Wyniki Twojego wyszukiwania

Prosty i zrozumiały świat finansów – jak go osiągnąć?

Dziś, prowadzenie działalności na rynku pośrednictwa finansowego to za mało. Marka musi być widoczna w rozumieniu oddziaływania na społeczeństwo. Jeśli do tego klient czuje bezpieczeństwo, profesjonalizm i misję firmy, mówimy o prowadzeniu odpowiedzialnego biznesu. Taką firmą na naszym rynku jest marka Eksperci Finansowi Białystok – Bartosz Tołwiński.

Panie Bartoszu, na naszym lokalnym rynku, firm, zajmujących się pośrednictwem finansowym jest bardzo dużo. Mimo tego, to do Was stoją „kolejki”. Jak doszliście do tego etapu?

Jesteśmy zespołem ekspertów z bogatym doświadczeniem na rynku finansowym. Od 2009 roku pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań finansowych dostępnych na rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci w miłej atmosferze mogli podejmować świadome i racjonalne decyzje finansowe. To są ich pieniądze, na które ciężko pracują. My im tylko pomagamy fachową wiedzą. Skomplikowany często świat finansów przedstawiamy w sposób prosty i zrozumiały. Może stąd te kolejki.

Działacie w dwóch obszarach, prawda?

Owszem. Pomagamy osobom fizycznym otrzymać kredyt na zakup wymarzonej nieruchomości lub budowę domu. Dbamy też o to aby nasi klienci posiadali zabezpieczenie spłaty kredytu w postaci dobrze dobranego ubezpieczenia na życie jak również mogli pomnażać zgromadzony kapitał. Dziś słowo kredyt – kojarzy się ze strachem. My jesteśmy po to, aby ten strach zniwelować i oswoić. Firmom natomiast pomagamy pozyskać finansowanie niezbędne do rozwoju biznesu lub utrzymania płynności finansowej. Działamy w obszarze kredytów inwestycyjnych, obrotowych oraz leasingu.

Klienci, którzy mają z Wami do czynienia, mówią o misji firmy.

Jest to bardzo miłe. Ponieważ informacje o nas rozchodzą się najbardziej właśnie pocztą pantoflową. Nie musimy się reklamować.

Ale dlaczego tak się dzieje? W czym tkwi ta misja?

Tak jak wcześniej mówiłem, pomagamy podejmować ważne decyzje finansowe przedstawiając skomplikowany świat finansów w sposób prosty i zrozumiały.

To znaczy?

Mówiąc bardzo prostym językiem: precyzyjnie określamy możliwości finansowe osób fizycznych oraz firm, zapewniamy opiekę podczas całego procesu ubiegania się o kredyt – począwszy od wyboru najlepszej oferty, przez pomoc w skompletowaniu wszystkich dokumentów, po przeanalizowanie i podpisanie umowy z bankiem. Na spotkaniu porównujemy wiele ofert dostępnych na rynku i przedstawiamy najlepsze sposoby na zabezpieczenie kredytu oraz swoich bliskich, a także na jak najszybszą spłatę zobowiązań finansowych co dziś wydaje się priorytetem. Najważniejsze jest dla nas to, że staramy się edukować finansowo naszych klientów i oni to doceniają, a także przekazują swoim bliskim, znajomym. Tym bardziej, że nasze wsparcie jest dla klienta bezpłatne.

Mówi Pan o wielu działaniach, w tym bezpłatnych, ale przecież prowadzicie Państwo firmę, która ma również zarabiać pieniądze.

Gdybyśmy nie zarabiali, nie bylibyśmy firmą. Miło jest jednak zarabiać, pomagając.

Wspomniałem tu o „kolejce”. Użyłem tego słowa jako metafory, żeby zobrazować czytelnikom serwisu askdom.pl – jaką ilość klientów obsługujecie. Widzę to też po okresie, jaki musiałem przeczekać, aby udało nam się w końcu porozmawiać. A jak to jest z czasem dla klienta, który chce do Was przyjść?

Wybaczy Pan, Panie redaktorze, ale nasz wywiad, to sprawy zawodowe, które mogą chwilkę poczekać. Osoba, która przychodzi do nas natomiast z prośbą o wsparcie w wyborze odpowiednich rozwiązań finansowych, chce dokładnie poznać wszystkie koszty bankowe/leasingowe, zrozumieć cały proces uzyskania finansowania jest dla nas priorytetem. Nasz klient nie czeka na spotkanie. Szesnastu ekspertów finansowych pozostaje zawsze do jego dyspozycji.

Żebyśmy nie mówili tylko o superlatywach, ponieważ są to jedynie słowa. Możemy podeprzeć się jakimiś faktami?

Nasze doświadczenie jest gwarancją sprawnego procesu pozyskiwania finansowania. Cechuje nas bardzo duża skuteczność działania. W 2018 roku pozyskaliśmy finansowanie dla naszych klientów na łączną kwotę 107 mln zł. W 2019 roku 111 mln zł. To są ogromne liczby na rynku pośrednictwa finansowego, a także pokazuje to skale zaufania do naszej formy. Nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy, gdybyśmy nie dbali o to aby na spotkaniach z klientami była odpowiednia proporcja merytorycznej wiedzy i uśmiechu. Klienci doceniają miłą atmosferę w naszym biurze. Kolejna kwestia to to, że nasi eksperci finansowi pełnią dyżury kredytowe praktycznie u wszystkich największych deweloperów w Białymstoku. Klient może podczas jednego spotkania wybrać u dewelopera mieszkania a następnie z ekspertem z mojego zespołu porozmawiać o najlepszych możliwościach finansowania.

