Wyniki Twojego wyszukiwania

Izabela Kiełsa: nieruchomości „do mieszkania” zmieniam w te „do sprzedaży”

Jak sprawić, żeby nasze mieszkanie stało się bardziej atrakcyjne dla kupujących? Do tego nie wystarczą kwiaty w wazonie. Żeby właściwie przygotować nieruchomość, potrzebna jest fachowa ręka. Dlaczego? Bo pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz.

 

Home staging, bo o nim mowa, to odpowiednie wystylizowanie nieruchomości do sprzedaży czy wynajmu. Badania wykazują, że skraca czas sprzedaży średnio o 40 procent., a realną wartość nieruchomości podnosi średnio o 10 procent.

– Jednym z podstawowych założeń home stagingu jest działanie na zasadzie „mała zmiana, duży efekt” – mówi Izabela Kiełsa, założycielka biura Kiełsa Nieruchomości w Białymstoku, które w home stagingu się specjalizuje. – Często niewielkie zmiany we wnętrzu dają zaskakujące efekty. Czasami wystarczy pozbyć się części niepotrzebnych mebli, innym razem odświeżyć ściany lub zmienić dekoracje.

 

Ale trzeba wiedzieć, co dokładnie i jak zrobić. Trzeba znać się nie tylko na architekturze wnętrz i ich stylizacji, ale również mieć obszerną i aktualną wiedzę na temat rynku nieruchomości. Dlatego najlepiej zwrócić się do specjalistów.

– Przekazując nieruchomość pod moją opiekę, nie trzeba się już zastanawiać, co i jak zrobić – opowiada pani Izabela. – W moim biurze robimy to, co rzeczywiście podnosi cenę nieruchomości.

Jak dodaje, home staging to usługa stosunkowo nowa na białostockim rynku, ale zdobywająca coraz większą popularność, ponieważ faktycznie przynosi efekty: eksponuje zalety nieruchomości i oszczędza czas, dając wyższe zyski.
Ale to nie jedyne, czym zajmuje się biuro Kiełsa Nieruchomości.

– Wykonuję sesję zdjęciową i prowadzę cały proces sprzedaży, jak również czynności związane z przekazaniem nieruchomości nowym właścicielom, przepisaniu mediów itd. – wylicza Izabela Kiełsa. – Specjalizuję się w kompleksowej obsłudze sprzedaży mieszkań, domów oraz działek budowlanych w Białymstoku i okolicach.

Jak dodaje, przed sprzedażą każdej nieruchomości, poddaje ją dokładnej analizie oraz ustala strategię sprzedaży.

– Moim celem zawsze jest uzyskanie jak najwyższej ceny w możliwie najkrótszym czasie – deklaruje.

I wciąż się rozwija. Właśnie rozbudowuje zespół i zmieniła siedzibę – od niedawna jej biuro mieści się przy ul. Św. Rocha 5, w Zielonej Kamienicy.
Jako pierwsi dostaliśmy również oficjalną informację o zmianach struktur firmy, a mianowicie rozszerzeniu ich poprzez założenie spółki z Anetą Trusiewicz – licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem. Nazwa firmy pozostaje bez zmian.

– W mojej pracy stawiam na zaufanie i indywidualne podejście – mówi Izabela Kiełsa. – Wyręczam klientów dając oddając im czas na to, by oni też mogli zajmować się tym, w czym są profesjonalistami. I, patrząc na rozwój mojej firmy, widzę, że jest to podejście, które się sprawdza.

Opr. EW, fot. Kiełsa Nieruchomości

Podobne artykuły

Urządzamy kuchnię! Kolejny „Kwadrans nieruchomości” już jest.

