Wyniki Twojego wyszukiwania

Inspiracja – nowoczesna biała kuchnia, idealna dla rodziny – 13VIP – 4Home&Kitchen

Firma 4Home&Kitchen od lat realizuje meble na wymiar, zabudowy kuchenne i kompleksowe wyposażenie inwestycji. Ostatnim projektem jest funkcjonalna, biała kuchnia w domu jednorodzinnym, będąca inspiracją dla wielu inwestorów. 

Na zlecenie Klientów wykonaliśmy kuchnię o bardzo prostej, nowoczesnej formie. Niską zabudowę podokienną, zabudowę wysoką i wyspę. Naszym inwestorom zależało na przestrzeni, która idealnie sprawdzi się podczas rodzinnych spotkań, będzie otwarta na resztę domu. We wnętrzu zostały użyte dwa kontrastowe kolory biały i czarny. Bazą projektu są fronty z MDF w białym lakierze, w połysku. Charakteru nadaję czarny granitowy blat, elementy systemu bezuchwytowego i sprzęt AGD.

Tak duża przestrzeń wcale nie były łatwa do zaprojektowania funkcjonalnej kuchni. Mamy tutaj bardzo szerokie panoramiczne okno narożne, ścianę z dwoma wysokimi oknami, szerokie przejście do salonu i ostatnią ścianę z przejściem do spiżarni.

Wpisujemy się w potrzeby inwestorów

Od czego zaczynamy współpracę w firmie 4Home&Kitchen? Od spotkania w naszym salonie i ustalenia potrzeb inwestora. Omawiamy wtedy każdy istotny szczegół, poznajemy wymagania inwestora w zakresie szafek oraz sprzętu AGD.  W tym projekcie sprzęt został dobrany przez naszych specjalistów pod preferencje i oczekiwania Klientów, którzy często wspólnie gotują.

Urządzenia AGD dobrane pod wymagania i preferencje

Ważne jest, by wybrane na długie lata urządzenia AGD były dostosowane pod tryb życia całej rodziny, i miały funkcję ułatwiające prace w kuchni. Do tej inwestycji wybraliśmy m.in. rodzinną chłodziarkę marki Sharp SJ-FS820VBK o pojemności 600 litrów, z automatyczną kostkarką do lodu, głębokimi pojemnikami na drzwiach mieszczącymi nawet dwie, 5litorwe butelki wody i z unikatowy mechanizm otwierania drzwi. Sprzęty AGD dopasowane zostały do potrzeb 4 osobowej rodziny, która często wspólnie gotuje. Na uwagę zasługuje także okap FALMEC Springe.ION z jonizującym systemem oczyszczającym powietrze, filtrem przeciwtłuszczowym i filtrem Carbon.Zeo. 

Funkcjonalna kuchnia skrojona na miarę potrzeb

W zabudowie wysokiej umieściliśmy dwa piekarniki o wysokości 60cm i 45cm., szufladę grzewcza i ekspres do kawy. Sprzęty ustawiliśmy w poziomie. Takie rozmieszczenie podkreśla nam prostokątny układ pomieszczenia. Ścianę zamykają drzwi przesuwne które rozsuwają się na na boki i chowają w meblu. Dodatkiem podkreślającym carga i drzwi są czarne długie uchwyty.

Wygoda to podstawa w każdej kuchni

Funkcjonalnym rozwiązaniem są półki wysuwane PEKA które stwarzają idealną przestrzeń do przechowywania. W strefa podokiennej inwestorzy zaplanowali przechowywanie zastawy codziennej, umiejscowienie zlewu i zmywarki. W tej części pojawia się także cargo na środki czystości i kontener na śmieci. Zlewozmywak Franke z granitu FRAGRANIT+ z powłoką antybakteryjną, odporny na plamy, zarysowania, promieniowanie UV oraz uderzenia. Klienci posiadają mikser marki KitchenAid do którego zaprojektowaliśmy dedykowaną szafkę na akcesoria i przystawki.

Wyspa to serce kuchni

Wyspa to część do gotowania z płytą indukcyjna oraz okapem wyspowym. Przy płycie wykonaliśmy specjalne cargo na oliwy, oleje, przyprawy, szuflady z podziałami na pokrywki oraz szuflady z wkładami na sztućce robocze. Oryginalności w wyspie dodaje czarna listwa bezuchytowa która przechodzi w płaszczyznę obniżonego blatu. Podczas przygotowywania posiłków najwięcej czasu spędzamy w strefie gotowania dlatego stojąc przy płycie indukcyjnej widzimy salon i jadalnię co było ważną kwestią dla inwertorów.

Duża przestrzeń dała nam szerokie pole do popisu przy projekcie i realizacji kuchni w domu jednorodzinnym. Efektem końcowym jest funkcjonalna, nowoczesna kuchnia, w której codzienne gotowanie dla rodziny jest ogromną przyjemnością.


