Wyniki Twojego wyszukiwania

Przegląd nieruchomości – hale i magazyny na sprzedaż – styczeń ’21

W kolejnej odsłonie przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego prezentujemy Państwu wyselekcjonowane oferty hal i magazynów na sprzedaż.  Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz miejsca dla swojego biznesu – sprawdź oferty atrakcyjne pod względem lokalizacji, ceny i możliwości dostosowania do własnych potrzeb.

 • Lokalizacja : Kawaleryjskie, Białystok
 • Powierzchnia : 515 m2
 • Cena : 1 680 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Unikat Nieruchomości

Niezależna nieruchomość komercyjna w doskonałej lokalizacji z własną działką – Nowe Miasto przy ul. Kawaleryjskiej. Dojazd z głównej ulicy, przed budynkiem parking wyłożony kostką. Budynek parterowy o powierzchni całkowitej 515m2, z czego 350m2 stanowi otwarta przestrzeń, 65m2 to pomieszczenie przygotowane pod biuro oraz około 105m2 podpiwniczenie, aktualnie przygotowane pod przestrzeń magazynową. Wysokość budynku 4m. Posiada boczną rampę załadowczą do dostaw samochodów do 3,5m wysokości, przystosowanie do dużych nacisków ( 1 tona na 1m2)

 • Lokalizacja : Tatarowce
 • Powierzchnia : 404 m2
 • Cena : 1 950 000 zł
 • Biuro nieruchomości : KNC Nieruchomości

Przestrzeń, natura, własne stawy, sauna, miejsca do czynnego wypoczynku to niektóre atuty, jakie zobaczymy po przekroczeniu bramy wjazdowej do nieruchomości w Tatarowcach- miejscowości oddalonej od Białegostoku ok. 18km (kierunek Bobrowniki).Na działce (prawie 2ha) znajdują się zabudowania. Na czoło wyłania się nowy budynek mieszkalny (2-kondygnacyjny) w stanie surowym zamkniętym. Można spełnić swoje marzenie o aranżacji wg własnych preferencji lub wesprzeć na planach aktualnych (zaprojektowano z pomysłem i wygodą). Do zaplanowania 400m2. Budynek idealnie nadaje się na agroturystykę lub inne cele gastr.-hotelarskie. Albo stanowić przestronny i komfortowy dom.

Przestronny dom z 2014 roku, przeznaczony do zamieszkania lub pod działalność gospodarczą w Sokółce. Aktualnie na parterze budynku prowadzony jest Klub Malucha (jedyne prywatne przedszkole oraz żłobek w Sokółce) – do 40 dzieci wraz z własną kuchnią. Co roku przyznawane są dotacje na rzecz działalności. Możliwość przekształcenia budynku pod dowolną działalność gospodarczą! Do budynku przynależy taras, dwa garaże, parking dla pracowników i klientów, plac utwardzony. Obok budynku znajduje się plac zabaw, w okolicy zabudowa domów jednorodzinnych. Dojazd drogą asfaltową.

 • Lokalizacja : Zambrów
 • Powierzchnia : 967 m2
 • Cena : 1 200 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Arka Nieruchomości

Zabudowana działka inwestycyjna położona w Zambrowie w części przemysłowej przy ul. Sitarskiej. Nieruchomość gruntowa oddana w użytkowanie wieczyste składająca się z trzech działek. Działki  zabudowane są pięcioma budynkami stanowiącymi odrębny od gruntu przedmiot własności. Działka leży na rogu ulic Targowej, Strzelniczej i Sitarskiej, natomiast główny wjazd znajduje się przy ul. Sitarskiej. Największy, dwupiętrowy budynek, z wejściem od ulicy. Z budynku przechodzi się bezpośrednio korytarzem do przestronnej hali, w której są dwa kanały samochodowe. Obok znajduje się druga hala z oddzielnym wejściem. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja. Na placu znajduje się także działająca waga samochodowa.

