Wyniki Twojego wyszukiwania

Gdzie szukać apartamentów inwestycyjnych?

Mini apartamenty inwestycyjne cieszą się ogromnym wzięciem, bo i rynek wynajmu krótkoterminowego rośnie bardzo szybko. Również w Białymstoku. Tego typu oferty to rozsądna alternatywa dla hoteli. Deweloperzy w związku z zapotrzebowaniem na takie lokale, sprostali zadaniu. Oferują je w wysokim standardzie wykończenia i atrakcyjnych lokalizacjach. Tak jak Rogowski Development. Wśród obecnie prowadzonych przez firmę inwestycji w Białymstoku znajdziemy perełki, na które warto zwrócić uwagę.

Rynek apartamentów oferowanych pod wynajem rozwija się dynamicznie. Inwestorzy zacierają ręce, bo klientów przybywa. W związku z tym jest potrzeba, by deweloperzy dostosowywali ofertę do aktualnych potrzeb.

Rogowski Development to firma solidna i z tradycjami, którą tworzą profesjonaliści. Istnieje od ponad 20 lat, budując na atrakcyjnych terenach. W jej ofercie znajdziemy też apartamenty czy mini apartamenty inwestycyjne, będące swoistym uzupełnieniem portfolio spółki. Ciekawą inwestycją jest tutaj „Starto” przy ulicy Wyszyńskiego, czyli mini apartamenty pod wynajem. Dlaczego ten właśnie wybór?

Po pierwsze – lokalizacja. Mowa bowiem o budynku znajdującym się w sąsiedztwie dworców PKS i PKP. Osiedle zapewnia pełną infrastrukturę potrzebną na co dzień: są tu szkoły, przychodnie, liczne punkty handlowe i gastronomiczne, stąd szybko można dostać się do centrum miasta – ulica Lipowa oddalona jest o zaledwie 10 minut drogi.

Powierzchnia apartamentów inwestycyjnych „Starto” wynosi około 20 mkw., co zapewni jednemu czy dwójce mieszkańców komfortowe zaspokojenie codziennych potrzeb.

Kawalerka „Starto” jest wyposażona w pełnoprawną łazienkę, w której można zamontować zarówno kabinę natryskową, jak i wannę, jest też miejsce na pralkę. Na przygotowywanie posiłków pozwoli narożny aneks kuchenny, gdzie można zastosować rozkładany blat. Przestrzeń dzienna jest nasłoneczniona, co zapewniają podwójne drzwi balkonowe. Z kolei nocą, dzięki rozkładanej sofie, salon zamienia się w sypialnię. Do tego mamy jeszcze spory balkon, o powierzchni 5 mkw. Oczywiście urządzenie wnętrza to sprawa indywidualna. Przestrzeń apartamentów „Starto” na pewno jednak można zaaranżować tak, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Kompaktowe, skrojone na wymiar mieszkania to domena centrów miast. Tu przestrzeń kosztuje, coraz trudniej o nowe tereny do zabudowy. Jednocześnie – wygodne życie oznacza bliskość centrum, możliwość swobodnego zrobienia codziennych zakupów czy łatwy dojazd do szkoły, na uczelnię czy do pracy. Rozwiązaniem problemu są starannie zaprojektowane mini apartamenty. „Starto” są znakiem czasu – podobnie jak telefony komórkowe – są małe, wielofunkcyjne i użyteczne. Kluczem jest różnorodne wykorzystanie tej samej przestrzeni. Sypialnia z rozłożoną sofą – w ciągu dnia staje się salonem ze stolikiem na kawę. Centrum domowej rozrywki – jest jednocześnie biurkiem do pracy. Blat jadalny w kuchni może zniknąć lub stać się miejscem do pracy na laptopie. Jedno jest pewne: w centrum miasta taniej mieszkać się nie da – opisują przedstawiciele Rogowski Development.

Jednocześnie firma podkreśla, że za sprawą możliwej nowelizacji przepisów prawnych, krótkoterminowy wynajem mieszkań może zostać potraktowany jako świadczenie usług noclegowych. Nowe regulacje mogą nałożyć na właścicieli mieszkań pod wynajem podobne regulacje i obowiązki jak w przypadku hoteli, moteli czy innych obiektów zamieszkania zbiorowego. Tymczasem mini apartamenty „Starto” już teraz spełniają wymogi stawiane lokalom pod usługi noclegowe.

