Wyniki Twojego wyszukiwania

Przegląd nieruchomości – hale i magazyny na sprzedaż – listopad ’20

 • Lokalizacja: Białystok, Dziesięciny
 • Powierzchnia: 1 866 m2
 • Cena: 1 950 000 zł
 • Biuro nieruchomości: Lwy Nieruchomości

Nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana na osiedlu Dziesięciny przy granicy ulic Cisowej i Jaśminowej.  Na ogrodzonej działce o powierzchni 2929m2, znajduje się hala produkcyjno-usługowa wraz z częścią socjalno- biurową o powierzchni około 1866m2. Rok budowy 1988-2008. Budynek 3 kondygnacyjny, wybudowany w technologii murowanej, dach dwuspadowy, podłogi- terakota, ściany częściowo malowane w raz z glazurą.

 • Lokalizacja: Białystok, ks. Jerzego Popiełuszki
 • Powierzchnia: 1 274 m2
 • Cena: 3 800 000 zł
 • Biuro nieruchomości : KNC Nieruchomości

Budynek wolnostojący składa się z części biurowo-handlowej oraz magazynu. Areał działki pozwala na wjazd aut dostawczych, co jest plusem. W części magazynowej zamontowano 2 bramy przemysłowe segmentowe. W przypadku zapotrzebowania na powierzchnię magazynową lub biurową do dyspozycji jest dodatkowo ponad 200m2 do adaptacji. Część sprzedażowa posiada duże witryny ekspozycyjne. Lokalizacja z bezpośrednim wjazdem z trasy DK 8 (Białystok- Warszawa) to atut dla firm logistycznych, handlowych czy usługowych.

 • Lokalizacja: Zambrów
 • Powierzchnia: 967 m2
 • Cena: 1 200 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Arka Nieruchomości

Nieruchomość gruntowa oddana w użytkowanie wieczyste składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 8238 m2. Działka leży na rogu ulic Targowej, Strzelniczej i Sitarskiej, natomiast główny wjazd znajduje się przy ul. Sitarskiej. Największy, dwupiętrowy budynek, z wejściem od ulicy. Z budynku przechodzi się bezpośrednio korytarzem do przestronnej hali, w której są dwa kanały samochodowe. Obok znajduje się druga hala z oddzielnym wejściem. Dostępne media: prąd, woda, kanalizacja. Na placu znajduje się także działająca waga samochodowa. Nieruchomość jest uniwersalna i można ją dostosować do własnej działalności.

Obiekt komercyjny o powierzchni około 450 metrów na działce 2196 m2. Budynek murowany, jednokondygnacyjny ( wysokość około 2,6 m), posiada dostęp z poziomu zero. Obecnie wykorzystywany pod biuro/magazyn.  Dojazd jest utwardzony. Dostępne są wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. W sąsiedztwie nieruchomości o funkcji produkcyjno-warsztatowo-magazynowej. Możliwość zakupu sąsiadujących działek o wielkości 5526m2 i 6970m2. 

Stylowa kamienica z cegły, wybudowana w latach trzydziestych, z przeznaczeniem mieszkalno-usługowym. Nieruchomość posadowiona na ogrodzonej działce o powierzchni 700 m2. Na powierzchni ~450 m2 znajdują się dwie kondygnacje naziemne oraz poddasze, na których łącznie znajduje się 10 mieszkań po 45 m2 każde. Budynek dzięki swojej uniwersalności, nada się pod prawie każdy biznes (bank, kancelaria prawna, usługi medyczne etc.) Budynek wymaga odświeżenia / remontu. Działka przeznaczona w planie zagospodarowania  pod zabudowę usługową wraz z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi oraz zielenią urządzoną.

 • Lokalizacja: Michałowo
 • Powierzchnia: 600 m2
 • Cena: 520 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Dobry Dom

Budynek magazynowo-produkcyjny  z zapleczem socjalno-biurowym.  Budynek wybudowany około 1960 składa się z: hali produkcyjnej o wysokości 5m, kilku pomieszczeń magazynowych, pomieszczeń sklepowych, części administracyjno- biurowej, oraz socjalnej, w której znajdują się 2 razy WC, łazienka z prysznicami, kotłowni. Budynek jest podpiwniczony, dodatkowo posiada rampę i dystrybutory oleju i benzyny. Obiekt znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni około 2800 m2, na której znajduje się również stróżówka. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja, gdyż nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie z centrum oraz posiada dogodny dojazd dla małych jak i dużych aut, typu TIR.

Budynek murowany do generalnego remontu lub odświeżenia z przeznaczeniem na produkcję, usługi, magazyn – 200mkw z własnym placem (parkingiem). Działka pod budynkiem 4 907 mkw podzielona na trzy działki po : 2500mkw; 850mkw; 1557mkw Z DOJAZDEM Z DWÓCH STRON. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy Szosie Knyszyńskiej – zjazd z szosy. 