 

 • Lokalizacja : Michałowo
 • Powierzchnia : 600 m2
 • Cena : 520 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Dobry Dom

Budynek wybudowany około 1960 składa się z następujących części: hali produkcyjnej o wysokości 5m, kilku pomieszczeń magazynowych, pomieszczeń sklepowych, części administracyjno- biurowej, oraz socjalnej, w której znajdują się 2 razy WC, łazienka z prysznicami, kotłowni. Budynek jest podpiwniczony, dodatkowo posiada rampę i dystrybutory oleju i benzyny. Nieruchomość w 2010 roku przeszła remont dachu. Obiekt znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni około 2800 m2, na której znajduje się również stróżówka. Media: prąd, woda miejska, kanalizacja miejska, siła, ogrzewanie: piec na węgiel. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja, gdyż nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie z centrum oraz posiada dogodny dojazd dla małych jak i dużych aut, typu TIR.

 • Lokalizacja : Choroszcz
 • Powierzchnia : 788 m2
 • Cena : 1 000 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Dobry Dom

Nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną w Choroszczy. Działka o powierzchni 1920m2 znajduje się przy głównej drodze i postawiony jest na niej budynek murowany. Teren jest ogrodzony, dojazd ulicą asfaltową. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym, przygotowana jest do wykończenia według potrzeb i preferencji kupującego. Hala jest odwodniona a podłoga pokryta posadzką przemysłową. Rozprowadzona została instalacja elektryczna, na dachu blacha, stolarka okienna PCV. Ponadto do budynku przynależy garaż – 40m2 i kotłownia. To doskonała propozycja dla osób poszukujących nieruchomości inwestycyjnej do własnej aranżacji, zlokalizowanej na obrzeżach miasta w sąsiedztwie innych obiektów magazynowych i przemysłowych.

Budynek murowany do generalnego remontu lub odświeżenia z przeznaczeniem na produkcję, usługi, magazyn – 200mkw z własnym placem (parkingiem). Działka pod budynkiem 4 907 mkw podzielona na trzy działki po : 2500mkw; 850mkw; 1557mkw Z DOJAZDEM Z DWÓCH STRON. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy Szosie Knyszyńskiej – zjazd z szosy. 

 • Lokalizacja : Białystok, Popiełuszki
 • Powierzchnia : 1 274 m2
 • Cena : 3 800 000 zł
 • Biuro nieruchomości : KNC Nieruchomości

Budynek wolnostojący składa się z części biurowo-handlowej oraz magazynu. Areał działki pozwala na wjazd aut dostawczych, co jest plusem. W części magazynowej zamontowano 2 bramy przemysłowe segmentowe. W przypadku zapotrzebowania na powierzchnię magazynową lub biurową do dyspozycji jest dodatkowo ponad 200m2 do adaptacji. Część sprzedażowa posiada duże witryny ekspozycyjne. Lokalizacja z bezpośrednim wjazdem z trasy DK 8 (Białystok- Warszawa) to atut dla firm logistycznych, handlowych czy usługowych. 

 • Lokalizacja : Ignatki
 • Powierzchnia : 1 200 m2
 • Cena : 2 300 000 zł
 • Biuro nieruchomości : ImGold Nieruchomości

Obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni około 1200 metrów. Teren przemysłowy. W sąsiedztwie nieruchomości o funkcji produkcyjno-warsztatowo-magazynowej. Nieruchomość wzniesiona została na prostokątnej działce o powierzchni 5800 m2. Szerokośc frontu 120m. Dojazd utwardzony, dostępne są wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja.  Budynek jednokondygnacyjny (wysokość około 8 m), jest idealnie doświetlony za pomocą dużych okien oraz posiada dostęp z poziomu zero. Wykorzystywana pod produkcję. Obecnie magazyny.  Część magazynowa ma około 1000 m2, część socjalno-biurowa około 200 m2. 

