Wyniki Twojego wyszukiwania

Przegląd nieruchomości – lokale na sprzedaż – lipiec ’20

W III części lipcowego przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego prezentujemy atrakcyjne oferty lokali na sprzedaż.  Prezentowane nieruchomości dostosowane są do różnych potrzeb – działalność usługowo – handlową lub biuro. Atrakcyjność ofert stanowi lokalizacja, cena  jak i powierzchnia użytkowa.

Funkcjonalny budynek usługowy, wybudowany w 2009 roku, przeznaczony pod różnego rodzaju działalności, położony w zachodniej części miasta w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość posadowiona na działce o wielkości 670m2, ogrodzona, wyłożona polbrukiem. Na powierzchni ~490 m2 znajdują się cztery kondygnacje. Do budynku przynależy parking dla pracowników / klientów na 6 pojazdów. Nieruchomość dzięki swojej uniwersalności, nada się pod prawie każdy biznes (kancelaria prawna, gabinety medyczne, gastronomia, prywatna szkoła bądź wszelkiego rodzaju usługi).

 • Lokalizacja : Białystok, os. Mickiewicza
 • Powierzchnia : 381 m2
 • Cena : 2 199 000 zł
 • Biuro nieruchomości : ATGAR Nieruchomości

Trzykondygnacyjna kamienica z możliwością dobudowania dodatkowych pięter na działce 600m2. Położona jest samym centrum Białegostoku blisko Galerii Handlowej ALFA. Budynek jest w całości podpiwniczony i ma dwa wejścia. Piwnica 60m2 jest  do wysokości 208cm. W piwnicy jest sejf i skarbiec bankowy. Górne kondygnacje o wysokości 295 cm mogą służyć na prowadzenie różnych działalności, w zależności od potrzeb przyszłego Właściciela. Oryginalna konstrukcja i położenie pozwala na prowadzenie w tym miejscu wielu działalności.  Obiekt nie podlega ochronie konserwatora zabytków. Wszystkie kondygnacje połączone są niezależną klatka schodową. Istnieje możliwość wstawienia windy.

 • Lokalizacja : Białystok, os. Nowe Miasto
 • Powierzchnia : 87 m2
 • Cena : 522 600 zł
 • Biuro nieruchomości : ImGold Nieruchomości

Funkcjonalny lokal usługowy o dogodnym położeniu na popularnym osiedlu Nowe Miasto. W pobliżu budynku, liczne miejsca parkingowe, sklepy usługowe, przystanki autobusowe Usytuowanie: parter Ekspozycja: w szczycie budynku wielorodzinnego, w pobliżu ciągu pieszych. Lokal idealnie nadaję się pod kancelarię, gabinet rehabilitacyjny, różnego rodzaju działalność handlowo-usługową i biurową. Lokal jest wykończony. 

 • Lokalizacja : Białystok, os. Piaski
 • Powierzchnia : 65 m2
 • Cena : 180 000 zł
 • Biuro nieruchomości : DrBroker Nieruchomości

Na sprzedaż prosperująca i popularna restauracja na os. Piaski.Funkcjonujący lokal znajduje się przy jednej z głównych ulic Białegostoku, w sąsiedztwie firm i innych lokali usługowych. Jest w pełni wyposażony, spełnia wszystkie normy i wymagania Sanepid’u. Posiada przestronną, klimatyczną salę, dobrze zaopatrzony bar, toaletę dla klientów i drugą dla pracowników, kuchnię, szatnię pracowniczą, magazyn suchy, magazynek i zmywalnię. W okresie wiosenno-letnim funkcjonuje 30m2 ogródek. Jest monitorowany (możliwość kontroli z telefonu komórkowego) i klimatyzowany.

