Wyniki Twojego wyszukiwania

Izabela Kiełsa: nieruchomości „do mieszkania” zmieniam w te „do sprzedaży”

Jak sprawić, żeby nasze mieszkanie stało się bardziej atrakcyjne dla kupujących? Do tego nie wystarczą kwiaty w wazonie. Żeby właściwie przygotować nieruchomość, potrzebna jest fachowa ręka. Dlaczego? Bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

 

Home staging, bo o nim mowa, to odpowiednie wystylizowanie nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu. Badania wykazują, że skraca czas sprzedaży średnio o 40 procent., a realną wartość nieruchomości podnosi średnio o 10 procent.

– Jednym z podstawowych założeń home stagingu jest działanie na zasadzie „mała zmiana, duży efekt” – mówi Izabela Kiełsa, założycielka biura Kiełsa Nieruchomości w Białymstoku, które w home stagingu się specjalizuje. – Często niewielkie zmiany we wnętrzu dają zaskakujące efekty. Czasami wystarczy pozbyć się części niepotrzebnych mebli, innym razem odświeżyć ściany lub zmienić dekoracje.

 

Ale trzeba wiedzieć, co dokładnie i jak zrobić. Trzeba znać się nie tylko na architekturze wnętrz i ich stylizacji, ale również mieć obszerną i aktualną wiedzę na temat rynku nieruchomości. Dlatego najlepiej zwrócić się do specjalistów.

– Przekazując nieruchomość pod moją opiekę, nie trzeba się już zastanawiać, co i jak zrobić – opowiada pani Izabela. – W moim biurze robimy to, co rzeczywiście podnosi cenę nieruchomości.

Jak dodaje, home staging to usługa stosunkowo nowa na białostockim rynku, ale zdobywająca coraz większą popularność, ponieważ faktycznie przynosi efekty: eksponuje zalety nieruchomości i oszczędza czas, dając wyższe zyski.
Ale to nie jedyne, czym zajmuje się biuro Kiełsa Nieruchomości.

– Wykonuję sesję zdjęciową i prowadzę cały proces sprzedaży, jak również czynności związane z przekazaniem nieruchomości nowym właścicielom, przepisaniu mediów itd. – wylicza Izabela Kiełsa. – Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze sprzedaży mieszkań, domów oraz działek budowlanych w Białymstoku i okolicach.

Jak dodaje, przed sprzedażą każdej nieruchomości, poddaje ją dokładnej analizie oraz ustala strategię sprzedaży.

– Moim celem zawsze jest uzyskanie jak najwyższej ceny w możliwie najkrótszym czasie – deklaruje.

I wciąż się rozwija. Właśnie rozbudowuje zespół i zmieniła siedzibę – od niedawna jej biuro mieści się przy ul. Św. Rocha 5, w Zielonej Kamienicy.
Jako pierwsi dostaliśmy również oficjalną informację o zmianach struktur firmy, a mianowicie rozszerzeniu ich poprzez założenie spółki z Anetą Trusiewicz – licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem. Nazwa firmy pozostaje bez zmian.

– W mojej pracy stawiam na zaufanie i indywidualne podejście – mówi Izabela Kiełsa. – Wyręczam klientów dając oddając im czas na to, by oni też mogli zajmować się tym, w czym są profesjonalistami. I, patrząc na rozwój mojej firmy, widzę, że jest to podejście, które się sprawdza.

Opr. EW, fot. Kiełsa Nieruchomości

Podobne artykuły

Spiesz się!!! Tylko do końca października promocyjne bilety

Paź 28, 2019

Kiedy:  12.12.2019r  godz. 9.00 – 17.00 Gdzie:  Hotel Traugutta 3 Białystok Kup bilet:  https://evenea.pl/event/830577-17/   Krzysztof Rzepkowski przez wiele lat pracował jako pośrednik w branży nieruchomości, a dziś jest konsultantem w jednej z największych organizacji szkoleniowych na świecie Sandler Training. Jako pośrednik, a potem jako menedżer i trener sprzedaży brał udział w tysiącach spotkań z klientami. Ponosił porażki i zdobywał doświadczenie. Wdrażał nowe techniki i doskonalił …

Czytaj więcej

Praca – Doradca ds. nieruchomości

Wrz 20, 2019

  Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się sieci biur nieruchomości w Polsce. Od 18 lat świadczymy najwyższej jakości usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.   Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca ds. nieruchomości   Miejsce pracy: Białystok Oferujemy: ciekawą pracę pełną wyzwań wysokie wynagrodzenie prowizyjne narzędzia pracy (aparat, telefon komórkowy, itp.) nowoczesne zaplecze informatyczne dostęp do bazy ofert szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne możliwość awansu samochód służbowy dla …

Czytaj więcej

Na co zwracać uwagę przy zakupie działki budowlanej?

29 maja, 2019
Koszt działki budowlanej poza miastem stanowi zwykle około 15-20 proc. inwestycji związanej z budową domu. Mówi się, że posiadanie jej to już połowa drogi do osiągnięcia celu. Dlatego niezależnie od tego, czy budowa przebiegnie szybko, czy też będzie rozłożona na lata, warto zakup działki potraktować jako jeden z najważniejszych aspektów całego przedsięwzięcia. Dziś ekspert Jacek Olizarowicz radzi, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Podczas ...
Czytaj więcej

Doradca ds. nieruchomości / obsługa przekazanych ofert

Paź 01, 2019

    Doradca ds. nieruchomości / obsługa przekazanych ofert   W związku z szybkim rozwojem naszej firmy poszukujemy energicznych osób, z którymi będziemy mogli wspólnie realizować poważne cele. Wiemy jak rozmawiać z Klientami i skutecznie pomagać sprzedawać i kupować nieruchomości. Dla nas liczą się wyłącznie dobre relacje z Klientem. Pracujemy na zasadzie wyłączności z jedną stroną. Szanujemy swój, Twój i Klienta czas.   Jeśli jesteś …

Czytaj więcej

In-Home: Stawiamy na jakość, nie ilość

Lip 15, 2019
In-Home to nowy gracz na białostockim rynku nieruchomości, a już zyskał pierwszych klientów i mierzy wysoko. Biuro założyła Katarzyna Grecka. Ma wiedzę, doświadczenie i skonkretyzowane plany. O tym, dlaczego zdecydowała się na wejście w ten biznes opowiada wraz z Wojciechem Buszko w rozmowie z Piotrem Walczakiem. ASK Dom: Dlaczego zakładając własny biznes wybór padł na branżę nieruchomości? Katarzyna Grecka: Branżą nieruchomości interesuję się już ...
Czytaj więcej

Empiria Nieruchomości: konsekwentna droga i praca na wyłączność

Gru 05, 2019

Uczciwość, rzetelność, konkrety. Tak swoje podejście do pracy charakteryzuje Karina Bielska z firmy Empiria Nieruchomości. Pracuje tylko na wyłączność i stara się poznać swoich klientów jak najlepiej. Czy takie podejście się sprawdza? Biuro Empiria Nieruchomości istnieje od 2010 roku, powstała w oparciu o zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa finansowego oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Współpracuje z doświadczonymi pośrednikami finansowymi, którzy służą …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}