askdom.pl
Twój regionalny portal nieruchomości - woj. Podlaskie

Przegląd nieruchomości - hale i magazyny na wynajem - kwiecień '21

Przegląd nieruchomości - hale i magazyny na wynajem - kwiecień \'21

W kolejnej odsłonie przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego prezentujemy Państwu wyselekcjonowane oferty hal i magazynów na wynajem. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz miejsca dla swojego biznesu – sprawdź oferty atrakcyjne pod względem lokalizacji, ceny i możliwości dostosowania do własnych potrzeb.


Funkcjonalna hala namiotowa, przeznaczona pod działalność usługową i/lub magazynową, położona w Księżynie. Działka o powierzchni 815 m2, płaska, utwardzona, ogrodzona w kształcie prostokąta zbliżonego do kwadratu. Forma prawna: własność gruntu i budynku. Technika budowy: Hala namiotowa o konstrukcji stalowej o wymiarach 12 x 18 m, posadzka b25. Wysokość hali: 4,5 m. Dwie bramy o wymiarach: 4,2 m wys., 4 m szer. Media: prąd. Woda i gaz w ulicy. Widok na: ulicę oraz inne budynki. Istnieje możliwość zakupu hali


EKO Centrum zlokalizowane jest w Białymstoku, przy ulicy Generała Władysława Andersa 40, na obszarze o powierzchni ponad 10,0 ha. Posiada 3 hale o łącznej powierzchni 18.000 mkw. Jedna z tych hal o powierzchni 7.700 mkw. została zmodernizowana i spełnia obecnie rolę nowoczesnego kompleksu handlowego do sprzedaży artykułów rolno spożywczych.


Hala w miejscowości Gródek (39 km od centrum Białegostoku, 16 km od przejścia granicznego z Białorusią w Bobrownikach). Obiekt produkcyjno-handlowo-magazynowy o łącznej powierzchni zabudowy 1050m2, położony w strefie przygranicznej. Budynek o konstrukcji murowanej, ocieplony wełną, elewacja blaszana składa się z dwóch kondygnacji. Działka, na której usytuowany jest obiekt, ma powierzchnię 5000 m2 w tym 1100 m2 to plac ułożony kostką brukową. Budynek monitorowany, posiada instalację wodną i elektryczną, kanalizacja podłączona do szamba. Ogrzewanie paliwem stałym – kocioł z podajnikiem (ekogroszek) oraz drugi kocioł na olej opałowy.


Powierzchnia magazynowo biurowa (665 m2)położona przy ul. Przędzalnianej w Białymstoku na które składają się:

 • hala magazynowa z możliwością ogrzewania o pow. ok. 400m2,
 • kontenerowa hala chłodnicza o powierzchni 150 m²
 • Pomieszczenie biurowe położone na 1 piętrze o pow. 116,09 m2,
 • utwardzony plac manewrowy, oraz parking dostępne w granicach ogrodzonej posesji
Nieruchomość z bezpośrednim dojazdem z ul. Przędzalnianej, pozwalającym ma nie ograniczony wjazd dużych zestawów samochodów ciężarowych ( TIR ). Doskonała komunikacja z drogami na Warszawę, Ełk Augustów Bobrownik


Hala magazynowo -produkcyjna o powierzchni 470 m2, zlokalizowana w miejscowości Wasilków, Powiat Białystok. Nieruchomość posiada atrakcyjne położenie przy głównej drodze łączącej Białystok z Wasilkowem oraz z łatwym dojazdem do obwodnicy. Obiekt położony jest na ogrodzonej działce z utwardzonym placem manewrowym.
Magazyn posiada dwie bramy wjazdowe, które umożliwiają podzielenie powierzchni na dwa mniejsze magazyny. Możliwość wynajęcia powierzchni biurowej.


Do wynajęcia lokal handlowy o powierzchni 506 m², w starej hali Giełdy przy ul. Gen. Wł. Andersa 40.

 • bardzo dobra lokalizacja (średnio kilka tysięcy kupujących dziennie).
 • parking na 880 aut.
 • wejście do lokalu przez roletę o napędzie elektrycznym
 • do lokalu doprowadzona jest woda i prąd, ogrzewanie
 • łazienka w lokalu
 • hala posiada monitoring wizyjny na korytarzach.


Funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa, położona w miejscowości Białystok, z dobrym dojazdem na obwodnicę miasta przy wylocie na trasę S8. Na powierzchni 420m2 znajdują się: hala produkcyjno-magazynowa. Do hali przynależy: plac manewrowy utwardzony, parking dla pracowników i klientów. Wysokość hali: magazyn do 7,3. Komunikacja: autobus miejski. Dostępne media: prąd, siła, internet. Dodatkowe informacje: dwie bramy poziom „0”.


Magazyn 540 m kw wraz z dwoma pomieszczeniami biurowo- socjalnymi, zlokalizowany na działce o powierzchni około 15000 m 2, położony w Choroszczy. Budynek wybudowany w 1995 r. w technologii murowanej. W 2011 roku wymieniono stolarkę okienną na PCV. Magazyn jest ogrzewany, wyposażony w regały wysokiego składowania – 3 palety w górę, wysokość ok. 4,8 m. Magazyn znajduje się na terenie, gdzie obowiązuje MPZP – MN,U -dopuszczający mieszkania i usługi.


Lokal pod powierzchnię magazynową, o pow. 750 m2 położony w strefie przemysłowej, zapewniającą najemcom sprawną logistykę. Specyfikacja obiektu:

 • powierzchnia magazynowa z poziomu „0” (rampa): 750 m2
 • wysokość hali 3-4 m
 • posadzka betonowa
 • rampa dla Tir-ów
 • plac manewrowy dla TIR
 • w sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe.

ogrzewanie: brak, przy dłuższym najmie możliwość zrobienia


Nowoczesny magazyn o pow. 250m2, z czego 10m2, to biuro wraz z wc; wysokość pom. od 3,6 do 4m. Magazyn znajduje się blisko centrum miasta, posiada otwartą powierzchnię, bez słupów, jest docieplony, możliwość ogrzewania. Magazyn znajduje się w budynku wolnostojącym, na parterze; posiada dwie bramy garażowe (wjazdowe), na pilot, jest możliwość wjazdu do środka pomieszczenia, samochodem dostawczym. Cena najmu 5000 zł netto/ miesięcznie. Uwaga wymagana dwumiesięczna kaucja.


Magazyn na wynajem, przeznaczony pod działalność magazynową, położony w przemysłowej dzielnicy Białegostoku.

 • Rodzaj posadzki: betonowa utwardzona.
 • Dostępne media: prąd,
 • magazyn nieogrzewany,
 • dostepne miejsca parkingowe
 • rampa rozładunkowa
 • utwardzony plac manewrowy,

Hala o powierzchni 360m2, która dobrze nada się jako magazyn bądź obiekt handlowo usługowy (warsztat). Działka 800m2. Hala wybudowana 2004 roku. Konstrukcja murowana, wewnątrz bez słupów. Dach wykonany w konstrukcji stalowej. Wysokość hali do dźwigarów 6 metrów. Dostęp do hali z poziomu 0 poprzez dużą bramę o wysokości 5 m. Wewnątrz wyodrębnione pomieszczenie biurowe.
Przy budynku znajduje się duży parking ogólnodostępny. Media: woda + kanalizacja – wykonanie instalacji we własnym zakresie z istniejącego przyłącza + podlicznik


Odbierz własną kartę Programu Partnerskiego

i korzystaj z rabatów i usług

FIRM I SPECJALISTÓW

którzy zajmą się dla Ciebie