Wyniki Twojego wyszukiwania

Przegląd nieruchomości – działki na sprzedaż – lipiec’20

W kolejnej części przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego przedstawiamy działki na sprzedaż, na które warto zwrócić uwagę. Jeśli poszukujesz oferty na inwestycję w grunty, działki pod budowę domu lub do wypoczynku na łonie natury – sprawdź nasze wyselekcjonowane propozycje.

 • Lokalizacja : Białystok, os. Dojlidy Górne
 • Powierzchnia : 1 771 m2
 • Cena : 637 000 zł
 • Biuro nieruchomośći : Grabowscy Nieruchomości

Działka znajduje się w dzielnicy Zagórki w Białymstoku, ok. 100 m od drogi utwardzonej i komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie nowe domy. Nieruchomość sprzedawana jest z pozwoleniem na budowę i projektem 7 dwukondygnacyjnych segmentów w zabudowie szeregowej. W projekcie każdy segment ma powierzchnię użytkową 142,5 m2. Istotną zaletą szerokiej działki (30 m) jest kilkunastometrowa odległość od domu do granicy działki i duża, słoneczna strefa rekreacyjna.

 • Lokalizacja : Ciasne
 • Powierzchnia : 1 800 m2
 • Cena : 180 000 zł
 • Biuro nieruchomośći : Alter Nieruchomości

Działka znajduje się w zacisznej lokalizacji – jedynie 6 km od granic Białegostoku. Położona w otoczeniu lasu, w oddali znajduje się lekka zabudowa jednorodzinna. Usytuowana jest przy drodze gminnej, w której znajduje się energia elektryczna (w niedalekiej przyszłości przyłącze gazu), dojazd do działki z wydzielonej drogi wewnętrznej. Działka znajduje się na terenie nie objętym miejscowym planem zagospodarowania terenu. Dla terenu zostały wydane warunki zabudowy, z których wynika możliwość budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną.

Działka rolna z warunkami zabudowy w kształcie prostokąta  w miejscowości Grabówka. Wymiary działki około: 41m x 34 m. Działka ogrodzona częściowo, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Dostępne media: prąd. Dojazd do działki utwardzona leśna. Działka znajduje się niedaleko nielicznej zabudowy jednorodzinnej, stadniny koni w otulinie lasu

Działka budowlana w miejscowości Markowszczyzna, gmina Turośń Kościelna, odległość od centrum Białegostoku ok. 14 km (20 min jazdy samochodem). Kształt zbliżony do kwadratu, teren płaski, bez nasadzeń, porośnięty trawą.
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z 2000 roku, w którym zapisana jest zabudowa usługowo-rzemieślnicza z dopuszczeniem mieszkaniowej 1-rodzinnej. Do sprzedaży są w bezpośrednim sąsiedztwie inne działki o wymiarach: 900, 897, 908, 930, 936, 943, 1652, 1688. Cena każdej z nich to 100,- zł. za metr kwadratowy. Obok działek jest woda, prąd i kanalizacja. Droga dojazdowa utwardzona. Piękna, cicha i spokojna okolica.

 • Lokalizacja : Osinki
 • Powierzchnia : 15 000 m2
 • Cena : 270 000 zł
 • Biuro nieruchomośći : Twój Dom

Urokliwa działka siedliskowa z bezpośrednim dostępem do jeziora; warunki zabudowy; niesamowicie piękna i spokojna okolica. Działka siedliskowa, położona na terenie przepięknej Suwalszczyzny, w otoczeniu lasów, jezior i pagórkowatych malowniczych terenów. Działka leży nad jeziorem Czarne (własna linia brzegowa o długości około 200 m) w miejscowości Osinki koło Suwałk. Na działkę wydano warunki zabudowy. Działka może zostać sprzedana w całości lub części. Działka na styku Wigierskiego Parku Narodowych i Suwalskiego Parku Krajobrazowego, niedaleko rezerwat Jaćwingów; w okolicy narciarski ośrodek rekreacyjny Szelment, jez. Hańcza

 • Lokalizacja : Kopciówka
 • Powierzchnia : 3 300 m2
 • Cena : 55 000 zł
 • Biuro nieruchomośći : MiM Nieruchomości

Urokliwe miejsce na Twój dom. Piękna działka o powierzchni 3300 m2 w miejscowości Kopciówka gm. Suchowola powiat sokólski. W promieniu 3 km szkoła podstawowa w Czerwonce, sklep spożywczy (Wólka, Czerwonka). Do Białegostoku 45 min drogi samochodem. Działka siedliskowa – sąsiedztwo gospodarstw i zabudowy zagrodowej. Media: wodociąg, prąd. Lokalizacja, dla której atuty znajdą Państwo sami. 

