Wyniki Twojego wyszukiwania

Przegląd nieruchomości – styczeń ’20 – DOMY.

Zapraszamy Państwa na kolejną część przeglądu nieruchomości z woj. Podlaskiego, w której prezentowane będą domy.

Dom jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i bliskość natury. Posiadanie kawałka swojego trawnika, ogródka i tarasu daje dużo możliwości do spędzania czasu z rodziną. Dom to miejsce, które pozwala na dużą swobodę i prywatność jakiej nie ma w mieszkaniu w bloku, czy apartamentowcu. Niewątpliwą zaletą jest większa przestrzeń, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu, która pozwala na większe możliwości dostosowania do własnych potrzeb. Tak więc nie możecie Państwo przeoczyć nieruchomości, które dają poczucie bezpieczeństwa, przestrzeń i kontakt z naturą, a jednocześnie są atrakcyjne ze względu na cenę i lokalizację. 

JAROSZÓWKA / HANKI

Z uwagi na lokalizację, jak i specyfikę domu, sprawdzi się on zwłaszcza jako miejsce dla rodziny z dziećmi – okolica jest spokojna, sąsiedzi przyjaźni. W pobliżu znajduje się osiedlowy plac zabaw, niemal za płotem rozciąga się las. Do komunikacji miejskiej wystarczy zaledwie piętnastominutowy spacer przez bezpieczne osiedle, na którym znajdziemy również sklepy, szkołę, przychodnię czy aptekę.

Cena:  589 000 zł
Powierzchnia: 
145m2
Powierzchnia działki:  464m2
Liczba pokoi:  7
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/wygodny-dom-na-jaroszowce-dobra-cena/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/em4/

DOJLIDY GÓRNE

Dom wykończony został pod nadzorem projektanta przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Zastosowano tu między innymi: parkiety bambusowe i gres szkliwiony. Niemal w każdym pomieszczeniu wykonano ponadstandardową ilość punktów świetlnych w tym LED. Na dolnej kondygnacji i w łazience na górze zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo dom posiada alarm i instalację centralnego odkurzania. Duża prostokątna działka została ogrodzona i całkowicie zagospodarowana: zadbany trawnik, nasadzenia drzew iglastych, altana, oświetlenie zewnętrzne, chodniki i podjazd z polbruku, odprowadzenie wody deszczowej – drenaż ze zbiornikami zbiorczymi.

Cena:  1 490 000 zł
Powierzchnia:
250m2
Powierzchnia działki:  2336m2
Liczba pokoi:  6
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/wygodny-dom-dla-wymagajacych/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/imgold-nieruchomosci/

CHOROSZCZ

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym, wykończona z użyciem bardzo dobrych materiałów. Dom posiada dwa niezależne wejścia. Dach wykonany z blachodachówki, okna pcv, ogrzewanie gazowe.  Nieruchomość położona jest na  ładnie zagospodarowanej działce, altana, ogród, liczne nasadzenia. Posesja ogrodzona z dostępem do wszystkich mediów.

Cena:  690 000 zł
Powierzchnia:
308m2
Powierzchnia działki:   1000m2
Liczba pokoi:  8
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/choroszcz-choroszcz-8/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/agema/

POROSŁY

Kameralna enklawa domów, położonych przy ul. Szumiących Traw w Porosłach, to zaledwie dziesięć budynków idealnie wkomponowanych w zacisze podmiejskiego otoczenia. Stylowe budynki w zabudowie bliźniaczej oraz wolnostojące tworzą wspaniałe miejsce do życia i odpoczynku. Bliskość miasta, unikatowość położenia tworzy harmonię i równowagę potrzebną do relaksu po dniu pełnym wyzwań.

