Wyniki Twojego wyszukiwania

Przegląd nieruchomości – lokale do wynajęcia maj’21

W tej części przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego prezentujemy atrakcyjne oferty lokali na wynajem. Prezentowane nieruchomości dostosowane są do różnych potrzeb: działalność usługowo – handlową lub biuro. Atrakcyjność ofert stanowi lokalizacja, cena jak i powierzchnia użytkowa.

 • Lokalizacja : Starosielce, Białystok
 • Powierzchnia : 130 m2
 • Cena wynajmu : 3 500 zł / mc
 • Biuro nieruchomości : Krzewscy Nieruchomości

Lokal użytkowy na parterze budynku usługowego, w ciągu innych lokali. Wnętrze lokalu podzielone na na pięć pomieszczeń. Pomieszczenie główne o powierzchni 100 m2 i pozostałe pomieszczenia o powierzchni 30 m2 (pokój socjalny, łazienka z toaletą, korytarz, pomieszczenie gospodarcze) ściany malowane z elementami tynku ozdobnego, na podłodze terakota. W budynku znajduje się winda i podjazd dla wózków. Budynek położony przy ruchliwej ulicy, przed budynkiem bezpłatny parking. Możliwość adaptacji do prowadzonej działalności. Lokal idealnie nadaje się na działalność usługową.

Szukasz idealnego miejsca na wynajem, do prowadzenia swojego biznesu ? Podlaskie Centrum Rolno – Towarowe S.A. w Białymstoku, oferuje powierzchnie: handlowe, magazynowe, produkcyjne, biurowe.

 • Lokalizacja : Ignatki
 • Powierzchnia : 97 m2
 • Cena wynajmu : 2 500 zł / mc
 • Biuro nieruchomości : Unikat Nieruchomości

Lokal o powierzchni zlokalizowany w Ignatkach przy ul. Kwiatowej w świetnej lokalizacji ( ok. 15min do Centrum Białegostoku).Lokal położony jest na 1 piętrze w nowopowstałym budynku usługowym z 2020r. Na powierzchnię niespełna 100m2 składają się 3 pomieszczenia biurowe o pow. 14,5m2, 14m2 oraz 38,5m2, kuchnia o pow. 6m2, hol o pow. 9m2 oraz łazienka z kabiną prysznicową o pow. 4m2.

 • Lokalizacja : Bojary, Białystok
 • Powierzchnia : 77 m2
 • Cena wynajmu : 2 200 zł / mc
 • Biuro nieruchomości : Estate Consulting

Lokal usługowy usytuowany na wysokim parterze w bloku mieszkalnym. Wejście z chodnika po kilku stopniach, dodatkowo zapewniony jest podjazd na potrzeby osób niepełnosprawnych. Wnętrze lokalu jest bardzo jasne, z dużą ilością okien. Powierzchnia typu „open space”,

 • Lokalizacja : Piaski, Białystok
 • Powierzchnia : 70 m2
 • Cena wynajmu : 2 939 zł / mc
 • Biuro nieruchomości : DrBroker Nieruchomości

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 70 m2 w Białymstoku, na osiedlu Piaski. Lokal mieści się na parterze 3-kondygnacyjnego pawilonu (2 naziemne i 1 podziemna).
Składa się z 1 pomieszczenia posiadającego dwa wejścia i toalety. Jest wyremontowany, gotowy do prowadzenia działalności biurowej lub handlowo-usługowej. Przynależy do niego miejsce parkingowe.

 • Lokalizacja : Wesoła, Piaski, Białystok
 • Powierzchnia : 150 m2
 • Cena wynajmu : 50zł / m2
 • Biuro nieruchomości : Recentrum Nieruchomości

Lokal usługowy do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Wesołej w Białymstoku, w stanie developerskim. Idealne miejsce pod działalność handlową, usługową lub gastronomiczną. Blisko centrum, parku, uczelni. Kameralne, ciche, zielone osiedle. Lokal mieści się w nowoczesnym, niedawno oddanym do użytku budynku. Posiada trzy oddzielne wejścia – główne od strony ulicy, boczne na podwórze, oraz z tyłu przez klatkę na mały ogródek. Powierzchnia lokalu to 150 m2 lub 168 m2 w zależności od potrzeb przyszłego najemcy. Otwartą przestrzeń można dowolnie zaadaptować. Wydzielone zostało pomieszczenie socjalne i łazienka.

