Wyniki Twojego wyszukiwania

Jak tworzymy nowe trendy. Netto.

Płytki NETTO to najszersza gama kolorystyczna będąca odpowiedzią na najbardziej wyszukane wymagania nie tylko klientów indywidualnych, ale także architektów dając przy tym nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Oryginalny produkt i wysoka jakość! Płytki do wnętrz od Netto!​

Netto, to lokalny producent płytek ceramicznych. 

Firma otworzyła swój Showroom, w którym, na powierzchni ponad 800m2 prezentuje własne kolekcje, światowy design, nowoczesne trendy. Jest to pierwsze tego typu miejsce w północno-wschodniej Polsce. 

Płytki dostępne w Netto są niepowtarzalne. Ich produkcja odbywa się w Indiach.

Na naszym lokalnym rynku firma Netto zagościła kilka lat temu. Nie znaczy to jednak, że producent jest nowicjuszem. 

Firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Od 2013 roku rozpoczęliśmy własną produkcję pod marką NETTO, stając się pierwszą europejską fabryką w Indiach. 

Głównym celem naszej firmy jest dostarczanie klientom atrakcyjnych wzorów płytek w doskonałych cenach i w świetnej jakości – mówi Rafał Jabłoński, kierownik salonu sprzedaży w Białymstoku.

Niepowtarzalny produkt

Dzięki determinacji właścicieli i chęci rozwoju, a także dążeniu do niepowtarzalności produktu, firma Netto to dziś jedyne miejsce na podlaskim rynku, w którym prezentowany produkt jest oryginalny. 

W naszym portfolio znajduje się ponad 300 wzorów płytek podłogowych i ściennych w 10 rozmiarach i 6 różnych wykończeniach powierzchni, począwszy od tradycyjnych, takich jak polerowane, matowe i lappato, kończąc na nowatorskich jak stardust, carving czy high glossy, które zostały docenione i nagrodzone na wielu konkursach i targach międzynarodowych – tłumaczy Rafał Jabłoński.

Świadectwem na wysoką jakość produktu oraz jakość proponowanych usług są liczby. Firma Netto, pod własną marką produkuje 2 mln m2 płytek rocznie.

Miesięcznie sprzedawanych jest około 185 000 m2 płytek, a pracuje na to 35 fachowców. Potwierdzeniem jest również fakt stałej współpracy z wieloma architektami oraz projektantami wnętrz, którzy zapraszają swoich inwestorów na specjalne pokazy do showroomu Netto. 

Showroom jest także miejscem spotkań branżowych, gdzie pośród specjalistów z różnych dziedzin branży budowlanej, omawiane są nowości rynkowe, analizowane potrzeby ryku, wymiana doświadczeń oraz kontaktów. To również ważne miejsce spotkań, dyskusji, inspiracji oraz prezentacji najnowszych trendów z branży płytek ceramicznych.

Zdobywamy liczne nagrody

Gresy, glazura, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki wielkoformatowe to tylko część nagradzanej oferty.

Inne w kolejce to m.in. płytki imitujące struktury betonu, cementu, drewna oraz kamieni.

Część z nich zdobyła wiele nagród na międzynarodowych targach, a także zostały docenione w konkursie Perły Ceramiki.

Przyjdź i się przekonaj!

Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują płytek do przestrzeni prywatnych lub użyteczności publicznych, planują remont mieszkania, chcą zmienić aranżację kuchni, łazienki czy salonu. 

Gwarantujemy, że naszego produktu nie znajdą Państwo w żadnym z innych salonów wnętrzarskich na terenie Białegostoku.

Zapraszamy wszystkich klientów indywidualnych, architektów i projektantów oraz inwestorów. 

Nasz salon i showroom mieszczą się przy ulicy Narodowych Sił Zbrojnych 23 w Białymstoku. 

Możecie też Państwo umówić się na spotkanie telefoniczne, abyśmy mogli zarezerwować dla Was konkretną godzinę na spotkanie z naszymi specjalistami.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem telefonu +48 85 710 18 37

 lub mailowo: biuro@netto.net.pl.

 Jesteśmy do Państwa dyspozycji – mówi Rafał Jabłoński, kierownik salonu sprzedaży w Białymstoku.

Firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Od 2013 roku rozpoczęliśmy własną produkcję pod marką NETTO, stając się pierwszą europejską fabryką w Indiach. 

Autor: PS

Podobne artykuły

AGD w zabudowie i bez – różne rozwiązania

Mar 30, 2018

Kuchnia jest sercem naszego domu – jest to bowiem nie tylko pomieszczenie, w którym możemy przygotowywać smaczne posiłki ale również – spędzać owocny i kreatywnie wykorzystany czas z pozostałymi domownikami, a w szczególności z naszymi pociechami. Ważne jest więc, aby pomieszczenie te było jak najlepiej zorganizowane. Najważniejsze, aby wykorzystać przestrzeń na tyle owocnie, aby w jej obrębie znajdowały się nie tylko odpowiednie meble i …

Czytaj więcej

Bestseller z rynków zachodnich, dostępny już u nas!

Sie 28, 2020

To okno chroni przed wysoką temperaturą! BFO wdraża nowość. Białostocka Fabryka Okien wprowadza do Polski produkt, który do tej pory podbijał zagraniczne rynki. Powód? Wytrzymałość i odporność na wysokie temperatury, z którymi w Polsce zmagamy się od kilku lat. O systemie acrycoloru opowiada prezes BFO – Adam Władyko. Wdrażacie Państwo na polski rynek okien, nowe rozwiązanie. Co to takiego? Są to okna o profilu …

Czytaj więcej

Wygodna kuchnia. Grunt to trójkąt roboczy

Lip 05, 2019
W wyobrażeniu inwestora idealna kuchnia powinna, co oczywiste, podobać się, ale i zapewniać komfort pracy. Czy można połączyć jedno z drugim? W tym miejscu warto posłuchać ekspertów. Przypominają oni, by pamiętać o tzw. trójkącie roboczym, dzięki któremu kuchnia będzie wygodna, a przygotowywanie posiłków szybsze i łatwiejsze. Czytelnicy ASKDOM.PL otrzymują zniżki w sklepach 13VIP - 4Home&Kitchen: Na produkty wymienione w artykule - 2% - użyj ...
Czytaj więcej

Organizacja łazienki dla dziecka

Sie 29, 2018

Odpowiednio przystosowana łazienka dla dziecka w domu to bardzo ważny element. Niżej wiszące półki czy zabezpieczone krawędzie znacznie ułatwiają korzystanie najmłodszym z tych pomieszczeń oraz podnoszą bezpieczeństwo. W taki sposób możemy modyfikować już istniejące łazienki lub tworzyć nowe z myślą o maluchach. Z pozoru błahe elementy, na które nie zwracamy uwagi, mogą okazać się bardzo pomocne dla dzieci i sprawić, że będą chętnie samodzielnie …

Czytaj więcej

„Jak stworzyć idealną kuchnię” – inż. arch. Marta Ziemnicka cz.V – WYBORY I ICH KOSZTY

Lis 20, 2020

Cykl 1: kuchnia CZĘŚĆ V – WYBORY I ICH KOSZTY Zasada V – dostosuj zastosowane rozwiązania do możliwości budżetowych Z każdym rokiem przybywa coraz więcej systemów kuchennych wypełniających szafki. Ma to na celu ułatwienie korzystania z mebli, by gotowanie stało się jeszcze przyjemniejsze. Do tego dochodzą różne materiały wykończeniowe, a wiadomo, że kuchnia z naturalnego drewna będzie kosztować dużo więcej niż taka wykonana z …

Czytaj więcej

Jak wybrać odpowiedni zlewozmywak

Mar 09, 2018

W każdym mieszkaniu musi znaleźć się zlewozmywak. Jest to niezbędny element wyposażenia, który spełnia ważne praktyczne funkcje. Jednocześnie zlew może stać się efektowną ozdobą kuchni. Obecnie na topie jest lekka stal nierdzewna oraz eleganckie zlewy z granitu lub marmuru. Zlewozmywak – jedna lub dwie komory W  sklepach znajdziemy zlewozmywaki jednokomorowe, dwukomorowe, a także dwuipółkomorowe. Zlew jednokomorowy będzie wystarczającym rozwiązaniem dla jednej osoby lub dla …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}