Wyniki Twojego wyszukiwania

Przegląd nieruchomości – hale i magazyny na wynajem – październik ’20

W kolejnej odsłonie przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego prezentujemy Państwu wyselekcjonowane oferty hal i magazynów na wynajem.  Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz miejsca dla swojego biznesu – sprawdź oferty atrakcyjne pod względem lokalizacji, ceny i możliwości dostosowania do własnych potrzeb.

 
 • Lokalizacja : Białystok, os. Starosielce
 • Powierzchnia : 450 m2
 • Cena : 7 500 zł / miesiąc
 • Biuro nieruchomości : Estate Consulting

Moduł magazynowy z dostępem z poziomu „zero” – ogrzewany. Lokal magazynowy o powierzchni około 450 m2 znajduje się na terenie kompleksu przemysłowego os. Starosielce w Białymstoku. Przed obiektem znajduje się plac manewrowy oraz miejsca parkingowe. Dogodne połączenia komunikacyjne z S8 oraz z siecią miejskich obwodnic.

 • Lokalizacja : Bielsk Podlaski
 • Powierzchnia : 250 m2
 • Cena : 7 286 zł / miesiąc
 • Biuro nieruchomości : DrBroker Nieruchomości

Lokale mieszczą się na parterze, budynku jednokondygnacyjnego.
Budynek składa się z: 17 pomieszczeń (magazynowych, biurowych, zaplecza socjalnego, toalet).
Pomieszczenia są gotowe do przystosowania, w dobrym stanie technicznym i wizualnym. W pobliżu znajduje się: park, apteka, bank, bar, fryzjer, kwiaciarnia, piekarnia, restauracja, sklep spożywczy, Urząd Miejski. Budynek w centrum Bielska Podlaskiego. Miejsca parkingowe przynależne do lokalu oraz duży plac.

Funkcjonalny budynek pod działalność magazynową, położony przy granicy Białegostoku. Działka utwardzona, ogrodzona. Kształt: prostokątna; ukształtowanie terenu: płaski. Technika budowy: płyta warstwowa; pokrycie dachu: blacha. Na powierzchni ~1000 m2 znajdują się:
* HALA, wysokość 8 – 9m.
* pomieszczenie biurowo – socjalne ok. 20m2.
Całodobowa ochrona obiektu i monitoring. Istnieje możliwość wynajęcia całości lub części obiektu. Do budynku przynależy utwardzony plac manewrowy, wyłożony kostką brukową, dwie rampy rozładunkowe dla TIRów i samochodów ciężarowych.

 

 • Lokalizacja : Ostrołęka
 • Powierzchnia : 500 m2
 • Cena : 10 000 zł / miesiąc
 • Biuro nieruchomości : KNC Nieruchomości

Budynek z różnym przeznaczeniem (mieszkalno-biurowym) zlokalizowany w dzielnicy przemysłowej Ostrołęki ul.Ławska.
Powierzchnia użytkowa stanowi 420 m2, 4 kondygnacje, wszystkie media z miasta.

Funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa, położona przy granicy miasta Białystok, ok 8km od Centrum miasta, z dobrym dojazdem na obwodnicę (ok 1,5km). Na powierzchni 245m2 znajdują się: hala produkcyjno-magazynowa, zaplecze biurowo-socjalne. Do hali przynależy: plac manewrowy utwardzony, parking dla pracowników i klientów. Wysokość hali: magazyn 7m, biuro 2,8m. Komunikacja: autobus miejski. Dodatkowe informacje: brama poziom „0” (3,8×4,2m), posadzka przemysłowa niepyląca.  Możliwość wynajęcia kilku modułów (wielokrotność 245m2) 

 • Lokalizacja : Białystok, os. Dziesięciny
 • Powierzchnia : 800 m2
 • Cena : 22 000 zł / miesiąc
 • Biuro nieruchomości : Arka Nieruchomości

Dwukondygnacyjny pawilon handlowy położony przy jednej z głównych ulic na osiedlu Dziesięciny w Białymstoku. Działka na której znajduję się budynek jest w kształcie prostokąta o powierzchni 2200m2. Teren jest ogrodzony, wyłożony polbrukiem i ma wyznaczony parking na ok 20 miejsc postojowych. Ogólny stan techniczny jest bardzo dobry. Powierzchnię można dostosować pod dowolną działalność (nawet gastronomiczną).