Funkcjonalny budynek usługowy, wybudowany w latach czterdziestych, przeznaczony pod różnego rodzaju działalności. Nieruchomość posadowiona na działce o wielkości 1000 m2, ogrodzona, wyłożona polbrukiem. Na powierzchni ~500 m2 znajdują się trzy kondygnacje. Do budynku przynależy parking dla pracowników/klientów na około 10-20 pojazdów, w zależności od zagospodarowania działki. Nieruchomość dzięki swojej uniwersalności, nada się pod prawie każdy biznes (kancelaria prawna, usługi medyczne, restauracja czy prywatna szkoła) Budynek wymaga odświeżenia / remontu.

Obiekt magazynowy, który można zaadaptować pod działalność produkcyjną, usługową, pod hurtownię lub pod Twój własny pomysł. Działka o powierzchni 2544 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 37 x 64 metra z drogą dojazdową o szerokości 5 metrów. Teren posesji utwardzony trylinką oraz częściowo ogrodzony (z dwóch stron) ogrodzeniem metalowym.  Na terenie znajdują się dwa połączone ze sobą budynki. Bardzo dobra lokalizacja pod działalność komercyjną. W sąsiedztwie budynki produkcyjno – magazynowe oraz usługowo – handlowe. Blisko Dworzec PKS oraz Galeria Handlowa.

 • Lokalizacja: Ciechanowiec
 • Powierzchnia: 2 000 m2
 • Cena: 1 990 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Ardvil Nieruchomości

Nieruchomość komercyjna pod wszelkiego rodzaju inwestycje. Idealna lokalizacja pod działalność gospodarczą, przemysłową, usługowo handlową itp. np. super markety czy centrum handlowe lub developerską – budowa osiedla domów itd. Obecnie nieruchomość zabudowana Trzema budynkami. Działki o pow. 14.527m2 ogrodzone nowym płotem stalowym i siatką metalową w tym 3 bramy wjazdowe. Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz w przyszłości. Obiekt monitorowany i chroniony Global Security.

Dwupiętrowy budynek mieszkalny wielorodzinny w miejscowości Kuźnica w skład którego wchodzą lokale mieszkalne i garaże. Bardzo dobra lokalizacja budynek mieszkalny znajduje się przy głównej ulicy Sokólskiej , w pobliżu znajduje się Komenda Policji oraz sklepy. Nieruchomość nadająca się pod inwestycję ! Istnieje możliwość dokupienia działki obok co da możliwość jej powiększenia.

Polecam idealną nieruchomość pod prowadzenie działalności produkcyjno magazynowej składającą się z:
1. Pomieszczenia produkcyjno – magazynowego około 98m2 (65m2 o wysokości pomieszczenia 3m + 33m2 o wysokości 2m),
2. Garaż o powierzchni około 20m2
3. Pomieszczenia na piętrze, które może służyć jako biuro lub mieszkanie o powierzchni około 36m2
Cała nieruchomość jest w trakcie remontu i lezy na terenie przemysłowym.

 • Lokalizacja: Ostrołęka
 • Powierzchnia: 950 m2
 • Cena: 5 200 000 zł
 • Biuro nieruchomości : KNC Nieruchomości

Budynek produkcyjno-usługowo-mieszkalny  można wykorzystać do celów komercyjnych  lub zmodernizować zgodnie z upodobaniem przyszłego Inwestora. Na parterze  usytuowano zakład produkcyjny na 700m2. Udogodnieniem będzie rampa pomocna do zadań dystrybucji wyprodukowanych produktów. Właściciel dysponuje wypracowaną i opracowaną spójną koncepcją punktów sprzedaży w okręgu miasta Ostrołęka, Białystok i okolic, którą może Kupujący nabyć wraz z kontynuowaniem branży. Do dyspozycji przyszłego Właściciela zostanie przekazana również kompletna dokumentacja: projekt modernizacji (remontu) istniejącej zabudowy oraz umów najmu punktów sprzedaży).

Piękna Rezydencja w stylu barokowym, której budowa została ukończona w 2018 roku. Położona na działce o powierzchni niespełna 1,3 ha, kilka kilometrów od granic Białegostoku. Posiadłość położona jest na wzgórzu, dzięki czemu możemy napawać się pięknymi widokami Puszczy Knyszyńskiej oraz panoramą Białegostoku. Rezydencja wybudowana została z najlepszej jakości materiałów, począwszy od materiałów konstrukcyjnych, poprzez wszelkie instalacje na pieczołowicie wykonanej sztukaterii barokowej kończąc. Nieruchomość w stanie deweloperskim w trakcie wykańczania. 

