Wyniki Twojego wyszukiwania

Hexa Bank Spółdzielczy to tradycja, nowoczesność, regionalność. Spełnia wszystkie Twoje oczekiwania

Co się liczy, kiedy decydujemy się na kredyt mieszkaniowy i szukamy odpowiedniego banku? Prosta oferta, szybka decyzja i profesjonalizm. To na początek.

Ważne jest jeszcze, czy kredyt będzie można przeznaczyć np. na remont, zakup działki lub też wykup mieszkania komunalnego. Ważne jest, czy bank, w którym weźmiemy kredyt, jest nowoczesny, no i najlepiej, żeby do tego był to bank polski. W końcu kredyt jest zobowiązaniem na lata, liczy się więc zaufanie i odpowiednia obsługa. Jak więc wybrać najlepszy bank? Pytań i wątpliwości jest sporo.

– My jesteśmy bankiem, który spełnia te oczekiwania – odpowiada Krystyna Godlewska, dyrektor białostockiego oddziału Hexa Banku Spółdzielczego.

Jest to bank w 100 procentach polski, zrzeszony w Grupie BPS SA. Co więcej – jest to bank regionalny. Ma 7 placówek: centralę w Piątnicy , dwa oddziały w Białymstoku, oddział w Stawiskach oraz w Wiźnie, a także oddział oraz Punkt Obsługi Klienta w Łomży. Hexa Bank Spółdzielczy funkcjonuje od 1968 roku i tworzy go ponad 2 tys. członków. Łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, technologię z byciem blisko ludzi. Świadczy usługi dla najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie rzetelność, stabilność i zaufanie.

 

 

– Nasza oferta jest przejrzysta, wszelkie formalności staramy się załatwić szybko, sprawnie i profesjonalnie. W końcu tradycja zobowiązuje – mówi Krystyna Godlewska. – Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, a do tego mamy regionalną perspektywę, ponieważ jesteśmy stąd, z Podlaskiego.

Jak dodaje, Hexa Bank Spółdzielczy jest bankiem przyjaznym, gdzie nie czeka się długo na decyzję. Oferuje wysoki standard obsługi i jest bardzo elastyczny w podejściu do każdego klienta.

Dlaczego warto wybrać kredyt w Hexa Banku?

Po pierwsze – bezpieczeństwo. Gwarantuje to stabilna pozycja Hexa Banku na rynku oraz gwarancje bezpieczeństwa.

Po drugie – szybkość. Decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest w możliwie krótkim czasie.

Po trzecie – wygoda. Czyli wysokość rat dopasowana do naszych możliwości finansowych.

Warto pamiętać, że Hexa Bank za swoje konsekwentne działania i bardzo dobre wyniki finansowe otrzymuje nagrody i wyróżnienia, jak choćby wygrana w konkursie „Najlepszy Bank 2015” w rankingu Gazety Bankowej.

– Zapraszamy do naszych oddziałów – mówi Krystyna Godlewska. – Z pewnością wybierzemy ofertę spełniającą Państwa oczekiwania.

 

Podobne artykuły

Nadchodzące wydarzenia – GRUDZIEŃ ’19

Lis 29, 2019

Jeśli jesteś agentem lub właścicielem biura nieruchomości, zajmujesz się „deweloperką”, prowadzisz biuro sprzedaży lub  firmę z branży bliskiej nieruchomościom, to nie może zabraknąć Cię na szkoleniach, które przygotowaliśmy – przed Wami: najlepsi szkoleniowcy, kilkadziesiąt godzin ciężkiej pracy, cała masa wiedzy!     07.12.2019r – Pośrednik nieruchomości – zagadnienia prawne. Kiedy:  7.12.2019r godz. 9.00 – 13.30 Gdzie:  Restauracja Kawelin Białystok Informacje o szkoleniu:  https://www.facebook.com/events/427902087897917/ Bilety:  https://evenea.pl/event/830577-19/     Prowadząca …

Czytaj więcej

„Dobry Dom to nie tylko ściany, ale dobre emocje, które go tworzą…”

Sie 08, 2018

  Rozmowa z Panem Maciejem Grygolcem z biura nieruchomości Dobry Dom.   Panie Macieju, proszę powiedzieć od jak dawna działa Pan w branży nieruchomości i dlaczego zdecydował się Pan na pracę w biurze nieruchomości Dobry Dom? Wielkimi krokami zbliżam się do 4 roku pracy w branży, ponieważ zacząłem w sierpniu 2014, świeżo po ukończeniu studiów. Można zatem powiedzieć, że była to moja pierwsza praca …

Czytaj więcej

Przegląd wyselekcjonowanych ofert biur nieruchomości – Porannego Targi Mieszkaniowe

Sie 31, 2019

. MIESZKANIA 2 POKOJOWE   . MIESZKANIA 3 POKOJOWE   . MIESZKANIA 4+ POKOJOWE   . DOMY   . .    

Czytaj więcej

Drugi przegląd nieruchomości inwestycyjnych – woj. Podlaskie

Wrz 05, 2018

Dzień dobry! Zapraszam na kolejny przegląd interesujących nieruchomości z woj. Podlaskiego. Tym razem prezentować będę mieszkania, które mogą stać się bardzo dobrą inwestycją. Każda z prezentowanych nieruchomości ze względu na swoje parametry, lokalizację, etc. przeznaczona może zostać pod wynajem. Inwestorzy mają jeszcze czas na to, aby kupić mieszkanie i ze względu na gorący okres wynajmów bez problemu je wynająć. Zapraszam na przegląd!   Nieruchomości …

Czytaj więcej

Za każdą nieruchomością stoi człowiek i jego życiowa historia… – wywiad z Marcinem Świsłowskim.

Paź 27, 2018

Z Marcinem Świsłowskim, właścicielem biura nieruchomości Lwy Nieruchomości, o współpracy biur i przyszłości w branży rozmawia Karol Serwatko. Karol Serwatko, askdom.pl: Panie Marcinie, zwykle w pierwszych słowach pytam o początki w branży nieruchomości. Tym razem chciałbym zapytać jednak nieco przewrotnie. Jak widzi Pan swoją przyszłość w tej branży? Marcin Świsłowski, Lwy Nieruchomości: Branża nieruchomości jest branżą bardzo wymagającą. Sprzedajemy a raczej pomagamy sprzedać lub …

Czytaj więcej

Trzeci przegląd interesujących nieruchomości – woj. Podlaskie

Paź 29, 2018

Dzień dobry! Zapraszam do zapoznania się z trzecim już przeglądem rynku nieruchomości w woj. Podlaskim. Dzisiejsza prezentacja dotyczyć będzie ogłoszeń wybranych mieszkań oraz działek o dużym potencjale inwestycyjnym – przez pryzmat korzystnej ceny, atrakcyjnej lokalizacji lub możliwości ich wykorzystania. Zapraszam na przegląd! mgr Inż. Bud. Mateusz Kropiewnicki absolwent WBiIŚ Politechniki Białostockiej specjalista ds. marketingu w sektorze budownictwa i nieruchomości redaktor portalu askdom.pl     …

Czytaj więcej