askdom.pl
Twój regionalny portal nieruchomości - woj. Podlaskie

Prosty i zrozumiały świat finansów - jak go osiągnąć?

Prosty i zrozumiały świat finansów - jak go osiągnąć?

Dziś, prowadzenie działalności na rynku pośrednictwa finansowego to za mało. Marka musi być widoczna w rozumieniu oddziaływania na społeczeństwo. Jeśli do tego klient czuje bezpieczeństwo, profesjonalizm i misję firmy, mówimy o prowadzeniu odpowiedzialnego biznesu. Taką firmą na naszym rynku jest marka Eksperci Finansowi Białystok – Bartosz Tołwiński.

Panie Bartoszu, na naszym lokalnym rynku, firm, zajmujących się pośrednictwem finansowym jest bardzo dużo. Mimo tego, to do Was stoją „kolejki”. Jak doszliście do tego etapu?

Jesteśmy zespołem ekspertów z bogatym doświadczeniem na rynku finansowym. Od 2009 roku pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań finansowych dostępnych na rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci w miłej atmosferze mogli podejmować świadome i racjonalne decyzje finansowe. To są ich pieniądze, na które ciężko pracują. My im tylko pomagamy fachową wiedzą. Skomplikowany często świat finansów przedstawiamy w sposób prosty i zrozumiały. Może stąd te kolejki.

Działacie w dwóch obszarach, prawda?

Owszem. Pomagamy osobom fizycznym otrzymać kredyt na zakup wymarzonej nieruchomości lub budowę domu. Dbamy też o to aby nasi klienci posiadali zabezpieczenie spłaty kredytu w postaci dobrze dobranego ubezpieczenia na życie jak również mogli pomnażać zgromadzony kapitał. Dziś słowo kredyt – kojarzy się ze strachem. My jesteśmy po to, aby ten strach zniwelować i oswoić. Firmom natomiast pomagamy pozyskać finansowanie niezbędne do rozwoju biznesu lub utrzymania płynności finansowej. Działamy w obszarze kredytów inwestycyjnych, obrotowych oraz leasingu.

Klienci, którzy mają z Wami do czynienia, mówią o misji firmy.

Jest to bardzo miłe. Ponieważ informacje o nas rozchodzą się najbardziej właśnie pocztą pantoflową. Nie musimy się reklamować.

Ale dlaczego tak się dzieje? W czym tkwi ta misja?

Tak jak wcześniej mówiłem, pomagamy podejmować ważne decyzje finansowe przedstawiając skomplikowany świat finansów w sposób prosty i zrozumiały.

To znaczy?

Mówiąc bardzo prostym językiem: precyzyjnie określamy możliwości finansowe osób fizycznych oraz firm, zapewniamy opiekę podczas całego procesu ubiegania się o kredyt – począwszy od wyboru najlepszej oferty, przez pomoc w skompletowaniu wszystkich dokumentów, po przeanalizowanie i podpisanie umowy z bankiem. Na spotkaniu porównujemy wiele ofert dostępnych na rynku i przedstawiamy najlepsze sposoby na zabezpieczenie kredytu oraz swoich bliskich, a także na jak najszybszą spłatę zobowiązań finansowych co dziś wydaje się priorytetem. Najważniejsze jest dla nas to, że staramy się edukować finansowo naszych klientów i oni to doceniają, a także przekazują swoim bliskim, znajomym. Tym bardziej, że nasze wsparcie jest dla klienta bezpłatne.

Mówi Pan o wielu działaniach, w tym bezpłatnych, ale przecież prowadzicie Państwo firmę, która ma również zarabiać pieniądze.

Gdybyśmy nie zarabiali, nie bylibyśmy firmą. Miło jest jednak zarabiać, pomagając.

Wspomniałem tu o „kolejce”. Użyłem tego słowa jako metafory, żeby zobrazować czytelnikom serwisu askdom.pl – jaką ilość klientów obsługujecie. Widzę to też po okresie, jaki musiałem przeczekać, aby udało nam się w końcu porozmawiać. A jak to jest z czasem dla klienta, który chce do Was przyjść?

Wybaczy Pan, Panie redaktorze, ale nasz wywiad, to sprawy zawodowe, które mogą chwilkę poczekać. Osoba, która przychodzi do nas natomiast z prośbą o wsparcie w wyborze odpowiednich rozwiązań finansowych, chce dokładnie poznać wszystkie koszty bankowe/leasingowe, zrozumieć cały proces uzyskania finansowania jest dla nas priorytetem. Nasz klient nie czeka na spotkanie. Szesnastu ekspertów finansowych pozostaje zawsze do jego dyspozycji.

Żebyśmy nie mówili tylko o superlatywach, ponieważ są to jedynie słowa. Możemy podeprzeć się jakimiś faktami?

Nasze doświadczenie jest gwarancją sprawnego procesu pozyskiwania finansowania. Cechuje nas bardzo duża skuteczność działania. W 2018 roku pozyskaliśmy finansowanie dla naszych klientów na łączną kwotę 107 mln zł. W 2019 roku 111 mln zł. To są ogromne liczby na rynku pośrednictwa finansowego, a także pokazuje to skale zaufania do naszej formy. Nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy, gdybyśmy nie dbali o to aby na spotkaniach z klientami była odpowiednia proporcja merytorycznej wiedzy i uśmiechu. Klienci doceniają miłą atmosferę w naszym biurze. Kolejna kwestia to to, że nasi eksperci finansowi pełnią dyżury kredytowe praktycznie u wszystkich największych deweloperów w Białymstoku. Klient może podczas jednego spotkania wybrać u dewelopera mieszkania a następnie z ekspertem z mojego zespołu porozmawiać o najlepszych możliwościach finansowania.

To dlaczego, oprócz pysznej kawy, którą właśnie pijemy, po prostu warto do Was przyjść?

Pyszna kawa jest u nas dla każdego klienta. Po za kawą, mamy specjalistów od wielu dziedzin rynku finansowego: obsługa klientów detalicznych w zakresie kredytów hipotecznych, ubezpieczeń na życie oraz rozwiązań inwestycyjnych jak również obsługa firm, również tych na pełnej księgowości, którym umożliwiamy rozwój czy utrzymanie płynności finansowej. Dodatkowo ściśle współpracujemy z deweloperami oraz biurami nieruchomości, dzięki czemu nasi klienci, którzy dopiero szukają nieruchomości mogą liczyć na naszą pomoc.

Przejdź do wizytówki