 • Lokalizacja : Grabówka
 • Powierzchnia : 150 m2
 • Cena : 470 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Stok Nieruchomości

Obiekt usługowo-handlowo-magazynowy z dużym potencjałem. Budynek parterowy przeznaczony pod działalność handlowo-usługową, magazynową, zlokalizowany w Grabówce, niedaleko drogi krajowej 65. Budynek usytuowany na działce o powierzchni 611m2, dojazd drogą asfaltową. Brama garażowa o wymiarach: 2,5m szerokości i 2,5m wysokości Do budynku dobudowana jest wiata. Budynek wyposażony w kamery monitoringu. Plac utwardzony, wyłożony polbrukiem, teren ogrodzony, brama wjazdowa o szerokości 3,6m. W budynku zainstalowane są obecnie maszyny stolarskie. Istnieje możliwość sprzedaży wraz z wyposażeniem. Obiekt nadaję się na samodzielną siedzibę firmy. 

 

 • Lokalizacja : Bakałarzewo
 • Powierzchnia : 216 m2
 • Cena : 825 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Dobry Dom

Na sprzedaż – bardzo dobrze prosperujący zajazd przy drodze. Obiekt wybudowany w 2015 roku położony bezpośrednio przy ruchliwej trasie na drodze prowadzącej na mazury.
Lokal chętnie odwiedzany przez turystów chcących zwiedzać dolinę Rospudy i nie tylko. Łączy dwa szlaki turystyczne –Suwalszczyznę i Mazury. Każdy kto raz odwiedzi to miejsce zawsze tu powraca. Cieszy się również nie słabnącym zainteresowaniem miejscowych, którzy organizują tu swoje imprezy okolicznościowe.

Działka o powierzchni 4100 m2, zabudowana:- kamienno-murowanym budynkiem gospodarczym, murowanym budynkiem gospodarczo-usługowym, murowanym budynkiem handlowo-usługowym, murowaną piwnicą wolnostojącą.W jednym z budynków prowadzony był świetnie prosperujący bar.Z racji lokalizacji oraz położenia nieruchomości przy drodze asfaltowej oraz budynków, które można przystosować do różnego rodzaju działalności, nieruchomość daję szerokie możliwości takie jak np.: gastronomia, noclegi, wypożyczalnia kajaków, jest również zgoda Konserwatora Ochrony Środowiska na prowadzenie tartaku, a duża stodoła jest na to idealnym miejscem.Jest możliwość nabycia  przylegającej niezabudowanej działki o powierzchni 5500 m2 w cenie 60 000 zł 

Nietuzinkowa nieruchomość w położoną w sercu miasta, Lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność jest idealnym rozwiązaniem do zamieszkania, ale również jako lokal usługowo/biurowy (w sąsiednim lokalu znajduje się kancelaria notarialna)Usytuowany na I piętrze w II piętrowej kamienicy. Przy budynku znajduje się własny zamknięty parking, do lokalu przynależy piwnica i bokówka.Kamienica jest w stanie technicznym dobrym, kameralna wspólnota.Lokalizacja bardzo korzystna w niedalekiej odległości do Pałacu Branickich, kawiarni, Rynku, teatru, bardzo dobrze zorganizowana pod względem usług oraz komunikacji miejskiej.

 • Lokalizacja : Białystok, os. Białostoczek
 • Powierzchnia : 200 m2
 • Cena : 1 200 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Estate Consulting

Lokal usługowy, położony na pierwszym piętrze w budynku usługowo-mieszkalnym z przeznaczeniem na działalność medyczną, biurową, podzielony na gabinety medyczne, wykończony. Lokal znajduje się w miejscu o dużym natężeniu ruchu. Po sąsiedzku sklepy, przedszkole, usługi medyczne,

 • Lokalizacja : Białystok, os. Centrum
 • Powierzchnia : 92 m2
 • Cena : 510 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Expert Nieruchomości

Atrakcyjny lokal użytkowy w Centrum. Lokal położony na parterze w budynku mieszkalno -usługowym. Dwa wejścia do lokalu: jedno bezpośrednio z ulicy( duże witryny umożliwiające umieszczenie reklam)oraz drugie od zaplecza. Na powierzchnię 92,0 m2 składają się: przestronne pomieszczenie, pomieszczenia zaplecza oraz pomieszczenia socjalne wraz z WC.Ściany malowane, na podłodze terakota. Lokal może być wykorzystany na cele biurowe, usługowe lub handlowe. Wokół znajdują się sklepy, biura, punkty usługowe, miejsce dobrze skomunikowane. Z tego względu jest to idealna inwestycja, zarówno na potrzeby Właściciela, jak i pod wynajem.

