Wyniki Twojego wyszukiwania

Przegląd nieruchomości – domy na sprzedaż – wrzesień ’19

Zapraszamy na przegląd interesujących nieruchomości z woj. Podlaskiego. Tym razem prezentowane będą domy, które ze względu na swą atrakcyjność nie mogą zostać pominięte.

 


Dobrzyniewo Duże

Nowoczesny,  komfortowy i energooszczędny dom  usytuowany na dużej, ogrodzonej działce w odległości ok 10km od centrum miasta w Dobrzyniewie Dużym. Dobre połączenie z miastem również z wykorzystaniem komunikacji miejskiej, której przystanek znajduje się w bliskiej odległości od posesji. Dom zaprojektowany i wykończony pod nadzorem architekta materiałami najwyższej jakości.

 

 

 

Dojlidy Górne

 

Domy w zabudowie bliźniaczej składające się z 4 -rech budynków mieszkalnych na os. Dojlidy Górne. Budynki o powierzchni 92 mkw składające się z salonu z aneksem kuchennym i 3 pokoi.

 

 

 

 

 

 

Dom na Jaroszówce z dużym ogrodem

Miejsce idealne do odpoczynku. Wolnostojący  dom z dużym przepiękny ogrodem odgrodzonym od sąsiedztwa krzewami i drzewami, z jednoczesną dużą przestrzenią zlokalizowany  w Białymstoku na Jaroszówce.

 

 

 

Fasty / Pogodna

Dom w zabudowie szeregowej  niedaleko granic Białegostoku to miejsce, które sprzyja rekreacji i wypoczynkowi po ciężkim dniu pracy. Perfekcyjnie rozplanowane pomieszczenia sprawią iż każdy znajdzie tam swój azyl, a bliska odległość do szkoły  sprawia,  że jest to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi.

 

 

 

Jurowce – dom z piękną działką

Atrakcyjny dom położony w miejscowości Jurowce graniczącej z Białymstokiem ze świetnym i szybkim dojazdem do centrum. Duża zagospodarowana działka, murowany wolnostojący garaż , plac zabaw, drewniany budynek gospodarczy.

 

 

 

 

Kowalowce – Dom * Pensjonat dla koni * Siedlisko

 

Kudrycze – dom z budynkiem gospodarczym i dużą działką

Wygodny, przestrzenny dom jednorodzinny na dużej działce, z budynkiem gospodarczym. Malownicze położenie, w otoczeniu lasu i obszarów zielonych daje możliwość codziennego bliskiego obcowania z naturą i odpoczynku wśród przyrody.
To wszystko, jak również nieliczne, przyjazne sąsiedztwo, stanowią gwarancję tego, że mieszka się tu przyjemnie i bezpiecznie.

 

 

 

Solidny Dom parterowy w Niewodnicy Koryckiej

Solidny dom parterowy, w którym nie znajdziemy skosów oraz uciążliwych schodów. Do domu przynależy zadaszony taras wraz z murowanym kominkiem. Idealne miejsce na spędzanie czasu z rodziną. Bez problemu można go przystosować pod osobę poruszającą się na wózku.  Dom  położony w miejscowości Niewodnica Korycka, gm. Turośń Kościelna.

 

 

 

Rybaki nad rzeką Narew

W otoczeniu lasów Puszczy Lackiej, w dorzeczu rzeki Narew, we wsi Rybaki znajduje się malowniczo położony dom wolnostojący. To idealne miejsce do osiedlenia się na stałe bądź też czasowo dla osób ceniących sobie piękno i majestat natury, ciszę i spokój.
To miejsce niezwykle inspirujące  i bogate kulturowo. Jednocześnie jest to miejsce, z którego z możliwa jest dobra komunikacja do Narwi, Hajnówki, Białegostoku.

 

 

Skrybicze – Kameralne Osiedle Domów – Duże Działki

Kameralne osiedle niezależnych domów jednorodzinnych zapewni gwarancję przestrzeni i komfortu, a naturalne otoczenie i bliskość kompleksu leśnego ułatwi odpoczynek i pozwoli miło spędzić czas z rodziną.

 

 

 

 

Energooszczędny dom w Niewodnicy Koryckiej

Wygodny i przestronny dom wolnostojący, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym i garażem 2 – stanowiskowym  o nowoczesnym i ponadczasowym wizerunku. Całość ogrodzona i zagospodarowana w otoczeniu nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej. Graniczy z nią las i wyjątkowo przyjaźnie nastawieni  sąsiedzi.