Stylowa kamienica z cegły, wybudowana w latach trzydziestych, z przeznaczeniem mieszkalno-usługowym. Nieruchomość posadowiona na ogrodzonej działce o powierzchni 700 m2. Na powierzchni ~450 m2 znajdują się dwie kondygnacje naziemne oraz poddasze, na których łącznie znajduje się 10 mieszkań po 45 m2 każde. Budynek dzięki swojej uniwersalności, nada się pod prawie każdy biznes (bank, kancelaria prawna, usługi medyczne etc.)
Budynek wymaga odświeżenia / remontu. Działka przeznaczona w planie zagospodarowania się pod zabudowę usługową wraz z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi oraz zielenią urządzoną. 

budynek usługowy, wybudowany w latach czterdziestych, przeznaczony pod różnego rodzaju działalności. Nieruchomość posadowiona na działce o wielkości 1000 m2, ogrodzona, wyłożona polbrukiem. Do budynku przynależy parking dla pracowników/klientów na około 10-20 pojazdów, w zależności od zagospodarowania działki. Nieruchomość dzięki swojej uniwersalności, nada się pod prawie każdy biznes (kancelaria prawna, usługi medyczne, restauracja czy prywatna szkoła). Budynek wymaga odświeżenia / remontu.

Nieruchomość zabudowaną halami położoną w Dąbrowie Białostockiej w przemysłowej okolicy miasta. Doskonała lokalizacja w niewielkiej odległości od Drogowej Krajowej nr 8 i 19, co zapewnia bardzo dogodne połączenie z pobliskimi miastami takimi jak Białystok, Augustów czy Sokółka. W pobliżu znajduje się także komunikacja miejska. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod tereny zabudowy przemysłowej, składów i magazynów. Hale posiadają konstrukcję murowaną. Wjazd do każdej hali możliwy z poziomu „0”  co umożliwia np. swobodny podjazd i załadunek dla samochodów ciężarowych oraz TIR-ów.

Funkcjonalny nowoczesny budynek z 2012 roku, trzykondygnacyjny budynek w miejscowości Białystok w dzielnicy Starosielce. Położony na działce 1000 m2, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Widok na: las, zabudowę jednorodzinną, osiedle Piwnica przystosowana jest pod powierzchnie magazynowe, parter przystosowany jest pod sklep spożywczy, pierwsze piętro zostało przystosowane pod siłownie i klub fitness. Standard wykończenia: Ściany – gładź gipsowa; Podłogi – terakota/panele; Okna – PCV panoramiczne. Budynek znajduje sie na działce 1000 m2 oraz posiada 6 miejsc parkingowych przed budynkiem.

 • Lokalizacja : Rzędziany
 • Powierzchnia : 320 m2
 • Cena : 1 500 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Dobry Dom

Obiekt przemysłowo – produkcyjny w miejscowości Rzędziany – 20 km od Białegostoku. Ze względu na położenie jest to doskonała lokalizacja na prowadzenie działalności gospodarczej. Całość znajduje się w pobliżu trasy S8 Białystok – Warszawa. Powierzchnia działki to dokładnie 6069 m2. Na działce wybudowana jest nowoczesna hala przemysłowa o powierzchni ok 320 m2 z przeznaczeniem na warsztat. Większa połowa działki jest utwardzona kostką brukową. Część posesji ogrodzona siatką, zainstalowano również oświetlenie. Możliwy jest zakup również sąsiedniej działki o bardzo dużej powierzchni. Cena 1.500.000 zł jest ceną netto, która podlega negocjacji.

Odbierz własną kartę Programu Partnerskiego

i korzystaj z rabatów i usług

FIRM I SPECJALISTÓW

którzy zajmą się dla Ciebie

Podobne artykuły

Kilka wskazówek jak robić dobre zdjęcia od Moniki Woronieckiej!

