Wyniki Twojego wyszukiwania

Przegląd nieruchomości – działki na sprzedaż – marzec ’21

Zapraszamy na  przegląd nieruchomości z woj. podlaskiego, a w nim  działki na sprzedaż, na które warto zwrócić uwagę. Jeśli poszukujesz gruntu pod inwestycję, działki pod budowę domu lub do wypoczynku na łonie natury – sprawdź nasze wyselekcjonowane propozycje. 

 • Lokalizacja : Bobrowa
 • Powierzchnia : 10 463 m2
 • Cena : 379 000 zł
 • Biuro nieruchomośći : Ale Dom

Działka jest w pełni ogrodzona, posiada suwaną bramę wjazdową oraz przyłącze elektryczne. W planie jest doprowadzenie kanalizacji. Na działce znajdziemy 2 zarybione stawy (1600m2 i 2700m2), które w lato dadzą nam ulgę w upalne dni a w zimę mogą służyć jako prywatne lodowisko. Przyszły właściciel doceni również to, że działka jest wyrównana i przygotowana do dalszego zagospodarowania. Wystarczy zasiać trawę, posadzić drzewo i patrzeć jak rośnie. Niewątpliwym atutem jaki czeka nabywców jest wydane, prawomocne pozwolenie na budowę, które aktualni właściciele przepiszą na nabywcę. 

 • Lokalizacja : Białystok, Jaroszówka
 • Powierzchnia : 1182 m2
 • Cena : 236 400 zł
 • Biuro nieruchomości : Dobry Dom

Działka zlokalizowana w urokliwym i zacisznym miejscu na osiedlu Jaroszówka. Działka o powierzchni płaskiej, w kształcie prostokąta z planem zagospodarowania przestrzennego obejmującym domy jednorodzinne. Powierzchnia wynosi 1182 m, wymiary działki to 23 m x 50 m. Media: prąd oraz kanalizacja w drodze przy działce, woda oraz gaz w odległości 70 m od działki. Jednym z atutów jest świetna lokalizacja i szybki dojazd do centrum. W pobliżu wiele udogodnień m.in. liczne sklepy, szkoła, kościół, centrum handlowe, park i wiele innych.

 • Lokalizacja : Białystok, Wygoda
 • Powierzchnia : 2130 m2
 • Cena : 213 000 zł
 • Biuro nieruchomośći : ITM Dom

Działka położna w miejscu pełnym zieleni, z dala od gęstej zabudowy, w pobliżu las. Działka uzbrojona w wodę, prąd gaz. Kształt działki: prostokąt. Przeznaczenie działki: usługi sportu i rekreacji, tereny zieleni urządzonej i infrastruktury technicznej.

 • Lokalizacja : Białystok, Białostoczek
 • Powierzchnia : 1595 m2
 • Cena : 526 350 zł
 • Biuro nieruchomośći : eM-4 Nieruchomości

Powierzchnia idealna pod ulokowanie zabudowy jednorodzinnej, położona na osiedlu Białostoczek. Proponowana nieruchomość jest kształtna i doskonale zlokalizowana. Jest to areał o pow.1595 m2 i wymiarach ok17x95 m. Wygodny dojazd drogą asfaltową. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego około połowa tego terenu przeznaczona jest pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną, natomiast reszta pod zieleń urządzoną.  W okolicy znajduje się zabudowa szeregowa. W planie przebudowa ulicy Skidelskiej.

Płaska, sucha,  ładna działka położoną   w Ciasnym, gm. Supraśl  z dala od ścisłej zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.  Działka znajduje się na ternie nie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wydane zostały warunki zabudowy, a także pozwolenie na budowę  domu jednorodzinnego.  W pobliżu działki znajduje się prąd.  Wymiary działki dają możliwość wybudowania dużego, przestronnego i rozłożystego domu typu rezydencja lub dwóch mniejszych domów.

 • Lokalizacja : Protasy
 • Powierzchnia : 2615 m2
 • Cena : 102 400 zł
 • Biuro nieruchomośći : Expert Nieruchomości

Działka z wydanymi warunkami zabudowy.  Ładna okolica, z szybkim i dogodnym dojazdem do Białegostoku. Możliwość sprzedaży działek o większej powierzchni. Bezpośrednio przy drodze gminnej. Media: prąd w ulicy, wodociąg. Działka płaska o kształcie prostokąta. Położona w otoczeniu lasu, w pobliżu powstaje osiedle domów jednorodzinnych.

