Wyniki Twojego wyszukiwania

Przegląd nieruchomości – hale i magazyny na wynajem – luty ’21

W kolejnej odsłonie przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego prezentujemy Państwu wyselekcjonowane oferty hal i magazynów na wynajem.  Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz miejsca dla swojego biznesu – sprawdź oferty atrakcyjne pod względem lokalizacji, ceny i możliwości dostosowania do własnych potrzeb.

 

EKO Centrum zlokalizowane jest w Białymstoku, przy ulicy Generała Władysława Andersa 40, na obszarze o powierzchni ponad 10,0 ha. Posiada 3 hale o łącznej powierzchni 18.000 mkw. Jedna z tych hal o powierzchni 7.700 mkw. została zmodernizowana i spełnia obecnie rolę nowoczesnego kompleksu handlowego do sprzedaży artykułów rolno spożywczych.

 • Lokalizacja : Białystok, Dziesięciny
 • Powierzchnia : 284 m2
 • Cena : 6 523 zł / miesiąc
 • Biuro nieruchomości : Estate Conuslting

Lokal stanowi część budynku magazynowo-produkcyjnego położonego w pobliżu „Trasy Generalskiej” w Białymstoku. Konstrukcja budynku stalowa, poszycie z płyt warstwowych z 20cm rdzeniem styropianowym. Wysokość kondygnacji – 3,7 m. Posadzki technologiczne. Dostęp z poziomu „zero”, brama o wymiarach 3,00 x 2,60. Ściany wewnętrzne (działowe) z płyt warstwowych z 10 cm rdzeniem styropianowym – istnieje możliwość demontażu

 • Lokalizacja : Białystok, Starosielce
 • Powierzchnia : 750 m2
 • Cena : 8 250 zł / miesiąc
 • Biuro nieruchomości : DrBroker Nieruchomości

Lokal pod powierzchnię magazynową, o pow. 750 m2 położony w strefie przemysłowej, zapewniającą najemcom sprawną logistykę. Specyfikacja obiektu:
– powierzchnia magazynowa z poziomu „0” (rampa): 750 m2
– wysokość hali 3-4 m
– posadzka betonowa
– rampa dla Tir-ów
– plac manewrowy dla TIR
W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe. Ogrzewanie: brak, przy dłuższym najmie możliwość zrobienia

Piętrowy dom z LAT 90′ wolnostojący położony na działce o powierzchni 2000 m2 w miejscowości BIAŁYSTOK.. Na powierzchni 360 m2 znajdują się salon, jadalnia, 5 pokoi, kuchnia, 3 łazienki, kotłownia. Parter: salon (48,86m2), jadalnia (30,26m2), łazienka (4,87m2), hall (7,40m2).
Piętro: 3 sypialnie, pokój, pralnia, 2 łazienki. Do domu przynależy: taras, garaż, ogród. Wyposażenie oferowane w cenie: widoczne na zdjęciach. Komunikacja: linie autobusowe nr 9,106. Dostępne media: prąd, woda, gaz. Dojazd droga asfaltowa.

Funkcjonalny magazyn do wynajęcia, położony w miejscowości Białystok os. Sienkiewicza, z dobrym dojazdem na obwodnicę miasta przy wylocie na trasę S8. Na powierzchni 220m2 znajdują się: magazyn, brama wjazdowa (2,2×2,5m), pomieszczenie dla magazynierów, WC na posesji. Do hali przynależy: parking dla pracowników i klientów. Wysokość hali: magazyn do 4,5m. Komunikacja: autobus miejski. Dostępne media: prąd. Dodatkowe informacje: rozładunek z poziomu „0”.

 • Lokalizacja : Białystok, Mickiewicza
 • Powierzchnia : 250 m2
 • Cena : 5 000 zł / miesiąc
 • Biuro nieruchomości : Ardvil Nieruchomości

Nowoczesny magazyn o pow. 250m2, z czego 10m2, to biuro wraz z wc; wysokość pom. od 3,6 do 4m. Magazyn znajduje się blisko centrum miasta, posiada otwartą powierzchnię, bez słupów, jest docieplony, możliwość ogrzewania. Magazyn znajduje się w budynku wolnostojącym, na parterze; posiada dwie bramy garażowe (wjazdowe), na pilot, jest możliwość wjazdu do środka pomieszczenia, samochodem dostawczym. Cena najmu 5000 zł netto/ miesięcznie. Uwaga wymagana dwumiesięczna kaucja.