 • Lokalizacja : Zaścianki
 • Powierzchnia : 832 m2
 • Cena : 15 000 zł / miesiąc
 • Biuro nieruchomości : M2Home Nieruchomości

Budynek dwukondygnacyjny, położony w Zaściankach, gm. Supraśl, nieopodal od Szosy Baranowickiej, tuż pod Białymstokiem. Idealny pod wynajem na działalność produkcyjną, magazynową. Na powierzchnię obiektu składa się otwarta przestrzeń o powierzchni 588 m2 wraz z pomieszczeniami pomocniczymi (biurowe, socjalne, sanitarne). Ogrzewanie gazowe z własnej kotłowni, obecna instalacja podgrzewania podłogowego. Do magazynu przejście z części biurowej budynku. W części magazynowej 3 bramy do rozładunku/załadunku, dostęp dojazdu dla ,,większych pojazdów,, , na działce miejsca parkingowe. Otoczenie obiektu to obiektu w większości obiekty przemysłowo-magazynowe.

 

 • Lokalizacja : Choroszcz
 • Powierzchnia : 1 600 m2
 • Cena : 35 000 zł / miesiąc
 • Biuro nieruchomości : ImGold Nieruchomości

Hala zlokalizowana jest w gminie Choroszcz w bardzo bliskiej odległości od granic Białegostoku. Obiekt jest posadowiony na działce o całkowitej powierzchni ok 4 000 m2 z placem manewrowym o powierzchni 2 000 m2.  Teren jest w całości ogrodzony a wjazd na posesję zapewnia automatyczna przesuwna brama. Nieruchomość z indywidualnym parkingiem, na którym są wydzielone miejsca postojowe (7-10 miejsc postojowych + 1 dla osób niepełnosprawnych).   Na powierzchnię obiektu składa się hala magazynowa/produkcyjna o powierzchni 1 200 m2 oraz nowoczesne biuro o powierzchni 400 m2. 

 • Lokalizacja : Białystok, os. Bacieczki
 • Powierzchnia : 1 680 m2
 • Cena : 3 240 zł / miesiąc
 • Biuro nieruchomości : Ardvil Nieruchomości

Atrakcyjna i  nowoczesna hala magazynowa ( 1680 m2, wys. 10 m ) z częścią ekspozycyjno – biurową 600 m2. Cztery doki rozładunkowe plus dostęp z poziomu terenu. Bardzo dobra lokalizacja, widoczność i dojazd do obiektu. Teren ogrodzony z dużym placem manewrowym i parkingiem.

 • Lokalizacja : Białystok, os. Bacieczki
 • Powierzchnia : 100 m2
 • Cena : 2 500 zł / miesiąc
 • Biuro nieruchomości : DrBroker Nieruchomości

DrBroker Nieruchomości prezentuje na wynajem lokal magazynowy lub handlowo-usługowy o powierzchni 100 m2, na osiedlu Bacieczki. Lokal mieści się w wolno stojącym budynku. Składa się z 4 pomieszczeń, z których główne o wysokości 3,5m jest na poziomie 0, pozostałe 3 na poddaszu. Jest gotowy do wejścia, w dobrym stanie technicznym i wizualnym, z możliwością przystosowania do profilu działalności, np. warsztatu samochodowego. Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe. Budynek nie jest ogrzewany. Istnieje możliwość wyboru rodzaju ogrzewania i dostosowania do potrzeb najemcy.

