Wyniki Twojego wyszukiwania

Gdzie szukać apartamentów inwestycyjnych?

Mini apartamenty inwestycyjne cieszą się ogromnym wzięciem, bo i rynek wynajmu krótkoterminowego rośnie bardzo szybko. Również w Białymstoku. Tego typu oferty to rozsądna alternatywa dla hoteli. Deweloperzy w związku z zapotrzebowaniem na takie lokale, sprostali zadaniu. Oferują je w wysokim standardzie wykończenia i atrakcyjnych lokalizacjach. Tak jak Rogowski Development. Wśród obecnie prowadzonych przez firmę inwestycji w Białymstoku znajdziemy perełki, na które warto zwrócić uwagę.

Rynek apartamentów oferowanych pod wynajem rozwija się dynamicznie. Inwestorzy zacierają ręce, bo klientów przybywa. W związku z tym jest potrzeba, by deweloperzy dostosowywali ofertę do aktualnych potrzeb.

Rogowski Development to firma solidna i z tradycjami, którą tworzą profesjonaliści. Istnieje od ponad 20 lat, budując na atrakcyjnych terenach. W jej ofercie znajdziemy też apartamenty czy mini apartamenty inwestycyjne, będące swoistym uzupełnieniem portfolio spółki. Ciekawą inwestycją jest tutaj „Starto” przy ulicy Wyszyńskiego, czyli mini apartamenty pod wynajem. Dlaczego ten właśnie wybór?

Po pierwsze – lokalizacja. Mowa bowiem o budynku znajdującym się w sąsiedztwie dworców PKS i PKP. Osiedle zapewnia pełną infrastrukturę potrzebną na co dzień: są tu szkoły, przychodnie, liczne punkty handlowe i gastronomiczne, stąd szybko można dostać się do centrum miasta – ulica Lipowa oddalona jest o zaledwie 10 minut drogi.

Powierzchnia apartamentów inwestycyjnych „Starto” wynosi około 20 mkw., co zapewni jednemu czy dwójce mieszkańców komfortowe zaspokojenie codziennych potrzeb.

Kawalerka „Starto” jest wyposażona w pełnoprawną łazienkę, w której można zamontować zarówno kabinę natryskową, jak i wannę, jest też miejsce na pralkę. Na przygotowywanie posiłków pozwoli narożny aneks kuchenny, gdzie można zastosować rozkładany blat. Przestrzeń dzienna jest nasłoneczniona, co zapewniają podwójne drzwi balkonowe. Z kolei nocą, dzięki rozkładanej sofie, salon zamienia się w sypialnię. Do tego mamy jeszcze spory balkon, o powierzchni 5 mkw. Oczywiście urządzenie wnętrza to sprawa indywidualna. Przestrzeń apartamentów „Starto” na pewno jednak można zaaranżować tak, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Kompaktowe, skrojone na wymiar mieszkania to domena centrów miast. Tu przestrzeń kosztuje, coraz trudniej o nowe tereny do zabudowy. Jednocześnie – wygodne życie oznacza bliskość centrum, możliwość swobodnego zrobienia codziennych zakupów czy łatwy dojazd do szkoły, na uczelnię czy do pracy. Rozwiązaniem problemu są starannie zaprojektowane mini apartamenty. „Starto” są znakiem czasu – podobnie jak telefony komórkowe – są małe, wielofunkcyjne i użyteczne. Kluczem jest różnorodne wykorzystanie tej samej przestrzeni. Sypialnia z rozłożoną sofą – w ciągu dnia staje się salonem ze stolikiem na kawę. Centrum domowej rozrywki – jest jednocześnie biurkiem do pracy. Blat jadalny w kuchni może zniknąć lub stać się miejscem do pracy na laptopie. Jedno jest pewne: w centrum miasta taniej mieszkać się nie da – opisują przedstawiciele Rogowski Development.