Zobacz nasze portfolio:
 
https://www.4homeandkitchen.com.pl/portfolio/  

Jeżeli planujesz wykonanie zabudowy kuchennej w 2020 roku – umów się na spotkanie z naszymi architektami – 608 360 788.

Zapraszamy do naszego salonu – Białystok, ul.Kawalerysjka 4C.

Zapraszamy do kontaktu:  13VIP – 4Home&Kitchen

Podobne artykuły

Tydzień Bezpieczeństwa w budownictwie – przede wszystkim prewencja i edukacja

21 maja, 2019
W dniach 14 - 16 maja 2019 r. inspektorzy pracy z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Białymstoku uczestniczyli, w ramach prowadzonych działań prewencyjnych, już w szóstej edycji programu "Tydzień Bezpieczeństwa" w budownictwie, który jest wspólnym przedsięwzięciem sygnatariuszy ogólnopolskiego Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie oraz Państwowej Inspekcji Pracy. Przyszedł czas na podsumowanie. W tym czasie odbyły się spotkania z firmami realizującymi inwestycje pod kierownictwem Budimex SA ...
Czytaj więcej

Nowoczesna kuchnia – 13VIP-4Home&Kitchen

Sty 18, 2020

Kluczem do nowoczesnej kuchni jest odpowiedni projekt i umiejętność kreowania przestrzeni zgodnie z potrzebami użytkowników. Kuchnia w wykonaniu 13vip-4Home&Kitchen jest to połączenie estetyki i funkcjonalności w bardzo prostej, ale jednocześnie eleganckiej formie. Niepowtarzalny styl, w którym widoczne są unikalne cechy frontów, blatów i przestrzeni wokół. Jest tu wiele akcentów, które łączą komfort i funkcjonalność. Koncepcja wnętrza kuchni opracowywana jest przez doświadczonych projektantów, dlatego wszystkie elementy pasują do siebie idealnie. …

Czytaj więcej

Wydarzenia i szkolenia w I kwartale 2019 r., na których nie może Cię zabraknąć!

Sty 28, 2019

Jeśli jesteś agentem lub właścicielem biura nieruchomości, zajmujesz się „deweloperką” lub prowadzisz biuro sprzedaży? Prowadzisz firmę z branży bliskiej nieruchomościom? Jeśli tak, to nie może zabraknąć Cię na śniadaniu z askdom.pl! Sprawdź również szkolenia, które przygotowaliśmy – przed Wami: najlepsi szkoleniowcy, kilkadziesiąt godzin ciężkiej pracy, cała masa wiedzy! III Śniadanie z askdom.pl – 07.02.2019 r., 8:30 restauracja Kawelin Dlaczego warto: – wymiana informacji o …

Czytaj więcej

PROJEKT: DZIECKO czyli jak na przestrzeni 18-tu lat zapewnić dziecku optymalną przestrzeń i nie zbankrutować.

Kwi 13, 2019

      Gratulacje! Dziecko w drodze! Nadszedł czas na urządzanie pokoiku! Hurra! Hurra? Ale czego nasze dziecko potrzebuje? Z czym możemy poczekać, a jakie wyposażenie jest niezbędne? Jakie kolory wybrać? Gdzie przechowywać sterty zabawek? Jak zapewnić nastolatkowi miejsce na indywidualny rozwój? Jak pogodzić rodzeństwo na wspólnej przestrzeni? Bezlik pytań wprowadza niechęć do urządzania pokoju. Jednak, jak w życiu, zdrowy rozsądek powinien być naszym …

Czytaj więcej

Wygodna kuchnia. Grunt to trójkąt roboczy

Lip 05, 2019
W wyobrażeniu inwestora idealna kuchnia powinna, co oczywiste, podobać się, ale i zapewniać komfort pracy. Czy można połączyć jedno z drugim? W tym miejscu warto posłuchać ekspertów. Przypominają oni, by pamiętać o tzw. trójkącie roboczym, dzięki któremu kuchnia będzie wygodna, a przygotowywanie posiłków szybsze i łatwiejsze. Czytelnicy ASKDOM.PL otrzymują zniżki w sklepach 13VIP - 4Home&Kitchen: Na produkty wymienione w artykule - 2% - użyj ...
Czytaj więcej

(…) nic nie wskazuje na to, żebyśmy mogli się spodziewać jakiegoś drastycznego spadku cen nieruchomości… – wywiad z Karenem Saakyanem.

Lut 23, 2019

Dziś gościmy u Pana Karena Saakyana – właściciela firmy AJASPOL HOUSE NIERUCHOMOŚCI, który opowiada nam o swojej pracy, a także dzieli się spostrzeżeniami odnośnie sytuacji na podlaskim rynku nieruchomości.   Zacznijmy klasycznie: jak i kiedy zaczęła się Pana kariera w branży nieruchomości oraz dlaczego wybrał Pan ten zawód? Własną firmę otworzyłem 5 lat temu, natomiast z branżą nieruchomości związany jestem tak naprawdę od 2007 …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}