Wyniki Twojego wyszukiwania

Mariusz Misarko: Bonus będzie najbardziej rozpoznawalnym biurem nieruchomości w Białymstoku.

Rebranding, to potocznie lifting i redesign, ale nie tylko. To działania pozwalające markom utrzymać pozycję, być na bieżąco oraz zachować świeżość na dynamicznie zmieniającym się rynku. Na takie działania zdecydowało się biuro MiM Nieruchomości, które weszło w skład dużej, ogólnopolskiej marki Bonus Nieruchomości. O zmianach opowiada Mariusz Misarko, właściciel kiedyś Mim Nieruchomości, a dziś Bonus Nieruchomości Białystok.

Pana firma, czyli MiM Nieruchomości, w ostatnim czasie przeszła rebranding. Na czym polegał ten zabieg?

Do tej pory prowadziłem małe, jednoosobowe biuro nieruchomości. Cały czas jednak chciałem się szkolić, rozwijać. I na jednym z takich szkoleń poznałem ludzi, którzy tworzą markę Bonus Nieruchomości. Znałem też ich wcześniej, z racji tego, że prowadząc działalność w branży, w której trzeba być na bieżąco ze wszystkim co się w niej dzieje. Bonus to silna marka. Doszło między nami do rozmów i na ich podstawie wszedłem w tę współpracę i otworzyłem w Białymstoku pierwsze biuro Bonus Nieruchomości.

Jakie zmiany to ze sobą pociągnęło?
Współpraca z ogólnopolskim biurem daje mi szersze możliwości rozwoju. Ja stanąłem trochę pod ścianą, albo funkcjonuję tak jak do tej pory, czyli działam sam, albo rozwijam się dużo mocniej, buduję zespół. Pojawiła się jeszcze trzecia opcja, czyli połączenia się, a raczej wejścia w zasoby większego gracza na rynku. Marka Bonus Nieruchomości znana mi była od lat. Cenna jest ich rozpoznawalność, jakość, ale też, dla mnie, ich zasoby ludzkie. To dzięki nim, mam dziś ludzi do szkoleń, marketingu, spraw technicznych. A ja mam czas skupić się na działaniach lokalnych i doprowadzić do tego, aby moje biuro nieruchomości, do końca 2022 roku było w Białymstoku i regionie najbardziej rozpoznawalnym biurem nieruchomości.

Jak Pan chce to osiągnąć?
To jest strategia, którą wdrażamy wspólnie z marką Bonus Nieruchomości. Nie mogę i nie chcę zdradzać szczegółów, ponieważ są to wypracowane przez lata działania, nad którymi pracowali najlepsi specjaliści w kraju. Obecnie skupiamy się na zarządzaniu ludźmi. Powiem tylko tyle, że budowa zespołu, przy wsparciu centrali marki Bonus, to ogromna przyjemność.

Rozumiem i w takim razie czekamy na efekty. Wracając do obecnej działalności biura, jeszcze niedawno Pana białostockie biuro nosiło nazwę MiM Nieruchomości. Jak będzie teraz?
Przede wszystkim zmienia się brand. Będziemy nazywali się Bonus Nieruchomości Białystok. Planujemy też zmianę siedziby na bardziej prestiżową, ale na razie są to tylko plany. Więcej będziemy wiedzieli na wiosnę 2021 roku i wtedy Państwa poinformujemy.

MiM Nieruchomości, czyli Pan, jako właściciel i pracownik, miał już swoich klientów. Czy rebranding nie zadziała w jakimś stopniu na szkodę? Ponieważ Pan był znany na lokalnym rynku, jako Mariusz Misarko MiM Nieruchomości. Czy to nie zmyli klienta?
Blisko 80% klientów, którzy są lub byli z MiM Nieruchomości – pracowało bezpośrednio ze mną. Oni wszyscy wiedzą o zmianach, a nawet wiedzą, że dzięki tej zmianie, sami będą mieli lepiej przy dalszej współpracy. To ja byłem marką MiM Nieruchomości, więc ludzie tę firmę kojarzą bezpośrednio ze mną. Jestem z nimi w stałym kontakcie. Dla nich, nic się nie zmieni. Oni nadal będą korzystali z usług Mariusza Misarko, tylko już nie jako MiM, a Bonus Nieruchomości.