Sie 03, 2018

Dobre zdjęcia same sprzedają Twoje nieruchomości W dobie smartfonów i tabletów, kiedy w kilka sekund przewijamy oferty mieszkań, domów czy lokali użytkowych, dobre zdjęcia to podstawa. Nasz wzrok momentalnie wychwytuje i zatrzymuje się na obrazach wartych uwagi. Kiepskie zdjęcia odrzucają potencjalnego klienta. Dobre zdjęcia decydują o jego wstępnym zainteresowaniu. Poważna oferta sprzedaży wymaga zdjęcia zrobionego przez zawodowca dlatego warto zaprosić do współpracy profesjonalnego fotografa. …

Czytaj więcej

TMK Projekt – wideo produktowe 3

Sty 24, 2021

TMK Projekt Oryginalne upiększenie domu, mieszkania czy firmy <b Realizacja najbardziej wyszukanych zleceń Nowoczesna technologia GRG, CRC, paneli 3D oraz sztukaterii https://www.youtube.com/watch?v=btICkLgr1hg TMK Projekt _

Czytaj więcej

Akademia Światła, Dźwięku i Kształtu – bezpłatne szkolenie już jutro!

Cze 12, 2018

Niepowtarzalne spotkanie dla architektów, projektantów i miłośników pięknych wnętrz. Co Was czeka? Jacek Henryk Śliwinski, Dyrektor ds.Nowych Produktów Barrisol Polska opowie o genialnych rozwiązaniach z wykorzystaniem najlepszej jakości paneli akustycznych, Krzysztof Nowakowski, prezes firmy Inspiracje Światłem opowie o mało znanych możliwościach, jakie daje nowoczesne światło LED, Andrzej Poczobut, szef firmy Agi Poczobut i Syn oraz Barrisol Podlasie podzieli się doświadczeniami w tworzeniu wnętrz z …

Czytaj więcej

Kredyt mieszkaniowy ? Odpowiadają nam specjaliści z Hexa Bank!

Lip 24, 2018

Specjaliści z Hexa Bank, odpowiadają na najpopularniejsze pytania dotyczące kredytu mieszkaniowego. Posiłkują się przy tym produktem kredytowym, z którego możecie Państwo skorzystać w jednym z oddziałów Hexa Bank. Warto jednak pamiętać, że Hexa Bank pochyli się nad każdym przypadkiem indywidualnie, dlatego zalecamy kontakt bezpośredni: 572 709 902.  1. Jaka jest minimalna kwota kredytu? 10.000,00 zł 2. Jaka jest maksymalna kwota kredytu 60% wartości rynkowej nieruchomości …

Czytaj więcej

Mariusz Misarko: Bonus będzie najbardziej rozpoznawalnym biurem nieruchomości w Białymstoku.

Gru 23, 2020

Rebranding, to potocznie lifting i redesign, ale nie tylko. To działania pozwalające markom utrzymać pozycję, być na bieżąco oraz zachować świeżość na dynamicznie zmieniającym się rynku. Na takie działania zdecydowało się biuro MiM Nieruchomości, które weszło w skład dużej, ogólnopolskiej marki Bonus Nieruchomości. O zmianach opowiada Mariusz Misarko, właściciel kiedyś Mim Nieruchomości, a dziś Bonus Nieruchomości Białystok. Pana firma, czyli MiM Nieruchomości, w ostatnim …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – hale i magazyny na wynajem – kwiecień ’20

Kwi 17, 2020

W kolejnej części przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego prezentujemy hale i magazyny do wynajęcia. Wiele firm potrzebuje nie tylko powierzchni biurowej, ale również  miejsca do przechowywania towaru. Niewątpliwym plusem wynajmu hal i magazynów jest to, że dostępne są od ręki. Ten przegląd nieruchomości przeznaczony jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą i poszukujących dodatkowego miejsca dla swojego biznesu w dobrej lokalizacji. PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}