Obecnie przy Wyszyńskiego wybór lokali jest szeroki. Nie ma co czekać, warto sprawdzić: KLIKNIJ

Piotr Walczak

Podobne artykuły

III Śniadanie z askdom.pl za nami !

Lut 10, 2019

Już  po raz trzeci, doszło do spotkania firm związanych z branżą nieruchomości, na śniadaniu pod patronatem portalu askdom.pl. III edycja Śniadań z askdom.pl miała miejsce 7 lutego 2019 roku w restauracji Kawelin. Tym razem poza biurami nieruchomości – na spotkaniu pojawili się także przedstawiciele deweloperów oraz pokrewnych z branżą nieruchomości firm. W efekcie – biura nieruchomości, deweloperzy oraz firmy świadczące usługi związane z sektorem …

Czytaj więcej

(…) nic nie wskazuje na to, żebyśmy mogli się spodziewać jakiegoś drastycznego spadku cen nieruchomości… – wywiad z Karenem Saakyanem.

Lut 23, 2019

Dziś gościmy u Pana Karena Saakyana – właściciela firmy AJASPOL HOUSE NIERUCHOMOŚCI, który opowiada nam o swojej pracy, a także dzieli się spostrzeżeniami odnośnie sytuacji na podlaskim rynku nieruchomości.   Zacznijmy klasycznie: jak i kiedy zaczęła się Pana kariera w branży nieruchomości oraz dlaczego wybrał Pan ten zawód? Własną firmę otworzyłem 5 lat temu, natomiast z branżą nieruchomości związany jestem tak naprawdę od 2007 …

Czytaj więcej

Salon oświetleniowy Ecrystal z nową siedzibą

Lut 07, 2019

Białostoccy specjaliści w branży oświetleniowej zmienili siedzibę. Nowy sklep stacjonarny firmy ECRYSTAL powstał przy ulicy Hetmańskiej 44. Ecrystal Executive Lighting powstało w 2005 roku i od początku swojej działalności zajmuje się dostarczaniem najlepszej jakości oświetlenia dla swoich klientów. Oferta sklepu jest niezwykle bogata – można w niej znaleźć oświetlenie w praktycznie każdej możliwej konfiguracji. Podstawą działalności firmy jest zaspokajanie wszelkich potrzeb każdego, pojedynczego klienta. …

Czytaj więcej

Poznaj biura nieruchomości – Korona (video)

Sty 02, 2019

Zapraszamy do obejrzenia materiału video biura Korona Nieruchomości, które powstało przy współpracy z redakcją Bia24.pl oraz Askdom.pl Współpraca z biurem nieruchomości Korona to szereg korzyści! Praca w biurze nieruchomości Korona to szansa na karierę w stabilnej, dbającej o swoich pracowników firmie.    

Czytaj więcej

Drugi przegląd nieruchomości inwestycyjnych – woj. Podlaskie

Wrz 05, 2018

Dzień dobry! Zapraszam na kolejny przegląd interesujących nieruchomości z woj. Podlaskiego. Tym razem prezentować będę mieszkania, które mogą stać się bardzo dobrą inwestycją. Każda z prezentowanych nieruchomości ze względu na swoje parametry, lokalizację, etc. przeznaczona może zostać pod wynajem. Inwestorzy mają jeszcze czas na to, aby kupić mieszkanie i ze względu na gorący okres wynajmów bez problemu je wynająć. Zapraszam na przegląd!   Nieruchomości …

Czytaj więcej

Zbliżają się targi Building Industry Solutions 2018 w Warszawie!

Lip 26, 2018

Szanowni Państwo, Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury – Building Industry Solutions odbędą się w dniach 26-28 września 2018 r. w PTAK WARSAW EXPO w Warszawie. Wschodni Klaster Budowlany planuje wystawić duże stoisko. Zapewniamy firmom klastrowym powierzchnię targową. Po stronie Klastrowiczów zostaje tylko indywidualna zabudowa wystawowa. Czekamy na zgłoszenia wraz z informacją, jaka powierzchnia Państwa interesuje. Wszystkie zainteresowane firmy prosimy o pilny kontakt z Biurem …

Czytaj więcej