 • Lokalizacja : Sienkiewicze
 • Powierzchnia : 100 m2
 • Cena : 3 000 zł /miesiąc
 • Biuro nieruchomości : eM4 Nieruchomości

Warsztat samochodowy kompletnie wyposażony z podnośnikiem i z maszynami wulkanizacyjnymi. Okolice Białegostoku, odległość: 800 m od ul. Elewatorskiej, kierunek na Warszawę, 3 km od Trasy Ekspresowej S8. Wjazd na teren działki zapewniony z dwóch wjazdów od strony drogi publicznej. Duży, utwardzony plac manewrowy, dogodny dojazd dla większych samochodów i TIR-ów. Sąsiedztwo: firmy usługowo – produkcyjne wraz z przemieszaną zabudową mieszkaniową. Media i wyposażenie: ogrzewanie, energia, woda 

Funkcjonalny magazyn, przeznaczony pod działalność produkcyjną i/lub magazynową, położony przy zachodniej granicy Białegostoku. Działka o wielkości 6800 m2, utwardzona, ogrodzona. Kształt: prostokątna; ukształtowanie terenu: płaski. Technika budowy: cegła; pokrycie dachu: blacha. Na powierzchni ~250 m2 znajdują się 2 pomieszczenia. Do budynku przynależy utwardzony plac manewrowy, rampy rozładunkowe dla TIRów i samochodów ciężarowych. Widok na: ulicę, inne budynki, łąki. Dostępne media: prąd, woda, gaz, siła; ogrzewanie: piec C.O., ogrzewane wszystkie pomieszczenia.

 • Lokalizacja : Białystok, Dojlidy
 • Powierzchnia : 140 m2
 • Cena : 1 700 zł / miesiąc
 • Biuro nieruchomości : Ardvil Nieruchomości

Do wynajęcia dwupoziomowy obiekt produkcyjno – magazynowy o powierzchni 140m2. Możliwość prowadzenia nieuciążliwej produkcji lub wykorzystania magazynowego. Budynek wyposażony w małe zaplecze socjalne. Podłączona siła. Dobry dojazd.

Funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa, położona w miejscowości Białystok, z dobrym dojazdem na obwodnicę miasta przy wylocie na trasę S8. Na powierzchni 983,5m2 znajdują się: hala produkcyjno-magazynowa. Do hali przynależy: plac manewrowy utwardzony, parking dla pracowników i klientów. Wysokość hali: magazyn od 9 do 11m. Komunikacja: autobus miejski. Dostępne media: prąd, siła, internet. Dodatkowe informacje: brama poziom „0”. Możliwość wynajęcia 2 modułów, łącznie 1967m2 oraz powierzchni biurowej ok 462m2 <>

Funkcjonalny, nowoczesny i w pełni wyposażony budynek użytkowy, wybudowany w 2017 roku, przeznaczony pod działalność usługową (mechanika / motoryzacja) w miejscowości Dobrzyniewo Duże. Nieruchomość posadowiona na działce o wielkości 1300m2, w pełni ogrodzona, wyłożona polbrukiem. Na powierzchni ~450 m2 znajdują się: PARTER: stacja diagnostyczna, warsztat, pomieszczenia biurowe, kotłownia, pomieszczenie socjalne, WC oraz składzik).
PIĘTRO: pomieszczenia biurowe oraz WC.
Do budynku przynależy przestronny parking dla pracowników/klientów oraz plac utwardzony. Na chwilę obecną w obiekcie prowadzona jest Stacja Kontroli Pojazdów oraz mechanika pojazdów.

Przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy przeznaczony pod działalność handlową, usługową lub magazynową, zlokalizowany przy północnej granicy miasta. Lokal położony na parterze w budynku jednopiętrowym. Na powierzchni 800 m2 znajdują się open space (610 m2), pomieszczenie magazynowe (116 m2), łazienka, część socjalna. Istnieje możliwość wynajęcia 400 m2 powierzchni biurowej na pierwszym piętrze. Do lokalu przynależy parking dla pracowników i klientów. Wysokość lokalu: od 3 do 5 metrów Komunikacja: linie autobusowe nr 100, N6. Dostępne media: prąd, siła, internet. Lokal posiada wejście od strony ulicy oraz dużą witrynę. Przestrzeń jest przeznaczona do adaptacji pod dowolną działalność.

 

Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 506 m², w starej hali Giełdy przy ul. Gen. Wł. Andersa 40.
* bardzo dobra lokalizacja (średnio kilka tysięcy kupujących dziennie).
* parking na 880 aut.
* wejście do lokalu przez roletę o napędzie elektrycznym
*do lokalu doprowadzona jest woda i prąd, ogrzewanie
* łazienka w lokalu
* hala posiada monitoring wizyjny na korytarzach.

