Wyniki Twojego wyszukiwania

Mieszkania Mickiewicza – przyjazne osiedle dzięki nowoczesnej technologii

 

W Bielsku Podlaskim powstało wyjątkowe osiedle. Mieszkania Mickiewicza to projekt zrealizowany w technologii drewnianej. W oparciu o nią wybudowano dwa kameralne budynki, które charakteryzują się przyjaznym mikroklimatem wewnątrz, dobrą akustyką oraz niskimi kosztami ogrzewania.


Osiedle Mieszkania Mickiewicza wyróżnia się zarówno na lokalnym rynku w Bielsku Podlaskim, gdzie niewiele jest nowych inwestycji mieszkaniowych, jak i w skali ogólnopolskiej. Zapewnia ono duży komfort mieszkańcom, a jednocześnie jest przyjazne środowisku.

 

Sprawdzone w surowym klimacie

Zastosowana na osiedlu Mieszkania Mickiewicza technologia drewnianych paneli doceniana jest szczególnie przez inwestorów i użytkowników w Skandynawii, np. w Norwegii, gdzie miejscowe wymogi techniczne oraz oczekiwania klientów stoją na bardzo wysokim poziomie. Budynki powstające w oparciu o tę metodę wyróżniają się niskimi współczynnikami przenikania ciepła. Dzięki doskonałej izolacji ścian i dachów umożliwiają oszczędzanie energii cieplnej zimą, a także ochronę przed nagrzewaniem w okresie letnim.

Kolejnym atutem osiedla Mieszkania Mickiewicza i innych inwestycji realizowanych w tej technologii, jest zdrowy mikroklimat we wnętrzach. Dzięki zastosowaniu drewna są one znacznie bardziej przyjazne niż budynki murowane. Na komfort mieszkańców wpływa też dobra akustyka. Ściany skutecznie izolują od hałasów z zewnątrz.

Budynki powstałe z modułów są bardzo trwałe. Ogromny wpływ ma na to wysoka jakość materiałów i proces produkcji podlegający kontroli na każdym etapie. Konstrukcje wykorzystane na osiedlu Mieszkania Mickiewicza zostały przygotowane w fabryce Unihouse w Bielsku Podlaskim, będącej oddziałem spółki giełdowej Unibep SA. Unihouse na co dzień współpracuje z Politechniką Białostocką przy badaniach parametrów produktów, co jest gwarancją zachowania wysokich norm w zakresie akustyki i szczelności.

 

Wygoda i przestronne wnętrza

Mieszkania Mickiewicza to dwa trzypiętrowe budynki, w których znajduje się łącznie 48 mieszkań o powierzchniach od 30 do 68 m2. Osiedle wyróżnia się prostą, modernistyczną architekturą, wyrażającą się w geometrycznych kształtach budynku i minimalistycznym, ale niezwykle estetycznym wykończeniu.

Oprócz innowacyjnej technologii, zastosowano tu też wiele innych rozwiązań zapewniających komfort życia mieszkańcom. Kameralne obiekty wyposażone są w windy, a do dyspozycji mieszkańców jest parking oraz komórki lokatorskie. Wnętrza są dobrze oświetlone dzięki dużym, panoramicznym oknom. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki. Lokale na piętrach posiadają balkony o powierzchni do 7m2.

Atutem inwestycji jest też jej lokalizacja, łącząca ze sobą zaciszną atmosferę z dogodnym dostępem do centrum miasta. Okolice ulicy Mickiewicza w Bielsku Podlaskim to miejsce idealne dla młodych małżeństw, rodzin z dziećmi i seniorów. Mogą tu odpocząć od zgiełku, a jednocześnie korzystać z dobrej komunikacji z pozostałymi częściami miasta i wielu udogodnień znajdujących się w pobliżu osiedla.

 

Osiedle Mieszkania Mickiewicza jest już gotowe do zamieszkania. Część lokali została sprzedana i przekazana Klientom. Pozostałe dostępne są od ręki.