Odbierz własną kartę Programu Partnerskiego

i korzystaj z rabatów i usług

FIRM I SPECJALISTÓW

którzy zajmą się dla Ciebie

Podobne artykuły

Tydzień Bezpieczeństwa w budownictwie – przede wszystkim prewencja i edukacja

21 maja, 2019
W dniach 14 - 16 maja 2019 r. inspektorzy pracy z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Białymstoku uczestniczyli, w ramach prowadzonych działań prewencyjnych, już w szóstej edycji programu "Tydzień Bezpieczeństwa" w budownictwie, który jest wspólnym przedsięwzięciem sygnatariuszy ogólnopolskiego Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie oraz Państwowej Inspekcji Pracy. Przyszedł czas na podsumowanie. W tym czasie odbyły się spotkania z firmami realizującymi inwestycje pod kierownictwem Budimex SA ...
Czytaj więcej

„Jak stworzyć idealną kuchnię” – inż. arch. Marta Ziemnicka cz.II – KOMPLETNY PROJEKT

Cze 30, 2020

Hej! Nazywam się Marta, architekturą wnętrz zajmuję się już prawie 10 lat. Prowadzę firmę Hi Home, pod szyldem której świadczę usługi architektury wnętrz. Zdaję sobie sprawę – jak wiele pytań, dylematów, a nawet problemów, rodzi urządzenie wymarzonego domu czy mieszkania. Z tego powodu postanowiłam podzielić się wiedzą i przygotować serię poradnikowych artykułów. Cykl 1: kuchnia CZĘŚĆ II – KOMPLETNY PROJEKT Zasada II – zrób …

Czytaj więcej

Dofinansowanie do 80% na targi i misje gospodarcze!

Lis 14, 2018

Targi międzynarodowe oraz misje gospodarcze z dofinansowaniem do 80% kosztów – zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy!! Szanowni Państwo, do 21 listopada 2018 r. przyjmujemy zgłoszenia przedsiębiorstw do udziału w charakterze wystawców w międzynarodowych targach branży budowlanej na lata 2019-2023 z dofinansowaniem do 80% kosztów (w zależności od wielkości firmy). Aktualnie w naszej bazie znanych i polecanych wydarzeń targowych są wszystkie poniżej wskazane największe imprezy z całego …

Czytaj więcej

Doradca ds. nieruchomości / obsługa przekazanych ofert

Paź 01, 2019

    Doradca ds. nieruchomości / obsługa przekazanych ofert   W związku z szybkim rozwojem naszej firmy poszukujemy energicznych osób, z którymi będziemy mogli wspólnie realizować poważne cele. Wiemy jak rozmawiać z Klientami i skutecznie pomagać sprzedawać i kupować nieruchomości. Dla nas liczą się wyłącznie dobre relacje z Klientem. Pracujemy na zasadzie wyłączności z jedną stroną. Szanujemy swój, Twój i Klienta czas.   Jeśli jesteś …

Czytaj więcej

To, że mieszkanie wygląda dobrze na pierwszy rzut oka, nie zawsze świadczy o tym, że jest idealne technicznie

Paź 21, 2019

Gdy kupujemy używany samochód za kwotę, np. 5 tys. zł, zazwyczaj znajdujemy czas na to, żeby go wcześniej sprawdzić. Dlaczego więc nie czynimy podobnie, kiedy kupujemy mieszkanie czy dom, warte znacznie więcej? Już jest nasze wyczekane, wymarzone mieszkanie. Chcemy je jak najszybciej obejrzeć i jeszcze szybciej się do niego wprowadzić. Pod wpływem emocji nie zauważamy, że podłoga wygląda na nieco krzywą, a ściany nie …

Czytaj więcej

„Jak stworzyć idealną kuchnię” – inż. arch. Marta Ziemnicka
WPROWADZENIE

Kwi 18, 2020

Hej! Nazywam się Marta, architekturą wnętrz zajmuję się już prawie 10 lat. Prowadzę firmę Hi Home, pod szyldem której świadczę usługi architektury wnętrz. Zdaję sobie sprawę – jak wiele pytań, dylematów, a nawet problemów, rodzi urządzenie wymarzonego domu czy mieszkania. Z tego powodu postanowiłam podzielić się wiedzą i przygotować serię poradnikowych artykułów. Cykl 1: kuchnia CZĘŚĆ I – WPROWADZENIE Dzisiaj krótko wspomnę o kluczowych …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}