 • Lokalizacja: Dąbrowa BIałostocka
 • Powierzchnia: 3 835 m2
 • Cena: 750 000 zł
 • Biuro nieruchomości : Ajaspol Nieruchomości

Nieruchomość zabudowaną halami położoną w Dąbrowie Białostockiej w przemysłowej okolicy miasta. Doskonała lokalizacja w niewielkiej odległości od Drogowej Krajowej nr 8 i 19, co zapewnia bardzo dogodne połączenie z pobliskimi miastami takimi jak Białystok, Augustów czy Sokółka. W pobliżu znajduje się także komunikacja miejska. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod tereny zabudowy przemysłowej, składów i magazynów

 

Odbierz własną kartę Programu Partnerskiego

i korzystaj z rabatów i usług

FIRM I SPECJALISTÓW

którzy zajmą się dla Ciebie

Podobne artykuły

Izabela Kiełsa: nieruchomości „do mieszkania” zmieniam w te „do sprzedaży”

Lis 05, 2019

Jak sprawić, żeby nasze mieszkanie stało się bardziej atrakcyjne dla kupujących? Do tego nie wystarczą kwiaty w wazonie. Żeby właściwie przygotować nieruchomość, potrzebna jest fachowa ręka. Dlaczego? Bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.   Home staging, bo o nim mowa, to odpowiednie wystylizowanie nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu. Badania wykazują, że skraca czas sprzedaży średnio o 40 procent., a realną wartość nieruchomości podnosi …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – domy na sprzedaż – październik ’20

Paź 02, 2020

W tej części przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego przedstawiamy Państwu domy na sprzedaż. Jeżeli szukasz komfortu i wygody w dobrej cenie i lokalizacji sprawdź nasze oferty. PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja: Zaścianki Powierzchnia: 141 m2 Powierzchnia działki: 510 m2 Ilość pokoi: 4 Cena: 602 270 zł Biuro nieruchomości: Korona Nieruchomości Prestiżowe osiedle dla bardzo wymagających klientów, o wysokim standardzie. Osiedle tworzą 2 rzędy po 9 …

Czytaj więcej

HISTORIE KUCHENNE czyli to, co chcesz o kuchni wiedzieć, a boisz się zapytać

Mar 06, 2019

Podczas wakacji odwiedzałam znajomych. Wizyta przewidywała nocleg. Mają nowe mieszkanie. Ulokowano mnie w salonie. Co chwila wybudzał mnie brzęk włączającej się zamrażarki. To zdarzenie skłoniło mnie do refleksji dotyczącej mojej codziennej pracy na temat łączenia funkcji salonu z kuchnią czyli bardzo popularnych dziś aneksów kuchennych. Czy to na pewno jest dobry pomysł? Naturalna kolej rzeczy W dawnych czasach domy miały w centrum piece i …

Czytaj więcej

„Jak właściwie wybrać okna do domu lub mieszkania” – Adam Władyko
(część I – wprowadzenie)

Lut 06, 2020

“Skupiając się tylko na cenie, a oszczędzając na jakości, narażamy się na koszty i problemy w przyszłości.” Jak dokonać świadomego wyboru i na co zwrócić uwagę – aby nie dać się nabrać na marketingowe chwyty i manipulacje producentów? W jaki sposób dobrać okna, aby podczas użytkowania nie sprawiały nam problemu? Kontynuujemy cykl eksperckich rozmów z Adamem Władyko, właścicielem Białostockiej Fabryki Okien. Część I – …

Czytaj więcej

Trzeci kwadrans nieruchomości już jest!

Gru 19, 2019

Jak urządzić pokój dziecięcy aby dziecko chętnie spędzało w nim czas, czuło się w nim bezpiecznie, uczyło się i bawiło. O tym w trzecim Kwadransie nieruchomości.   SUBSKRYBUJ kanał: https://tiny.pl/tn53b ✅BIA24.pl https://bia24.pl/ ✅ASKDOM.PL https://askdom.pl/ Partner programu: ✅ Rogowski Development http://www.rogowskidevelopment.pl/ Partnerzy odcinka: ✅Unicell Poland https://unicell.pl/ ✅Meblik https://www.meblik.pl/ ✅j2studio https://j2studio.pl/ ✅otoMebel.pl http://www.otomebel.pl/

Czytaj więcej

Wideo wizytówka – Studio La Casa

Wrz 03, 2020

Studio La Casa Miejsce profesjonalnego doradztwa w zakresie wyposażenia wnętrz. Podłóg drewnianych, winylowanych, laminowanych. Miejsce do dokonania spokojnego wyboru najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się ze Studio La Casa Spodobała Ci się realizacja wideo?  Stwórz wideo wizytówkę swojej firmy i wyróżnij się na rynku! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły. biuro@askdom.pl 698 026 353

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}