Wyniki Twojego wyszukiwania

In-Home: Stawiamy na jakość, nie ilość

In-Home to nowy gracz na białostockim rynku nieruchomości, a już zyskał pierwszych klientów i mierzy wysoko. Biuro założyła Katarzyna Grecka. Ma wiedzę, doświadczenie i skonkretyzowane plany. O tym, dlaczego zdecydowała się na wejście w ten biznes opowiada wraz z Wojciechem Buszko w rozmowie z Piotrem Walczakiem.


ASK Dom: Dlaczego zakładając własny biznes wybór padł na branżę nieruchomości?

Katarzyna Grecka: Branżą nieruchomości interesuję się już od dawna. Wcześniej pracowałam w jednej z największych agencji w Polsce, która posiada kilkadziesiąt oddziałów. Widziałam efekty swojej pracy i usatysfakcjonowanych klientów, ale miałam poczucie, że współpraca z korporacją ogranicza moje działania. Chciałam mieć większy wpływ na to, w jaki sposób pracuję. Wpadłam na pomysł założenia własnego biura nieruchomości. Takiego, gdzie profesjonalizm nie będzie tylko sloganem, a wartością, gdzie współpraca z biurem będzie dla klienta wartością dodaną. Analizowałam białostocki rynek nieruchomości, szukałam argumentów na „tak” i tych na „nie”. Miałam dużo wątpliwości, ale postanowiłam, że mimo wszystko rozpocznę własny biznes.

Jakie standardy wyznaczacie?

Wojciech Buszko: Założyliśmy, że na białostocki rynek wprowadzimy nową jakość.

Katarzyna Grecka: Wartości i zasady biura tworzyliśmy na podstawie rozmów z naszymi klientami, a także wieloletniego doświadczenia. Informacja zwrotna płynąca od grona osób, z którymi współpracowaliśmy, dała nam dużą wiedzę o rzeczywistych deficytach i potrzebach w tej branży. Osoby biorące udział w transakcji sprzedaży, zakupu, najmu bądź wynajmu nieruchomości potrzebują przede wszystkim doradcy. Chcemy, aby nasi klienci mieli poczucie pełnego wsparcia, na każdym etapie transakcji.

Biorąc pod uwagę właśnie tak dużą konkurencję, wypada zapytać, czy nie porwaliście się z motyką na słońce…

Katarzyna Grecka: Rzeczywiście, w Białymstoku jest bardzo dużo agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, ale my stawiamy na jakość. Wyznaczamy naprawdę bardzo wysokie standardy. Pracujemy z klientami na podstawie umów, w większości przypadków są to umowy na wyłączność. Z doświadczenia wiem, że klienci którzy zobaczyli w jaki sposób mogą zostać obsłużeni, rekomendują pośrednika.

To znaczy, że choć działacie trochę ponad miesiąc, macie już klientów?

Katarzyna Grecka: Chociaż działamy krótko, możemy pochwalić się kilkoma transakcjami, a biorąc pod uwagę zainteresowanie naszymi usługami jestem pewna, że z każdym miesiącem ta liczba będzie rosła w szybkim tempie.

Wojciech Buszko: Udało nam się zbudować silną markę osobistą. Klienci, z którymi współpracowaliśmy wcześniej, polecili nas swoim znajomym. Jesteśmy już rozpoznawalni. Zanim doprowadzimy do finalizacji transakcji, która usatysfakcjonuje kupującego i sprzedającego, dokładnie analizujemy ich potrzeby, doradzamy, szukamy rozwiązań. Absolutnie nie dopuszczamy do sytuacji, że klient po podpisaniu z nami umowy nie ma żadnego kontaktu z agentem go obsługującym.

Poszukujecie pracowników. Jaki agent to Wasz agent?

Katarzyna Grecka: Nasz agent to z pewnością osoba przebojowa, uśmiechnięta, pewna siebie, otwarta, stawiająca czoła wyzwaniom i wytrwała w dążeniu do celu. Z pewnością musi podzielać nasze wartości. Dążymy do zbudowania silnego, zgranego zespołu, z którym pokażemy, że można pracować zgodnie z zasadami, o których mówiłam na początku.

Proszę jeszcze powiedzieć, gdzie można Was znaleźć.

Katarzyna Grecka: Długo szukaliśmy lokalu, który spełni nasze oczekiwania. Mieliśmy precyzyjnie określone parametry i wiedzieliśmy dokładnie, czego chcemy. Oczywiście jako profesjonaliści korzystaliśmy z usług biura nieruchomości. Od razu spodobał nam się lokal przy ulicy Kaczorowskiego. Znajduje się niemal w centrum miasta, w nowym budynku. Przestrzeń można łatwo zaaranżować, a ponadto miejsce jest jasne i przestronne.

Dziękuję za rozmowę.

Katarzyna Grecka – przez wiele lat pracownik sądu, pracowała m.in. w wydziale karnym i cywilnym, koordynowała działania związku zawodowego. Od kilku lat interesuje się zagadnieniami prawnymi związanymi z obrotem nieruchomościami. Jako doradca ds. nieruchomości pracowała m.in. w jednej z największych agencji nieruchomości w Polsce. Poza zawodowo interesuje ją medycyna niekonwencjonalna.