Cena:  299 000 zł
Powierzchnia:
71,45m2
Liczba pokoi:  3
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/domy-w-poroslach/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/m-development/

JAROSZÓWKA

Piękny, luksusowy i komfortowy dom zlokalizowany w Białymstoku na osiedlu Wyżyny. Okolica cicha i spokojna. Wyższy standard wykończenia: podłogi w pokojach drewniane jesionowe bardzo dobrej jakości, w kuchni, holu i łazience gres z ogrzewaniem podłogowym. Łazienki po remoncie 4 lata temu. W cenie zabudowy stałe i zabudowa kuchni wraz ze zmywarką i piekarnikiem.

Cena:  699 000 zł
Powierzchnia:
190m2
Powierzchnia działki:  522m2

Liczba pokoi:  5
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/dom-z-2011r-lepszej-oferty-nie-znajdziesz/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/dobry-dom/

ZAŚCIANKI

Dom wolnostojący na pograniczu Białegostoku oraz Zaścianek.

Dom wewnątrz w bardzo dobrym stanie technicznym, wymaga jedynie odświeżenia. Nieruchomość ogrzewana piecem gazowym, kominkiem z rozprowadzeniem, na parterze oraz piętrze ogrzewanie podłogowe. Dom sprzedawany ze wszystkimi zabudowami stałymi oraz wyposażeniem kuchni. Na działce znajduje się duży dwustanowiskowy garaż z oddzielnymi wjazdami(jeden z kanałem), pomieszczenie gospodarcze. Działka prawie w całości wyłożona polbrukiem. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości. Cicha i spokojna okolica.

Cena:  870 000 zł
Powierzchnia:
240m2
Powierzchnia działki:  990m2

Liczba pokoi:  4
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/zascianki-2/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/agema/

ŁAZY / SOSNOWA

Jeśli poszukujesz domu gotowego do zamieszkania, w otoczeniu terenów zielonych , sąsiedztwem lasu a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta- ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Oferta dotyczy sprzedaży domu wolnostojącego „typ Kanadyjski” z drewnianym szkieletem. Lokalizacja sprzyja odpoczynkowi od zgiełku miasta a nieruchomość i jego otoczenie sprawia wrażenie jak z „bajki”.

Cena:  299 000 zł
Powierzchnia:
125m2
Powierzchnia działki:  2252m2

Liczba pokoi:  6
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/ciekawa-oferta-domu-z-dusza-w-dobrej-cenie/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/knc-nieruchomosci/

SOWLANY / PRZEMYSŁOWA

Dom niedaleko granic Białegostoku (10 minut od centrum miasta, w niedalekiej odległości MPK nr 13 II strefa), to miejsce, które sprzyja rekreacji i wypoczynkowi po ciężkim dniu pracy. Projekt domu Noelia BIS 2M, który jest realizowany spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa oraz zapewnia pełny komfort w codziennym użytkowaniu.Wysokiej jakości materiały, które zostały wykorzystane przy budowie gwarantują trwałość i pełen spokój na długie lata. Dom parterowy z poddaszem użytkowym, zaprojektowano w technologii tradycyjnej murowanej ze stropem monolitycznym i więźbą dachową drewnianą. 

Cena:  460 000 zł
Powierzchnia:
130m2
Powierzchnia działki:  1000m2

Liczba pokoi:  5
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/sowlany-przemyslowa/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/empiria/

GRABÓWKA

Do sprzedaży cztery budynki w zabudowie bliźniaczej z wiatami garażowymi położne w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne ul. Jastrzębia. Budynki oddane będą w stanie deweloperskim, wraz z podjazdami z kostki brukowej i ogrodzeniem. Bardzo szybko rozwijająca się okolica z dobrym dostępem do infrastruktury, w pobliżu przystanek autobusowy.