To dlaczego, oprócz pysznej kawy, którą właśnie pijemy, po prostu warto do Was przyjść?

Pyszna kawa jest u nas dla każdego klienta. Po za kawą, mamy specjalistów od wielu dziedzin rynku finansowego: obsługa klientów detalicznych w zakresie kredytów hipotecznych, ubezpieczeń na życie oraz rozwiązań inwestycyjnych jak również obsługa firm, również tych na pełnej księgowości, którym umożliwiamy rozwój czy utrzymanie płynności finansowej. Dodatkowo ściśle współpracujemy z deweloperami oraz biurami nieruchomości, dzięki czemu nasi klienci, którzy dopiero szukają nieruchomości mogą liczyć na naszą pomoc.

Autor: P.S

Podobne artykuły

Wygodna kuchnia. Grunt to trójkąt roboczy

Lip 05, 2019
W wyobrażeniu inwestora idealna kuchnia powinna, co oczywiste, podobać się, ale i zapewniać komfort pracy. Czy można połączyć jedno z drugim? W tym miejscu warto posłuchać ekspertów. Przypominają oni, by pamiętać o tzw. trójkącie roboczym, dzięki któremu kuchnia będzie wygodna, a przygotowywanie posiłków szybsze i łatwiejsze. Czytelnicy ASKDOM.PL otrzymują zniżki w sklepach 13VIP - 4Home&Kitchen: Na produkty wymienione w artykule - 2% - użyj ...
Czytaj więcej

MAM PRAWO – Prawa Konsumenta

Gru 31, 2020

Mam Prawo – odcinek 4 W tym odcinku Prawa konsumenta Jakie prawa przysługują konsumentom? jaki jest czas na odstąpienie od umowy zawartej na odległość? jakie mamy uprawnienia z tytułu niewykonania umowy sprzedaży? jaki jest czas na zgłoszenie wady? Nasi eksperci Kancelaria Adwokacka – Adwokat Emilia Krejza – Srocka Dowiedz się więcej W poprzednich odcinkach: KREDYTY WE FRANKACH UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA ZADŁUŻENIE Chcesz wziąć udział w …

Czytaj więcej

To, że mieszkanie wygląda dobrze na pierwszy rzut oka, nie zawsze świadczy o tym, że jest idealne technicznie

Paź 21, 2019

Gdy kupujemy używany samochód za kwotę, np. 5 tys. zł, zazwyczaj znajdujemy czas na to, żeby go wcześniej sprawdzić. Dlaczego więc nie czynimy podobnie, kiedy kupujemy mieszkanie czy dom, warte znacznie więcej? Już jest nasze wyczekane, wymarzone mieszkanie. Chcemy je jak najszybciej obejrzeć i jeszcze szybciej się do niego wprowadzić. Pod wpływem emocji nie zauważamy, że podłoga wygląda na nieco krzywą, a ściany nie …

Czytaj więcej

Cyfryzacja procesu produkcyjnego w budownictwie – Polskie Centrum BIM

Cze 17, 2021

Polski Klaster Budowlany z największym dofinansowaniem w konkursie 2.3.7 PO IR Rozwój potencjału Krajowych Klastrów Kluczowych. W dniu 15 czerwca 2021 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła listę rankingową projektów, które uzyskały dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Największa pula przyznanego dofinansowania trafi do Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego – koordynatora Polskiego Klastra Budowlanego na realizację projektu pt. „Cyfryzacja procesu produkcyjnego w budownictwie …

Czytaj więcej

Sokołowscy Nieruchomości: Jakości się nie kupi, my ją wypracowaliśmy

Wrz 04, 2020

Sokołowscy Nieruchomości to dynamicznie rozwijającą się firma deweloperska, która powstała w 2008 roku. O działalności, rozwoju oraz znaczeniu w branży rozmawiamy z Lucyną Gębską, doradcą klienta. Funkcjonujecie na rynku od ponad dekady. Patrząc na Wasze działania z początkowych lat i porównując je do dzisiejszego statusu firmy, dużo się zmieniło. Czym dziś wyróżniacie się na naszym „branżowym podwórku”? Klientowi zależy dziś na znalezieniu grupy ekspertów, …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – mieszkania na sprzedaż – marzec ’20

Mar 19, 2020

Zapraszamy na przegląd nieruchomości z woj. Podlaskiego. Tym razem przedstawimy  Państwu mieszkania na sprzedaż 1, 2, 3 i 4 – pokojowe. Znajdują się tu mieszkania w stanie deweloperskim, do remontu, do własnej aranżacji jak i te wyremontowane i wyposażone. Nieruchomości znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji z dobrze rozwiniętą infrastrukturą, także każdy znajdzie coś dla siebie. MIESZKANIA 1 – POKOJOWE PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja : …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}