 

 

 

 

 

 


Unidevelopment SA jest deweloperem z ponad 11-letnim doświadczeniem. Posiada ugruntowaną pozycję na rynku budownictwa mieszkaniowego w Warszawie i Poznaniu. Prowadzi również inwestycje w Radomiu i Bielsku Podlaskim. Spółka jest członkiem Polskiego Związku Firm Developerskich. Należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupy UNIBEP SA.


 

 

.

.

Podobne artykuły

Wideo wizytówka – DOMER

Sie 10, 2020

Domer Nieruchomości Kompleksowa i profesjonalna obsługa rynku nieruchomości w jednym miejscu. Wysoka jakość obsługi przy zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa, komfortu i satysfakcji transakcji. Szeroki wachlarz usług: pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, regulacja stanu prawnego nieruchomości, komercjalizacji budynków oraz uzyskanie różnego rodzaju decyzji. Zapraszamy do zapoznania się z biurem nieruchomości Domer Spodobała Ci się realizacja wideo?  Stwórz wideo wizytówkę swojej firmy i wyróżnij się na rynku! Skontaktuj …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – działki na sprzedaż – luty ’21

Lut 26, 2021

Zapraszamy na  przegląd nieruchomości z woj. podlaskiego, a w nim  działki na sprzedaż, na które warto zwrócić uwagę. Jeśli poszukujesz gruntu pod inwestycję, działki pod budowę domu lub do wypoczynku na łonie natury – sprawdź nasze wyselekcjonowane propozycje.  PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja : Dobrzyniewo Duże / Kozinice Powierzchnia : 872 m2 Cena : 75 000 zł Biuro nieruchomości : Alter Nieruchomości Wśród malowniczych terenów …

Czytaj więcej

MAM PRAWO – Prawa Konsumenta

Gru 31, 2020

Mam Prawo – odcinek 4 W tym odcinku Prawa konsumenta Jakie prawa przysługują konsumentom? jaki jest czas na odstąpienie od umowy zawartej na odległość? jakie mamy uprawnienia z tytułu niewykonania umowy sprzedaży? jaki jest czas na zgłoszenie wady? Nasi eksperci Kancelaria Adwokacka – Adwokat Emilia Krejza – Srocka Dowiedz się więcej W poprzednich odcinkach: KREDYTY WE FRANKACH UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA ZADŁUŻENIE Chcesz wziąć udział w …

Czytaj więcej

Wideo wizytówka – MW Houses

Paź 29, 2020

MW Houses Skuteczna sprzedaż Twojej nieruchomości. Efektywne działania promocyjne, realizacje wideo z drona, kompleksowa obsługa. Zapraszamy do zapoznania się z MW Houses Spodobała Ci się realizacja wideo?  Stwórz wideo wizytówkę swojej firmy i wyróżnij się na rynku! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły. biuro@askdom.pl 698 026 353

Czytaj więcej

Nadchodzące wydarzenia – LUTY ’20

Sty 24, 2020

W lutym przygotowaliśmy dla Państwa 2 wydarzenia. Jubileuszowe X Śniadanie z askdom.pl, na którym nie może Państwa zabraknąć i szkolenie „Wyłącznie lepiej! #2 – marka agenta i pozyskanie klienta” z najlepszymi prowadzącymi Barbarą Chalińską i Krzysztofem Kowalkowskim. Mamy dużo planów i pomysłów na nadchodzące miesiące, ale będziemy o nich informować  na bieżąco. Tymczasem zapraszamy Państwa na najbliższe wydarzenia, z których wyniosą Państwo dużo nowej, …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – działki na sprzedaż – luty ’20

Lut 18, 2020

Kupno własnej działki to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Ważne są tu lokalizacja, wymiary, media i przyłącza oraz droga dojazdowa. Zakup taki przybliża nas do spełnienia marzenia o własnym domu, ale też jest  sposobem inwestowania kapitału jaki posiadamy. Zazwyczaj kupując działkę kierujemy się ceną gruntu,trzeba jednak pamiętać o rozsądnym gospodarowaniu pieniędzmi na kupno działki. Taka inwestycja daje nam dużo możliwości: możemy postawić na …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}