Wyniki Twojego wyszukiwania

Przegląd nieruchomości – domy na sprzedaż – sierpień ’21

Zapraszamy na  przegląd nieruchomości z woj. podlaskiego, a w nim  działki na sprzedaż, na które warto zwrócić uwagę. Jeśli poszukujesz gruntu pod inwestycję, działki pod budowę domu lub do wypoczynku na łonie natury – sprawdź nasze wyselekcjonowane propozycje. 

 • Lokalizacja: Białystok, os. Wygoda
 • Powierzchnia: 1075 m2
 • Cena: 550 000 zł
 • Biuro nieruchomości: Dobry Dom

Działka zlokalizowana w Białymstoku przy ul. Wysockiego blisko centrum miasta i wszelkich jego udogodnień.
Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja, światłowód.
Działka położona poza MPZP, na którą zostały wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Idealna lokalizacja na budowę domu. Wszędzie blisko.

Działka pod budownictwo jednorodzinne położone w Henrykowie, obręb geodezyjny Kamionka, gmina Zabłudów. Do Białegostoku dojedziesz w niecałe 10 min. Prąd w ulicy. Sąsiedztwo- działki niezabudowane oraz nowa zabudowa jednorodzinna. Lokalizacja posiada ogromny potencjał mieszkaniowy, dzięki licznym terenom przeznaczonym pod budownictwo jednorodzinne i piękne lasy!

 • Lokalizacja: Niewodnica Kościelna
 • Powierzchnia: 3214 m2
 • Cena: 385 680 zł
 • Biuro nieruchomości: Expert Nieruchomości

Działka: budowlana z warunkami zabudowy aktualne na dom i garaż wolnostojący : 3 214 m². Kształt: litera L, teren płaski. Dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona. Media: prąd, woda. Pięknie położona działka w kształcie litery L, usytuowana przy drodze o małym natężeniu ruchu. W niewielkiej odległości budowane są domy, w sąsiedztwie jeden dom wolnostojący.

Działka z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Płaska, niezalesiona, trawiasta w kształcie prostokąta, położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych przy drodze utwardzonej. W drodze dostępne: prąd, gaz. Odległość od centrum miasta: 12 min.

 • Lokalizacja: Trypucie
 • Powierzchnia: 2121 m2
 • Cena: 199 000 zł
 • Biuro nieruchomości: Ale Dom

Działka budowlana zlokalizowanej 16 min jazdy samochodem do Białegostoku w miejscowości Trypucie. Dzięki nowo wybudowanej drodze łączącej Białystok z Łapami dojazd z oferowanej nieruchomości do miasta jest wygodny, szybki i ekonomiczny. Działka usytuowana jest przy asfaltowej drodze powiatowej, w której znajdziemy takie media jak: prąd, woda, gaz Idealna propozycja dla osób poszukujących gruntu pod budowę wymarzonego domu w przepięknej, zielonej okolicy lub osób poszukujących gruntu w celu inwestycyjnym.

 • Lokalizacja: Folwarki Małe
 • Powierzchnia: 1001 m2
 • Cena: 59 059 zł
 • Biuro nieruchomości: Pro-per-ty Plus

Działka oznaczona jest w ewidencji gruntów numerami 77/4 i 77/7 obręb 8 Folwarki Małe gmina Zabłudów o powierzchni 1001 m2 . Atrakcyjne położenie: działka leży w odległości 700 metrów od granic Zabłudowa i 50 m od drogi gminnej łączącej Zabłudów z miejscowością Folwarki Małe. Kształt – prostokątna –o wymiarach: 24,38m x 41,04m. Działka lekko nachylona, sucha. Media: przy działce prąd. Działka posiada księgę wieczystą. Na działkę wydano decyzję o warunkach zabudowy, który zakłada zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Działki: 680/ 28, 680/29, 680/30 objęte planem zagospodarowania przestrzennego w kształcie trapezu o powierzchni 24 765 m2 w miejscowości Sokółka. Działka nie jest ogrodzona.  Działka przeznaczona pod tereny drobnych zakładów wytwórczych (680/30 – 8551m2 ) oraz usługi hotelowe z gastronomią i funkcjami towarzyszącymi (680/29- 7007 m2). Działka 680/28 w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem R – działka rolna (powierzchnia: 9207 m2).  Dojazd do działki drogą S19 asfaltową. Działka znajduję się na wjeździe do Sokółki w okolicy produkcyjnej, niedaleko znajdują się również parkingi TIR, Bar Kresowia. 

 • Lokalizacja: Hajnówka
 • Powierzchnia: 9869 m2
 • Cena: 45 003 zł
 • Biuro nieruchomości: Stok Nieruchomości

Działka rolna. Nieruchomość zlokalizowana jest w obrębie osiedla Paszki w Hajnówce (woj. podlaskie). Powierzchnia działki to 0,9869 ha. Rodzaje gruntu : RIVa, RIVb, PsIII.

Działka o świetnych wymiarach 52,50m x 24m. Pełne uzbrojenie przy działce. Ładne sąsiedztwo, cisza i spokój. To może być Twój azyl. Wspaniałe miejsce ma Wasz wymarzony dom.

 • Lokalizacja: Osowicze
 • Powierzchnia: 876 m2
 • Cena: 341 640 zł
 • Biuro nieruchomości: Area Nieruchomości

Atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Osowicze. Działka o powierzchni 876m2 ( 34 x 25 szerokość działki) z wydanymi warunkami zabudowy dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W pobliżu nowa zabudowa jednorodzinna. Media: kanalizacja,wodociąg, gaz, prąd oraz światłowód – bezpośrednio przy działkach. Droga dojazdowa wewnętrzna- utwardzona; w planach istnieje wykonanie drogi dojazdowej do nieruchomości  z polbruku. Działka w pełni uzbrojona.

