Wyniki Twojego wyszukiwania

Inspiracja – nowoczesna biała kuchnia, idealna dla rodziny – 13VIP – 4Home&Kitchen

Firma 4Home&Kitchen od lat realizuje meble na wymiar, zabudowy kuchenne i kompleksowe wyposażenie inwestycji. Ostatnim projektem jest funkcjonalna, biała kuchnia w domu jednorodzinnym, będąca inspiracją dla wielu inwestorów. 

Na zlecenie Klientów wykonaliśmy kuchnię o bardzo prostej, nowoczesnej formie. Niską zabudowę podokienną, zabudowę wysoką i wyspę. Naszym inwestorom zależało na przestrzeni, która idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych spotkań, będzie otwarta na resztę domu. We wnętrzu zostały użyte dwa kontrastowe kolory biały i czarny. Bazą projektu są fronty z MDF w białym lakierze, w połysku. Charakteru nadaję czarny granitowy blat, elementy systemu bezuchwytowego i sprzęt AGD.

Tak duża przestrzeń wcale nie były łatwa do zaprojektowania funkcjonalnej kuchni. Mamy tutaj bardzo szerokie panoramiczne okno narożne, ścianę z dwoma wysokimi oknami, szerokie przejście do salonu i ostatnią ścianę z przejściem do spiżarni.

Wpisujemy się w potrzeby inwestorów

Od czego zaczynamy współpracę w firmie 4Home&Kitchen? Od spotkania w naszym salonie i ustalenia potrzeb inwestora. Omawiamy wtedy każdy istotny szczegół, poznajemy wymagania inwestora w zakresie szafek oraz sprzętu AGD.  W tym projekcie sprzęt został dobrany przez naszych specjalistów pod preferencje i oczekiwania Klientów, którzy często wspólnie gotują.

Urządzenia AGD dobrane pod wymagania i preferencje

Ważne jest, by wybrane na długie lata urządzenia AGD były dostosowane pod tryb życia całej rodziny, i miały funkcję ułatwiające prace w kuchni. Do tej inwestycji wybraliśmy m.in. rodzinną chłodziarkę marki Sharp SJ-FS820VBK o pojemności 600 litrów, z automatyczną kostkarką do lodu, głębokimi pojemnikami na drzwiach mieszczącymi nawet dwie, 5litorwe butelki wody i z unikatowy mechanizm otwierania drzwi. Sprzęty AGD dopasowane zostały do potrzeb 4 osobowej rodziny, która często wspólnie gotuje. Na uwagę zasługuje także okap FALMEC Springe.ION z jonizującym systemem oczyszczającym powietrze, filtrem przeciwtłuszczowym i filtrem Carbon.Zeo. 

Funkcjonalna kuchnia skrojona na miarę potrzeb

W zabudowie wysokiej umieściliśmy dwa piekarniki o wysokości 60cm i 45cm., szufladę grzewcza i ekspres do kawy. Sprzęty ustawiliśmy w poziomie. Takie rozmieszczenie podkreśla nam prostokątny układ pomieszczenia. Ścianę zamykają drzwi przesuwne które rozsuwają się na na boki i chowają w meblu. Dodatkiem podkreślającym carga i drzwi są czarne długie uchwyty.

Wygoda to podstawa w każdej kuchni

Funkcjonalnym rozwiązaniem są półki wysuwane PEKA które stwarzają idealną przestrzeń do przechowywania. W strefa podokiennej inwestorzy zaplanowali przechowywanie zastawy codziennej, umiejscowienie zlewu i zmywarki. W tej części pojawia się także cargo na środki czystości i kontener na śmieci. Zlewozmywak Franke z granitu FRAGRANIT+ z powłoką antybakteryjną, odporny na plamy, zarysowania, promieniowanie UV oraz uderzenia. Klienci posiadają mikser marki KitchenAid do którego zaprojektowaliśmy dedykowaną szafkę na akcesoria i przystawki.

Wyspa to serce kuchni

Wyspa to część do gotowania z płytą indukcyjna oraz okapem wyspowym. Przy płycie wykonaliśmy specjalne cargo na oliwy, oleje, przyprawy, szuflady z podziałami na pokrywki oraz szuflady z wkładami na sztućce robocze. Oryginalności w wyspie dodaje czarna listwa bezuchytowa która przechodzi w płaszczyznę obniżonego blatu. Podczas przygotowywania posiłków najwięcej czasu spędzamy w strefie gotowania dlatego stojąc przy płycie indukcyjnej widzimy salon i jadalnię co było ważną kwestią dla inwertorów.

Duża przestrzeń dała nam szerokie pole do popisu przy projekcie i realizacji kuchni w domu jednorodzinnym. Efektem końcowym jest funkcjonalna, nowoczesna kuchnia, w której codzienne gotowanie dla rodziny jest ogromną przyjemnością.