 • Lokalizacja : Zalesiany
 • Powierzchnia : 2000 m2
 • Cena : 240 000 zł
 • Biuro nieruchomośći : Meg Real Estate

Działka na sprzedaż w Zalesianach o powierzchni 2000 m2 (możliwość kupienia większej powierzchni)  zlokalizowanej w  urokliwym, zacisznym miejscu przy lesie.  Dojazd do działki jest drogą utwardzoną. Działka jest płaska, przygotowana pod budowę. Dostępne media to prąd oraz woda w drodze.  Idealna inwestycja kapitału lub pod budowę domu. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. 

Działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej w otoczeniu nowych domów. Grunt znajduje się w bliskiej odległości ok 2 km od granicy Białegostoku. Świetny dojazd autem do centrum  Białegostoku w ciągu 10min, co niewątpliwie ułatwi logistykę rodzin z dziećmi w ciągu tygodnia, a w weekend zaś położenie nieruchomości umożliwia wielbicielom natury długie spacery po urokliwej puszczy Knyszyńskiej.  Bogata infrastruktura szlaków rowerowych pozwala na długie wyprawy zarówno osobom ceniącym sobie spokój jak również atrakcyjne rodzinne wycieczki.

 • Lokalizacja : Sielachowskie
 • Powierzchnia : 4 161 m2
 • Cena : 1 206 690 zł
 • Biuro nieruchomośći : Domer Nieruchomości

Działka budowlana zlokalizowana w popularnych Sielachowskich w odległości zaledwie 1,5km od granic Białegostoku. Nieruchomość położona wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej w sąsiedztwie lasu i rzeki. Dojazd do działki z dwóch strom, z jednej asfaltem a z drugiej utwardzoną drogą gminną ( 200 metrów od asfaltu), dostępne wszystkie media z obu stron ( prąd, wodociąg, kanalizacja, gaz). Wymiary działki 40×104. Na teren wydane warunki zabudowy ( zabudowa wolnostojąca-4 domy, bliźniacza-8 segmentów ). Nieruchomość składa się z dwóch działek, istnieje możliwość zakupu jednej z nich o powierzchni 2100m. Idealne miejsce na budowę domu lub zakup w celach inwestycyjnych.

Działki budowlane w kształcie prostokąta o powierzchni od 1000m2 do 8764m2 w miejscowości Niewodnica Kościelna. Wymiary działki: ok 32m x 32m Działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dostępne media: prąd, gaz w głównej drodze dojazdowej – docelowo doprowadzony zostanie do działki. woda w drodze dojazdowej. Dojazd do działki droga asfaltową oraz utwardzoną (250m) Rekreacja: tereny zielone. Odległość od Białegostoku: 8 km. Usługi: w pobliżu sklep, stacja benzynowa, przedszkole

 • Lokalizacja : Białystok, Bagnówka
 • Powierzchnia : 1102 m2
 • Cena : 390 000 zł
 • Biuro nieruchomośći : Lwy Nieruchomości

Niezagospodarowana działka zlokalizowana w Białymstoku przy ul. Skalnej na osiedlu Bagnówka. Działka o numerze geodezyjnym 17/89 w kształcie prostokąta o powierzchni 1102 m2. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym MPZP przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Bezpośrednio przy działce znajduje się prąd i gaz. Skrzynka elektryczna usytuowana jest tuż przy nieruchomości. Sieć wodna i kanalizacyjna znajduje się w odległości ok. 100 m od działki, z czasem będzie ona rozbudowana. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest spokojna i ładna okolica oraz dobry i szybki dojazd do centrum miasta. Do najbliższych szkół i przedszkoli dojedziemy w jedyne 5 minut. W bliskiej okolicy sklepy, punkty usługowe, przychodnia. 

 • Lokalizacja : Białystok, Bagnówka
 • Powierzchnia : 1102 m2
 • Cena : 390 000 zł
 • Biuro nieruchomośći : DrBroker Nieruchomości

Działka o powierzchni 1076m2 w Grabówce przy ul. Wypoczynkowej, 7 km od centrum Białegostoku.  Kontur działki ma kształt pięciokąta o wymiarach boków równych 42, 29, 38, 8 i 16m (w przybliżeniu). Otoczeniem jest cicha okolica, w otulinie Puszczy Knyszyńskiej. Dojazd drogą utwardzoną gruntową. Wzdłuż działki znajduje się sieć elektroenergetyczna. Działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową, zgodnie z wydanymi warunkami.

 • Lokalizacja : Dobrzyniewo Duże
 • Powierzchnia : 1850 m2
 • Cena : 169 000 zł
 • Biuro nieruchomośći : Korona Nieruchomości

Działka z warunkami zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Gmina Dobrzyniewo górne miejscowość Obrubniki. Sąsiedztwo-zabudowa jednorodzinna. Odległość od granicy Białegostoku niespełna 10 km- to tylko 15 min. samochodem. Lokalizacja posiada ogromny potencjał mieszkaniowy, dzięki licznym terenom przeznaczonym pod budownictwo jednorodzinne!