Cena:  440 000 zł
Powierzchnia:
135 – 145m2
Powierzchnia działki:  220 -416m2

Liczba pokoi:  5
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/domy-grabowka/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/expert-nieruchomosci/

SOWLANY / PRZEMYSŁOWA

Do sprzedaży cztery budynki w zabudowie bliźniaczej z wiatami garażowymi położne w Białymstoku na osiedlu Dojlidy Górne ul. Jastrzębia. Budynki oddane będą w stanie deweloperskim, wraz z podjazdami z kostki brukowej i ogrodzeniem. Bardzo szybko rozwijająca się okolica z dobrym dostępem do infrastruktury, w pobliżu przystanek autobusowy.

Cena:  415 000 zł
Powierzchnia:
98m2
Powierzchnia działki:  184m2

Liczba pokoi:  4
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/dom-z-ogrodkiem-w-cenie-mieszkania/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/lider-nieruchomosci/

RAFAŁÓWKA

Budynek mieszkalny w stanie surowym zamkniętym został zbudowany z bloczków betonowych. Dach został wykonany z blachodachówki. Budynek docieplony styropianem, okna PCV 3 szybowe. Za domem znajduje się las, cicha, spokojna okolica, w pobliżu pojedyncze domy jednorodzinne.

Cena:  400 000 zł
Powierzchnia:
182m2
Powierzchnia działki:  315m2

Liczba pokoi:  4
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/dom-wolnostojacy-18214m2-w-rafalowce-gm-zabludow/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/area/

WYGODA

Wolnostojący dom  położony na działce o powierzchni 725 m2 w miejscowości Białystok – Wygoda. Widok na podwórko i ogród. Działka ogrodzona płotem drewnianym z bramą automatyczną. Pełne wyposażenie domu zostaje dla przyszłego nabywcy. W oddzielnym budynku znajduje się garaż oraz klimatyczna sauna. Miejsce na grilla w rogu działki.

Cena:  745 000 zł
Powierzchnia:
140m2
Powierzchnia działki:  725m2

Liczba pokoi:  4
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/dzialka-z-domem-na-wygodzie/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/mim-nieruchomosci/

IGNATKI / SŁONECZNA

Dom w stanie deweloperskim, który obecnie jest w trakcie budowy. Na tym etapie budowy istnieje jeszcze możliwość zmiany ścianek działowych. Położony w Ignatkach na obrzeżach miasta Białegostoku.  Dojazd do miasta zajmuje około 10 minut. Dogodne położenie komunikacyjne 350m od przystanku MPK. W pobliżu znajduje się: sklep, przedszkole, szkoła, przedszkole, kościół, salon fryzjerski. Odległość centrum Białegostoku: 6 km

 

Cena:  539 000 zł
Powierzchnia:
188m2
Powierzchnia działki:  500m2

Liczba pokoi:  4
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/dom-szybki-dojazd-do-centrum/
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/drbroker/

SKORUPY / BARANOWICKA

Inwestycja „Baranowicka Twins” składająca się z 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, niepodpiwniczonych w zabudowie bliźniaczej położonych w Białymstoku przy ul. Baranowickiej. Budynek dwukondygnacyjny M7 / parter i poddasze/ wykonany zostanie w technologii tradycyjnej murowanej w nowoczesnej architekturze. Domy sprzedawane w pełnym stanie deweloperskim – wykończone zewnątrz z rozprowadzonymi instalacjami, tynkami, posadzkami, grzejnikami oraz z piecem podgrzewającym wodę i ogrzewającym budynek. 

Cena:  465 000 zł
Powierzchnia:
124m2
Powierzchnia działki:  100m2

Liczba pokoi:  5
Link do ogłoszenia:  https://askdom.pl/nieruchomosc/nowa-inwestycja-baranowicka-twins-7
Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/apogeum-nieruchomosci/

 

Zapraszamy

Podobne artykuły

Do Dżina podobny nie jestem, ale marzenia spełniać potrafię!

