Wyniki Twojego wyszukiwania

Izabela Kiełsa: nieruchomości „do mieszkania” zmieniam w te „do sprzedaży”

Jak sprawić, żeby nasze mieszkanie stało się bardziej atrakcyjne dla kupujących? Do tego nie wystarczą kwiaty w wazonie. Żeby właściwie przygotować nieruchomość, potrzebna jest fachowa ręka. Dlaczego? Bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

 

Home staging, bo o nim mowa, to odpowiednie wystylizowanie nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu. Badania wykazują, że skraca czas sprzedaży średnio o 40 procent., a realną wartość nieruchomości podnosi średnio o 10 procent.

– Jednym z podstawowych założeń home stagingu jest działanie na zasadzie „mała zmiana, duży efekt” – mówi Izabela Kiełsa, założycielka biura Kiełsa Nieruchomości w Białymstoku, które w home stagingu się specjalizuje. – Często niewielkie zmiany we wnętrzu dają zaskakujące efekty. Czasami wystarczy pozbyć się części niepotrzebnych mebli, innym razem odświeżyć ściany lub zmienić dekoracje.

 

Ale trzeba wiedzieć, co dokładnie i jak zrobić. Trzeba znać się nie tylko na architekturze wnętrz i ich stylizacji, ale również mieć obszerną i aktualną wiedzę na temat rynku nieruchomości. Dlatego najlepiej zwrócić się do specjalistów.

– Przekazując nieruchomość pod moją opiekę, nie trzeba się już zastanawiać, co i jak zrobić – opowiada pani Izabela. – W moim biurze robimy to, co rzeczywiście podnosi cenę nieruchomości.

Jak dodaje, home staging to usługa stosunkowo nowa na białostockim rynku, ale zdobywająca coraz większą popularność, ponieważ faktycznie przynosi efekty: eksponuje zalety nieruchomości i oszczędza czas, dając wyższe zyski.
Ale to nie jedyne, czym zajmuje się biuro Kiełsa Nieruchomości.

– Wykonuję sesję zdjęciową i prowadzę cały proces sprzedaży, jak również czynności związane z przekazaniem nieruchomości nowym właścicielom, przepisaniu mediów itd. – wylicza Izabela Kiełsa. – Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze sprzedaży mieszkań, domów oraz działek budowlanych w Białymstoku i okolicach.

Jak dodaje, przed sprzedażą każdej nieruchomości, poddaje ją dokładnej analizie oraz ustala strategię sprzedaży.

– Moim celem zawsze jest uzyskanie jak najwyższej ceny w możliwie najkrótszym czasie – deklaruje.

I wciąż się rozwija. Właśnie rozbudowuje zespół i zmieniła siedzibę – od niedawna jej biuro mieści się przy ul. Św. Rocha 5, w Zielonej Kamienicy.
Jako pierwsi dostaliśmy również oficjalną informację o zmianach struktur firmy, a mianowicie rozszerzeniu ich poprzez założenie spółki z Anetą Trusiewicz – licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem. Nazwa firmy pozostaje bez zmian.

– W mojej pracy stawiam na zaufanie i indywidualne podejście – mówi Izabela Kiełsa. – Wyręczam klientów dając oddając im czas na to, by oni też mogli zajmować się tym, w czym są profesjonalistami. I, patrząc na rozwój mojej firmy, widzę, że jest to podejście, które się sprawdza.

Opr. EW, fot. Kiełsa Nieruchomości

Podobne artykuły

Wiosna w Twoim domu. Zorganizuj przestrzeń z szafami Elfa

Mar 15, 2019
Wiosna to wyjątkowa pora roku. Kiedy przyroda budzi się do życia z zimowego snu, tak i my odżywamy. Dni stają się coraz dłuższe, a dodatkowo promienie słońca i coraz wyższe temperatury wprawiają nas w pogodny nastrój i napawają optymizmem. To właśnie teraz czujemy przypływ energii, a przez to nabieramy chęci na zmiany i wiosenne porządki w naszych domach. Warto sprawdzić propozycje szwedzkiej marki Elfa, ...
Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – październik ’19 – cz.III

Paź 23, 2019

W części III przeglądu nieruchomości zapraszamy Państwa na prezentację mieszkań 4 i 5 pokojowych.   Mieszkania 4 – pokojowe   WASILKÓW Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Wasilkowie w nowoczesnym budynku z 2009r. Nieruchomość ogrodzona z niskimi kosztami eksploatacji.       Cena: 409 000 Powierzchnia: 90m2 Piętro: 3/4 Link do oferty:  https://askdom.pl/nieruchomosc/swietna-oferta-dobra-cena/ Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/korona-nieruchomosci/   BIAŁOSTOCZEK Luksusowo wyposażony, wyjątkowy apartament blisko Centrum Białegostoku z pięknym widokiem na panoramę miasta. Prestiżowy …

Czytaj więcej

Drugi przegląd nieruchomości inwestycyjnych – woj. Podlaskie

Wrz 05, 2018

Dzień dobry! Zapraszam na kolejny przegląd interesujących nieruchomości z woj. Podlaskiego. Tym razem prezentować będę mieszkania, które mogą stać się bardzo dobrą inwestycją. Każda z prezentowanych nieruchomości ze względu na swoje parametry, lokalizację, etc. przeznaczona może zostać pod wynajem. Inwestorzy mają jeszcze czas na to, aby kupić mieszkanie i ze względu na gorący okres wynajmów bez problemu je wynająć. Zapraszam na przegląd!   Nieruchomości …

Czytaj więcej

PROJEKT: DZIECKO czyli jak na przestrzeni 18-tu lat zapewnić dziecku optymalną przestrzeń i nie zbankrutować.

Kwi 13, 2019

      Gratulacje! Dziecko w drodze! Nadszedł czas na urządzanie pokoiku! Hurra! Hurra? Ale czego nasze dziecko potrzebuje? Z czym możemy poczekać, a jakie wyposażenie jest niezbędne? Jakie kolory wybrać? Gdzie przechowywać sterty zabawek? Jak zapewnić nastolatkowi miejsce na indywidualny rozwój? Jak pogodzić rodzeństwo na wspólnej przestrzeni? Bezlik pytań wprowadza niechęć do urządzania pokoju. Jednak, jak w życiu, zdrowy rozsądek powinien być naszym …

Czytaj więcej

Eksperci z zakresu Przemysłu 4.0 poszukiwani! Nabór Polskiego Klastra Budowlanego

Wrz 09, 2019

Nabór związany jest z wdrażaniem projektu budowania Cyfrowych Hubów Innowacji – sieci ośrodków wspierających przedsiębiorstwa w pełnym wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii cyfrowych. Eksperci z zakresu Przemysłu 4.0 będą świadczyć odpłatnie usługi szkoleniowe i doradcze na rzecz podmiotów klastra i innych firm zewnętrznych. Wymagania Klaster poszukuje ekspertów z doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań w firmach, które wykorzystuje narzędzia, mechanizmy i technologie, takie jak: BIM (Building Information Modelling), …

Czytaj więcej

Jak wybrać kino domowe – podpowiada HIFISTORE

Cze 02, 2018

Kino domowe zyskuje na popularności, powstaje technologia, która umożliwia nam przeniesienie wrażeń z kina do domowego zacisza. Na rynku dostępnych jest wiele rodzai kina domowego od małych i niedrogich zestawów po pełne wyposażenie w odpowiednio wyższej cenie może wręcz konkurować z regularnymi salami filmowymi. Zanim jednak zdecydujemy się na wybór kina domowego warto wiedzieć, z czego powinno składać się dobre kino domowe, na czym …

Czytaj więcej