 • Lokalizacja : Białystok, os. Nowe Miasto
 • Powierzchnia : 40 m2
 • Cena : 359 000 zł
 • Biuro nieruchomości : In - Home

Lokal użytkowy usytuowany w prestiżowej dzielnicy Nowe Miasto w Białymstoku. Nieruchomość położona na parterze, zwraca uwagę dużymi przeszkleniami. Na powierzchni blisko 40 m2 zaplanowano obok przestronnego pomieszczenia biurowo – usługowego, pokój socjalny, zaplecze, łazienkę oraz WC. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie. Nie wymaga nakładów finansowych. Duży potencjał aranżacyjny. Może być przeznaczona pod każdą działalność usługową. Nieruchomość położona w atrakcyjnym pod względem lokalizacji i infrastruktury miejscu – bardzo dobre połączenia komunikacyjne z innymi dzielnicami miasta.

W handlowym sercu Ostrołęki, D.H „Kupiec” , na drugim piętrze (z windą) znajduje się lokal dwupoziomowy o powierzchni 60m2. Składa się on z 3 pomieszczeń biurowych i  toalety. Bardzo dobre miejsce na działalność usługową bądź handlową – wejście z dużą witryną.
Media: woda, prąd, internet
Instalacja alarmowa i miejsce parkingowe przy budynku. Niskie koszty utrzymania.

 • Lokalizacja : Kleosin
 • Powierzchnia : 307 m2
 • Cena : 1 450 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Alter Nieruchomości

Atrakcyjny lokal użytkowy, zlokalizowany w Kleosinie, zaledwie kilkaset metrów od ul. Ciołkowskiego – popularnego traktu komunikacyjnego w Białymstoku. Obiekt jest podzielony na część handlowo-usługową z magazynem i część biurową, znajdującą się na piętrze. Idealne miejsce na siedzibę firmy lub inwestycję pod wynajem. Budynek dwukondygnacyjn. Możliwość podzielenia na kilka niezależnych lokali. Utwardzony parking. Budynek odpowiednio przystosowany pod względem warunków technicznych i przepisów przeciwpożarowych. Obiekt chroniony alarmem gotowy do zaadaptowania

 

 

 • Lokalizacja : Białystok, os. Białostoczek
 • Powierzchnia : 624 m2
 • Cena : 1 750 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Grabowscy Nieruchomości

Obiekt usługowo – handlowy przy obwodnicy Białegostoku. Obiekt usytuowany przy drodze wewnętrznej – łączniku ww. ulic, ma z nich doskonały dojazd. Obiekt jest bardzo dobrze widoczny z 2 poziomowego skrzyżowania. Budynek wolnostojący, murowany, podpiwniczony, trzykondygnacyjny. Istotną zaletą budynku – przyjętych rozwiązań architektonicznych jest możliwość jego różnorodnego wykorzystania: handlowego, biurowego, usługowego, a także mieszkaniowego. Od strony drogi i parkingu zlokalizowano wejście główne. Z tyłu i boku budynku dwa dodatkowe wejścia- zwiększa to funkcjonalność wykorzystania wszystkich kondygnacji. Działka w kształcie trapezu prostokątnego, na lekkim wzniesieniu, ma powierzchnię 825 m2, szerokość od strony drogi 26 m.

Odbierz własną kartę Programu Partnerskiego

i korzystaj z rabatów i usług

FIRM I SPECJALISTÓW

którzy zajmą się dla Ciebie

Podobne artykuły

Tydzień Bezpieczeństwa w budownictwie – przede wszystkim prewencja i edukacja

21 maja, 2019
W dniach 14 - 16 maja 2019 r. inspektorzy pracy z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Białymstoku uczestniczyli, w ramach prowadzonych działań prewencyjnych, już w szóstej edycji programu "Tydzień Bezpieczeństwa" w budownictwie, który jest wspólnym przedsięwzięciem sygnatariuszy ogólnopolskiego Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie oraz Państwowej Inspekcji Pracy. Przyszedł czas na podsumowanie. W tym czasie odbyły się spotkania z firmami realizującymi inwestycje pod kierownictwem Budimex SA ...
Czytaj więcej

Urządzamy kuchnię. Jak wybrać odpowiedni sprzęt AGD?

