Wyniki Twojego wyszukiwania

Mieszkania Mickiewicza – przyjazne osiedle dzięki nowoczesnej technologii

 

W Bielsku Podlaskim powstało wyjątkowe osiedle. Mieszkania Mickiewicza to projekt zrealizowany w technologii drewnianej. W oparciu o nią wybudowano dwa kameralne budynki, które charakteryzują się przyjaznym mikroklimatem wewnątrz, dobrą akustyką oraz niskimi kosztami ogrzewania.


Osiedle Mieszkania Mickiewicza wyróżnia się zarówno na lokalnym rynku w Bielsku Podlaskim, gdzie niewiele jest nowych inwestycji mieszkaniowych, jak i w skali ogólnopolskiej. Zapewnia ono duży komfort mieszkańcom, a jednocześnie jest przyjazne środowisku.

 

Sprawdzone w surowym klimacie

Zastosowana na osiedlu Mieszkania Mickiewicza technologia drewnianych paneli doceniana jest szczególnie przez inwestorów i użytkowników w Skandynawii, np. w Norwegii, gdzie miejscowe wymogi techniczne oraz oczekiwania klientów stoją na bardzo wysokim poziomie. Budynki powstające w oparciu o tę metodę wyróżniają się niskimi współczynnikami przenikania ciepła. Dzięki doskonałej izolacji ścian i dachów umożliwiają oszczędzanie energii cieplnej zimą, a także ochronę przed nagrzewaniem w okresie letnim.

Kolejnym atutem osiedla Mieszkania Mickiewicza i innych inwestycji realizowanych w tej technologii, jest zdrowy mikroklimat we wnętrzach. Dzięki zastosowaniu drewna są one znacznie bardziej przyjazne niż budynki murowane. Na komfort mieszkańców wpływa też dobra akustyka. Ściany skutecznie izolują od hałasów z zewnątrz.

Budynki powstałe z modułów są bardzo trwałe. Ogromny wpływ ma na to wysoka jakość materiałów i proces produkcji podlegający kontroli na każdym etapie. Konstrukcje wykorzystane na osiedlu Mieszkania Mickiewicza zostały przygotowane w fabryce Unihouse w Bielsku Podlaskim, będącej oddziałem spółki giełdowej Unibep SA. Unihouse na co dzień współpracuje z Politechniką Białostocką przy badaniach parametrów produktów, co jest gwarancją zachowania wysokich norm w zakresie akustyki i szczelności.

 

Wygoda i przestronne wnętrza

Mieszkania Mickiewicza to dwa trzypiętrowe budynki, w których znajduje się łącznie 48 mieszkań o powierzchniach od 30 do 68 m2. Osiedle wyróżnia się prostą, modernistyczną architekturą, wyrażającą się w geometrycznych kształtach budynku i minimalistycznym, ale niezwykle estetycznym wykończeniu.

Oprócz innowacyjnej technologii, zastosowano tu też wiele innych rozwiązań zapewniających komfort życia mieszkańcom. Kameralne obiekty wyposażone są w windy, a do dyspozycji mieszkańców jest parking oraz komórki lokatorskie. Wnętrza są dobrze oświetlone dzięki dużym, panoramicznym oknom. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki. Lokale na piętrach posiadają balkony o powierzchni do 7m2.

Atutem inwestycji jest też jej lokalizacja, łącząca ze sobą zaciszną atmosferę z dogodnym dostępem do centrum miasta. Okolice ulicy Mickiewicza w Bielsku Podlaskim to miejsce idealne dla młodych małżeństw, rodzin z dziećmi i seniorów. Mogą tu odpocząć od zgiełku, a jednocześnie korzystać z dobrej komunikacji z pozostałymi częściami miasta i wielu udogodnień znajdujących się w pobliżu osiedla.

 

Osiedle Mieszkania Mickiewicza jest już gotowe do zamieszkania. Część lokali została sprzedana i przekazana Klientom. Pozostałe dostępne są od ręki.

 

 

 

 

 

 


Unidevelopment SA jest deweloperem z ponad 11-letnim doświadczeniem. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku budownictwa mieszkaniowego w Warszawie i Poznaniu. Prowadzi również inwestycje w Radomiu i Bielsku Podlaskim. Spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Developerskich. Należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupy UNIBEP SA.