Jednocześnie firma podkreśla, że za sprawą możliwej nowelizacji przepisów prawnych, krótkoterminowy wynajem mieszkań może zostać potraktowany jako świadczenie usług noclegowych. Nowe regulacje mogą nałożyć na właścicieli mieszkań pod wynajem podobne regulacje i obowiązki jak w przypadku hoteli, moteli czy innych obiektów zamieszkania zbiorowego. Tymczasem mini apartamenty „Starto” już teraz spełniają wymogi stawiane lokalom pod usługi noclegowe.

Obecnie przy Wyszyńskiego wybór lokali jest szeroki. Nie ma co czekać, warto sprawdzić: KLIKNIJ

Piotr Walczak

Podobne artykuły

Nowa jakość obsługi klienta w woj. Podlaskim – Śniadania Biur Nieruchomości!

Paź 26, 2018

W dniu 25.10.2018 r. w restauracji Kawelin, przedstawiciele 12 biur nieruchomości, w liczbie 20 osób, zainicjowali – Śniadania Biur Nieruchomości. To nowa jakość w woj. Podlaskim! Celem spotkań jest m. in. działanie na rzecz klientów biur, ale także działania na rzecz podniesienia standardów obsługi klienta oraz oczywiście integracja branży. Śniadania zostały zainicjowane przez biura nieruchomości, które stawiają na jakość obsługi i współpracują z portalem …

Czytaj więcej

Zakątek Zawady – nowa inwestycja Melpi Development w Białymstoku

Lut 09, 2019

Innwestycja Zakątek Zawady to jedna z najmodniejszych lokalizacji w Białymstoku. Osiedle zostało zaprojektowane w nowoczesnym stylu, a przemyślane rozwiązania sprawiają, że infrastruktura osiedla będzie na najwyższym poziomie – składają się na nią: szerokie ulice, drogi rowerowe oraz komunikacja miejska. Bezpośrednie położenie Zawad przy obwodnicy ułatwia mieszkańcom komunikację z niemalże każdą częścią miasta jak i z trasami wylotowymi. Zakątek Zawady to kompleks 17 domów w zabudowie …

Czytaj więcej

Dlaczego warto współpracować z Hexa Bank?

Sie 28, 2018

Hexa Bank Spółdzielczy funkcjonuje od 01.10.1968 r., tworzy go ponad 2000 członków. Jesteśmy w 100% polskim bankiem, zrzeszonym w Grupie BPS S.A.. Bank posiada 8 placówek: Centrala w Piątnicy Poduchownej, dwa oddziały w Białymstoku, Oddział, Filę oraz Punkt Obsługi Klienta w Łomży, Oddział w Stawiskach oraz Oddział w Wiźnie. Naszej działalności przyświeca hasło: „otwieramy możliwości”, które jednoznacznie odnosi się do otwartego kształtu heksagonu widniejącego …

Czytaj więcej

Szybko, tanio, konkretnie? Poradź się projektanta!

Lip 25, 2019

Co się lepiej sprawdzi na podłodze w kuchni – panele, drewno czy płytki? A co w łazience ze skosami – prysznic czy wanna? I wreszcie, jakie materiały i dodatki wybrać, by wszystko do siebie pasowało? Te dylematy może rozwiać porada fachowca. I okaże się, że nie musimy rezygnować z wymarzonych rozwiązań. Ekspertkami w rozstrzyganiu wymienionych dylematów są Joanna Dembowska i Joanna Kijak-Rajca, architektki z …

Czytaj więcej

Klęska urodzaju dla firm budowlanych?

Maj 14, 2019
Z jednej strony branża budowlana wciąż może się cieszyć z bardzo dobrej koniunktury, która wynika z wysokiej produkcji budowlanej na rynku infrastruktury, budownictwa mieszkaniowego, nieruchomości komercyjnych i przemysłowych. Z drugiej jednak strony rosnące ceny materiałów budowlanych i narastające braki pracowników skutkują poważnymi problemami finansowymi wielu przedsiębiorstw z tego sektora. W efekcie przybywa firm, które mają trudności ze spłatą swoich zobowiązań. Łącznie niespłacone zadłużenie branży ...
Czytaj więcej