Działka,  która znajduje się w miejscowości Saniki oddalonej o 4 km od Tykocina Wymiary działki: 15x185x10x194
Media: prąd w drodze, woda miejska w drodze
Dojazd droga asfaltową. Została uruchomiona procedura o warunki zabudowy. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja nieruchomości (sąsiedztwo Tykocina oraz rzeki Narew), dogodne miejsce agroturystykę lub jako inwestycja, albo najzwyczajniej na pobudowanie sobie domu w tej niezwykłej miejscowości. Istnieje możliwość dokupienia działki sąsiedniej o powierzchni 3535 m2 w cenie 20 zł za m2. (do negocjacji)

 • Lokalizacja : Łomża
 • Powierzchnia : 1 000 m2
 • Cena : 189 000 zł
 • Biuro nieruchomośći : KNC Nieruchomości

Prawdziwa perełka, działka w sercu miasta, ze wszystkimi mediami. Wspaniała enklawa ciszy i spokoju, tuż przy rzece Narew, tylko 3 minuty od centrum.
Wymiary to:
-szerokość 38 m,
-głębokość 26 m,
Kształt idealny pod wiele projektów budowlanych, bliskość terenów zielonych pozwoli na lepsząaranżację Twojego ogrodu.
powierzchnia 10 arów, media w bardzo bliskiej odległości.

Działka położona w niezwykle urokliwym miejscu pomiędzy jeziorem Białe Augustowie a stawem Wojciech w Augustowie. Działka znajduje się w północno-wschodniej części Augustowa, nazywanej też Wojciech ok. 7 km od centrum miasta. Graniczy z częściami Augustowa: Przewięź i Studzieniczna, Wojciech otoczony jest lasami Puszczy Augustowskiej. W pobliżu przebiega droga krajowa nr 16. Teren położenia działki objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o symbolu MP mieszkaniowo-pensjonatowej. Działka narożna, w kształcie trapezu z dojazdem od ul. Wakacyjnej i ul. Wojciech. Uzbrojenie: woda i prąd przy działce. Dojazd droga szutrowa

 

Działki budowlanej na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich o powierzchni od 1284 m2  do 1410 m2 w m. Rydzewo gm. Miłki pow. Giżycki. Działki sprzedawane w komplecie minimum trzy a maksymalnie całość, np:
3 x działki nr ewid. 185/6, 185/7, 185/8 o łącznej powierzchni 4110 m2 za kwotę 330 000 zł lub
3 x działki nr ewid. 185/3, 185/4, 185/10 o łącznej powierzchni 3993 m2 za kwotę 320 000 zł albo według potrzeb klienta
lub całość o powierzchni 10008 m2 za kwotę 760 000 zł . Działki objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: symbol 2 MN i 3 MN

Działkę położona w Skrybiczach, gm. Zabudów. Działka o powierzchni 13572m2 w trakcie podziału na 10 kształtnych działek, wszystkie powyżej 1000m2.   Zostały wydane warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie 10  budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Działki kształtne z szybkim i wygodnym dojazdem do Białegostoku. Dostępny prąd, w drodze gaz ( wodociąg i kanalizacja, w przeciągu kilku lat; jest w drodze, ale należy do innej gminy i należy poczekać na zgodę na warunki techniczne przyłączenia). To doskonała propozycja dla osób, które chcą w niedługim czasie zamieszkać  z dala od zgiełku miasta.
.

Oferujemy działkę położoną   w Ciasnym, gm. Supraśl  z dala od ścisłej zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka znajduje się na ternie nie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Wydane zostały warunki zabudowy na podstawie których nabywca będzie mógł wybudować dom jednorodzinny.  W pobliżu działki znajduje się prąd.  Wymiary działki dają możliwość wybudowania dużego, przestronnego i rozłożystego domu typu rezydencja lub dwóch domów w zabudowie bliźniaczej. Do sprzedaży są  również działki sąsiednie. 

 • Lokalizacja : Nowa Wieś, gm. Suwałki
 • Powierzchnia : 2 360 m2
 • Cena : 110 000 zł
 • Biuro nieruchomośći : Bilbin Nieruchomości

Nieruchomość idealna pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną.  Cicha i spokojna okolica – gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Szybki dojazd do centrum miasta około 10 min.