Przestronny, funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod dowolną działalność w miejscowości Białystok w dzielnicy Nowe Miasto. Lokal położony na 1 piętrze w budynku dwukondygnacyjnym. W sąsiedztwie bardzo popularne na osiedlu sklepy i usługi. Wejście do lokalu przez klatkę schodową lub windę. Przestrzeń jest przeznaczona do adaptacji pod dowolną działalność o charakterze biurowym, usługowym lub innym. Dodatkowo jest możliwość powiększenia przestrzeni o 20,8m2 .

 • Lokalizacja : Bacieczki, Białystok
 • Powierzchnia : 44 m2
 • Cena wynajmu : 1 100 zł / mc
 • Biuro nieruchomości : eM4 Nieruchomości

okal biurowy o powierzchni44 m2 z parkingiem i doskonałym dojazdem i zlokalizowany w handlowej części miasta na osiedlu Bacieczki (Fasty), przy trasach wylotowych w kierunku Ełku i Warszawy. Doskonale nadaje się jako sala do szkoleń. Obiekt położony w części osiedla Bacieczki – Fasty, zabudowanej budynkami usługowo- handlowymi. Jest to teren największego i najszybszego rozwoju handlu, usług i drobnego przemysłu. Ta część Białegostoku jest bardzo korzystnie połączona z systemem komunikacji zarówno miejskiej jak i tras wylotowych szybkiego ruchu tj. E67, S8, E65. W odległości 200 m dwa węzły komunikacyjne pozwalające na bezkolizyjne włączenie się do tras szybkiego ruchu.

 • Lokalizacja : Centrum, Białystok
 • Powierzchnia : 58 m2
 • Cena wynajmu : 1 500 zł / mc
 • Biuro nieruchomości : Korona Nieruchomości

Atrakcyjny lokal handlowo-usługowy. Lokal o całkowitej powierzchni 57, 5 m2 podzielony jest na: część główną z przeszklonymi witrynami,  zaplecze z oknem oraz toaletę. Lokal mieści się na 2 pietrze budynku Centrum Handlowo – Usługowego. W budynku znajdują się inne lokale usługowe m in: usługi księgowe, kancelarie notarialne, usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Lokal w najbliższym czasie przejdzie remont w celu odświeżenia po poprzednim najemcy.

 • Lokalizacja : Wiadukt, Nowe Miasto, Białystok
 • Powierzchnia : 411 m2
 • Cena wynajmu : 12 330 zł / mc
 • Biuro nieruchomości : ITM Dom Nieruchomości

Lokal w Białymstoku przy ul. Wiadukt. Dobre komunikacyjnie miejsce! Duża powierzchnia!3 wejścia do lokalu, duże szklane witryny, obok lokalu przystanek autobusowy. Przed lokalem ogólnodostępne miejsca. Dobra komunikacja z pozostałymi częściami miasta. Lokal przeznaczony pod działalność usługową, handlową, biurową. Możliwość adaptacji lokalu pod nową działalność.

 • Lokalizacja : Choroszczańska, Antoniuk, Białystok
 • Powierzchnia : 200 m2
 • Cena wynajmu : 8 000 zł / mc
 • Biuro nieruchomości : Meg Real Estate

Lokal komercyjny o przeznaczeniu handlowym, usługowym, medycznym, biurowym, o powierzchni użytkowej 200 m2 przy ulicy Choroszczańskiej w Białymstoku.  Lokal mieści się na pierwszym piętrze w budynku handlowo-usługowym  z 2015 roku. Pomieszczenie będzie dostosowane pod potrzeby potencjalnego najemcy.  Budynek znajduje się przy jednej z głównych ulic Białegostoku, lokal posiada duże przeszklenia zapewniając dostęp światła dziennego. 

 • Lokalizacja : Kolejowa, Centrum, Białystok
 • Powierzchnia : 184 m2
 • Cena wynajmu : 6 992 zł / mc
 • Biuro nieruchomości : Ajaspol House

Przestronny lokal usługowy znajdujący się w znakomitej lokalizacji w pobliżu centrum miasta. Usytuowanie na parterze w atrakcyjnym budynku biurowo handlowym, wiele miejsc parkingowych dla pracowników jak i klientów, teren ogrodzony, monitorowany. Nowoczesna, w pełni odremontowana powierzchnia lokalu sprawia że może mieć on przeznaczenie biurowe, usługowe i handlowe. Wysokość pomieszczeń to ponad 3m. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, niewątpliwym atutem są duże witryny, wychodzące na główny ciąg komunikacyjny co sprawia iż lokal jest bardzo widoczny z ulicy. Na powierzchnię 184m2 składają się 2 duże pomieszczenia typu open space.

