askdom.pl
Twój regionalny portal nieruchomości - woj. Podlaskie

Przegląd nieruchomości - Lokale na sprzedaż - kwiecień '21

Przegląd nieruchomości - Lokale na sprzedaż - kwiecień \'21

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokali handlowych i usługowych na sprzedaż. Lokale są o zróżnicowanym metrażu i układzie oraz dostosowane do różnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić lokal na własne potrzeby czy pod wynajem sprawdź nasze wyselekcjonowane oferty atrakcyjne ze względu na cenę i lokalizację.


Lokal handlowo-usługowy, o powierzchni 40,04 m2, znajdujący się na ul. Duboisa – os. Nowe Miasto. Lokal znajduje się na parterze, w ciągu sklepów, wejście z ulicy. Obecnie znajduje się w nim sklep mięsny Bonum. Lokal wymaga remontu i dostosowania do potrzeb prowadzonej działalności. Nadaje się na sklep, biuro oraz wszelką działalność usługową.


Lokal o przeznaczeniu handlowym lub usługowym, przystosowany pod działalność medyczną, o łącznej powierzchni 38 m2 i wysokości 4m na wynajem w Białymstoku w okolicy ścisłego centrum miasta. Lokal mieści się na parterze w 5 piętrowym w nowoczesnym bloku w ciągu lokali handlowo/usługowych. Budynek znajduje się przy głównych arteriach komunikacyjnych, lokale posiadają duże przeszklenia zapewniające dostęp światła dziennego, nowoczesne powierzchnie handlowo-usługowe, wentylacja, wydzielona część elewacji z przeznaczeniem na reklamę, ochrona i monitoring na terenie całego obiektu, przystosowane dla osób niepełnosprawnych, wejście z ulicy, ciąg pieszych, witryna, lokale usługowe w pobliżu.


Lokal handlowo – usługowy wraz z własną działką w bardzo dobrej lokalizacji – osiedle Wygoda przy skrzyżowaniu ul. Wasilkowskiej z DK 65 im. Gen Nikodema Sulika. Powierzchnia działki 264m2. Powierzchnia lokalu: 119m2 – wymiary około 9m x 13m. Lokal przeszklony od strony ulicy, duże witryny. Dojazd do budynku – zjazd z głównej ulicy Wasilkowskiej. Składa się z otwartej przestrzeni z możliwością stawiania ścianek działowych według potrzeb oraz z łazienki. Teren wokół wyłożony kostką. Wyznaczona duża liczba miejsc parkingowych.


Przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy składający się z dwóch pomieszczeń, zaplecza z zabudową kuchenną i zabudowaną szafą, oddzielnego WC. Nieruchomość po kapitalnym remoncie: w Wc wyremontowane ściany, sufit, podłoga, nowe drzwi, w pomieszczeniach napinane sufity, pomalowane ściany. Lokal znajduje się na parterze w bloku z nowej cegły z 1998 roku, wejście do lokalu bezpośrednio z podwórka. Obiekt jest chroniony: monitoring (w każdym pomieszczeniu oprócz pomieszczeń socjalnych), rolety antywłamaniowe, alarm. Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej okolicy w ścisłym centrum miasta, na osiedlu Bojary. W pobliżu znajdują się: urzędy, przychodnie, szpital, sklepy, lokale usługowe.


Lokal pod działalność fryzjersko-kosmetyczną, biurową, usługowo-handlową, medyczną. Lokal jest w pełni wykończony dobrej jakości materiałami, użytkowany od dwóch lat. Ma dużą witrynę oraz wejście bezpośrednio z chodnika. Niewątpliwym atutem jest świetny dojazd oraz bardzo duży komfortowy bezpłatny parking. Nieruchomość mieści się przy ulicy 42 Pułku Piechoty na parterze w bloku należącym do niedawno powstałego osiedla, które jest świetnie skomunikowane z głównymi arteriami miasta. Cicha i spokojna lokalizacja, która pozwoli w pełni skupić się na obowiązkach oraz biznesie zaś z drugiej strony prężnie rozwijająca część naszego miasta, która pozostawia pole do popisu nowemu przedsiębiorcy to świetna inwestycja.


Lokal położony w Centrum na parterze w budynku mieszkalno -usługowym. Dwa wejścia do lokalu: jedno bezpośrednio z ulicy( duże witryny umożliwiające umieszczenie reklam)oraz drugie od zaplecza. Na powierzchnię 92,0 m2 składają się: przestronne pomieszczenie, pomieszczenia zaplecza oraz pomieszczenia socjalne wraz z WC. Ściany malowane, na podłodze terakota. Lokal może być wykorzystany na cele biurowe, usługowe lub handlowe. Wokół znajdują się sklepy, biura, punkty usługowe, miejsce dobrze skomunikowane. Z tego względu jest to idealna inwestycja, zarówno na potrzeby Właściciela, jak i pod wynajem.