Odbierz własną kartę Programu Partnerskiego

i korzystaj z rabatów i usług

FIRM I SPECJALISTÓW

którzy zajmą się dla Ciebie

Podobne artykuły

Przegląd interesujących nieruchomości – woj. Podlaskie

Lip 27, 2018

Przede wszystkim chciałbym serdecznie Państwa przywitać. Nazywam się Karol Serwatko i od lat interesuję się rynkiem nieruchomości. Jestem współwłaścicielem regionalnego portalu o nieruchomościach – www.askdom.pl i będę pisać o interesujących mieszkaniach, lokalach komercyjnych, działkach, etc., które znajdują się w ofercie biur nieruchomości oraz deweloperów. Celem tej publikacji jest przybliżenie Państwu wartych uwagi nieruchomości, które mogłyby zostać pominięte przy użyciu tradycyjnego wyszukiwania, za pośrednictwem wyszukiwarki.  W …

Czytaj więcej

Rada Polityki Pieniężnej obniża stopy procentowe!

Mar 19, 2020

Obecna sytuacja jaka panuje na świecie spowodowała, że  Rada Polityki Pieniężnej pierwszy raz od 5 lat obniżyła stopy procentowe: Stopa referencyjna 1,00% w skali rocznej Stopa lombardowa 1,50% w skali rocznej Stopa depozytowa 0,50% w skali rocznej Stopa redyskonta weksli 1,05% w skali rocznej Stopa dyskontowa weksli 1,10% w skali rocznej. źródło: NBP Od 18 marca 2020r.  raty kredytów będą niższe o 0,5 pkt …

Czytaj więcej

Agent nieruchomości musi być jak psycholog

Lip 10, 2019
Zapraszamy na wywiad z Panią Ewą Mikucką - właścicielką biura nieruchomości Licencja Pogodzić nieraz sprzeczne oczekiwania klientów, wyjaśnić i rozwiązać prawno-administracyjne zawiłości czy wreszcie tak po ludzku doradzić. To tylko niektóre wyzwania, z którymi na co dzień musi sobie poradzić dobry pośrednik.   Praca w tej branży wymaga szerokiej wiedzy z wielu dziedzin oraz doświadczenia, nie tylko zawodowego, ale i życiowego - mówi Ewa ...
Czytaj więcej

Jaki sprzęt do kuchni wybrać? Podpowie nam szef kuchni Adam Michalski!

09 maja, 2018

Jaki sprzęt do kuchni wybrać? Piekarnik standardowy, a może parowy? Szuflada grzewcza, czy próżniowa? Na te i inne pytania odpowiedzieć pomoże nam już 11.05.2018 szef kuchni Adam Michalski, który przedstawi Nam wszystkie walory urządzeń marki Miele. W wielce smakowity sposób. Gotowanie oraz prezentacja urządzeń odbędzie się w Studiu kuchennym 4Home&Kitchen w Białymstoku przy ul. Kawaleryjskiej 4C, gdzie przygotowywane będą : Delikatny filet z miętusa …

Czytaj więcej

Już jest! Kolejny „Kwadrans nieruchomości”. Nie można go przegapić (video)

Gru 05, 2019

Jak inwestować. W działki, lokale i mieszkania. O tym m.in. rozmawiają eksperci w kolejnym „Kwadransie nieruchomości”. Drugi odcinek programu portalu Askdom.pl do obejrzenia już od dzisiaj.  „Kwadrans nieruchomości” powstaje przy współpracy z portalem BIA 24. – To pierwszy program, jakie stworzyliśmy w Askdom.pl. – mówi Karol Serwatko, właściciel Askdom.pl. – Chcieliśmy wyjść z informacją w innej, jeszcze ciekawszej formie niż zwykliśmy do tej pory …

Czytaj więcej

„Kwadrans nieruchomości” – program Askdom.pl, który trzeba oglądać

Lis 21, 2019

Askdom.pl wchodzi na nowy poziom komunikacji. Od dzisiaj można nas nie tylko czytać, ale i oglądać. Będziemy przekazywać ważne, potrzebne informacje w nowej formie – filmowej.  „Kawadrans nieruchomości” – tak zatytułowany jest program, którego pierwszy odcinek można już oglądać. Powstaje on przy współpracy z portalem BIA 24. – To pierwszy program, jakie stworzyliśmy w Askdom.pl. Bardzo się cieszymy, że możemy komunikować się również i w …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}