Atrakcyjna działka położona w malowniczej miejscowości Osowicze. Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W pobliżu nowa zabudowa jednorodzinna. Media: kanalizacja, wodociąg, gaz, prąd oraz światłowód – bezpośrednio przy działkach. Droga dojazdowa wewnętrzna- utwardzona; w planach istnieje wykonanie drogi dojazdowej do nieruchomości  z polbruku. Działka w pełni uzbrojona. Na działce postawiona jest skrzynka elektryczna. We własnym zakresie należy zadbać o pozostałe media: woda, prąd i gaz – dostępne w głównej ulicy i sąsiednich nieruchomościach (kilkanaście metrów).

 • Lokalizacja: Baciuty
 • Powierzchnia: 1906 m2
 • Cena: 172 000 zł
 • Biuro nieruchomości: In - Home

Działka budowlana  19 km od Białegostoku. Działka ma wydane warunki zabudowy. Teren lekko pochylony. Dojazd drogą wyłożoną kostką kamienną. Teren ogrodzony. Został złożony wniosek o wykonanie dojazdu z drugiej strony, dzięki temu będzie możliwość podzielenia działki na dwie odrębne nieruchomości.

 • Lokalizacja: Koplany
 • Powierzchnia: 1847 m2
 • Cena: 369 400 zł
 • Biuro nieruchomości: Meg Real Estate

Idealne miejsce pod zabudowę jednorodzinną lub usługi.  Autobus miejski nr 10 w odległości 100 m.  Dojazd drogą asfaltową. Dstępne media w drodze: prąd, kanalizacja, woda, sieć teletechniczna.

Odbierz własną kartę Programu Partnerskiego

i korzystaj z rabatów i usług

FIRM I SPECJALISTÓW

którzy zajmą się dla Ciebie

Podobne artykuły

Izabela Kiełsa: nieruchomości „do mieszkania” zmieniam w te „do sprzedaży”

Lis 05, 2019

Jak sprawić, żeby nasze mieszkanie stało się bardziej atrakcyjne dla kupujących? Do tego nie wystarczą kwiaty w wazonie. Żeby właściwie przygotować nieruchomość, potrzebna jest fachowa ręka. Dlaczego? Bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.   Home staging, bo o nim mowa, to odpowiednie wystylizowanie nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu. Badania wykazują, że skraca czas sprzedaży średnio o 40 procent., a realną wartość nieruchomości podnosi …

Czytaj więcej

Działamy na rynku nieruchomości według własnych zasad. Wszystko po to, by chronić naszego klienta

Gru 29, 2020

Firm pomagających nabyć, sprzedać czy zarządzać nieruchomością jest na rynku wiele. Dziś każda odnoga rynku wymaga specjalizacji. Rynek nieruchomości jest wymagający i charakteryzują go duże pieniądze. Dlatego tak ważne jest, aby dać pewność klientowi, że ma do czynienia z profesjonalistami. O tym jak wybrać właściwą agencję nieruchomości, jakie modele współpracy są możliwe, jak przygotować się do zakupu, bądź sprzedaży nieruchomości, opowiada prawnik Małgorzata Stefanowicz, …

Czytaj więcej

Do Dżina podobny nie jestem, ale marzenia spełniać potrafię!

Lip 12, 2018

Rozmowa z Sebastianem Janaszem, agentem biura Apex 🦉Panie Sebastianie, zacznę standardowo: Jak to się stało, że zdecydował się Pan na pracę w zawodzie pośrednika nieruchomości? Studiowałem Budownictwo na Politechnice Białostockiej. Na jednym z przedmiotów dot. przedsiębiorczości miałem za zadanie przygotować biznes plan i strategię mojej przyszłej firmy. Byłem pewien, że nie będzie to firma budowlana, więc zdecydowałem się przygotować pracę na jakiś oryginalny temat. …

Czytaj więcej

MAM PRAWO – Zadłużenie

Lis 04, 2020

Mam Prawo – odcinek 1 W tym odcinku Zadłużenie Jak radzić sobie z długami? Co zrobić żeby nie odziedziczyć długów? Gdzie szukać pomocy? Kiedy firmy windykacyjne przekraczają swoje uprawnienia? Nasi eksperci Kancelaria Adwokacka – Adwokat Emilia Krejza – Srocka Dowiedz się więcej Chcesz wziąć udział w programie? Napisz do nas marketing@askdom.pl Lub zadzwoń 733 450 100 Możesz też wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy.

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – mieszkania na sprzedaż – czerwiec ’20

Cze 25, 2020

W ostatniej części czerwcowego przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego przedstawiamy mieszkania na sprzedaż.  Przedstawione oferty są interesujące ze względu na cenę i lokalizację. Znajdują się tu oferty mieszkań gotowych do wejścia jak i tych do własnej aranżacji. Mieszkania 1 – pokojowe PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja : Białystok, os. Mickiewicza Powierzchnia : 36 m2 Cena : 279 900 zł Biuro nieruchomośći : Expert Nieruchomości Mieszkanie …

Czytaj więcej

Sokołowscy Nieruchomości: Jakości się nie kupi, my ją wypracowaliśmy

Wrz 04, 2020

Sokołowscy Nieruchomości to dynamicznie rozwijającą się firma deweloperska, która powstała w 2008 roku. O działalności, rozwoju oraz znaczeniu w branży rozmawiamy z Lucyną Gębską, doradcą klienta. Funkcjonujecie na rynku od ponad dekady. Patrząc na Wasze działania z początkowych lat i porównując je do dzisiejszego statusu firmy, dużo się zmieniło. Czym dziś wyróżniacie się na naszym „branżowym podwórku”? Klientowi zależy dziś na znalezieniu grupy ekspertów, …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}