Lokal na sprzedaż znajdujący się w prestiżowym budynku usługowo- mieszkalnym znajdującym się przy ruchliwej ulicy Mickiewicza w pobliżu centrum miasta. Lokal o powierzchni 32,80m2 znajdujący się na parterze budynku z 2013 roku, w którym znajdują przede wszystkim biura notariuszy, adwokatów i radców prawnych. Wejście widoczne, od frontu, możliwość reklamy na elewacji. Parking dla klientów przed budynkiem. Lokal wykończony i zadbany, gotowy do użytkowania. Wyposażony w klimatyzację. W cenie zakupu miejsce postojowe w garażu podziemnym.


Nowoczesny, prestiżowy, lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową, handlową, usługową, gastronomiczną w miejscowości Białystok w dzielnicy ZAWADY. Lokal położony na parterze w budynku dwupiętrowym. Na powierzchni 98,21 m2 znajdują się pomieszczenie handlowe, łazienka, możliwość zrobienia części socjalnej. Wysokość lokalu: 3 m. Komunikacja: linie autobusowe nr 11,5,16,25,29. Dostępne media: prąd, woda. Lokal posiada wejście od głównej ulicy. Usytułowany w kameralnym apartamentowcu. Budynek znajduje się w spokojnej okolicy.


Lokal usługowy nr.5+6 położony w budynku przy ul. Św. Rocha 8 w centrum Białegostoku. Budynek posiada bardzo atrakcyjną, prestiżową lokalizację przy ul. Św. Rocha prowadząca z Centrum do dworców PKP I PKS. Centrum miasta, dobry dojazd do obiektu oraz możliwość zaparkowania samochodu sprawiają, iż budynek przy ulicy Św. Rocha to najlepsza lokalizacja w Białymstoku.


Tuż obok Rynku Kościuszki. Lokal użytkowy branży gastronomicznej w ścisłym centrum Białegostoku (przy ul. Białówny 7). Lokal o powierzchni 54 m2 położony na parterze w świetnej lokalizacji Centrum Białegostoku – wejście bezpośrednio z chodnika, przy ciągu pieszym, w szeregu ogródków gastronomicznych. Doskonale wyeksponowane witryny, ekspozycja lokalu od strony ul. Białówny oraz ul. Spółdzielczej. Lokal w doskonałym stanie technicznym, zaprojektowany i dostosowany do działalności handlowo-gastronomicznej. W lokalu znajdują się trzy odrębne pomieszczenia (kuchnia, łazienka, WC oraz sala dla klientów). Podstawowe media: woda, kanalizacja, prąd.


Nowoczesny, wyposażony lokal użytkowy przeznaczony pod działalność biurową w miejscowości Białymstoku w dzielnicy Centrum. Lokal położony na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym. Na powierzchni 130,9 m2 znajdują się open space, 3 pomieszczenia, sala konferencyjna, zaplecze socjalne , łazienka z wc damskim oraz męskim, recepcja. W lokalu zamontowany jest monitoring. Do lokalu prowadzą dwa niezależne wejścia. Lokal po generalnym remoncie w 2020 roku. Nowe zabudowy oraz wyposażenie lokalu jest w cenie. Dużym atutem jest lokalizacja i możliwość umieszczenia reklamy od ruchliwej strony budynku. Przy budynku znajduje się duży parking.


Obiekt idealny na twoją działalność! Bardzo dobra lokalizacja, świetna widoczność z drogi S8 w kierunku Warszawy jak i Białegostoku. Budynek po remoncie, zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Wspaniała aula z wysokim sufitem, duża powierzchnia biurowa oraz magazynowa, zadbane zaplecze. Cały teren jest ogrodzony, z obszernym parkingiem na wygodne parkowanie pracowników i kontrahentów. Budynek zabezpieczony monitoringiem oraz alarmem. Idealny na działalność biurową jak i usługowo-magazynową. Zapraszamy wszystkich inwestorów poszukujących prestiżowej siedziby firmy w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy trasie Białystok-Warszawa.


Lokal użytkowy o powierzchni ok. 28,88 m2 położony na IV piętrze nowego budynku biurowego w Centrum Białegostoku. Lokal wykończony materiałami dobrej jakości – ściany malowane i częściowo wyłożone płytkami szkliwionymi w jasnych kolorach, na podłogach panele, sufity podwieszane. W lokalu została rozprowadzona instalacja elektryczna, komputerowa i klimatyzacja. Lokal można zaadoptować na różny rodzaj działalności, zarówno biurowej ( branży księgowej, projektowej, siedziba formy), kosmetycznej itp.


Odbierz własną kartę Programu Partnerskiego

i korzystaj z rabatów i usług

FIRM I SPECJALISTÓW

którzy zajmą się dla Ciebie