Kwi 24, 2019

Kuchnia jest pomieszczeniem, gdzie bardzo często toczy się właśnie życie rodzinne. To przecież w kuchni spędzamy wspólnie mnóstwo czasu – przygotowujemy posiłki, jemy, rozmawiamy. Dlatego urządzając tę przestrzeń należy już na etapie planowania wziąć pod uwagę, by było przyjemnie, a jednocześnie praktycznie. Jak jednak wybierać urządzenia AGD, by komponowały się z wnętrzem, odpowiadały wszystkim naszym potrzebom, a jednocześnie posłużyły długie lata? Czytelnicy ASKDOM.PL otrzymują …

Czytaj więcej

Rozumiemy, że usługa pośrednictwa powinna być jak dobrze dobrany garnitur – idealnie skrojony i dopasowany… – rozmowa z Piotrem Kurzawą

Lut 08, 2019

Dziś gościliśmy u Pana Piotra Kurzawy z firmy Express House Nieruchomości w Białymstoku. Nasz gospodarz opowiedział nam o modelu działania swojej firmy, a także podzielił się spostrzeżeniami na temat trendów i preferencji klientów na białostockim rynku nieruchomości.   Panie Piotrze, czy może Pan przybliżyć naszym czytelnikom historię Państwa firmy? Biuro Express House Nieruchomości powstało w kwietniu 2012 roku w Białymstoku (w kolejnych latach otworzyliśmy …

Czytaj więcej

V Śniadanie z askdom.pl za nami !

Kwi 05, 2019

Dnia 3 kwietnia 2019 w restauracji Trzy Po Trzy, doszło do kolejnego spotkania przedstawicieli branży nieruchomości oraz firm świadczących usługi w obrębie sektora mieszkaniowego. Spotkanie to odbyło się w ramach V edycji Śniadań z askdom. Cykliczne spotkania pod patronatem naszego portalu, organizowane są stale w pierwszych tygodniach każdego miesiąca. Związane są z kluczowym aspektem – definiowania kooperacji firm na wspólnej, lokalnej gałęzi branżowej. Jednym z efektów …

Czytaj więcej

Kilka wskazówek jak robić dobre zdjęcia od Moniki Woronieckiej!

Sie 03, 2018

Dobre zdjęcia same sprzedają Twoje nieruchomości W dobie smartfonów i tabletów, kiedy w kilka sekund przewijamy oferty mieszkań, domów czy lokali użytkowych, dobre zdjęcia to podstawa. Nasz wzrok momentalnie wychwytuje i zatrzymuje się na obrazach wartych uwagi. Kiepskie zdjęcia odrzucają potencjalnego klienta. Dobre zdjęcia decydują o jego wstępnym zainteresowaniu. Poważna oferta sprzedaży wymaga zdjęcia zrobionego przez zawodowca dlatego warto zaprosić do współpracy profesjonalnego fotografa. …

Czytaj więcej

Mieszkania Mickiewicza – przyjazne osiedle dzięki nowoczesnej technologii

Wrz 01, 2019

  W Bielsku Podlaskim powstało wyjątkowe osiedle. Mieszkania Mickiewicza to projekt zrealizowany w technologii drewnianej. W oparciu o nią wybudowano dwa kameralne budynki, które charakteryzują się przyjaznym mikroklimatem wewnątrz, dobrą akustyką oraz niskimi kosztami ogrzewania. Osiedle Mieszkania Mickiewicza wyróżnia się zarówno na lokalnym rynku w Bielsku Podlaskim, gdzie niewiele jest nowych inwestycji mieszkaniowych, jak i w skali ogólnopolskiej. Zapewnia ono duży komfort mieszkańcom, a …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}