askdom.pl
Twój regionalny portal nieruchomości - woj. Podlaskie

Pilarka Alligator DeWalt sprawdź specyfikacje DWE398

Pilarka Alligator DeWalt sprawdź specyfikacje DWE398

DeWalt DWE398 - piła aligator do zadań specjalnych.

DeWalt DWE398-QS to profesjonalna piła Alligator o długości 430 mm, idealna do cięcia materiałów budowlanych. Urządzenie wyposażone jest w mocny silnik o mocy 1700 W, który zapewnia wysoką wydajność i szybkość cięcia.

Jedną z największych zalet piły Alligator jest jej konstrukcja, która umożliwia przeprowadzenie precyzyjnych cięć w dużych elementach, takich jak bloczki betonowe, cegły, kamienie czy płyty gipsowo-kartonowe. Dzięki zastosowaniu dwóch trwałych przeciwbieżnych brzeszczotów, materiał nie przesuwa się podczas cięcia, co wpływa na precyzję i szybkość przeprowadzanego procesu.

Warto zwrócić uwagę na aluminiową obudowę piły, która zapewnia nie tylko niską wagę urządzenia, ale również dużą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto, DeWalt DWE398-QS wyposażono w szybki i łatwy system wymiany brzeszczotów, co pozwala na ograniczenie czasu przestojów i zwiększenie efektywności pracy. Ponadto, w zestawie z piłą Alligator otrzymujemy sześciokątny klucz trzpieniowy oraz brzeszczoty z węglikami do cięcia bloczków (Poroton/Porotherm) klasy 20. Dzięki temu, jesteśmy w stanie od razu przystąpić do pracy i przeprowadzać precyzyjne cięcia w różnych materiałach budowlanych.

Waga urządzenia wynosi 5,5 kg, co sprawia, że DeWalt DWE398-QS jest stosunkowo lekka i łatwa w transporcie, a jednocześnie zapewnia wysoką wydajność cięcia. Wysokość piły wynosi 219 mm, a długość 918 mm, co pozwala na przeprowadzenie precyzyjnych cięć w różnych materiałach budowlanych. DeWalt DWE398-QS objęta jest 1-letnią ograniczoną gwarancją, z możliwością przedłużenia do 3 lat po zarejestrowaniu produktu. Producent zapewnia, że wszystkie jego produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy.

Podsumowując, DeWalt DWE398-QS to profesjonalna piła Alligator, idealna do cięcia materiałów budowlanych. Mocny silnik, trwałe brzeszczoty oraz łatwy system wymiany brzeszczotów to tylko niektóre z zalet tego urządzenia. Jeśli poszukujesz profesjonalnego narzędzia do cięcia w różnych materiałach budowlanych, DeWalt DWE398-QS z pewnością spełni Twoje oczekiwania.