Czy tu w Białymstoku, Bonus Nieruchomości to będzie Pan, czy raczej większa kadra?
Panie redaktorze, porozmawiamy o tym za dosłownie kilka miesięcy. Dziś, nie chcę zapeszać, ale będzie głośno o Bonusie w Białymstoku.

Podobne artykuły

Przegląd nieruchomości – domy na sprzedaż – marzec’20

Mar 27, 2020

W kolejnym przeglądzie nieruchomości z woj. Podlaskiego prezentujemy Państwu domu na sprzedaż. Znajdują się tu oferty z rynku pierwotnego i wtórnego.  Są tu domy gotowe do wprowadzenia, wymagające remontu i w stanie deweloperskim. Atrakcyjna lokalizacja i cena na pewno zainteresują każdego kto lubi przestrzeń w cichej i spokojnej okolicy, jednocześnie mając dobry dojazd do centrum miasta. PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja : os. Jaroszówka / …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – mieszkania na wynajem – styczeń ’20

Sty 17, 2020

Zapraszamy na przegląd nieruchomości z woj. Podlaskiego. W tej części prezentujemy nieruchomości pod wynajem. MIESZKANIA 1-POKOJOWE CENTRUM / ŚW. MIKOŁAJA Mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy ulicy Świętego Mikołaja, usytuowany jest na wysokim parterze. Bliskość miasta oraz komfortowe wnętrza – tu masz wszystko w jednym! Wnętrza wykończone w wysokim standardzie i zaprojektowane przez architekta z dbałością o każdy szczegół. Powierzchnia: 25m2 Cena: 1650zł / mc Link do ogłoszenia: https://askdom.pl/nieruchomosc/idealne-miejsce-do-wynajmu/ Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/lwy-nieruchomosci/ WYSOKI STOCZEK / SCALENIOWA kawalerkę, …

Czytaj więcej

PM Building – Odbiór mieszkania / domu. Na co zwrócić uwagę – odc. 1

Gru 14, 2020

Jak Kupić dom/ mieszkanie z rynku wtórnego bez ukrytych wad? <b Jak dobrze sprawdzić nieruchomość przed zakupem? Jak nie dać się naciągnąć na koszty? PM Building _

Czytaj więcej

Targi z dofinansowaniem do 80% dla firm Wschodniego Klastra Budowlanego!

Wrz 17, 2018

Wyjazdy na targi międzynarodowe i misje ze Wschodnim Klastrem Budowlanym. Kolejny projekt z dofinansowaniem do 80% kosztów. Po raz kolejny Wschodni Klaster Budowlany planuje udział w targach międzynarodowych i misjach gospodarczych. Projekt targowy Klastra obejmuje dofinansowanie do 80% udziału w targach budowlanych i misjach gospodarczych na całym świecie. Prosimy wszystkie firmy, które planują swój udział w wydarzeniach targowych o kontakt z Biurem Wschodniego Klastra …

Czytaj więcej

Wideo wizytówka – Studio La Casa

Wrz 03, 2020

Studio La Casa Miejsce profesjonalnego doradztwa w zakresie wyposażenia wnętrz. Podłóg drewnianych, winylowanych, laminowanych. Miejsce do dokonania spokojnego wyboru najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się ze Studio La Casa Spodobała Ci się realizacja wideo?  Stwórz wideo wizytówkę swojej firmy i wyróżnij się na rynku! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły. biuro@askdom.pl 698 026 353

Czytaj więcej

Zawieszenie spłaty rat kredytów – stan na dzień 23.03.2020r

Mar 23, 2020

Poniżej przedstawiamy Państwu aktualną listę banków, które umożliwiają zawieszenie rat. Dotyczy kredytów gotówkowych. BNP PARIBAS Max 3 miesiące wakacji kredytowych w spłacie raty kapitałowo-odsetkowej. Wniosek składamy online, na stronie banku-bezpłatnie, co wydłuży okres kredytu. CITI HANDLOWY Max 3 miesiące wakacji kredytowych w spłacie raty kapitałowo-odsetkowej. Wniosek składamy online, na stronie banku-bezpłatnie, co wydłuży okres kredytu. ING BANK ŚLĄSKI Max 6 miesięcy wakacji kredytowych w …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}