 • Lokalizacja : Choroszcz
 • Powierzchnia : 1 000 m2
 • Cena : 23 000zł / miesiąc
 • Biuro nieruchomości : Stok Nieruchomości

Prezentuję na wynajem nowo wybudowaną halę położoną w miejscowości Choroszcz przy drodze expresowej s8.  Hala będzie dostępna od kwietnia 2021r. Powierzchnia 1000m2 postawiona na działce o powierzchni 10 000 m2. Dostępne media to woda, prąd, gaz, szambo. Nieopodal przystanek autobusowy. 

Odbierz własną kartę Programu Partnerskiego

i korzystaj z rabatów i usług

FIRM I SPECJALISTÓW

którzy zajmą się dla Ciebie

Podobne artykuły

Covid-19 vs. kryzys 2008 w mieszkaniówce

Lip 08, 2020

Czym różni się zastój wywołany przez Covid-19 od kryzysu z 2008 roku? Jaki wywarł wpływ na rynek mieszkaniowy? Czy w opinii deweloperów, scenariusz sprzed lat może się powtórzyć? W których aspektach? Sondę prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl Mirosław Kujawski, członek zarządu Develia S.A. Obecną sytuację na rynku trudno porównać do kryzysu z 2008 roku, który był wywołany przez typową bańkę spekulacyjną. Dodatkowo rynek wygląda całkiem …

Czytaj więcej

Zawód prawnika i agenta nieruchomości, mają ze sobą wiele wspólnego… – wywiad ze Zbigniewem Buzą

Sty 21, 2019

Z założycielem biura BIS Nieruchomości, Panem Zbigniewem Buzą, o początkach branży pośrednictwa nieruchomości w Białymstoku oraz wiedzy, którą powinien dysponować dobry pośrednik nieruchomości rozmawia Patryk Miotke.   Patryk Miotke, askdom.pl: Jak rozpoczął Pan swoją karierę i dlaczego postawił Pan na branżę nieruchomości? Zbigniew Buza, BIS Nieruchomości: Z wykształcenia jestem prawnikiem, aczkolwiek zdecydowałem się na prowadzenie biura nieruchomości. Z mojego punktu widzenia zawody te mają …

Czytaj więcej

Do Dżina podobny nie jestem, ale marzenia spełniać potrafię!

Lip 12, 2018

Rozmowa z Sebastianem Janaszem, agentem biura Apex 🦉Panie Sebastianie, zacznę standardowo: Jak to się stało, że zdecydował się Pan na pracę w zawodzie pośrednika nieruchomości? Studiowałem Budownictwo na Politechnice Białostockiej. Na jednym z przedmiotów dot. przedsiębiorczości miałem za zadanie przygotować biznes plan i strategię mojej przyszłej firmy. Byłem pewien, że nie będzie to firma budowlana, więc zdecydowałem się przygotować pracę na jakiś oryginalny temat. …

Czytaj więcej

Spółdzielnia ANG: doradcy kredytowi, na których można liczyć

Sty 07, 2020

Decyzja o kupnie mieszkania to poważna decyzja. A jest jeszcze bardziej wymagająca, jeśli decydujemy się wziąć na to mieszkanie kredyt. Porównanie ofert, wybranie tej najkorzystniejszej, przygotowanie do wizyty w banku, znajomość zmieniających się przepisów – wszystko to wymaga wiedzy i czasu. Najlepiej byłoby, gdyby ktoś mógł nam fachowo doradzić i przeprowadzić przez cały proces. Takimi osobami są doradcy kredytowi. Doradcy ze Spółdzielni ANG oferują …

Czytaj więcej

Dlaczego warto wybrać kocioł na pellet ?

Sie 08, 2019

Zapytaliśmy właściciela firmy Narmet Plus, Rafała Ostaszewskiego dlaczego warto wybrać kocioł na Pellet. Kilka informacji, które nam udzielił znajdziecie poniżej! Spełniają normę 5 klasy oraz ECODESIGN, co oznacza wysoką sprawność cieplną powyżej 93%. Oszczędzamy czas, ponieważ kocioł automatycznie rozpala się, czyści palnik i w razie potrzeby wygasza się. W domu mieszkalnym do 150m2 pełny kosz wystarczy nawet do tygodnia czasu! Wygoda, komfort i porządek …

Czytaj więcej

Kompleksowa oferta aranżacji i wykończenia wnętrz od j2studio

Sie 29, 2019

J2Studio to pracownia architektury wnętrz zajmująca się wykonywaniem kompleksowych projektów z zakresu aranżacji wnętrz. Każdy z tych projektów dostosowany jest do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Jak to działa? .Poznaj szczegółową ofertę j2studio! 1. Szukasz pomysłu na klimat i wystrój wnętrza? Wybierz PROJEKT KONCEPCYJNY! To opcja polecana dla osób poszukujących inspiracji do zaaranżowania wnętrza. W ofercie zawarta jest wizualizacja, na podstawie której klient może …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}