Wojciech Buszko – przez lata pracował jako dziennikarz, zajmował się działaniami PR-owymi, pasjonuje się psychologią i coachingiem.

Kontakt do biura In-Home:

Biuro Nieruchomości In-Home, ul. Kaczorowskiego 7, lok 23 U

Tel. 577 571 701, katarzyna.grecka@in-home.com.pl

Podobne artykuły

Przegląd nieruchomości – działki na sprzedaż – listopad ’19

Lis 26, 2019

W drugiej części przeglądu nieruchomości z woj. Podlaskiego przedstawiamy Państwu działki godne zainteresowania.   PAŃKI Działka malowniczo położona na pięknym terenie, około 500 m od Narwiańskiego Parku Narodowego i starorzecza Narwi. W pobliżu znajduje się nowowybudowana ścieżka rowerowa, przynależąca do sieci dróg Green Velo. Od granicy Białegostoku dzieli ją około 14km (zaledwie 10 minut jazdy samochodem). Lokalizacja ta oferuje szerokie możliwości – od zwiedzania Narwiańskiego …

Czytaj więcej

In-Home: Stawiamy na jakość, nie ilość

Lip 15, 2019

In-Home to nowy gracz na białostockim rynku nieruchomości, a już zyskał pierwszych klientów i mierzy wysoko. Biuro założyła Katarzyna Grecka. Ma wiedzę, doświadczenie i skonkretyzowane plany. O tym, dlaczego zdecydowała się na wejście w ten biznes opowiada wraz z Wojciechem Buszko w rozmowie z Piotrem Walczakiem. ASK Dom: Dlaczego zakładając własny biznes wybór padł na branżę nieruchomości? Katarzyna Grecka: Branżą nieruchomości interesuję się już …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – hale i magazyny na sprzedaż – marzec ’20

Mar 14, 2020

Dzisiejsza prezentacja dotyczyć będzie hal i magazynów przeznaczonych na sprzedaż, które są godne zainteresowania ze względu na cenę, powierzchnię, lokalizację i możliwość dopasowania do swoich potrzeb. PRZEJDŹ DO OGŁOSZENIA Lokalizacja : Kolno Powierzchnia : 596 m2 Cena : 570 000 zł Konstrukcja : murowana Stan wykończenia: gotowe Biuro nieruchomości : Góralczyk Nieruchomości Obiekt magazynowo – produkcyjny w  przemysłowej części miasta Kolno, woj. podlaskie, przy …

Czytaj więcej

Przegląd nieruchomości – mieszkania na wynajem – styczeń ’20

Sty 17, 2020

Zapraszamy na przegląd nieruchomości z woj. Podlaskiego. W tej części prezentujemy nieruchomości pod wynajem. MIESZKANIA 1-POKOJOWE CENTRUM / ŚW. MIKOŁAJA Mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy ulicy Świętego Mikołaja, usytuowany jest na wysokim parterze. Bliskość miasta oraz komfortowe wnętrza – tu masz wszystko w jednym! Wnętrza wykończone w wysokim standardzie i zaprojektowane przez architekta z dbałością o każdy szczegół. Powierzchnia: 25m2 Cena: 1650zł / mc Link do ogłoszenia: https://askdom.pl/nieruchomosc/idealne-miejsce-do-wynajmu/ Biuro nieruchomości:  https://askdom.pl/firma/lwy-nieruchomosci/ WYSOKI STOCZEK / SCALENIOWA kawalerkę, …

Czytaj więcej

Do Dżina podobny nie jestem, ale marzenia spełniać potrafię!

Lip 12, 2018

Rozmowa z Sebastianem Janaszem, agentem biura Apex 🦉Panie Sebastianie, zacznę standardowo: Jak to się stało, że zdecydował się Pan na pracę w zawodzie pośrednika nieruchomości? Studiowałem Budownictwo na Politechnice Białostockiej. Na jednym z przedmiotów dot. przedsiębiorczości miałem za zadanie przygotować biznes plan i strategię mojej przyszłej firmy. Byłem pewien, że nie będzie to firma budowlana, więc zdecydowałem się przygotować pracę na jakiś oryginalny temat. …

Czytaj więcej

Doradca ds. nieruchomości / obsługa przekazanych ofert

Paź 01, 2019

    Doradca ds. nieruchomości / obsługa przekazanych ofert   W związku z szybkim rozwojem naszej firmy poszukujemy energicznych osób, z którymi będziemy mogli wspólnie realizować poważne cele. Wiemy jak rozmawiać z Klientami i skutecznie pomagać sprzedawać i kupować nieruchomości. Dla nas liczą się wyłącznie dobre relacje z Klientem. Pracujemy na zasadzie wyłączności z jedną stroną. Szanujemy swój, Twój i Klienta czas.   Jeśli jesteś …

Czytaj więcej

Typ oferty
Kategoria
Cena
Powierzchnia
Pietro
Liczba pokoi
{{prop.label}}
{{prop.label}}
{{prop.label}}