Odbierz własną kartę Programu Partnerskiego

i korzystaj z rabatów i usług

FIRM I SPECJALISTÓW

którzy zajmą się dla Ciebie

Podobne artykuły

MAM PRAWO – Kredyt we Frankach

Gru 26, 2020

Mam Prawo – odcinek 3 W tym odcinku Kredyt we frankach Dlaczego po latach pozostaje do spłaty więcej lub tyle samo pieniędzy? ile pieniędzy można odzyskać? Jak odzyskać swoje pieniądze? czy osoby, które spłaciły kredyt mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy? Nasi eksperci Kancelaria Prawna Fenix Dowiedz się więcej W poprzednich odcinkach: UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA ZADŁUŻENIE Chcesz wziąć udział w programie? Napisz do nas marketing@askdom.pl …

Czytaj więcej

Nie wyobrażam sobie innej pracy. Tutaj nie ma mowy o nudzie!

Maj 12, 2018

Rozmowa z Martą Łajewską, właścicielką biura UNIKAT Nieruchomości 🦉Pani Marto, przede wszystkim chcielibyśmy zapytać, dlaczego nieruchomości? – Dlaczego? Los mi tak podpowiedział. W momencie, kiedy podjęłam decyzję o studiowaniu gospodarki nieruchomościami, miałam już licencjat z anglistyki. Jednak nie czułam „w kościach“ tego, żeby zostać nauczycielem. Jednocześnie po ukończeniu studiów licencjackich z anglistyki rozpoczęłam więc studiowanie dwóch kierunków – magisterskiego na politologii (tzw. studia europejskie) …

Czytaj więcej

Video wizytówka – Prestige House

Mar 04, 2021

Prestige House Dynamicznie rozwijający się zespół współpracując z renomowanymi producentami oferuje  doradztwo, oraz wybór najlepszej stolarki otworowej na rynku. W salonie sprzedaży szybko i fachowo dobierzesz bramy garażowe, rolety okienne, okna i drzwi w szerokich wariantach kolorystycznych i wzorniczych a elastyczna oferta pozwoli na dopasowanie produktów do Twoich potrzeb. W swojej ofercie posiadają też rozwiązania dla przemysłu. Prestige House – połączenie nowoczesności i estetyki …

Czytaj więcej

Każdy moment jest dobry na gromadzenie oszczędności, szczególnie teraz.

Wrz 08, 2020

Dodatkowe ubezpieczenie to oznaka większej świadomości funkcjonowania w naszym społeczeństwie. Tym bardziej w dobie pandemii. Czy powinniśmy pomyśleć o ubezpieczeniu? Dlaczego? I czy warto, oraz jak warto oszczędzać w czasie zagrożenia COVID-19? Wszelkie wątpliwości rozwiewa agent ubezpieczeniowy Agnieszka Popławska. Mamy oszczędności. Czy jest to dobry moment na konsumpcję środków, czy lepiej jednak pomyśleć o „odłożeniu”? Każdy moment jest dobry na gromadzenie oszczędności, szczególnie teraz …

Czytaj więcej

Sokołowscy Nieruchomości: Jakości się nie kupi, my ją wypracowaliśmy.

Wrz 04, 2020

Sokołowscy Nieruchomości to dynamicznie rozwijającą się firma deweloperska, która powstała w 2008 roku. O działalności, rozwoju oraz znaczeniu w branży rozmawiamy z Lucyną Gębską, doradcą klienta. Funkcjonujecie na rynku od ponad dekady. Patrząc na Wasze działania z początkowych lat i porównując je do dzisiejszego statusu firmy, dużo się zmieniło. Czym dziś wyróżniacie się na naszym „branżowym podwórku”? Klientowi zależy dziś na znalezieniu grupy ekspertów, …

Czytaj więcej

Wyzwania współczesnego świata w branży nieruchomości – Bożena Dąbrowska

Mar 12, 2020

Rozmowa z Bożeną Dąbrowską – właścicielką jednego z najstarszych biur w mieście, które z powodzeniem radzi sobie w obecnej rzeczywistości. Rzeczywistości, która oprócz wielu udogodnień stawia przed nami wiele wyzwań. Bez internetu, bez social mediów i nowoczesnego marketingu nie sposób dziś wyobrazić sobie funkcjonowania firmy. Co to oznacza dla biur nieruchomości? – Nowoczesne kanały komunikacji wspierają pracę w biurach nieruchomości – mówi Bożena Dąbrowska, …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}