 

 

.

.

Podobne artykuły

Izabela Kiełsa: nieruchomości „do mieszkania” zmieniam w te „do sprzedaży”

Lis 05, 2019

Jak sprawić, żeby nasze mieszkanie stało się bardziej atrakcyjne dla kupujących? Do tego nie wystarczą kwiaty w wazonie. Żeby właściwie przygotować nieruchomość, potrzebna jest fachowa ręka. Dlaczego? Bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.   Home staging, bo o nim mowa, to odpowiednie wystylizowanie nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu. Badania wykazują, że skraca czas sprzedaży średnio o 40 procent., a realną wartość nieruchomości podnosi …

Czytaj więcej

O rododendronach prawie wszystko

Kwi 22, 2021

Rododendron (różanecznik) to piękny krzew ozdobny. Czasem można też napotkać tę roślinę w formie drzewa. Naturalnym środowiskiem tego krzewu jest Europa, Azja oraz Ameryka Południowa. Najlepiej rozwija się na ciepłych i górzystych obszarach. Jest to jednak roślina bardzo wymagająca, która nie lubi niskich ani zbyt wysokich temperatur. Twój trawnik Twoją wizytówką Do rodziny różaneczników należą dziesiątki odmian rododendronów , których cechą wspólną są ciemnozielone, …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – lokale do wynajęcia maj’21

Maj 14, 2021

W tej części przeglądu nieruchomości z woj. podlaskiego prezentujemy atrakcyjne oferty lokali na wynajem. Prezentowane nieruchomości dostosowane są do różnych potrzeb: działalność usługowo – handlową lub biuro. Atrakcyjność ofert stanowi lokalizacja, cena jak i powierzchnia użytkowa. PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja : Starosielce, Białystok Powierzchnia : 130 m2 Cena wynajmu : 3 500 zł / mc Biuro nieruchomości : Krzewscy Nieruchomości Lokal użytkowy na parterze …

Czytaj więcej

Mieszkania Mickiewicza – przyjazne osiedle dzięki nowoczesnej technologii

Wrz 01, 2019

  W Bielsku Podlaskim powstało wyjątkowe osiedle. Mieszkania Mickiewicza to projekt zrealizowany w technologii drewnianej. W oparciu o nią wybudowano dwa kameralne budynki, które charakteryzują się przyjaznym mikroklimatem wewnątrz, dobrą akustyką oraz niskimi kosztami ogrzewania. Osiedle Mieszkania Mickiewicza wyróżnia się zarówno na lokalnym rynku w Bielsku Podlaskim, gdzie niewiele jest nowych inwestycji mieszkaniowych, jak i w skali ogólnopolskiej. Zapewnia ono duży komfort mieszkańcom, a …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – mieszkania na sprzedaż – marzec ’21

Mar 12, 2021

W kolejnym  przeglądzie nieruchomości z woj. podlaskiego przedstawiamy mieszkania na sprzedaż.  Prezentowane oferty są interesujące ze względu na cenę i lokalizację. Znajdują się tu oferty mieszkań do własnej aranżacji jak i te wyremontowane i wyposażone. Mieszkania 1 – pokojowe PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja: Białystok, Młodych Powierzchnia: 30 m2 Cena: 230 000 zł Biuro nieruchomości: Ab Grand Nieruchomości Mieszkania znajdującego się na 9 piętrze w …

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia – wrzesień ’19 – październik ’19

Wrz 20, 2019

Jeśli jesteś agentem lub właścicielem biura nieruchomości, zajmujesz się „deweloperką” lub prowadzisz biuro sprzedaży? Prowadzisz firmę z branży bliskiej nieruchomościom? Jeśli tak, to nie może zabraknąć Cię na szkoleniach, które przygotowaliśmy – przed Wami: najlepsi szkoleniowcy, kilkadziesiąt godzin ciężkiej pracy, cała masa wiedzy!     Łukasz Kruszewski – Sprzedaj ofertę! 27.09.2019r. godz. 9.00-17.00 restauracja Trzy Po Trzy Dlaczego warto: Bogate źródło informacji na temat:  Możliwości promocji Twoich …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}