Odbierz własną kartę Programu Partnerskiego

i korzystaj z rabatów i usług

FIRM I SPECJALISTÓW

którzy zajmą się dla Ciebie

Podobne artykuły

Wideo wizytówka – DOMER

Sie 10, 2020

Domer Nieruchomości Kompleksowa i profesjonalna obsługa rynku nieruchomości w jednym miejscu. Wysoka jakość obsługi przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa, komfortu i satysfakcji transakcji. Szeroki wachlarz usług: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, regulacja stanu prawnego nieruchomości, komercjalizacji budynków oraz uzyskanie różnego rodzaju decyzji. Zapraszamy do zapoznania się z biurem nieruchomości Domer Spodobała Ci się realizacja wideo?  Stwórz wideo wizytówkę swojej firmy i wyróżnij się na rynku! Skontaktuj …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – lokale na wynajem – październik ’20

Paź 23, 2020

W tej części przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego prezentujemy atrakcyjne oferty lokali na wynajem. Prezentowane nieruchomości dostosowane są do różnych potrzeb: działalność usługowo – handlową lub biuro. Atrakcyjność ofert stanowi lokalizacja, cena jak i powierzchnia użytkowa. PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja : Kolejowa, Centrum, Białystok Powierzchnia : 154 m2 Cena wynajmu : 5 852 zł / mc Biuro nieruchomości : Ajaspol House Duży przestronny lokal …

Czytaj więcej

ASK NEWS Finansowy odc. 1 – Finanse w pandemii

Wrz 10, 2020

ASKNEWS Finansowy Od początku Seria ASKNEWS Finansowy powstała w odpowiedzi na potrzebę związaną z nurtującymi problemami. W serii znajdziecie filmy z szeroko pojętą tematyką finansową. Od aktualnej sytuacji aż po szczegółowe tematy związane z kredytami.   https://www.youtube.com/watch?v=YDIRS_IRb-s Finanse w pandemii W tym odcinku O następstwach jakie wywołała pandemia Oddziaływanie pandemii na rynek finansowy pozytywne aspekty pandemii Poznaj ich Nasi Eksperci JOanna Bajko II Odział …

Czytaj więcej

Najem mieszkań studentom zagranicznym

Sie 30, 2019

Praca pośrednika ze studentem zagranicznym jest sporym wyzwaniem. Student zagraniczny nie jest typowym najemcą poszukującym mieszkania. Ten typ klienta wymaga dużo większego zaangażowania od pośrednika, który go obsługuje. Student zagraniczny pojawia się w obcym kraju, z niewielką wiedzą na temat miasta, w którym się znalazł. Zderza się z inną mentalnością ludzi, a nawet kulturą i religią. Rolą pośrednika w takiej sytuacji jest bycie pomocnym …

Czytaj więcej

Pięć trendów w projektowaniu współczesnych miast. Czego oczekują mieszkańcy?

Maj 23, 2019
Podejście do projektowania miejskiej przestrzeni ewoluuje wraz ze stylem życia mieszkańców, miasta muszą również przystosować się do skutków zmiany klimatu takich jak ekstremalne zjawiska pogodowe. Architekci i projektanci powinni nadążać za najnowszymi trendami w branży. Tworząc nowoczesną miejską architekturę, trzeba wziąć pod uwagę takie czynniki, jak jakość życia mieszkańców, wielofunkcyjność, odporność, czystość i całoroczność. Za tymi trendami powinny też podążać podlaskie miejscowości. Eksperci przygotowali ...
Czytaj więcej

Łazienkowe tête-à-tête

Maj 24, 2019

Trendy i owędy Od pewnego czasu zauważalnym trendem w dekoracji łazienek są wnętrza eklektyczne przychylne dla „babcinych“ mebli w nowej odsłonie. I tak na przykład stara maszyna do szycia typu Singer może dostać drugie życie jako stolik pod umywalkę, albo komoda z przedpokoju po odmalowaniu techniką przecierania na np. błękit stanie się szafką do przechowywania ręczników i przedmiotów niezbędnych w łazience. Świetnym pomysłem do …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}