 

 

 

Zaścianki – Dom na pięknie zagospodarowanej działce

Dom przestronny, zadbany z zagospodarowaną działką, front domu z wiatą na co najmniej 3 samochody, dodatkowo garaż wolnostojący z kanałem, dla lubiących pogrzebać się przy samochodzie.  Za domem kawałek ogródka do wykorzystania na mini szklarnię lub sad owocowy ( rosną jabłonie, śliwki, czereśnie, orzechy włoskie) oraz  kuchnia letnia z możliwością przerobienia na lokal mieszkalny

 

 

 

Zaułek Podlaski, segment skrajny, do zamieszkania

Elegancki dom w zabudowie szeregowej, segmant skrajny położony jest w bardzo dobrej lokalizacji, w niedalekiej odległości do centrum miasta, w pobliżu tereny spacerowe  z pełną infrastrukturą osiedla. Teren osiedla zamknięty, monitorowany.

 

 

 

 

Podobne artykuły

VI Śniadanie z askdom.pl za nami !

08 maja, 2019

Dnia 7 maja 2019 w restauracji Trzy Po Trzy, doszło do kolejnego spotkania przedstawicieli biur nieruchomości, deweloperów oraz firm świadczących usługi w obrębie rynku nieruchomości. . Spotkanie to odbyło się w ramach VI edycji Śniadania z askdom.pl  Cyklicznie organizowane śniadania, związane są z niezmiennym aspektem – definiowania płaszczyzny kooperacji firm na wspólnej, lokalnej gałęzi branżowej. Jednym z efektów takiej współpracy, było powstanie PROGRAMU PARTNERSKIEGO ASKDOM.PL1 – …

Czytaj więcej

„Kwadrans nieruchomości” – program Askdom.pl, który trzeba oglądać

Lis 21, 2019

Askdom.pl wchodzi na nowy poziom komunikacji. Od dzisiaj można nas nie tylko czytać, ale i oglądać. Będziemy przekazywać ważne, potrzebne informacje w nowej formie – filmowej.  „Kawadrans nieruchomości” – tak zatytułowany jest program, którego pierwszy odcinek można już oglądać. Powstaje on przy współpracy z portalem BIA 24. – To pierwszy program, jakie stworzyliśmy w Askdom.pl. Bardzo się cieszymy, że możemy komunikować się również i w …

Czytaj więcej

Spółdzielnia ANG: doradcy kredytowi, na których można liczyć

Sty 07, 2020

Decyzja o kupnie mieszkania to poważna decyzja. A jest jeszcze bardziej wymagająca, jeśli decydujemy się wziąć na to mieszkanie kredyt. Porównanie ofert, wybranie tej najkorzystniejszej, przygotowanie do wizyty w banku, znajomość zmieniających się przepisów – wszystko to wymaga wiedzy i czasu. Najlepiej byłoby, gdyby ktoś mógł nam fachowo doradzić i przeprowadzić przez cały proces. Takimi osobami są doradcy kredytowi. Doradcy ze Spółdzielni ANG oferują …

Czytaj więcej

Nowa jakość obsługi klienta w woj. Podlaskim – Śniadania Biur Nieruchomości!

Paź 26, 2018

W dniu 25.10.2018 r. w restauracji Kawelin, przedstawiciele 12 biur nieruchomości, w liczbie 20 osób, zainicjowali – Śniadania Biur Nieruchomości. To nowa jakość w woj. Podlaskim! Celem spotkań jest m. in. działanie na rzecz klientów biur, ale także działania na rzecz podniesienia standardów obsługi klienta oraz oczywiście integracja branży. Śniadania zostały zainicjowane przez biura nieruchomości, które stawiają na jakość obsługi i współpracują z portalem …

Czytaj więcej

Trzeci kwadrans nieruchomości już jest!

Gru 19, 2019

Jak urządzić pokój dziecięcy aby dziecko chętnie spędzało w nim czas, czuło się w nim bezpiecznie, uczyło się i bawiło. O tym w trzecim Kwadransie nieruchomości.   SUBSKRYBUJ kanał: https://tiny.pl/tn53b ✅BIA24.pl https://bia24.pl/ ✅ASKDOM.PL https://askdom.pl/ Partner programu: ✅ Rogowski Development http://www.rogowskidevelopment.pl/ Partnerzy odcinka: ✅Unicell Poland https://unicell.pl/ ✅Meblik https://www.meblik.pl/ ✅j2studio https://j2studio.pl/ ✅otoMebel.pl http://www.otomebel.pl/

Czytaj więcej

Dlaczego warto współpracować z Hexa Bank?

Sie 28, 2018

Hexa Bank Spółdzielczy funkcjonuje od 01.10.1968 r., tworzy go ponad 2000 członków. Jesteśmy w 100% polskim bankiem, zrzeszonym w Grupie BPS S.A.. Bank posiada 8 placówek: Centrala w Piątnicy Poduchownej, dwa oddziały w Białymstoku, Oddział, Filę oraz Punkt Obsługi Klienta w Łomży, Oddział w Stawiskach oraz Oddział w Wiźnie. Naszej działalności przyświeca hasło: „otwieramy możliwości”, które jednoznacznie odnosi się do otwartego kształtu heksagonu widniejącego …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}