Zobacz nasze portfolio:
 
https://www.4homeandkitchen.com.pl/portfolio/  

Jeżeli planujesz wykonanie zabudowy kuchennej w 2020 roku – umów się na spotkanie z naszymi architektami – 608 360 788.

Zapraszamy do naszego salonu – Białystok, ul.Kawalerysjka 4C.

Zapraszamy do kontaktu:  13VIP – 4Home&Kitchen

Podobne artykuły

VII Podlaskie Targi Budownictwa, Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz

Sie 21, 2018

W związku z tym, że robiąc remont, czy urządzając mieszkanie planujemy budżet z dużym wyprzedzeniem, chcielibyśmy już dziś zaprosić do udziału w największej w regionie imprezie branżowej: Podlaskich Targach Budownictwa, Wyposażenia i Aranżacji Wnętrz. Na imprezie zobaczymy wiodące w regionie firmy z następujących branż : Developerów, agencje nieruchomości, firmy budowlane, usługowe i remontowe, sklepy i hurtownie z art. budowlanymi i elektrycznymi , pośredników kredytowych, architektów, …

Czytaj więcej

Za każdą nieruchomością stoi człowiek i jego życiowa historia… – wywiad z Marcinem Świsłowskim.

Paź 27, 2018

Z Marcinem Świsłowskim, właścicielem biura nieruchomości Lwy Nieruchomości, o współpracy biur i przyszłości w branży rozmawia Karol Serwatko. Karol Serwatko, askdom.pl: Panie Marcinie, zwykle w pierwszych słowach pytam o początki w branży nieruchomości. Tym razem chciałbym zapytać jednak nieco przewrotnie. Jak widzi Pan swoją przyszłość w tej branży? Marcin Świsłowski, Lwy Nieruchomości: Branża nieruchomości jest branżą bardzo wymagającą. Sprzedajemy a raczej pomagamy sprzedać lub …

Czytaj więcej

Program Promocji Polskiego Budownictwa.

Lis 09, 2018

Branża budowlana w Polsce to prężnie rozwijający się fragment gospodarki. Buduje się u nas dużo, a pracownicy tej gałęzi nie narzekają na brak kontraktów. W skali europejskiej i światowej możemy pochwalić się dużą konkurencyjnością ze względu na wysoką jakość i relatywnie niskie ceny. Jest to dobry moment na rozpoczęcie promocji na poważną skalę i zbudowanie polskiej marki. Niektóre z gałęzi już wiodą prym – …

Czytaj więcej

Dofinansowanie do 80% na targi i misje gospodarcze!

Lis 14, 2018

Targi międzynarodowe oraz misje gospodarcze z dofinansowaniem do 80% kosztów – zapraszamy wszystkie zainteresowane firmy!! Szanowni Państwo, do 21 listopada 2018 r. przyjmujemy zgłoszenia przedsiębiorstw do udziału w charakterze wystawców w międzynarodowych targach branży budowlanej na lata 2019-2023 z dofinansowaniem do 80% kosztów (w zależności od wielkości firmy). Aktualnie w naszej bazie znanych i polecanych wydarzeń targowych są wszystkie poniżej wskazane największe imprezy z całego …

Czytaj więcej

Gotowanie z 13VIP 4home&kitchen – czyli pyszne jedzenie i najwyższej klasy sprzęt kuchenny! (video)

15 maja, 2018

Pyszne jedzenie i niezawodny sprzęt kuchenny, wszystko to czekało na nas w piątek (11.05.18) w siedzibie firmy 13VIP 4home&kitchen. Wraz z bia24.pl mieliśmy okazję skosztować przepysznych dań, serwowanych przez szefa kuchni Adama Michalskiego. Musimy przyznać, że bardzo nam smakowało!   Nie było to pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez właściciela firmy Piotra Zubryckiego. Podczas takich spotkań, uczestnicy mają okazję nie tylko spróbować jak smakują …

Czytaj więcej

Klienci dostają u nas skuteczność w działaniu oraz dobry, szczery kontakt…

Lip 05, 2018

Rozmowa z Tomaszem Makałusem, właścicielem biura nieruchomości Korona. 🦉Panie Tomaszu, od kiedy prowadzi Pan biuro nieruchomości ? Dlaczego wybrał Pan właśnie tą branżę? Biuro Korona Nieruchomości powstało w 2013 roku natomiast do branży trafiłem co może być zaskakujące nie z przypadku a z pełną premedytacją :-). Po ukończeniu 5-letnich studiów w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami, podjąłem pierwszą pracę jako administrator osiedla w Spółdzielni Mieszkaniowej …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}