Lip 12, 2018

Rozmowa z Sebastianem Janaszem, agentem biura Apex 🦉Panie Sebastianie, zacznę standardowo: Jak to się stało, że zdecydował się Pan na pracę w zawodzie pośrednika nieruchomości? Studiowałem Budownictwo na Politechnice Białostockiej. Na jednym z przedmiotów dot. przedsiębiorczości miałem za zadanie przygotować biznes plan i strategię mojej przyszłej firmy. Byłem pewien, że nie będzie to firma budowlana, więc zdecydowałem się przygotować pracę na jakiś oryginalny temat. …

Czytaj więcej

II Śniadanie biur nieruchomości za nami!

Lis 29, 2018

Właściciele i agenci biur nieruchomości spotkali się ponownie na wspólnym śniadaniu w restauracji Kawelin. Ponownie kluczowym tematem była współpraca między pośrednikami na rzecz klientów. Agenci i właściciele biur nieruchomości obecni na śniadaniu tworzą nowe standardy obsługi. Przede wszystkim zgodne z etyką, skoncetrowane na kliencie i jego potrzebach. Co bardzo ważne, dzięki takim spotkaniom istnieje szansa na szybką sprzedaż nieruchomości, gdyż każdy z obecnych pośredników …

Czytaj więcej

III Śniadanie z askdom.pl za nami !

Lut 10, 2019

Już  po raz trzeci, doszło do spotkania firm związanych z branżą nieruchomości, na śniadaniu pod patronatem portalu askdom.pl. III edycja Śniadań z askdom.pl miała miejsce 7 lutego 2019 roku w restauracji Kawelin. Tym razem poza biurami nieruchomości – na spotkaniu pojawili się także przedstawiciele deweloperów oraz pokrewnych z branżą nieruchomości firm. W efekcie – biura nieruchomości, deweloperzy oraz firmy świadczące usługi związane z sektorem …

Czytaj więcej

13VIP – 4Home&Kitchen – Tu najważniejsza jest satysfakcja klienta

Sty 15, 2020

Firma 13VIP-4Home&Kitchen zajmuje się projektowaniem i realizacją wnętrz kuchennych, doradztwem w wyborze oraz bezpośrednią sprzedażą sprzętu AGD. Jest to firma wychodząca naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią sobie jakość za rozsądną cenę. Kuchnie to ich największa pasja. Jak nikt inny rozumieją potrzeby osób urządzających swój własny kąt. Aranżują i wykonują autorkie projekty mebli przy współpracy ze zdolnymi i najbardziej wziętymi architektami i projektantami. Zapewniają …

Czytaj więcej

Nowy rekord energooszczędności -najcieplejsze drzwi zewnętrzne

Gru 11, 2018

Firma Vikking KTS – producent kompozytowych drzwi zewnętrznych nieustannie dba o najwyższą jakość i najlepsze parametry użytkowe swoich produktów. Drzwi kompozytowe z energooszczędnej linii ARCTIC PLUS posiadają współczynnik przenikania ciepła Ud 0,58 W/m2K, potwierdzony certyfikatem. Co ważne, skrzydło drzwi z tej linii ma grubość tylko 75 mm, co jest bezkonkurencyjnym wynikiem dla drzwi zewnętrznych. Jest to wynik nieosiągalny dla innych technologii. W kompozytowych drzwiach …

Czytaj więcej

Mieszkania Mickiewicza – przyjazne osiedle dzięki nowoczesnej technologii

Wrz 01, 2019

  W Bielsku Podlaskim powstało wyjątkowe osiedle. Mieszkania Mickiewicza to projekt zrealizowany w technologii drewnianej. W oparciu o nią wybudowano dwa kameralne budynki, które charakteryzują się przyjaznym mikroklimatem wewnątrz, dobrą akustyką oraz niskimi kosztami ogrzewania. Osiedle Mieszkania Mickiewicza wyróżnia się zarówno na lokalnym rynku w Bielsku Podlaskim, gdzie niewiele jest nowych inwestycji mieszkaniowych, jak i w skali ogólnopolskiej. Zapewnia ono duży komfort mieszkańcom, a …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}