budownictwa.

Lis 09, 2018

Branża budowlana w Polsce to prężnie rozwijający się fragment gospodarki. Buduje się u nas dużo, a pracownicy tej gałęzi nie narzekają na brak kontraktów. W skali europejskiej i światowej możemy pochwalić się dużą konkurencyjnością ze względu na wysoką jakość i relatywnie niskie ceny. Jest to dobry moment na rozpoczęcie promocji na poważną skalę i zbudowanie polskiej marki. Niektóre z gałęzi już wiodą prym – …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – hale i magazyny na sprzedaż – maj’20

27 maja, 2020

W III części majowego przeglądu nieruchomości zaprezentujemy hale i magazyny na sprzedaż. Nieruchomości są godne polecenia ze względu na powierzchnię i cenę. Przeznaczone są dla osób prowadzących działalność gospodarczą: od małej produkcji po handel i poszukujących dodatkowego miejsca dla swojego biznesu w dobrej lokalizacji.  PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja : Białystok, os Dojlidy Powierzchnia : 1 000 m2 Cena : 3 299 000 zł Stan wykończenia: gotowe …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – mieszkania na sprzedaż – styczeń ’20

Sty 07, 2020

Serdecznie zapraszamy na styczniowy przegląd nieruchomości z woj. Podlaskiego. Przedstawimy Państwu atrakcyjne i komfortowe mieszkania, które poprzez swoją wygodę i funkcjonalność nie mogą zostać przeoczone. Mieszkania 1 – pokojowe E. ORZESZKOWEJ / MICKIEWICZA Jednopokojowe mieszkanie  położone na III piętrze w niskim bloku z cegły znajdującym się w super lokalizacji. Istnieje możliwość aranżacji dwóch pokoi Mieszkanie idealne jako inwestycja Cena:  189 000 Powierzchnia:  32m2 Piętro:  3/4 Link do …

Czytaj więcej

Dwudniowe, intensywne szkolenie z pośrednikami nieruchomości za nami !

31 maja, 2019

Pośrednicy nieruchomości, nieustannie chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Najlepszym tego przykładem, była wysoka frekwencja reprezentantów biur nieruchomości z Białegostoku, a także Warszawy, Łomży, Lublina, Olsztyna i Bydgoszczy – na intensywnym szkoleniu „WYŁĄCZNIE LEPIEJ”. Szkolenie te zostało zorganizowane w dniach 24-25 maja, pod patronatem portalu ASKDOM.PL oraz firmy RINT – przyjazne mieszkanie w podróży – w białostockim hotelu IBIS.   Szkolenie poprowadzili prelegenci RECAMP.PL  (jednej z …

Czytaj więcej

Wygodna kuchnia. Grunt to trójkąt roboczy

Lip 05, 2019
W wyobrażeniu inwestora idealna kuchnia powinna, co oczywiste, podobać się, ale i zapewniać komfort pracy. Czy można połączyć jedno z drugim? W tym miejscu warto posłuchać ekspertów. Przypominają oni, by pamiętać o tzw. trójkącie roboczym, dzięki któremu kuchnia będzie wygodna, a przygotowywanie posiłków szybsze i łatwiejsze. Czytelnicy ASKDOM.PL otrzymują zniżki w sklepach 13VIP - 4Home&Kitchen: Na produkty wymienione w artykule - 2% - użyj ...
Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}