askdom.pl
Twój regionalny portal nieruchomości - woj. Podlaskie

Letnie zapachy świec poczuj zapach lata w swoim domu

Letnie zapachy świec poczuj zapach lata w swoim domu


Zapachów, które kojarzą się z latem oraz wakacyjnych wspomnień, które te aromaty przywołują jest tyle, ile sposobów spędzania tej pory roku. Gdyby zamknąć lato w szkatułce, każdy schowałby tam co innego. A może lato w dzieciństwie oznaczało dla Ciebie wakacje na wsi? Jak za dawnych czasów, na trzy-cztery otwieramy pudełeczko z tymi wakacyjnymi wspomnieniami. W ich odtworzeniu pomogą Ci zapachy świec marki Bispol. Bo choć czasy dziecięcej, wakacyjnej beztroski minęły, możesz do nich wrócić, zapalając w domu świece zapachowe o aromatach znanych Ci z dawnych lat.

Zapach lata na wsi – poczuj lato w swoim domu

Śpisz i śnisz, lecz przez Twój sen coraz mocniej przebijają się dźwięki dobiegające zza okna. Słyszysz donośne pianie koguta – to z babcinego podwórka, a także cichsze od niego kukanie kukułki – to spod lasu, który znajduje się kawałek dalej. Przenikające nieśmiało przez szybę promienie słońca delikatnie zachęcają Cię do otwarcia oczu. Dzień dopiero się zaczyna, a przed Tobą jeszcze wiele takich dni, bo to raptem początek wakacji na wsi.Po wstaniu z łóżka zbiegasz po drewnianych schodach do kuchni, witasz się z babcią i dziadkiem, zjadasz szybkie śniadanie, bierzesz do ręki kobiałkę i wybiegasz przed dom. Zroszona jeszcze trawa muska Cię po kostkach. Zabierasz się za zrywanie truskawek. Jedne trafiają do kobiałki, inne do ust. Są słodkie i soczyste, a Twoje dłonie już po chwili mają ich zapach. Wracasz do kuchni, zostawiasz kobiałkę na stole i idziesz do sieni po rower…Czy można odtworzyć zapach lata rankiem? Spróbujmy! Nasza propozycja to świeca zapachowa Letni Poranek w szkle z wzorem, na której zapach składają się m.in. nuty kokosa, frezji, kaszmiru, wełny, wanilii i bobu tonka. Możesz też sięgnąć po świecę zapachową trójkolorową Słoneczniki o aromacie jabłka, białych kwiatów, zielonych liści i liścia klonu. Chcesz, by pachniało u Ciebie truskawkami? Wybierz truskawkowe zapachy świec, np. świecę zapachową w szkle Truskawka i poczuj lato w swoim domu!

Lato w domu – zapachy świec

Na rowerowe przejażdżki zawsze jest pora. Tym razem chcesz wybrać się do sklepu, jedynego w całej wsi. Wskakujesz więc na rower i z listą zakupów sporządzoną przez babcię wyruszasz przed siebie. Obowiązkowym punktem takiej wyprawy jest oczywiście jedzenie lodów. Przed obiadem? To nie szkodzi! Wracasz ze sklepu i pomagasz babci w lepieniu pierogów. Lato rządzi się swoimi prawami, więc pierogi są na słodko z zerwanymi przez dziadka jagodami. Kiedy będą gotowe, posypiesz je jeszcze cukrem pudrem. Po obiedzie wybierasz się nad pobliską rzekę. Zdejmujesz buty, stąpasz po nagrzanych słońcem gładkich kamieniach, by w końcu zanurzyć stopy w wodzie. W drodze powrotnej znad rzeki łapie cię nagła letnia ulewa. I co wtedy robisz? Oczywiście biegniesz, śmiejąc się w głos i wyciągając do góry ręce. Nie zważasz na to, że przemokniesz do suchej nitki. Letnia ulewa jest intensywna, ale krótka. Powietrze po niej jest rześkie, a letni zapach po deszczu tak przyjemny…Zapach wakacyjnych lodów pomogą przywołać Ci podgrzewacze zapachowe Lody Limonkowe, a pierogów z jagodami - duża świeca Blueberry dessert w szkle z wieczkiem pachnący m.in. czarną porzeczką i jeżynami. A co z zapachem powietrza po burzy? Wyczuwalną ozonową nutę ma w sobie np. świeca zapachowa Relaxation w prostym szkle z wzorem. Połączona jest ona z zapachami owocowymi, kwiatowymi oraz aromatem mchu. A to też przecież aromat wakacji, prawda? To tylko kilka zapachów lata, które można przywołać zapalając świece Bispol. Które z tych wspomnień są również i Twoje?