Kwi 27, 2020

Zapraszamy Państwa na kolejny „Kwadrans nieruchomości”, w którym urządzamy kuchnie. Przedstawiamy najnowsze trendy, nowinki i technologie. Jak technologia ułatwia nam życie – CEO 13VIP.pl & 4Home&Kitchen – Piotr Zubrycki  Jak urządzić kuchnię na miarę XXI wieku – studio projektowania wnętrz Hi home – projektowanie wnętrzz – Marta Ziemnicka Bądź na bieżąco! SUBSKRYBUJ kanał –  youtube.com – „Kwadrans nieruchomości” BIA24.pl –  bia24.pl ASKDOM.PL –  askdom.pl …

Czytaj więcej

IV Śniadanie z ASKDOM.PL za nami !

Mar 10, 2019

IV  Śniadanie z ASKDOM.PL miało miejsce 7 marca 2019 roku w restauracji Trzy Po Trzy. We wspólnym spotkaniu wzięło udział około 40 przedstawicieli lokalnych przedsiębiorstw. Tak jak w przypadku poprzedniej edycji – w śniadaniu wzięli udział przedstawiciele biur nieruchomości, deweloperów oraz pokrewnych firm – świadczących usługi związane z branżą nieruchomości. Spotkanie te przyniosło także kolejne rozwiązania,  skupiające się na rozwoju kooperacji firm na wspólnej ‚gałęzi branżowej’. …

Czytaj więcej

Stół bilardowy, stół do ping-ponga czy stół jadalny? Już nie trzeba wybierać

Mar 11, 2020

„To już nie jest niszowa rozrywka, nie jest taka droga i naprawdę nie trzeba na nią przeznaczać oddzielnego pomieszczenia”. O czym mówi Bożysław Bogdański? O bilardzie. Ekskluzywny salon, cygara i skórzane kanapy. Takie z grubsza skojarzenia może wywoływać hasło „bilard”. Czy taka niszowa branża to dobry pomysł na biznes? – Bilard wyszedł z niszy już jakiś czas temu – odpowiada Bożysław Bogdański, właściciel firmy …

Czytaj więcej

Zakątek Zawady – nowa inwestycja Melpi Development w Białymstoku

Lut 09, 2019

Innwestycja Zakątek Zawady to jedna z najmodniejszych lokalizacji w Białymstoku. Osiedle zostało zaprojektowane w nowoczesnym stylu, a przemyślane rozwiązania sprawiają, że infrastruktura osiedla będzie na najwyższym poziomie – składają się na nią: szerokie ulice, drogi rowerowe oraz komunikacja miejska. Bezpośrednie położenie Zawad przy obwodnicy ułatwia mieszkańcom komunikację z niemalże każdą częścią miasta jak i z trasami wylotowymi. Zakątek Zawady to kompleks 17 domów w zabudowie …

Czytaj więcej

Gdzie szukać apartamentów inwestycyjnych?

Cze 07, 2019
Mini apartamenty inwestycyjne cieszą się ogromnym wzięciem, bo i rynek wynajmu krótkoterminowego rośnie bardzo szybko. Również w Białymstoku. Tego typu oferty to rozsądna alternatywa dla hoteli. Deweloperzy w związku z zapotrzebowaniem na takie lokale, sprostali zadaniu. Oferują je w wysokim standardzie wykończenia i atrakcyjnych lokalizacjach. Tak jak Rogowski Development. Wśród obecnie prowadzonych przez firmę inwestycji w Białymstoku znajdziemy perełki, na które warto zwrócić uwagę. ...
Czytaj więcej

Zewnętrzne drzwi kompozytowe – Vikking

Paź 18, 2018

Obecnie w ofercie kompozytowych drzwi wejściowych klienci mają do wyboru trzy linie produktów skomponowanych tak, by każdy mógł znaleźć produkt idealny do swoich oczekiwań. Linie: ARCTIC PLUS, ARCTIC oraz PREMIUM podzielone są na dwie kolekcje. Kolekcja Diplomat to nowoczesny design i nieograniczone możliwości zaprojektowania wymarzonego wzoru i kolorystyki. Kolekcja Klasyczna to propozycja dla tradycjonalistów, klasyczne wzornictwo, które przywodzi na myśl ciepło domowego ogniska. Linia …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}